Dragon доставив вантажі на МКС та повернувся на Землю

Dragon доставив вантажі на МКС та повернувся на Землю
Джерело матеріалу:

Космічний вантажний корабель Dragon компанії SpaceX повернувся на Землю, приводнившись в Тихому океані, після завершення місії з доставки вантажу на Міжнародну космічну станцію (МКС).

На початку квітня SpaceX запустила ракету Falcon 9 з вантажним космічним кораблем Dragon, який доставляв вантаж для Міжнародної космічної станції (МКС). Тепер стало відомо, що корабель Dragon успішно повернувся на Землю — він приводнився в Тихому океані, біля берегів мексиканського штату Нижня Каліфорнія, 5 травня, повідомляє New Atlas.

Капсула Dragon, запущена 2 квітня, вже літала до МКС — у 2016 році. Під час останньої місії корабель доставив вантаж вагою 2 630 кілограмів, що включає експериментальне обладнання і продовольство для екіпажу станції. Зокрема, Dragon доставив супутник RemoveDembris — експериментальний апарат для збору космічного сміття, прилад для дослідження гамма-спалахів ASIM, розроблений Європейським космічним агентством (ЄКА), та інші інструменти.

Повернувшись на Землю, Dragon доставив вантаж з МКС, вагою близько 1,8 тонни, що містить, зокрема, наукові зразки. Мова йде про матеріали для досліджень, пов’язаних з впливом невагомості на компоненти лікарських препаратів, а також, у числі іншого, про матеріали, пов’язаних з вивченням впливу невагомості на рослини (зокрема, ті, що, як передбачається, можна було б вирощувати на борту станції).

Місія, яка стартувала на початку квітня, стала 14-ю для SpaceX з доставки вантажів на МКС.

+2
474
RSS
11:00
+2
А між тим компанія SpaceX дедалі впевненіше опановує космічні перевезення _чудово
21:25
+2
Ми вже дожили до того, що поблизу Землі збирають КОСМІЧНЕ СМІТТЯ.

Випадкові Дописи