УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Найкращий час для загадування бажань

Найкращий час для загадування бажань

Здається, вже всі давно погодилися з тим, що думки матеріальні й можуть впливати на розвиток подій. Ми знаємо, що спосіб мислення формує долю людини. Про що думаєш, те до себе й притягуєш. І якщо дуже сильно захотіти, то отримаєш бажане.

В світі є багато різних психологічних шкіл, які вчать як правильно загадувати бажання. В інтернеті є безліч сайтів з такою інформацією. І кожен може вибрати собі той, на якому інформація викладена найкраще для нього. Але в жодній з тих технік, що я прочитала, не говориться про необхідність вибору спеціального часу для загадування бажання. В більшості випадків говориться, що треба вибрати зручний для себе час.

Але це не завжди так. Справді великі й важливі бажання обов'язково впливають на подальший розвиток подій, на долю людини, її найближчого оточення, а часом і на цілий Світ. Тому вони потребують особливих умов і певного моменту, коли Всесвіт готовий відгукнутися на наші прохання. Щоб таке велике бажання справді здійснилося, ми повинні увійти в своєрідний резонанс з енергіями космосу.

Найчастіше ми загадуємо бажання в певні моменти свого життя, у новорічну ніч, під бій курантів, на День народження, задуваючи свічки на торті, спостерігаючи як падає зірка з неба, вперше переступаючи поріг нового дому. Переважно такі моменти є закінченням одного і початком наступного періоду в нашому особистому житті. Від нового етапу завжди чекають чогось позитивного.

Але на певні періоди поділяється не тільки життя окремої людини, а й цілої планети Земля, нашої сонячної системи, галактики і космосу загалом. І коли ми синхронізуємо свої особисті ритми з ритмами планети й космосу, то можемо зловити потужну енергетичну хвилю. Її сила в мільйони разів перевищує запаси нашої життєвої енергії. Використовуючи її можна з легкістю подолати життєві труднощі, наче гавайські серфери океанічні рифи. А ще можна реалізувати ті бажання, енергоємність яких перевищує наші теперішні можливості. Всесвіт з радістю поділиться з нами своєю силою, якщо ми будемо в гармонії з ним. Головне вибрати для загадування бажання початок нового енергетичного періоду планети.

Про схід Сонця, як початок нової доби, і весняне рівнодення, як початок нового року, неодноразово говорили багато спеціалістів з психологічних чи езотеричних технік. Але я хочу привернути вашу увагу до таких особливих моментів у житті планети, як початок та середина місячного циклу, так звані молодик і повня, а також їх окремі випадки — сонячне та місячне затемнення. З уроків природознавства в школі ми всі знаємо про фази Місяця і його цикл обертання навколо Землі:

Молодик - фаза, коли для спостерігача з поверхні Землі кутове співвідношення між Місяцем і Сонцем дорівнює 0°. У цей час Місяць обернений до Землі неосвітленою частиною й невидимий для земного спостерігача. В більшості культур саме цю фазу вважають початком нового місячного місяця.

Повня — фаза Місяця протилежна до молодика, коли його освітлену Сонцем півкулю повністю видно земному спостерігачеві.

Затемнення — коли Сонце, Місяць і Земля опиняються на одній лінії під час молодика, то можна спостерігати сонячне затемнення, а в момент повні — місячне. Щороку відбувається від чотирьох до восьми затемнень.

Про те, що Місяць впливає на припливи і відпливи в океані ми теж знаємо ще зі школи. Але фази Місяця контролюють і багато інших процесів у природі. Кожен уважний селянин чи дачник знає, що картоплю краще садити й викопувати, коли Місяць спадає, а обробляти дерева та збирати урожай в саду треба, коли Місяць прибуває. І таких прикладів можна навести ще дуже багато. Від молодика до повні добре починати справи, вирушати в дорогу, купляти цінні речі. Натомість, після повні легше закінчувати роботу, віддавати борги, повертатися додому, прибирати в домі й позбуватися непотребу.

Все це було добре відомо нашим предкам, але в часи пануючого матеріалізму це стали вважати забобонами. Тепер ми знову повертаємось до народної мудрості. Сучасні технології уже дозволяють перевірити кожен старий забобон з допомогою приладів і статистики. І щоразу після такої перевірки доводиться дивуватися наскільки наші прадіди тонко відчували енергетичні потоки і вміли їх використовувати. Оскільки Сонце і Місяць мають регулярні цикли коливання енергії, то люди легко освоїли ці припливи й відпливи. Але затемнення світил відбуваються значно рідше й нерегулярно на одній місцевості. Тому відстежувати, як енергетичні сплески під час затемнень вливають на життя було складніше. В давнину люди вважали затемнення передвісником важких і переважно негативних змін у житті цілого народу. Але енергія затемнень як і будь-яка інша є нейтральною. Вона матеріалізує лише ті події, на які ми очікуємо.

В момент Сонячного затемнення відбувається короткочасне переривання потоку енергії від Сонця до Землі. Це можна порівняти з тим як ми натискаємо кнопку перезавантаження на комп'ютері, коли помічаємо збій у його роботі. Комп'ютер в екстренному порядку вимикає усі програми, на кілька секунд припиняється подача електроенергії, а потім іде новий запуск. Але після цього всі додаткові програми потрібно включати самостійно.

