​Сумісність - доступно і популярно

​Сумісність - доступно і популярно
Джерело матеріалу:

Традиційний східний підхід, коли всі шлюбні питання вирішували батьки нареченого і нареченої, багато в чому грунтувався саме на астрологічній сумісності.

При такому підході головними експертами в ситуації були астролог і життєвий досвід батьків.

Наочний показник результату, ми на власні очі можемо спостерігати у якості того типу сім'ї, як осередку суспільства, що було побудовано на Сході, і на Заході. Можна сперечатися про свободи і рівні емансипації, але конкретний показник — рівень розлучень, стабільність шлюбу.

Хоча негативний вердикт астролога про несумісність — це ймовірна трагедія для молодих, а й можливість уникнути ще більших трагедій в майбутньому. І єдиний спосіб спростувати або підтвердити висновок — це прожити життя. Ціна питання висока, тому поради та вказівки, які описують характер відносин варто уважно вивчити. І якщо ви знаходите відповідні описи і поради — є сенс зробити висновки і застосувати їх.

Перша таблиця — це варіант, який використовує методику китайського календаря, в якій за основу береться рух Юпітера, і отже досліджується саме соціальна взаємодія. Тут необов'язково складати астрологічну карту, а досить знати дату (рік) народження.

(Коментар перекладача: Люди, день народження яких припадає на січень-лютий, мають уточнити, до якого знаку відносяться. Бо китайський календар починає рік за місячним циклом, а не за Сонячним, як наш звичайний. Тому китайський Новий рік блукає між 21 січня і 20 лютого і цього року був 16 лютого)

Давайте розглянемо запропоновані типи відносин.

Перший тип — «потрійна гармонія»

Вважається найбільш сумісним. Людей, що належать до цього типу, природним чином тягне один до одного. Відносини з даного типу характерні для знаків, розташованих в діаграмі під кутом 120 ° відносно один одного. Відповідно, люди, що народилися під знаками Пацюка, Дракона або Мавпи, сумісні з іншими представниками цих же знаків. Наступною сумісною групою є знаки Бика, Змії і Півня; далі йдуть Тигр, Кінь і Собака; а замикає «парад сумісності» група Кролика, Вівці і Свині.

Другий тип — «взаємна гармонія»

Пари, створені за даним типом, також відрізняються сумісністю і спокійним характером відносин, хоча і в меншій мірі, ніж перший тип. При цьому Пацюк виявляється сумісним з Биком, Тигр — зі Свинею, Собака — з Кроликом, Півень — з Драконом, Мавпа — зі змією, а Вівця — з Конем.

Третій тип відносин — «відкритий конфлікт»

Характерний для взаємин між прямо протилежними, тобто розташованими на діаграмі на відстані 180 ° відносно один одного, знаками. Отже, конфліктують між собою: Пацюк і Кінь, Бик і Вівця, Тигр і Мавпа і т. д. Такий тип відносин є найбільш важким, він провокує природне протистояння між партнерами. Найчастіше подібних відносин радять уникати, хоча, якщо поглянути на них з позицій міркувань вищого порядку, те що виникає в результаті протистояння, може послужити відмінним інструментом самопізнання і формування характеру.

Четвертий тип — «прихований конфлікт»

Відносини помірно напружені; партнерам доводиться прикладати чимало зусиль, щоб зберегти дружність. Наприклад, Пацюку не до душі Вівця; Бику складно з Конем; Тигру не дуже-то подобаються Змії; Кролику непросто з Драконом, і т. п.

П'ятий тип — «тертя»

Відносини цього типу можна назвати, мабуть, трохи недружніми, оскільки партнери люблять час від часу пограти на нервах один одного. Відносини цього типу властиві трьом підгрупам знаків: а) Собака не ладнає з Биком і Вівцею; б) Пацюк — з Кроликом; в) Дракон, Кінь, Півень і Свиня несумісні між собою.

