До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Олігархічно-монополістичний тоталітаризм в Україні

Олігархічно-монополістичний тоталітаризм в Україні
Джерело матеріалу:

У Тернополі комунальники позивалися до власників квартири і вимагали від них сплатити борг за спожите тепло. Однак виявилося, що в цій оселі не було тепла та гарячої води з 2009 року


Тернопільський міськрайонний суд ухвалив рішення, яким відхилив позовні вимоги комунальників до мешканців квартири про сплату боргу за нібито спожите тепло, констатувавши при цьому існування в Україні олігархічно-монополістичного тоталітаризму, який позбавляє громадян права вибору послуг, зокрема й у житлово-комунальній сфері. Про це йдеться в рішенні суду.

Комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго» звернулося до суду з позовом проти чотирьох осіб і просило служителів Феміди стягнути з них борг за тепло, спожите в період із грудня 2013 року до січня 2016-го. Позивач стверджував, що вказані особи заборгували комунальникам понад 11 тис. грн за цей період.

Натомість громадяни, які виявилися співвласниками квартири, заявили, що вони не укладали догорів із комунальними підприємствами на постачання теплової енергії. Відтак тепловики не можуть вимагати жодної сплати.

Окрім того, відповідачі заявили, що ще в 2009 році відключили квартиру від тепла та гарячої води.

Суд відзначив, що власники квартири дотримали всіх визначених законодавством вимог щодо відключення спірної квартири від мережі опалення та гарячого водопостачання з 14 серпня 2009 року і з цього періоду не отримували послуг від «Тернопільміськтеплокомуненерго».

Суд став на бік відповідача і відмовив комунальникам у задоволенні позовних вимог про стягнення з мешканців квартири понад 11 тис. грн.

«В сучасній Україні продовжує існувати олігархічно-монополістичний тоталітаризм, який знищує Україну зсередини, нав’язуючи народові свій диктат у соціально-економічній, політичній тощо сферах, позбавляючи його права вибору на ринку газу, електроенергії, різних послуг тощо», — наголошено в рішенні суду.

+2
185
RSS
00:20
+2
Шкода, що у нас в Україні не діє система прецедентного права! Інакше цей прецедент можна було б використати для подальшого поліпшення ситуації в країні… _шкодую
15:10
+2
Згоден.
Тоталітаризм можливий лише там, де людям байдже. Чим більше у нас буде свідомих людей, тим швидше ми позбудемося цього «добра».

Випадкові Дописи