ЩО? КОМУ?

ЩО? КОМУ?
Джерело матеріалу:

ЩО? КОМУ?

«Вір багато, а дух один. І в тобі, і в мені, і в ньому. Значить, вір всякий своєму духові, і ось будуть всі поєднані. Будь всяк сам по собі, і всі будуть заодно.» — слова Старого з роману Лева Толстого « Воскресіння».

Згадаю одну стару притчу. Художник якось задумав передати на полотні образ Ісуса Хреста. Довго шукав він людину, внутрішній і зовнішній стан якого міг би хоч в чомусь відповідати великому образу. Нарешті вдалось йому знайти хлопця в церковному хорі однієї з місцевих старих церков. Хлопець сяяв чистотою і добротою і був достойний позувати. Радості художника не було меж. Зібравши всі свої вміння, майстер нарешті втілив задумане.
Пройшло багато років, не мало людей передав у своїх роботах художник, різні характери, долі. Але одного прекрасного дня зробив висновок, що не всі образи зміг показати людям, що є такий, якого потрібно остерігатись. І пішов художник на пошуки такого образу.
Багато часу протратив на пошуки небажаного образу, та якось в одному з закладів художник зустрів непередаванно неприємну на вигляд особу, в образі якого не залишилось нічого людяного, чистого. Художник запросив чоловіка до майстерні і там, в важких муках, все ж взявся до роботи. Та чоловік якось дивно поводив себе, дивився на художника. Врешті він мовив: «Майстре, ви не пам'ятаєте мене? Ви ж багато років тому малювали з мене Ісуса Хреста!»

На фото патріарх Кирило і злодій в законі Япончик: хто на кого набув схожості?

Хто такий хтось? Що таке уособлення?
Як найлегше позбутись СЕБЕ?
Людина протягом життя пізнає, прагне, намагається. Пізнавши і досягши певного рівня майстерності, знань, досвіду, людина може опиратись на ці набуті якості, використовуючи все для подальшого розвитку. Але на кожному з етапів пізнання, на кожному кроці життя людину зустрічає вибір доріг. І навіть маленька похвала чи навпаки обвинувачення можуть докорінно змінити в людині вибір шляху.
В даному випадку похвала зламала людину. В такому випадку людина потрапила в пастку власного образу, який сприйнявся як можливість користуватись ним для створення авторитету, який згодом перетворився в бажання володіти умами людей. Роздута булька авторитету позбавляє людину своєї Божественної сили ( людина повністю втрачає себе) яка може проявлятись тільки через самовіддачу і паралізує в стані самовихваляння, що приводить людину до управління нею антиподом Творця, управління Господом, якому моляться маси, натовп, просячи у нього пощади.

Що таке молитва?
Як людина відноситься до Бога, так вона й молиться. Якщо людина любить когось, вона просто дякує тій людині за те, що вона Є! Ось так і з усім, якщо є любов, є подяка. Якщо нема в душі любові до Бога, є залежність, яка заставляє поклонятись, прибігаючи з проханнями. Людство перестало відноситись з любов'ю до ближнього, а отже до себе і таким чином прийшло в залежність, звідси ворожнечу.

Любов звільняє від будь-якого осуду, тому що нема кого судити в стані любові, любов облагороджує, підтримує, віддає, що значить дає сили на нове творення. Чим більше в людині вдячності, тим більше в ній сили!!! Сили яка приводить в любові до стану Творця!

Коли людина просить – вона перекладає свою силу і відповідальність в подальших діях на того, до кого молиться, таким чином віддаючи владу над собою! КОМУ?