Шостий тип — «перешкоди»

При відносинах такого типу зв'язок між партнерами не можна назвати ні близьким, ні інтимним, зате злети і падіння не набувають критичної глибини і розмаху. Шостий тип виникає у пар типу Кролик — Півень, Бик — Дракон і Кролик — Кінь.

Сьомий тип — «нейтральний»

Описує стосунки, що не належать до жодного з перерахованих вище типів. Нерідко вважається досить врівноваженим і дружнім. Пари, чиї відносини складаються за цим типом, непогано ладять один з одним, але навіть незначні інциденти можуть легко зруйнувати крихкість цієї гармонії. Втім, з точки зору астрологів, цілком прийнятний тип відносин.

****

Як ми бачимо, знаки припускають сім основних видів взаємин, з яких сприятливими або сумісними виявляються лише два види, ще один вид вважається нейтральним, а чотири залишилися — несприятливими або несумісними. Імовірність успіху невелика, що й казати! Найчастіше астрологи називають сприятливими два перших типи відносин, не рекомендуючи типи з третього по шостий.

Знаки східного Зодіаку — сумісність із західною зодіакальною системою.

У традиційній системі астрології порівнюється положення натальних світил (Сонця і Місяця), які задають погоду взаємодії гороскопів. Порівняння інших планет, Венери, Меркурія, Марса, Юпітера і Сатурна — дозволяє розширити уявлення про можливі життєві сценарії в різних сферах. Таких як менталітет, енергетика, принципові і соціальні життєві позиції, спільність цілей і т.д.

Але щоб точно визначити положення планет і ступінь (точність) збігів, необхідно скласти карту народження.

Але деякі висновки ви можете побачити самостійно.

Нижче наведено короткі інтерпретації дугових сінастріческіх аспектів.

  1. Загальна характеристика аспекту.
  2. Виклик (що має бути зроблено).
  3. Небезпека (чого слід уникати).
  4. Вказівка (обов'язкове).
  5. Порада.
  6. Коментар.

1. З'єднання передбачає відсутність поділу. В цілому з'єднання відповідає міцним, заснованим на взаємній симпатії відносинам, що сприяє взаємному посиленню тенденцій. Але з'єднання може бути гармонійним або конфліктним, тому переконайтеся, що ви з партнером дивитеся в одному напрямку. Одночасне включення, взаємне посилення, 

інтенсивна взаємодія.

2. Пошук правильного напрямку співпраці.

3. Ототожнення (позитивне чи негативне).

4. Необхідне самообмеження.

5. Енергія взаємодії піддається приборканню при відмові від грубих зовнішніх і внутрішніх проявів.

6. Якщо ваша любов не задихнеться в ваших обіймах, ви зробите багато — проте не розривайте силою ланцюг, що зв'язує вас.

Півсекстиль — поділ під кутом 30 °.

Півсекстиль передбачає прийняття спільних рішень двома абсолютно різними людьми. Хоча відносини можуть виявитися трохи напруженими, вони, тим не менш, дають можливість по-новому поглянути на життя.

1. Природно-еволюційні відносини.

2. Плавний перехід від земної до космічної етики відносин.

3. Ігнорування соціальних норм і обмежень: «космічний» ідеалізм.

4. Закони Космосу нітрохи не менш визначені, ніж земна карма, хоча і дещо від неї відрізняються.

5. Ви можете побудувати космічно-гармонійні відносини, якщо абстрагуватися від ницої земної реальності, але не від реального існування один одного.

6. При опрацюванні аспекту пара може взяти участь в космічній еволюції, побачити неземну гармонію і показати її іншим людям. Спочатку цей аспект вимагає розібратися один з одним і зрозуміти, чим космічна етика відрізняється від земної. Взагалі це гармонійний аспект, якщо тільки поставитися до нього досить делікатно і не вимагати занадто багато в щільному плані: це музика вишніх сфер, яку потрібно навчитися слухати удвох, а спочатку — один в одному.

Секстиль — поділ під кутом 60 °. 

