Що таке ім'я душі?

Просвітлення. Прямуємо до Цілісності!

Що таке ім'я душі?
Джерело матеріалу:

Я не помилюся, якщо припущу, що половина тих, хто читає цю статтю людей ніяк не сприймають своє ім'я, дане батьками. Багато вже з дитинства іменуються кличкою або прізвиськом, які зайняли місце імені. Для декого їхні імена такі чужі, що вони повинні свідомо концентруватися при розмові, щоб відгукуватися на них. Я як раз з останньої категорії. При народженні мені дали ім'я Олена, але не Лена, ні Олена, ні всілякі похідні ніяк не приживаються. Поки, нарешті, я не усвідомила, що це ім'я не моє.

Що таке ім'я? Ім'я — це вібраційний код, який покликаний позначати наші особливості. Це поєднання звуків, за допомогою якого ми описуємо себе, а навколишні нас люди згадують наш образ, називаючи його. Чому ж деякі імена так катастрофічно не підходять своїм власникам?

Вся справа в вібраціях! Кожен звук імені — це вібрація. Добре, якщо звуки, хоча б нейтральні по відношенню до енергій вашої душі, з цим можна якось миритися. А якщо вони протилежні? У таких ситуаціях і виникає непереборне протиріччя, і ми відторгаємо дане нам ім'я.

Ім'я душі описує комбінацію енергій, які представлені в сутності. А ті в свою чергу визначають риси характеру, таланти та інші прояви сутності в нашій реальності. Дізнатися ім'я своєї душі можна самостійно, якщо ваші канали ясновидіння або яснознання відкриті. Можна попросити гідів-наставників допомогти з визначенням конкретної комбінації звуків, яка б найкращим чином описувала ваші енергії. Якщо бачити/чути на тонкому плані самостійно поки складно, можна вдатися до допомоги більш досвідчених контактерів.

Однак треба розуміти одну дуже важливу деталь! Кожен, хто буде дивитися на ваші енергії з метою їх опису, дасть вам якесь СВОЄ ім'я. Наприклад, двоє чоловіків дивляться на дівчину, один скаже, що вона красива, а другий помітить, що у неї руде волосся. Теж саме, тільки на тонкому рівні, і буде ім'ям, яке вам видасть контактер, або наставник. Кожен сприймає іншого, виходячи з можливостей власних вібрацій, і жоден з них не відчуває Вас зсередини. Тому, кожне ім'я, яке ви отримаєте через інших, слід перевіряти вібраційно. Чи добре Вам з цим ім'ям чи ні?

Крім того, ім'я душі — величина непостійна. По мірі удосконалення себе і своїх аспектів, змінюється набір енергій, і відповідно, імені може стати Вам «мало». У цьому випадку, варто вірити своїм відчуттям і відкоригувати звукосполучення імені. Одного разу, до мене на консультацію прийшла дівчина. Вона не пам'ятала себе, але щиро і дуже наполегливо хотіла згадати. Однак, її душа на момент нашої зустрічі перебувала в сумному стані. Вона пережила страшні події і фактично від прекрасної, яскравої, що переливається всіма кольорами веселки, істоти залишилася тільки енергетична оболонка і свідомість. Шкаралупа і очі, як я кажу. Я побачила її ім'я і передала його дівчині, щоб вона могла спілкуватися або принаймні налаштовуватися на вібрації своєї душі. Потім я помістила цю душу в поле, яке створила зі своїх серцевих енергій. Це було необхідно, щоб хоч трохи відновити її сили і поговорити з нею про те, що з нею сталося, і як їй допомогти. Після чого я провела роботу по відновленню течії енергій, світу душі, який був зруйнований, її зв'язку з її Абсолютом. Через якийсь час дівчина написала мені, що ім'я, назване мною не комфортне для її вібрацій. Це й не дивно! Тим ім'ям називалася порожня оболонка, ледь жива душа. Але справжнє ім'я, ім'я живої сутності, якою вона колись була, і якою стала після відновлення було зовсім іншим.

Чи варто називатися ім'ям своєї душі замість «справжнього» імені? Так, варто! Хоча б в середовищі однодумців, хоча б спілкуючись зі своїми гідами і наставниками. Чим більше Вас будуть називати вашим справжнім іменем, тим яскравіше в Вас будуть проявлятися Ваші енергії. В даному випадку працює закон засвідчення. «Я бачу тебе, я підтверджую і свідчу, що ти той, ким себе вважаєш!»

Бажаю всім згадати з яких енергій Ви складаєтесь і знайти для цієї унікальної комбінації гідне ім'я!

+1
517
RSS
Доброславе, дякую за статтю. Хто така Олена? Уміння оздоровлювати ДУШУ, гадаю, це здатність когось з БОЖЕСТВЕННОЇ ІЄРАРХІЇ. В Лівані я казав: Анатолій і простягав руку. І дивувався, коли мене звали Толій. Чого? Бо арабською АНА означає Я. Довелося надалі казати: Ана Анатолій.
16:06
Хто така Олена?

Авторка цієї статті на сайті, який вказаний як джерело.

Уміння оздоровлювати ДУШУ, гадаю, це здатність когось з БОЖЕСТВЕННОЇ ІЄРАРХІЇ.

Всі ми в Божественній Ієрархії
Можна якось МІРЯТИСЯ. Мабуть, слід виправити на МИРИТИСЯ.
20:26
Дякую, виправив.
Доброславе, я не заходив на те посилання. То хто ж та авторка? Ти пишеш, що ми всі з БОЖЕСТВЕННОЇ ІЄРАРХІЇ. Лиш потенційно? Чи вже зараз?
22:50
Ти пишеш, що ми всі з БОЖЕСТВЕННОЇ ІЄРАРХІЇ. Лиш потенційно? Чи вже зараз?

Вже зараз, звичайно!
Доброславе, Бог створив Всесвіт і Землю, і все, що на ній — все видиме і невидиме. Бог робив це руками БОЖЕСТВЕННОЇ ІЄРАРХІЇ.Ти кажеш, Доброславе, що вже нині належиш до неї. Будь ласка, розкажи, як саме ти творив Землю?
11:03
А чим ми по-Вашому зараз всі займаємося тут на Землі? Ми удосконалюємо себе та фізичну реальність. І кожен це робить по-різному.
15:38
+1
Люди на Землі навчаються, щоб вдосконалившись, поповнити Божу Ієрархію і разом з Богом творити нові світи. Земля для людей є Божою школою. А ти, Доброславе, як гадаєш?
Ця твоя, Доброславе, нова стаття цікава. Дякую. А де і як можна знайти інші твої статті?
16:16
Зайдіть на сторінку мого профілю клацнувши на мій аватар або моє ім’я, наприклад, в цьому коментарі, та під моєю аватаркою там

виберіть тип матеріалів, який Вас цікавить, і отримаєте список всіх моїх публікацій того типу матеріалів.
Доброславе, натиснув на твою світлинку. Розкрилася твоя сторінка, а під нею УПОДОБАННЯ, а нижче СТІНА. На жаль, вказаної тобою таблиці нема й близько. То як же побачити список твоїх публікацій?
15:47
Відповів тільки що тут

Випадкові Дописи