Молитовний стан вільної людини – це вільний стан, вільне поєднання Землі і Неба, стоячи на Землі вільно і легко піднявши руки ніби обіймаючи все своїм тілом. Так молились колись арії, так молились всі вільні люди, просто дякуючи Творця за творіння.
В стані прохання, склавши руки в церкві (складені руки — це так звана мудра направлення енергії, тому до кого молишся) повністю передає владу над людиною тому до кого молиться людина. В приміщенні церкви лідером є священник. Саме він стоїть приблизно в позі подяки Богу, якби провідником між людьми і …? Ким? Приміщення церков — це акумуляція власних енергій, все залежить від архітектури церкви.
Якщо образ священника (а це в людському суспільстві норма) роздуто, про стан священників говорить їх поведінка, їх одяг, все. Священник сьогодні перетворився саме в антипод, так як ієрархія церкви примушує людей служити їм, і поклонятись, ВІД ЧОГО НАЙБІЛЬШЕ ОСТЕРІГАВ ІСУС ХРЕСТОС!!!!!!!!

Вір багато, в мусульманській традиції є свої методи поклоніння, в ісламській свої, в буддійській свої.

Буддійські ченці в своєму молитовному стані приймають певну позу, яка дає змогу піднятись в вищі стани буття поступово по сходинках свідомості. Медитація відкриває перед ними завісу до більш тонкого, Духовного світу. Вони приймають Вищий світ, віддаючись повністю плину, каналу в духовні світи. Це допомагає їм перебувати в різних станах, вийшовши з фізичного тіла. Сама поза ченців під час медитації допомагає поєднати з Вищим, але замок, в якому знаходиться нижча частина тіла (ноги в позі замку) – це не прийняття всього Земного. Отже відрікаючись від Земного, людина не може пізнати Бога, тому що приймає тільки тонку частину Творіння.

ЯК ВВЕРХУ ТАК І ВНИЗУ!

Закони буття для всіх світів Єдині, все розвивається в стані дарування, в стані Творця і навпаки занепадає в стані володарювання, неприйняття, споживання. Маніпулювання енергією Творця.
Коли людина передає свою віру в себе, сумнівається у власному внутрішньому світі, а отже у існуванні Бога взагалі, віддає своє вміння орієнтуватись в просторі Бога іншому – вона сама віддає ключі до своєї долі і т.д.

Отримавши ключі від влади, створюється вимушена ієрархія. Управляючи масами, лідер, потрапляючи під вплив власного роздутого его, сам втрачає силу Творця, так як переходить під вплив перевернутої уяви про творіння – керуючись силою его, що живе лише завдяки споживанню енергії тих, ким управляє. Замкнуте коло, яке може бути роздуте лише до певних меж силою тих, хто віддає свою силу апарату управління. Це і є колесо сансари, змія яка поїдає себе, тобто егрегор який живиться за рахунок тих хто дає. В стані антипода сьогодні знаходиться більша частина так званих лідерів духовних шкіл, в таку пастку потрапляють духовні ченці, так звані просвітлені, створюючи свої ієрархії поклоніння на Тібеті, в Індії, тощо...

Образ Володаря, тобто стан Антиподу Творця можна сьогодні малювати з усіх, хто перебуває при владі, тому що бажання володарювати є антиподом бажанню Творити! На володарюванні побудована вся система сьогоднішнього людського світу і вона ж, ця система привела людство до самознищення.

Вихід? Хто на фото став подібний на кого? Ким ви сприймаєте Себе? Які ваші внутрішні бажання? Все це визначає ваш стан і ваш світ, проявлення вашої реальності!
Тільки усвідомлення в собі сили творця завдяки самовіддачі, яка є процесом Даріння, людина пізнає власну Силу, яка проявляється в Резонансі з Внутрішнім Духом, що Веде до стану Богореалізації, тобто стану Творця. Обіймаймо Всесвіт своєю вдячністю і любов'ю! Амінь!
P.S: Доки людина не довірятиме своєму внутрішньому світу, не довірятиме своїй інтуїції, таким чином не довіряючи Богу в собі, доти віра в Бога його буде слабкою і доти отримуватиме стусани від Господа. Бог не судить — Бог Любить, що значить Дає завжди кожному шанс Бути собою! Згадайте слова Ісуса до Апостола Петра на ріці Йордан про сумнів...
16.03.2016 10.44
З любов'ю М.В

+3
354
RSS
23:26
Для мене в цій публікації найцікавіші наступні слова:
Сама поза ченців під час медитації допомагає поєднатися з Вищим, але замок, в якому знаходиться нижня частина тіла (складені в замок ноги) – це неприйняття всього Земного. Отже відрікаючись від Земного, людина не може пізнати Бога, тому що приймає тільки тонку частину Творіння.