Секстиль визначає гармонійні, багаті приємними емоціями, що створюють додаткові можливості, відносини. Цей тип сприятливий для творчої співпраці і вважається досить сумісним.

1. Будівництво будинку на готовому фундаменті.

2. Побудувати будинок, погодивши плани.

3. Потонути, вибираючи варіанти співпраці.

4. Ви будуєте не тільки для себе.

5. Не забувайте про вищі матерії, інакше цегляний будинок обернеться солом'яною хатиною з дірявим дахом.

6. Тут є конструктивний варіант співпраці — важливо його знайти, реалізувати і не перетворити на ідола.

Квадрат — поділ під кутом 90 °. 

Квадрат вказує на тертя, що існують у відносинах між абсолютно різними людьми. Відносини даного типу здатні дати непоганий поштовх до саморозвитку та самовдосконалення, хоча астрологи вважають їх небажаними через слабку сумісность партнерів.

1. Проти лома немає прийому.

2. Знайти цей прийом.

3. Грубе ставлення, поведінка і сприйняття.

4. Не вимагайте багато ні від себе, ні від партнера — тут ваше загальне важке місце, яке слід спокійно опрацьовувати, не чекаючи блискучих або швидких результатів.

5. Відсутність різкого болю і дисгармонії, відносно пристойна поведінка і навіть легкий натяк на взаєморозуміння вже дуже великі досягнення.

6. Якщо ви тут хоча б трохи узгодите свої відчуття, бачення і дії, ви вдвох зможете протистояти цілій армії.

Трин — поділ під кутом 120 °. 

Трин відноситься до найбільш сумісних і гармонійних відносин, хоча не дає партнерам переваг у вигляді можливості дружно зустрічати виклики, що зустрічаються в житті. Такі партнери відчувають природній потяг один до одного.

1. Зручність, природність, поблажливість.

2. Вийти за межі особистих відносин.

3. Паразитизм і наступ сірості.

4. Не дивіться на позитивні ефекти відносин, як на самі собою зрозумілі.

5. Будьте вдячні руці допомоги, простягнутій вам двом; не перевантажуйте її собою, але намагайтеся допомогти іншим, інакше вона поступово ослабне.

6. Цей аспект повинен включатися сам собою: його ні в якому разі не можна форсувати, інакше посмішка фортуни перетвориться в кислу міну золотої рибки в кінці казки.

Квіконс — поділ під кутом 150 °. 

Квіконс передбачає відхід від усталених форм існування: партнерів в таких відносинах можна «хором» виштовхнути зі звичної колії. Ці відносини відрізняються напруженістю і вимагають певної гнучкості.

1. Жвавий космічний зв'язок.

2. Побачити в партнері живу істоту, що еволюціонує за космічними законами.

3. Спроби ігнорування або антаюнізму по відношенню до незручних або незрозумілих життєвих проявів партнера.

4. Не намагайтеся подолати проблеми, що виникають у взаємовідносинах, звичайними земними методами; ваш союз — живий, але зовсім особливий, по-своєму тонко-гармонійний.

5. Намагайтеся побачити в горбиках на шляху, що веде до співпраці, живі істоти неземного походження — зрозумівши їх і навчившись об'їжджати, не розчавлюючи на смерть, ви зможете з ними домовитися, і вони перестануть вам заважати, перетворившись в союзників, які мають неземні можливості.

6. Загальне завдання аспекту: сприйняти космічну еволюцію як живу і включитися в неї парою. Для цього потрібно дозволити Космосу жити в партнері, що спочатку супроводжується відчутною вібрацією у всіх тонких і щільних тілах обох.

Опозиція — поділ на відстані 180 °. 

Опозицію відрізняє значна напруженість. У китайській астрологічній діаграмі їм відповідають відносини між знаками, розташованими по відношенню один до одного на відстані 180 °. І в східній, і в західній астрологічній традиції цей тип відносин вважається найменш сприятливим, хоча для партнерів зрілого віку він обіцяє можливості досягнення силової рівноваги і підвищеного рівня усвідомлення.