Теж саме відбувається і під час сонячного затемнення. Планета включає лише найважливіші програми життєзабезпечення, а всі решта запускаються нашими думками. Якщо хтось, перебуваючи у просторі страждань, під час затемнення думав про свої хвороби і нестачу грошей, то до наступного затемнення він буде хворіти і мати проблеми з фінансами. І не має значення, в якій точці планети він перебував. Ефект перезавантаження діє по всій планеті, а не лише на території, де можна спостерігати за затемненням.

Тому, якщо ви помітили якийсь збій у розвитку вашої життєвої програми, або просто вважаєте, що настав час для виходу на новий рівень, то можна зробити перезавантаження своєї долі одночасно з усією планетою. Для цього потрібно під час сонячного затемнення провести медитацію і планування свого життя на наступні шість місяців.

Найближче сонячне затемнення буде в неділю 13 вересня о 9.41 за київським часом. Це найкращий час для загадування бажань, виходу у вищі простори буття, корегування власної долі. Спробуйте і переконайтеся.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+3
1838
RSS
21:19
+3
Найближче сонячне затемнення буде в неділю 13 вересня о 9.41 за київським часом. Це найкращий час для загадування бажань, виходу у вищі простори буття, корегування власної долі. Спробуйте і переконайтеся.


О, тоді вітаю наших друзів з «Народного Оглядача». Вони дуже добре вибрали день для своїх зборів, які мають відбутися 13 вересня. Це получається хороший час для складання нових планів та визначення цілей. Із годинами теж майже вгадали :)
21:33
+2
Все що робиться, то все на краще :)
От як раз колективні зібрання в час затемнення протипоказані. Бо енергія і карма усіх учасників спершу об'єнується, а потім рівномірно розподіляється на всіх. Для тих, хто вже пройшов певний шлях очищення, це ризиковано.
10:52
+4
Для тих, хто вже пройшов певний шлях очищення, це ризиковано.


Саме тому вони не пустили на зібрання пана Анатолія, щоб випадково його карма не постраждала :))))))))))))

Надіюсь, тепер пан Анатолій зрозумів чому я вирішив, що для людей, які хочуть йти вперед, потрібен новий простір для спілкування та діяльності, де немає поділу на «своїх» і «чужих», де були би раді бачити всіх, хто бажає ставати кращими, незалежно через яку саме релігію, чи взагалі без неї.
Тут питання не в кармі, а питання в егрегорах, які, таким чином, захищаються! У більшості егрегорів як і в більшості людей втрачений зв'язок із творцем. Як тільки цей зв'язок розривається, егрегор перестає живитися божественною енергією і надавати її своїм послідовникам. Він стає закритим, і в ньому енергія «загниває» як і вода у болоті. Такий егрегор починає існувати тільки за рахунок енергії тих, хто йому служить, і, оскільки усі егрегори мають програму виживання, то вони починають боротися за своє виживання, стаючи противниками розвитку своїх апологетів, тому що не збираються їх відпускати рухатися далі. Пам’ятаєте як Люцифер (той що несе світло) став Сатаною (противником). Те ж саме відбувається і у Каганця. Я днями мабуть підготую відповідну статтю, тим паче, що кілька команд працівників світла сьогодні завершили велику роботу з цього приводу. Стосовно Каганця, то я його дуже поважаю, але, на мій погляд, він знаходиться у просторі боротьби, ще й «женеться за верблюдицею» із відомого анекдота (я його згадував у цьому коменті: ar25.org/comment/28918#comment-28918)! Я, до речі, йому це намагався пояснити, але закриті егрегори не схильні до зміни своїх стереотипних програм, бо не мають притоку нової енергії (нових знань)!
Ну нехай отримає бажане. Я не ображаюсь. Це ж його вибір, і я його поважаю!
P.S. Не хочу вистявляти своє Я наперед, але зауважу, Доброславе, що у тому дискурсі, де вперше було підняте питання доцільності створення нового сайту, я перший сказав, що такий сайт ОДНОЗНАЧНО необхідний!
Я вже не можу дочекатися. Хочеться мати реальних однодумців, а не тих хто лише підтакує лідеру. І саме різні точки зору, як на мене, допомагають швидше рухатися і розвиватися.
Гарна стаття. Дякую Дзвінко! Я згоден з вашими думками, хоча є і інакші трактування затемнень. Правда, це скоріше написано для профанів, щоб бува собі чимсь не зашкодили! А от іще одна стаття, що співпадає з вашими думками.
20:28
+2
Перечитав зараз. То це діялося ще до нашого колективного вигнання з НО? За півроку? Виявився прозорливим наш друг А. Коноваленко. Після вигнання з НО Федорова й Нокіда після нас на початку 17 р. зараз, на початку 18-го року готується вигнання звідти двох Світів, як «скигліїв».
Оооо, то вигнання тривають?! Кліннн блінннтоннн!!! Гомогенізації в принципі немає меж _сміюсь
UPD. А Нокіда за що вигнали?! Здається, він був дуже навіть лояльним… _здивований
А загалом, я так дивлюся по розсилці НО, там дедалі меншає кількість матеріалів, вартих бодай простого прочитання! Якось вони вичерпуються _шкодую
Якщо регулярно когось виганяти, то й цікавих матеріалів буде що раз то менше. Я вже давно туди не заглядала.
Я собі на ФБ вивішую вартісні матеріали, які згадуються в щоденній розсилці НО. Можете зацінити.

Випадкові Дописи