Хоча це стосується більше Східного світу. А в нашому іудохристиянстві все навпаки. Всі молитви і думки тільки про Земне і Відносне.

Цілісного сприйняття Бога ні в першому ні другому випадку не може бути.

PS. В тексті би не завадило виправити багато орфографічних помилок.
13:34
Цілісного сприйняття Бога ні в першому ні другому випадку не може бути.
— стаття про це.
Дякую за вказівку на помилки, не редагую. Прогляну. Цитати виділяти не навчилась, тому подаю без виділення.
13:43
Цитати виділяти не навчилась, тому подаю без виділення.


Якщо в коментарях, то кнопка

Натискаєте на неї та вставляєте туди текст цитати.

А в публікаціях виділяти цитати можна просто курсивом (похилий шрифт).
14:17
Дякую!
сумнываэться у вланому внутрішньому світі

Треба виправити:
… сумнівається у власному внутрішньому світі...
Аж надто ріже око!
13:36
Знаємо як треба), дякую за вказівку на помилку, буває й таке. Тема не про орфографію, та кожен бачить те що бачить. Щасти
13:38
Тема не про орфографію

Так, але помилки відволікають від змісту статті, тому важливо редагувати перед публікацією.
14:02
Відволікають, коли читаєш розумом. Написано з іншої сфери. Це тема також окрема — помилки і так далі. І структура мови. Сучасної. Витягти з мови опис Духу не так просто, це робота не голови, а весь орфографічний каркас саме там. Піфагор не написав ні слова, Ісус також не займався писаннями. Мухамед диктував, тому що був безграмотний.
В житті було таке, що один момент повністю стер з пам'яті все, що сприймав розум протягом багатьох років, що вчили в школі, технікумі, вузах, потім якимись зусиллями довелось витягувати з мозку хоч щось. Поступово частково відновлено) Основне в статтях Марії — інше. Але зауваження вважаю доречними. Щасти!
Перепрошую, проте я багато років відпрацював редактором. Це у мене інстинктивно…
07:38
Розчиняймо Любов«ю Себе сумніваючогося + Себе боязливого = Себе осудливого — Шлях до власної Золотої Середини — внутрішнього Світу — саме туди-тоді, після очищення Світом Любові, зможемо направляти усі запитання та прохання і саме тоді-звідти отримаємо усі відповіді та блага.
Дякую
13:42
Саме так, Вікторе, саме так! Тільки Любов…
Дякую тобі, Маріє, за цю публікацію! То душа Кирила була колись в тілі Мишки Япончика? Схожість абсолютна!
13:41
Дякую за запитання, Анатолію. Зараз Дух як ніколи показує людям ЛИЦЕ СУЧАСНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ, втіливши в одному образі злодія і голову так званого духовного лідера. Але, як казав Ісус: «: Не буде Мій Дух перемагатися в людині навіки, бо блудить вона. Вона тіло, і дні її будуть сто і двадцять літ»(1М.6:3).
Наскільки я зрозумів, йдеться про іншого Япончика — про сучасного «вора в законі»:
Япончик - злодій в законі
Адже історичний Мішка Япончик (Мойсей Вінницький) — абсолютно інший:
Мішка Япончик (Мойсей Вінницький)
У цих двох Япончиків абсолютно різний тип обличчя: у історичного Мішки — масивна й широка нижня щелепа, у сучасного «вора в законі», як і у Кирила — трикутна… Ну й інші риси обличчя також відрізняються.
14:47
+1
Наскільки я зрозумів йдеться про те, що у людей з однаковими «вібраціями» (однаковим рівнем розвитку, характером, темпераментом) — схожі риси обличчя. Так як зовнішність відповідає стану і рівню душі.
однаковим різним розвитку

Однаковим рівнем розвитку )))
16:07
Дякую! Можете бути штатним редактором/коректором у нас! Правда, на громадських засадах
Тепер щодо суті статті. Пані Маріє, я розумію, про що йдеться! Будь ласка, не думайте, що я аж такий тугодум, яким можу здаватися.