1. Протиставлення.

2. Узгодження; баланс.

3. Проекції і спроби замикання на собі або партнерові.

4. Зовнішня поведінка партнера — реакція на ваш внутрішній стан, а точніше — його символ.

5. Шукайте протилежний полюс: а) в собі, б) в партнері, а потім навантажуйте знайдену поляризацію по можливості конструктивно.

6. Стрілу спрямовується не рука лучника, а мішень. Для досягнення згоди недостатньо непротивлення сторін.

Потенціал — даний аспект в таблиці не показаний, хоча присутній в кожному типі відносин. Відповідає потенційним можливостям індивідуума самостійно вершити свою долю. Оскільки китайські астрологічні знаки опираються на рік народження, а західна астрологічна традиція ґрунтується на місяці народження, поєднання цих двох систем дозволяє прийти до досить цікавих результатів.

Наприклад, якщо партнери народилися, відповідно, в роки Дракона і Мавпи, а це найбільш гармонійний тип відносин — «потрійна гармонія», а по солярним знакам є Овном і Левом, що теж дає найбільш гармонійний тип відносин — трин, подібний збіг вказує на те, що їх відносини будуть особливо гармонійними.

+2
981
RSS
18:44
+2
Є що читати. Такі складнощі.
Люди взагалі складні істоти, і гороскопи це тільки ілюструють.
23:37
+1
За східним гороскопом, я — прихований Тигр, формально Кіт/Кролик. Дружина — чистий Кіт/Кролик. В будь-якому разі, у нас 7-й — нейтральний тип відносин:

Описує стосунки, що не належать до жодного з перерахованих вище типів. Нерідко вважається досить врівноваженим і дружнім. Пари, чиї відносини складаються за цим типом, непогано ладять один з одним, але навіть незначні інциденти можуть легко зруйнувати крихкість цієї гармонії. Втім, з точки зору астрологів, цілком прийнятний тип відносин.

За зодіакальним гороскопом, я — чистий Козоріг, дружина — чистий Тілець:

Трин відноситься до найбільш сумісних і гармонійних відносин, хоча не дає партнерам переваг у вигляді можливості дружно зустрічати виклики, що зустрічаються в житті. Такі партнери відчувають природній потяг один до одного.
1. Загальна характеристика аспекту. Зручність, природність, поблажливість.
2. Виклик. Вийти за межі особистих відносин.
3. Небезпека. Паразитизм і наступ сірості.
4. Вказівка. Не дивіться на позитивні ефекти відносин, як на самі собою зрозумілі.
5. Порада. Будьте вдячні руці допомоги, простягнутій вам двом; не перевантажуйте її собою, але намагайтеся допомогти іншим, інакше вона поступово ослабне.
6. Коментар. Цей аспект повинен включатися сам собою: його ні в якому разі не можна форсувати, інакше посмішка фортуни перетвориться в кислу міну золотої рибки в кінці казки.

Потенціал невідомий _сміюсь

Ну що ж, добре, що Україна належить все ж таки до Заходу, а не до Сходу. На це й орієнтуємося — і все має бути добре. _чудово
Ну в такому випадку у вас все одно позитивні стосунки, бо 0 + (+) = +. Це вже дуже добре.
Ця стаття буде корисною для тих, хто любить читати гороскопи в газетах-журналах і про наукову астрологію навіть не чув.
Я вже писав, що замовляв наш з Оленою гороскрп сумісності на основі натальних карт, тому я знаю значно більше _чудово _сміюсь _чудово _сміюсь _чудово
Не всі ж такі завбачливі, як ви.
Я не завбачливий: одружилися ми 3.08.1984 року, а гороскоп сумісності я замовив 5.12.2008 року… Просто хотілось перевірити заднім числом, наскільки точним був мій інстинктивний вибір майбутньої дружини.
_танцюю _ура _танцюю

Випадкові Дописи