Пророцтво Волхва Ора

Пророцтво Волхва Ора
Джерело матеріалу:

Тисячу років тому, чужорідні правителі на очах всього нашого народу зрадницьки скинули Перуна зі Старокиївської гори (нині Андріївська). За наказом кагану Русі. Після чого Володимир, переслідуючи свої особисті інтереси, насильно охрестив Русь. У цій кривавій розправі було знищено 2/3 слов'ян.

І з тієї пори по землях слов'янським ходить легенда:

Після вбивства Ярополка Святославича владу на Русі захопив Володимир, син Малка Любачіна (Володимир не був сином Святослава). Він оголосив себе каганом Русі, так як князем його не визнали Волхви. З народом у Володимира відносини теж не складалися. Вирішив каган задобрити народ, та поставити нове капище (на Володимирській гірці) вбив двох греків і повідомив, що так хоче задобрити богів, але народу це взагалі не сподобалося, а волхви і кудесники у відкриту заявили про те, що Володимир не має право бути правителем. Тоді й вирішив Володимир нав'язати русам грецьку (візантійську) віру, але перед цим він закликав волхвів з ближніх і дальніх земель, ніби на мирні переговори, тай сказав, що буде все робити те, що волхви йому скажуть. Зустріч призначив на Лісовому Капищі в долині річки Либідь. Багато волхвів не пішли туди, бо відчули недобре і іншим радили не ходити, але багато волхвів смерті не боялися і пішли на зустріч з Володимиром. Зібралося їх більше ста чоловік, перед ними і виступив каган, і оголосив про те, що на другий день хрестити буде киян і волхви йому не перешкода. Там і вбили їх найманці, але перед тим, як почалася бійня, найстаріший з волхвів виголосив пророцтво:

" — ВПАДЕ СИЛА ПЕРУНА НА ТИСЯЧУ РОКІВ, АЛЕ ПОТІМ ЗНОВУ ПОВЕРНЕТЬСЯ! І ПРИЙДУТЬ НОВІ ВОЛХВИ, ЩО БУДУТЬ СИЛЬНІШІ НАС, І РУСЬ ВІДРОДИТИСЯ ЗАНОВО!"

Всіх волхвів вбили в урочищі, що з тих пір називається Голосієво, так як приходили люди і голосили по убитим, а на другий день Володимир повелів зруйнувати всі святилища, хрестив русів в Києві, а його найманці вбивали всіх, хто без хреста...

Але є і доповнення до цієї легенди, описані в деяких авторів середини минулого століття. На підставі яких джерел записувались дані записи точно невідомо:

Після того, як русичі виловили з Дніпра образ Перуна і заховали його в печери урочища, яке зараз називається Видубичі, вони пішли до Лісового капища, де найманці кагана Володимира вбили більше ста волхвів, і ніби один з них прокинувся від смертного сну і промовив:

" — ПІДЕ СИЛА НАША В ЛІСИ ПОХМУРІ, ДЕ З БОЛІТ ТЕЧЕ РІЧКА ГІРКИХ ВОД, А НА ТІЙ РІЧЦІ БУДЕ ПЛАЧ ВЕЛИКИЙ У ВСІХ СЕЛАХ ЧУТНИЙ. І ВПАДЕ СИЛА ПЕРУНА, ЩОБ ЗНОВУ ПІДНЯТИСЯ. ПРИЙДЕ НА РУСЬ ВОЛХВ СИЛА, І БУДЕ ЦЕ ЧЕРЕЗ ТИСЯЧУ РОКІВ. СКАЗАВШИ ЦЕ ВОЛХВ ПОМЕР І ПЛАКАЛИ ПО НЬОМУ, ГОЛОСИЛИ РУСИЧІ, А ЗВАЛИ ЙОГО ОР"

або ще кажуть — Дід Ор, тому селище чи то урочище недалеко від Голосієво назвали в давнину Дідорівка...

+4
2316
RSS
18:50
+2
_соромлюсь 1000 років вже минуло… _соромлюсь
І волхви стали повертатися. Їх ще не так багато, дехто ще не усвідомив своєї сили, а хтось просто її не показує.
20:51
+2
Доказом правдивості легенди про Ора є справді в Києві урочище ГОЛОСІЄВО та гора Оріяна.
06:50
+3
Як було насправді і наскільки насильницьким було хрещення уже ніхто не дізнається.
00:27
+1
В даному-тому завитку втілень були свої відпрцювання — справжній момент є власним фокусом сутності на букет-сукупність незавершених-врівноважених осудів будь коли прявлених нею в будь який недоусвідомлений момент протору-часу — та допрацюванні його в справжньому просторі-часу
А тепер для блондинки якось простіше, пліз.
Пан Юрченко простіше не вміє, на жаль _не_знаю
00:53
+1
Все простіше є розуміння — а складніше непорозуміння от і все
Машкін Едельвейс Захарович, автор «евристичної машини»…

Стариганчик немовби вибухнув.

— Найвищі досягнення нейтронної мегалоплазми! — виголосив він. — Ротор поля подібно дивергенції градуює себе вздовж спіну й там, всередульше, перетворює матерію запитання в спіритуальні електричні вихорі, з коїх і виникає синекдоха відповідання…

У мене потемніло в очах. Рот наповнився хіною, занили зуби, а клятий нобль ве все теревенів і теревенів, і промова його була гладкою і плавною, — це була добре складена, вдумливо відрепетирувана і вже неодноразово виголошена промова, в якій кожен епітет, кожна інтонація були сповнені емоційного змісту, це був справжній витвір мистецтва, і, як будь-який справжній витвір мистецтва, промова ця покращувала слухача, робила його мудрим і значущим, перетворювала і піднімала його на кілька сходинок вище. Стариган був ніяким не винахідником — він був художником, геніальним оратором, найдостойнішим з послідовників Демосфена, Цицерона, Іоанна Златоуста. Хитаючись, я відступив убік і притулився чолом до холодної стіни.

(Аркадій і Борис Стругацькі, "Казка про трійку")
_сильно_сміюсь _сміх _сильно_сміюсь _сміх _сильно_сміюсь
09:31
+1
09:10
+2

його школа

Випадкові Дописи