Більш того, можу навести інші приклади схожих між собою людей. Ось на кого схожий президент сусідньої держави:
Путін і німецький солдат
Звідси напрошується паралель: «рашисти — фашисти»…
Інший приклад. В 2013 році Міжнародний літконкурс «Коронація слова» зорганізував ретро-фотосесію українських письменників — переможців конкурсу у вигляді відомих письменників минулого. Умова проведення: мінімум гримування (тільки костюми, зачіски й рослинність на обличчі). От як виглядаю я в образі Оноре де Бальзака:

А це — український драматург Валентин Тарасов в образі Мольєра:

Здавалось би, висновки очевидні?.. Перепрошую, для мене — ні. Пам'ятаю один цікавий психологічний експеримент. Двом групам студентів-психологів продемонструвати одну і ту саму фотку одного і того самого літнього чоловіка, а потім попросили дати. Тільки першій групі було сказано, що на фото — злодій-рецидивіст, а другій — що це зразковий сім'янин, дідусь мало не дюжини онуків. І дивлячись на одну і ту саму фотку, дві групи студентів дали діаметрально протилежні психологічні описи: перша група описала маніяка-садиста, друга група — лагідного добрячка.
Розумієте, в чім річ?! Ставлячи поруч з патріархом Філаретом рецидивіста Іванькова, автор матеріалу заздалегідь обумовлює контекст розгляду, обмежує вибір варіантів одним готовим. Так само і я, поставивши ВВХ поруч з німецьким солдатом («фашистом»), себе поруч з Бальзаком, а Тарасова поруч з Мольєром, теж обмежив вибір одним варіантом. А обмежений вибір — це підневільний вибір…
15:55
+1
Тимуре, помітив, що в Япончиків і очі різні. Доброславе, мабуть «однаковим РІВНЕМ розвитку»?
І очі, і брови трохи різні, й вилиці у Мішки більші…
Отже, повторюю: йдеться не про історичного Мішку Япончика, а про «Япончика» Іванькова, про сучасного «вора в законі», який помер у 2009 році.
19:34
+1
«Вір багато, а дух один. І в тобі, і в мені, і в ньому. Значить, вір всякий своєму духові, і ось будуть всі поєднані. Будь всяк сам по собі, і всі будуть заодно.» — слова Старого з роману Лева Толстого « Воскресіння».
На фото Іваньков — Япончик і патріарх Кирило.
ДУХ говорить Образами, у цих двох людей одне обличчя. Отже висновки…
Хто не чує власної середини — не чує Духа в собі, той живе в ілюзії.
Прозріння прийде тоді, коли почуєте Власного Духа. Інакше не поясниш.
«: Не буде Мій Дух перемагатися в людині навіки, бо блудить вона. Вона тіло, і дні її будуть сто і двадцять літ»(1М.6:3).
Спасибі за таке живе обговорення!
www.youtube.com/watch?v=I9-cdAUR27s

Ух ти!!! Ви тут навіть Міхаеля Лайтмана відеоцитуєте… Не очікував. Плюсую.
20:08
Дух плюсів не потребує))) Щасти!
Ви — Дух чи Ви — Марія?!
20:55
Відповісти на таке запитання коротко нема сенсу, там у відео щось про це є спроби розповісти. Коли людина переходить те що називають євреї махсомом, езотерики — просвітленням, уособлення розчиняється частково. Якщо відбувається процес передачі інформації — говорить Дух. Дух який живе в кожній людині, інакше б її просто не існувало. Сприйняття вивертається ззовні всередину і з середини на зовні і вже інше сприйняття, отже інша реальність. Дійсність)
Якось в кінці цього ролика щось лайтман пробує пояснити)
www.youtube.com/watch?v=LNF047FkMP0
Окрім Духу, є ще душа й тіло.

