До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Dragon доставив вантажі на МКС та повернувся на Землю

Dragon доставив вантажі на МКС та повернувся на Землю

Космічний вантажний корабель Dragon компанії SpaceX повернувся на Землю, приводнившись в Тихому океані, після завершення місії з доставки вантажу на Міжнародну космічну станцію (МКС).

На початку квітня SpaceX запустила ракету Falcon 9 з вантажним космічним кораблем Dragon, який доставляв вантаж для Міжнародної космічної станції (МКС). Тепер стало відомо, що корабель Dragon успішно повернувся на Землю — він приводнився в Тихому океані, біля берегів мексиканського штату Нижня Каліфорнія, 5 травня, повідомляє New Atlas.

Капсула Dragon, запущена 2 квітня, вже літала до МКС — у 2016 році. Під час останньої місії корабель доставив вантаж вагою 2 630 кілограмів, що включає експериментальне обладнання і продовольство для екіпажу станції. Зокрема, Dragon доставив супутник RemoveDembris — експериментальний апарат для збору космічного сміття, прилад для дослідження гамма-спалахів ASIM, розроблений Європейським космічним агентством (ЄКА), та інші інструменти.

Повернувшись на Землю, Dragon доставив вантаж з МКС, вагою близько 1,8 тонни, що містить, зокрема, наукові зразки. Мова йде про матеріали для досліджень, пов’язаних з впливом невагомості на компоненти лікарських препаратів, а також, у числі іншого, про матеріали, пов’язаних з вивченням впливу невагомості на рослини (зокрема, ті, що, як передбачається, можна було б вирощувати на борту станції).

Місія, яка стартувала на початку квітня, стала 14-ю для SpaceX з доставки вантажів на МКС.

Джерело матеріалу:
+2
43
RSS
11:00
+2
А між тим компанія SpaceX дедалі впевненіше опановує космічні перевезення _чудово
21:25
+2
Ми вже дожили до того, що поблизу Землі збирають КОСМІЧНЕ СМІТТЯ.

Випадкові Дописи