УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Уран у Тільці 2018 - 2026

​Уран у Тільці 2018 - 2026
Джерело матеріалу:

15 травня 2018 року Уран переходить в Тілець.

З цим переходом закінчується епоха агресивності і войовничості світового масштабу в тій грубій, вибуховий формі, яку ми переживали під час транзиту Урана по Овну, де він був під керуванням бога війни — Марса, і формував найголовніший аспект десятиліть — квадрат з Плутоном в Козерозі.

Але одночасно, це був час технічного прориву в науці, космонавтиці, бурхливого розвитку нових технологій, особливо в галузі електроніки та електроприладів, комп'ютеризації всіх галузей економіки та життєдіяльності.

Все старе і віджиле до моменту зміни знаку Ураном розкрито, зруйновано і вичищено.

У Тільці Уран починає своє, властиве тільки йому, творення.

15 травня 2018 року Уран перший раз зайде в Тілець.

Потім відбудеться його тимчасове повернення в Овен з 6 листопада 2018 року по 6 березня 2019 року, щоб «доробити недороблені справи» або «повернутися за чимось забутим».

І з 6 березня 2019 року Уран остаточно оселиться в Тільці на найближчі 6 з гаком років до липня 2025 року.

З 7 липня 2025 року по 26 травня 2026 року Уран буде петляти, на час заходячи в Близнюки і знову повертаючись в Тілець.

26 квітня 2026 року Уран остаточно покине Тілець на найближчі 84 роки.

Тілець — знак Зодіаку, що символізує ресурси людини в натальной карті і людства в мунданній астрології.

Ресурси поділяються на два види в силу дуальності життя на планеті Земля:

— матеріальні ресурси — це особисті фінанси, речі, власність;

в мунданній астрології — природні запаси держави, джерела енергії (нафта, газ, вугілля, річки, атом і т.д.);

корисні копалини, дорогоцінні метали в надрах землі, території; родючий грунт для вирощування продукції сільського господарства (землеробства і тваринництва).

— енергетичні ресурси людини — її здоров'я енергетичне і як наслідок — фізичне.

Тілець — це простір родючості, творення, миротворчості, матеріального достатку, душевного спокою, терпеливості, любові, мистецтва, краси, комфорту, ситності, земних задоволень.

Уран — вища планета, що символізує незалежність, творчість, оригінальність, зміни, свободу; Шива, що руйнує форми і звільняє дух.

Уран — господар Неба, вища мудрість, це посланник Космосу в нашому світі, провідник космічних впливів, планета, через яку проходить, перш ніж потрапити в сферу Сатурна, тобто в матеріальний світ, будь-який космічний імпульс.

У Медичній астрології Уран — це Центральна нервова система (Меркурій — периферійна нервова система), функції гіпофізу, вищі ментальні здібності.

Уран м'яко працює на тонкому плані — осяяння, винахідливість, інтуїція, ясновидіння, інсайт (проникливість, проникнення в суть, розуміння, раптова здогадка, прозріння), піднесені стани свідомості за рамками обмеженого земного розуму, екстрасенсорика.

На матеріальному земному рівні Уран працює жорстко — раптовість, імпульсивність, шок, стрес, різкі зміни, революції, перевороти, реформи, катастрофи, нестабільність.

У людському суспільстві Уран управляє такими сферами життя, як будь-яке новаторство, космонавтика, авіація, фізика, винахідництво, астрономія, астрологія, електрика, електроніка, інтернет, соціальні мережі, комп'ютери, а також — телефонний зв'язок, радіо, телебачення.

Крім цього, Уран не любить офіційності, зате сприяє неформальним організаціям, неофіційним співдружностям і колективам однодумців, вільним міжособистісним відносинам.

Люди Урана — це вчені, революціонери, реформатори, пророки, блазні, вкрай дивні люди, цілителі, астрологи, астрономи, космонавти, льотчики, програмісти, зварювальники та електрики, блогери, одинаки, гумористи, дотепники-веселуни і хороші друзі.