Дух може спілкуватися без слів і без сторонніх пристроїв на кшталт комп'ютера.
21:22
Для людського розуму доступніше так, у вас, Тимуре, як у контактера, ченнерела свій канал. Але це трошки інше. Якщо приймете енергоінформацію Марії, також як канал чи як зможете — відчуєте щось нове) в стані фізичного тіла. Щасти!
20:30
Ух ти!!! Ви тут навіть Міхаеля Лайтмана відеоцитуєте… Не очікував. Плюсую.


Зважаючи на релігію, до якою Ви, пане Тимуре себе відносите, хотів колись запитати, як ставитесь до Лайтмана. Тепер знаю, що позитивно.
Позитивно лише в цілому. І тому, що Лайтман — кабаліст. У мене в Києві навіть є його знайомі послідовники )))
Проте з іншого боку, у Лайтмана з послідовниками море недоліків. Тому якщо ґрунтовно займатися кабалістикою, то краще це робити з іншими Вчителями Кабали…
Але оскільки у мене шлях все одно інший (я ж світський письменник), то з послідовниками Лайтмана у мене дистанційна симпатія. Так найточніше.
21:30
Якось бачив його 2 відеоролики. Справив на мене хороше враження і говорив там, не тільки те, що інші хотіли чути. Хоча в нього все поставлено на бізнес. Потужні рекламні кампанії в Інтернеті, постійні вебінари, якщо не помиляюсь, телеканал в Ізраїлі, який показує цілий день тільки його :)

Хоча ні в якому разі не кажу, що бізнес на духовності — це погано. Якщо він людям приносить користь і люди готові за це платити, значить все ОК.
21:01
www.youtube.com/watch?v=5wA81UdIrZ4
Це про розум)
21:04
Краще вставляйте ролики прямо в коментар, тоді не треба буде нікуди переходити, щоб подивитися.

Для цього натисність на кнопку Youtube
і туди вставте адресу ролику
06:12
І від каббали не минуче пробудження.

Смерть тіла це перш за все зухвале відношення до самого себе. Викидати частину себе на смітник, на гниття – це неповага до Порядку Буття,… небажання усвідомити суть всього є просте ігнорування цієї Суті. А без суті і нема буття...

— і від такого твердження пробудження ще попереду.

А особливо від думки: «Я просвітлений, а значить пробуджений», — просвітлення може бути в деяких ракурсах — а в інших повна темрява.

Так коли сутність в цілому спить — пробудження неминуче.

Пробудження нам ВСІМ.
08:57
+1
Віктор) Юрченко! ВСЕ ВІД ВАШОГО СПРИЙНЯТТЯ!!!
Таке твердження Марія написала ЯК ВИКЛИК))) Як виклик, щоб уява про пробудження і про просвітлення примусила задуматись))) Ви боїтесь самого себе, тому нема глибокого бачення, бачення змісту слів, бачення сенсу всього! У вас є відчуття, за крок до Себе, але страх з минулих життів залишився! Марія прожила і пробудження і просвітлення і ще таке що немає назви, а відповідає по мірі вашого сприйняття, тільки ось воно як ви кажете — в інших повна темрява. Щасти!!!!
Марія прожила і пробудження і просвітлення і ще таке що немає назви

