Освячуйся! Озброюйся! Плодися! Істинне розуміння.

Святий Дух думок,

Озброєний словом Душі,

Вчинений тіла плодом.

, — один із арійських славнів.
Трисуття — Дух, Душа, тіло — є Істиною. Синоніми його в матеріалізації — думки, слова, вчинки. І настанова: «Освячуйся, озброюйся, плодися», також нерозривно пов«язана з Трисуттям.
Дух спонукає святість думок, недаремно є вираз: „Святий Дух“, — В дієво-спонукальному виразі відповідає — »Освячуйся".
За слова відповідає Душа — коли в словах присутня відвертість вони мають неабияку силу і здатні бути наймогутнішою зброєю. Однак слова брехнею-темрявою галактичної ночі настільки заморочені, що їм все менше хто вірить.
Тіло ж у фізичному вимірі відповідає за вчинки — плоди перших двох складових — якості сприйняття Душі і Духу втіленою сутністю.
«Увіходьте тісними ворітьми, бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять. 14Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! 15Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас ув одежі овечій, а всередині хижі вовки. 16По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків? 17Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі. 18Не може родить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих родити. 19Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається»
, — Євангелія від св. Матвія 7

0
310
RSS
07:34
Любов вдихають
В нас весняні пісні,
Що ллються від самої матінки Душі.
Освячує весняне рівнодення
Душу Землі —
Породжує Любов.
ar25.org/article/vesna-ide-lyubov-nese.html
10:54
+1
Дякую, Вікторе, за цю статтю. Гадаю, реальне життя людини важко зробити праведним. От скільки ми знаємо праведників-українців? А от за саму можливість появи достойного праведного життя людини відповідає її думка і слово.А точніше — ЧИСТОТА ПОМИСЛІВ. Чисті помисли є фундаментом здорового тіла. Як все просто. А спробуйте-но проконтролювати потік своїх думок! Тому людині легше тратити тисячі гривень на гори таблеток і добробут лікарів аніж відмовитися, наприклад, ранками від осуджувальних думок. Що ви про це думаєте?
15:05
+1
Не все відразу, починати з того щоб себе припиняти засуджувати подумки: «От я щось не те зробив, чи сказав, чи подумав — а лише відслідковувати та усвідомлювати перш за все власні думки, спробувати збагнути їх першопричини (не наслідки) розчинивши їх в спражньому моменті при медитації. А на далі все життя має ставати єдиною медитацією наростаючої свідомої присутності єдиного справжнього моменту.

Дане відео може бути помічним
От скільки ми знаємо праведників-українців?

От тому вони й праведники, що ми про них НЕ знаємо. Той, про кого всі говорять, що він «великий праведник», як правило має завищену гординю і до праведності відношення не має.
Справді чиста людина чинить свої дії тихенько, як вода, яка крапля за краплею гори розмиває. Результат діяльності праведника видно через десятки років після його смерті.

Випадкові Дописи