Будь-яка планета, потрапляючи в той чи інший знак Зодіаку при своєму транзиті, забарвлюється в «колір» цього знака.

Уран у Тільці має слабкий статус, це знак його падіння.

У Тільці рідні планетарні властивості Урана проявляються не в повній мірі, в тій, яку дозволяє, а в даному випадку, обмежує, знак.

У Тільці незалежність, любов до експериментів і імпульсивність Урана ослаблені, але зі свого боку Уран вносить корективи і для Тільця, змінюючи якості цього земного фіксованого знаку в силу своєї присутності в ньому.

Уран у Тельці здатний привнести реформи і перетворення в сферу геологічних і природних ресурсів, сільського господарства, продовольчого забезпечення, торгівлі, фінансових структур, економічні перетворення. Можливе впровадження нових передових технологій у сфері електронної комерції, електронних грошей і платежів.

Період цього транзиту може стати періодом розквіту, наприклад, комп'ютерної графіки, світлового шоу, мистецтва сценічного освітлення та світлового декорування (підсвічування) фасадів будівель і інших видів творчості в мистецтві.

Можна очікувати виникнення цікавих непередбачуваних напрямків в моді, стилістиці, дизайні.

У плані любові Уран буде прагнути розбивати, охолоджувати «телячі ніжності» в любовних відносинах, вимагати поваги особистої свободи в парі або шлюбі.

Щоб зберегти стосунки стабільними при Урані в Тельці доведеться стримати свою впертість, градус пристрасті і «послабити повідок».

Справжня дружба і повага в стосунках буде цінуватися вище в цей час.

Для людей консервативних, важких на підйом, упертих це буде складний час.

Так само як і для людей, які болісно прив'язані до матеріальних цінностей, складно буде пристосовуватися до нововведень.

Можливо, комусь випаде пережити фінансову або матеріальну втрату, щоб знайти певний ступінь свободи від надмірної зацикленості на матеріальних цінностях, і відкрити для себе цінності духу.

Кожному своє.

Вплив транзиту Урана по Тільцю на конкретну людину можна оцінити тільки на основі точного часу і місця народження людини.

Ретроспективний погляд на історію

Обмежимося минулим транзитом Урана по Тільцю, який припав на період з 7 червня 1934 року по 16 травня 1942 року, і лише деякими показовими подіями того часу.

В історії СРСР цей період відображений, як час політичних репресій, які відбувалися з 1920-х років і до смерті Сталіна в 1953 році.

Але особливу масовість і розмах репресії набули в 1937-1938 роки ( «Великий терор»), коли сотні тисяч громадян були розстріляні або відправлені в табори ГУЛАГу за звинуваченнями у скоєнні політичних злочинів.

У світовій історії цей час пов'язано з приходом до влади нацистів у Німеччині, початком Другої світової війни, нападом фашистської Німеччини на СРСР і переломом подій в ході Великої Вітчизняної Війни — початку звільнення окупованих фашистами територій. Що в наступні роки призвело до звільнення всіх земель Радянського Союзу, захоплених фашистами, далі — звільнення всієї Європи від фашизму, капітуляції гітлерівської Німеччини і повна перемога над фашизмом.

Для загарбників мета Другої світової війни, як і будь-якої іншої в усі часи — завоювання нових чужих територій, поневолення (знищення) народів (чужі ресурси — Тілець) і привласнення природних багатств (Тілець) інших держав.

(Коментар перекладача: Частину статті я не перекладала свідомо через специфічне трактування автором планетаних транзитів)

Основні аспекти Урана в Тільце 2018 — 2026 роки

Період проходження Урана по Тільцю 2018-2026 років не особливо багатий на значущі мажорні аспекти Урана з повільними планетами. Формування аспектів з більш швидкими планетами відносно короткочасні і не створюють стійких тривалих обставин.