Коли станеш Тілом Світу — складовою ВСЬОГО Творіння — будеш Знати — раніше тільки сумніви сну Духу в матерії

svitoch.in.ua/90-10-rechey-yaki-potribno-znaty-yakshcho-vy-lyubyte-introverta.html#comment_767
Ще щось все ж не пускає?
Вавилонську вежу також будували надзвичайно просвітлені та, як вони вважали, Пробуджені, але виявилось, що її тінь затьмарила СВІТ — хоча будувалась вежа-знання задля пізнання Істини.
Та ж суть в байці про роги — які ростуть в прагненні просвітлення, та поки їх не відсікти, або ж поки не визріють і самі відпадуть — пробудження затримається.
Дякую
15:02
+1
Спробую пояснити одну річ, якось постарайтесь сприйняти!!!
ДІЛЕМА БУДЕ ДОТИ, ДОКИ НЕ УСВІДОМИТЕ ЩО ТАКЕ РОЗУМ І ЩО ТАКЕ СВІДОМІСТЬ!!!
ФУНКЦІЯ РОЗУМУ — ПОЯСНЮВАТИ, ДЕТАЛІЗУВАТИ, А ОТЖЕ РОЗДІЛЯТИ!!!
ПОЯСНИТИ, ПОБАЧИТИ ЦІЛУ КАРТИНУ РЕАЛЬНОСТІ РОЗУМОМ НЕМОЖЛИВО, ТОМУ ЩО ВСЕ ОДНОЧАСНО ПОЯСНИТИ НЕМОЖЛИВО!!!
СВІДОМІСТЬ Є ВСЕ, ТІЛЬКИ САМЕ БУТТЯ ДАЄ ОДНОЧАСНІСТЬ ПЕРЕБУВАННЯ ВСЮДИ!!!
БУТТЯ Є ВСЕПРИЙНЯТТЯ, ТОБТО ЛЮБОВ, СИЛА, ЯКА ПРИСУТНЯ ВСЕРЕДИНІ, ТОМУ ЩО МИ З НЕЇ СТВОРЕНІ!!!
РОЗУМ ДІЛИТЬ БУТТЯ НА ПОНЯТТЯ!!!
СПРИЙНЯТТЯ, ЯКЕ ЗНАХОДИТЬСЯ В РОЗУМІ НЕ ЗМОЖЕ НІКОЛИ ОБІЙНЯТИ ВСЕ, ТОМУ ЩО ІНАКШЕ ПРОСТО ЗІЙДЕ З РОЗУМУ!!!
ТІЛО СВІТЛА ПОТРІБНЕ ДЛЯ ПЕРЕБУВАННЯ У ВСІХ ШАРАХ ДІЙСНОСТІ!!!
ВОНО ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ У ВСІХ, ТІЛЬКИ ПРИ ПЕРЕБУВАННІ СПРИЙНЯТТЯ В РОЗУМІ, ВОНО НЕ МОЖЕ БУТИ ВІДЧУТНИМ А ОТЖЕ ПРОЯВЛЕНИМ!!!
ЯКЩО ЛЮДИНА ДУМАЄ, ЩО ПРОСВІТЛЕНИЙ — ЦЕ ЩОСЬ УНІКАЛЬНЕ, НЕ ТАКЕ ЯК ВСІ — ЦЕ ТІЛЬКИ РІВЕНЬ СПРИЙНЯТТЯ РОЗУМУ!!!
ЛЮДИНА З КВАНТОВИМ СПРИЙНЯТТЯМ НЕ ОДЯГАЄ НА СЕБЕ КОРОНУ, ТОМУ ЩО ЗНАЄ З ЧОГО ТА КОРОНА ЗРОБЛЕНА!!!
З ЛЮБОВ«Ю, МАРІЯ!!!
МОЖЛИВО ВСЕ
10:55
Спробуй, Вікторе). Якщо ти бачиш ТЕМРЯВУ в просвітлених, тоді де ця темрява? Задавай запитання! Не обкладайся відео. Там підказки для людей. Але Ошо, пізнавши такий стан, не потрапив в такий часово-просторовий континум, тому прийняття інше. Марія давала відео Лайтмана і Баби, тому що там хороші вказівки, саме в тих відео. Але, знову ж таки, там хороші ченнелери. Запитання задавай, може якось та темрява в тобі розсіється, Вікторе.
11:00
Хоча можна прозріти від… всього, від квітки, у всьому Творець.
Якось з ранніх, юнацьких:
Читаю я життя
З хмарини що над світом,
З ясності неба,
З мудрості зірок,
З розуму сонця,
З плоду, що читає цвітом.
І в світ як в колосок
І в колосок як в світ
Все входить, все вміщає
Душа і колоска
І вся земна Душа!
17:00
+1
Якщо є Світ є і темрява — туди куди Світ не потрапляє — зворотня сторона медалі — котра є у всіх і чим більше кричиш що її немає тим краще її помітно зі сторони і тим чіткіше вона виділяється.
Це та межа коли непомітно для себе починаєш йти від себе.
Тому краще прошепотіти Так, ніж кричати Н!!!
До речі, дещо схоже відбулося з Ігорем Каганцем — стан коли перестаєш дослухатися і навчатися, а несеш себе богом — навіщо богові наставники — і так «БОГ».
