Не шукайте споріднену душу

Не шукайте споріднену душу
Джерело матеріалу:

Ми спустилися в підземний перехід. У яскравому освітленні тунелю було видно, що плитка, якою вимощено підлогу, мокра і від цього стала дуже слизькою. Я присів, щоб затягнути розв'язаний шнурок черевика, як моя дівчина, «розуміючи мене з півслова», сіла на мене верхи, ніжно, але міцно обхопивши мене за шию.

Так ми йшли через весь перехід — я і на спині моя споріднена душа, притягнуті одне до одного черговим звичайним дивом, другим після нашого народження. Погляди перехожих, що йшли назустріч чи обганяли нас, були найрізноманітніші — від веселих («давай підганяв його швидше», «мамо, візьми мене на ручки», «я теж хочу такого жеребця») до невеликої суперечки хлопця з подругою: «А ти мене пронесеш також?» — «Ти що, з глузду з'їхала?»

Споріднені душі притягуються. Не можна відчути тяжіння одразу. Воно не на рівні почуттів і навіть не на рівні сердець. Тяжіння душ здійснюється на більш тонкому рівні. Воно непомітно.

Чому ви досі не зустріли споріднену душу?

Відповідь — припиняйте мріяти.

Ваш розум захаращений мріями, прожектами. Постійні думки створюють тиск на серце. Звільніть серце від впливу розуму. Нехай [звільнене] місце в серці наповнить душа. Тяжіння станеться, тяжіння подіє.

У вас велике бажання знайти споріднену душу? Припиняйте бажати. Ви постійно чогось бажаєте, просите, вимагаєте, втрачаючи можливість бути самим собою. Кого ви бажаєте знайти, коли не є самі собою? У той момент, коли ви народилися, вже сталося диво — диво вашого зародження.

На [момент] народження у вас вже є все. Це ж так легко — просто БУТИ. А ви починаєте просити, шукати, бажати. Не просіть, не ставайте рабами своїх бажань, не будьте жебраками.

Пориньте в себе — з поверхні, вглиб, через емоції, крізь почуття. Ви повинні бути готові, ви повинні бути відкриті новим відчуттям, новим пригодам. І пригоди починаються.

Не можна шукати споріднену душу як автомобіль на ринку. Не сперечайтеся, у вас вже чітко склалися критерії та оцінки, як «душа» має виглядати, що з себе являти і якими якостями володіти. Брехня! Вам не потрібна споріднена душа, вам потрібна річ, цінна, дорога, в штучному виконанні — але річ. І потужне бажання володіти нею. Але ж ви не володієте навіть собою. Ви являєте [собою] набір функцій, «хотілок», вас роздирають бажання і суперечності. Нічого спільного з вашою природною сутністю.

Хочете зустріти споріднену душу, щоб подарувати їй ваше кохання? Але стривайте, ви знов намагаєтеся вибирати, оцінювати, порівнювати. Споріднену душу не вибирають. Адже притягуються одна до одної душі. Ви ж намагаєтесь притягнутися розумами.

Споріднена душа — [це] душа, споріднена вашій душі за ознаками суті, вашого Буття. Ви ж шукаєте споріднену душу за критеріями особистісних потреб. Звільніть свою душу — і рідна душа притягнеться сама.

Де це станеться? Де завгодно, коли завгодно. Неважливо. Інтернет дозволив багато [чого], раніше щоб знайти споріднену душу, необхідно [було] брати участь в якійсь події — їхати на комсомольське будівництво, прокладати БАМ або брати участь в святкуванні Дня міста, Дня металурга ба навіть Дня П[овітряно-]Д[есантних ]В[ійськ].

Тепер все легше, все простіше. І від цього все стало ліньки.

Не знаєте, зустрічатися чи ні?

Ви багато думаєте?

Зустрічайтеся, живіть, дихайте, легко, просто. Не створюйте проблем своїм розумом. І тяжіння набере свою силу.

Якщо зустріч з ним або з нею дозволила Вам раптово легше відкривати все нові й нові куточки Вашого внутрішнього світу, якщо у Вас вперше в житті виникла довіра (після довіри до своєї мами), якщо повністю зникло відчуття скутості у відносинах або непорозуміння і для Вас абсолютно все не має жодного значення — ви самі у всесвіті, ви самі стали всесвітом, то вітаю — Ви знайшли свою споріднену душу.

Що для всього цього потрібно?! Умова одна — Вам потрібно бути самим собою в будь-якій ситуації. Як і вашій спорідненій душі. І так, не намагайтеся її шукати.

Ігор Жук

+2
1333
RSS
23:12
+2
Попри неприродність початку (дівчина "їде" на плечах хлопця в підземному переході — головою в його залізобетонну стелю блям-блям-блям! + вони обидва рано чи пізно гепнуться на слизькій плитці), матеріал мені сподобався. Інстинкти — вони насправді мудрі, коли йдеться про пошук спорідненої душі, то тут і справді краще довіритися інстинктам… які самі притягнуть те, що потрібно кожному.
_не_знаю _вибачаюсь _не_знаю
06:39
+3
Мені сподобалося: ти хочеш чимось заволодіти? Як це можливо, коли ти не володієш і сам собою?
Ооооо, так: дуже філософічно _чудово
Бррр… Якби все було так просто.
Припиняйте бажати. Ви постійно чогось бажаєте,

Це ж так легко — просто БУТИ. А ви починаєте просити, шукати, бажати. Не просіть, не ставайте рабами своїх бажань, не будьте жебраками.

Повністю звільнитися від своїх бажань не вдалося навіть Будді. Зрештою, він переконався, що це хибний шлях. То що вже казати простим смертним.
якщо у Вас вперше в житті виникла довіра (після довіри до своєї мами)

Ага, довіра до мами. А якщо мама сама постаралася цю природню довіру підірвати?
А якщо мама сама постаралася цю природню довіру підірвати?

Але ж колись до того природна довіра до мами була…
Отож і мається на увазі під «довірою №2».
Типу, «моя попытка №5»
23:10
+2
Всі «прості смертні» — котрі мають честь проживати зараз — або будди — бо поБудились ними — ОДИН смисл БУД-ДА — із одного все — все в одному

Випадкові Дописи