Однак, наприклад транзити Венери — управителя Тільця — по Водолію, коли Уран з Венерою будуть у взаємній рецепції, або транзитне сполучення Урана з Венерою у Тільці, де Венера у себе в обителі, ці транзити-зустрічі господарки Тільця з Ураном, хоч і швидкоплинні, але можуть запам'ятатися яскравими фарбами, переворотами почуттів, переживаннями, які, однак, також швидко можуть і охолонути.

Тому найбільш суттєві аспекти по ходу транзиту Урана по Тільцю в цьому столітті будуть наступні:

21 січня 2021 року — з'єднання Урана, Марса, Місяця і Ліліт в Тільці формують квадрат до Юпітера з Сатурном у Водолії (під управлінням Урана).

Такий мікс досить вагомих і неординарних астрологічних впливів може проявитися у вигляді боротьби за збереження стабільного розвитку при спробах хаотично або одномоментно змінити силовим шляхом існуючу, стабільно функціонуючу ситуацію в корисливих інтересах.

Цей аспект буде впливати протягом декількох місяців поблизу точного аспекту.

18-22 квітня 2024 року на небі буде триматися точне з'єднання Урана, Юпітера, Білого Місяця в Тільці.

Це рідкісне і неймовірно сприятливе астрологічне поєднання, що дає несподіваний і дуже щедрий дар долі, як відплата за світлі справи в минулих втіленнях.

Впливати аспект буде протягом інтервалу часу за 2 місяці до точного аспекту і 1 місяць після. З кульмінацією 18 травня 2024 року, коли до цього з'єднання приєднуватиметься ще і Венера з Сонцем, утворивши точний стелліум Уран-Юпітер-Сонце-Венера-Білий Місяць у Тельці.

Навіть складно собі уявити масштаб щедрості небес, що посилають на Землю такий благодатний промінь, синтезований з найпотужнішого сприятливого щасливого поєднання планет. Залишається зуміти його прийняти ...

Лунарія Юпітерска

+2
694
RSS
Це найменш катастрофічний з усіх прогнозів, які мені попадалися.
Уявляю, що було в більш катастрофічних… _здивований _здивований _здивований
23:00
+2
Як каже друг Анатолій, ключова фраза статті:

Вплив транзиту Урана по Тільцю на конкретну людину можна оцінити тільки на основі точного часу і місця народження людини.

Все інше — це загальні слова типу «ля-ля-фа-фа». _не_знаю _вибачаюсь _не_знаю
Без конкретної натальної карти все це загальні розмови, коротше.
13:02
+2
Так багато розказано, а про Україну ні слова. Чогось більше про СРСР та ВВВ.
Бо це передруковано з російського сайту. Українські астрологи чомусь мовчать.
Єдине, що вдалося накопати, це згадка про війни на території сучасної України.
Але тоді ще не було нас і держави з назвою Україна і гороскопу її теж ще не було. А в сучасному гороскопі транзитний Уран буде діяти гармонійно. Він вже один раз пройшовся по стеліуму планет (Меркурій, Венера, Юпітер) в кінці знака Лева, і зараз іде на гармонійний тригон з Сонцем, яке в гороскопі України стоїть в першому градусі Діви. Точний буде 6 червня. Потім Уран стане ретроградним і пройде по всіх чотирьох планетах вдруге. А ще пізніше буде третє проходженння Урану по цих точках. Тобто, цієї весни у нас почалися якісь дуже позитивні процеси, восени вони пригальмують, їх будуть блокувати, але наступного року, коли Уран втретє зробить тригон до Меркурія, Венери, Юпітера і Сонця в карті України, вони нарешті запрацюють на повну силу.
А в 2020 році транзитний Уран почне робити тригони до іншої групи планет уже в Козерозі: Уран, Нептун, Ліліт, Пвнічний Вузол і Асцедент. Це буде друга хвиля реформ, які затягнуться і на 21 рік.
Єдине, що мене насторожує, це проходження Урана через куспід четвертого дому, який символизує нерухомість і територію держави, та його опозиція до натального Плутона, який стоїть в десятому домі (це зона державної влади). Все це буде в 22-23 роках.

Випадкові Дописи