Не претендую на істину в останній інстанції та час все ставить на свої місця.
17:23
Темрява у вашому сприйнятті! Розум розділяє на світло і темряву.
Що до Просвітлення) — там нема дороги туди, назад. Просвітлення відбувається раз, прозріння — багато разів.
Ваш розум, Вікторе, зараз сперечається сам з собою. Якщо б ви бачили себе — де знаходиться точка вашого сприйняття і та точка — де Ви насправді Є — це дві різні сфери. Тому таке бачення, розділення і т.д.
Від себе просвітлений не піде, тому що нікуди йти.
Розвивайтесь, дивіться Ошо, багато підказок є всюди, якщо напряму не приймаєте себе. Щасти!
Чому Марія на Світочі? Тому що пора пізнавати себе не тільки з далеких джерел. Та кожному своє.
Був такий випадок у Ісуса. Павло, не бачивши і ніколи не спілкуючись з Хрестом, не приймав його вчення. Довго не приймав. Сперечався. При тому що пізнав тонший світ, багато чого відкрив в собі, аж поки не трапився один випадок.
У кожного свій шлях, та до підказок можете прислуховуватись. Вони всюди. Щасти!
Розум людський і те, чим являється цілісна людина — по різні сторони буття. А кричить знову ж таки ваше сприйняття.
Можу й «покричати» — по приколу, або посерйознічати, ну ще не плакав, але зазвичай ці мої приколи якось не сприймають — мабуть в тему не попадаю
11:22
Що не пускає? Кого? Не пускає те, що ви не приймаєте в собі!
09:03
+1
Людям вигідно спати, тому що при переході потрібно прийняти і таким чином відпустити те, що для розуму людського означає позбутись себе, тобто СМЕРТЬ)
На це розум не хоче наважитись, тому придумує всілякі уяви про просвітлення)
Все простіше. Це Марія звертається до того я Юрченка, яке так тікає від себе)
11:48
Так, завжди на слова і присутність Ісуса була така реакція.
Марію тішить сайт світоч, що люди прийшли до глибоких усідомлень. Але, нажаль, ще бояться пробудження.
Але більше бояться пробудження на НО, більшість людей. На Україні не приймають стан пробудження, хоча так близько до нього знаходяться велика кількість людей.
Тільки ось Ошо говорить про тварин узагальнено. У тварин інше сприйняття, групове. тому вони часто орієнтуються на вожака. Але коли відбиваються від колективу, у них краща орієнтація в просторі ніж у сплячої людини.
10:35
+1
А от я, люба Маріє, розумію те, що ти написала ВЕЛИКИМИ літерами. Лиш не пиши так на НО, бо й тебе звинуватять у паранойї, як недавно мене. Хоч я писав так лише заголовки, окремі слова та своє прізвище, а не весь текст.
11:29
Дякую за пораду, дорогий Анатолій! На НО виділяю завжди, ще не було нарікань. Людське его хоче уваги, тому виставлені рейтинги, гали і т.д. Хрестос віддавав себе не для рейтингів і галів, та по сьогодні слова його усвідомлюють тільки тоді, коли прокидаються від сну. Щасти!

Випадкові Дописи