Використовуємо силу місячного затемнення

Використовуємо силу місячного затемнення

Поганий з мене астролог. Каюся. За всіма своїми справами я геть забула попередити про сонячне затемнення, яке відбулося 9 березня о 3.54 за київським часом. В Україні його видно не було, але для астрології та медитацій це несуттєво. Наступне сонячне затемнення цього року буде 1 вересня о 12.03 за київським часом.

Про те, що варто робити під час сонячного затемнення, я вже писала. Прочитати можна тут.

Але так довго чекати, щоб використати енергетичну хвилю Землі для здійснення медетативних магічних ритуалів не доведеться. Бо крім сонячних затемнень можна використовувати й місячні. Наступним буде напівтіньове місячне затемнення 23 березня о 14.00 за київським часом. Його ми теж не зможемо побачити. Але своєї сили воно від цього не втратить.

На відміну від сонячного, місячне затемнення найкращий час для прохання про завершення затягнутих справ. Усе, що ви хочете якнайшвидше доробити, продати, позбутися чи викинути. Всі проблеми, які не знаходять виходу багато років. В цей час найлегше позбутися поганих звичок, сісти на дієту, звільнитися з роботи, сказати нелюбу: «Прощай». Якщо у вашому житті є щось, що дуже сильно вам заважає, то можна попросити, щоб воно пішло саме, тихо, спокійно і без трагедій.

А потім залишається лише спостерігати, як давно затягнуті вузли розплутуються самі собою. Переважно на це йде від трьох тижнів до шести місяців.

Мені було б цікаво дізнатися, чи отримали ви бажане. Тому чекаю на ваші відгуки.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+2
398
RSS
9 березня був геть виснажений, все валилося з рук. Навіть спав удень. Добре, що є така змога...
Мене більше зацікавило, що ті події на НО сталися відразу на наступний день ПІСЛЯ затемнення. У когось дуже чітко гороскоп спрацював.
А у кого, цікаво дізнатися?!
У Стратега напевне!
15:52
+1
Після вилучення з НО я відчув душевне заспокоєння.Став аналізувати. Мені було там некомфортно, бо декларувалася ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ, а заохочувався одобрямс. У своїх публікаціях і коментах я намагався наблизити НО до життя. Це увійшло в протиріччя з потоком хмар ідей Каганця, які він і не збирався впроваджувати. Полегшення від того, що я нині не причетний до ОБМАНУ прихильників НО. Ось такі, Дзвінко, несподівані для мене наслідки МІСЯЧНОГО ЗАТЕМНЕННЯ, коли те, від чого позбуваєшся, дає НАБУТОК. Дякую за публікацію.
Це як раз було СОНЯЧНЕ затемнення. Саме тому всі, кого позбулися, отримали набуток. Сподіваюся, що корисний.
Та Ви що?! Серйозно?..
А ти, Дзвінко, що відчула, коли тебе заблокували на НО?
Приплив енергії. Наче в того зайчика з реклами нові батарейки Дюрасел поставили.
16:34
+2
Дзвінкарко, а чи можна на 2018 рік дати нам календар усіх затемнень, для можливості скористатися Вашими порадами.
Щиро дякую
Цього року вже було два затемнення: 31 січня — місячне і 15 лютого — сонячне.
13 липня буде часткове сонячне
27 липня — повне місячне
11 серпня знову часткове сонячне.
11:50
Щиро дякую

Випадкові Дописи