Місія NASA летить на Марс

Місія NASA летить на Марс
Джерело матеріалу:

Американська космічна агенція НАСА 5 травня запустила місію з вивчення глибинних шарів ґрунту і сейсмічної активності на Марсі. Зонд InSight запущений із бази військово-повітряних сил Ванденберґ у Каліфорнії на ракеті Atlas 5.

Місія InSight Mars вивчатиме внутрішні об’єкти планети через проведення сейсмічних досліджень, використання геодезичних методів і теплопередачі, повідомляє НАСА.

Як зазначає агентство на офіційному сайті InSight Mars, це перша місія, яка зосередиться переважно на вивченні Марсу зсередини.

«Отримані дані з формування Марса допоможуть нам краще зрозуміти, як створювалися і створюються інші скелясті планети, зокрема планета Земля», – зазначає агентство.

НАСА планувало запустити місію InSight Mars ще 2016 року, проте через технічні несправності рішення відклали. Тоді планувалося, що посадковий модуль InSight на Марсі пробурить свердловину, щоб проаналізувати кору, мантію і ядро планети.

У середині квітня американське космічне агентство НАСА запустило космічний корабель для пошуку нових планет, на яких можливе життя, за межами Сонячної системи. Космічний телескоп TESS, вартістю в 337 мільйонів доларів, запустили за допомогою ракети-носія SpaceX Falcon.

+2
669
RSS
17:10
+2
Якби ще вдалося активізувати магнітне поле Марса!.. Жити б там стало набагато легше _соромлюсь
Треба, спочатку, зрозуміти, чому воно зникло. Бо на Марсі є залишки магнітного поля, отже колись воно було і чомусь зникло. Якщо це сталося через охолодження металевого ядра, то можна його знову розігріти. З цього певно і почнеться терраформування Марсу.
Гадаю, саме тому ця місія й має на меті дослідження сейсмічних процесів! Бо віддалена кінцева мета полягає саме в розігріві металевого ядра Марсу -> у відновлені магнітного поля планети -> в захисті від «сонячного вітру»!
_чудово
Я колись постив аналогічне відео _чудово _чудово _чудово
05:24
+2
Ну і якої глибини має бути та свердловина?

Випадкові Дописи