УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Як підтримати людину

Як підтримати людину
Джерело матеріалу:

Складні часи — це випробування, які потрібно пережити. Бажано робити це не на самоті. Чим можна допомогти тому, хто опинився в непростій ситуації?


Бути поруч

Не телефонні розмови, не листування, а саме реальна присутність потрібна в складні періоди. Навіть якщо той, хто потрапив в біду, не потребує бесід, в будь-якому разі краще бути поруч. І розуміти, що емоційний стан людини може виражатися по-різному, особливо в стані шоку.

Будьте до цього готові. Інша річ, якщо він сам хоче побути на самоті: тоді не варто нав'язуватися, але важливо дати зрозуміти, що ви в будь-який момент можете приїхати і підтримати.

Розуміння і співчуття

Людина, що переживає важкі часи або конкретну біду, має відчувати, що її проблема близька довколишнім — тим, хто поруч з ним.

Тут важливо показати їй, що вона не самотня, а її складнощі добре зрозумілі, а головне, переживаються іншими. Не стримуйте свої емоції також: якщо людина, страждаючи, плаче, і ви теж не можете стриматися — плачте разом з нею.

Потрібен час

Слова мало що означають самі по собі, тим паче що сказати щось нове складно. Є очевидні речі, які, проте, по суті правильні. Одне з таких життєвих правил — «все минеться». Ну, або «час лікує». Звучить банально, але тим не менш, це так. Про це потрібно говорити.

Турботи 

Навіть у найважчій ситуації потрібно здійснювати якісь дії, робити справи. Допомагайте або візьміть їх на себе. Втім, деяким людям для полегшення своєї долі потрібно перемикатися [на інше]. Тоді допоможіть їм в цьому.

Терпіння

Воно, терпіння, вам знадобиться.

+2
496
RSS
18:10
+2
Наша Дзвінка Сопілкарка втрапила в складну ситуацію, вийшовши за зону комфорту. А тут якраз стаття на тему допомоги тим, хто її потребує…
_соромлюсь
А ще забули сказати про обійми. Вони лікують все на світі.
20:38
+2
І не просто обійми корисні, а ПРАВИЛЬНІ ОБІЙМИ — семисекундні. Треба буде подати поо це свій давній допис.

Випадкові Дописи