До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

​Конференція астрологів

​Конференція астрологів

Цього року, 19-20 травня, вже втретє у Львові проходила конференція астрологів, яку організувала Львівська регіональна асоціація астрологів «Геліос». На неї з’їхалися звіздарі з багатьох міст України. Спеціально запрошеним гостем був сам Оскар Хофман, з Нідерландів. Приємно було бачити вже добре знайомі обличчя. За традицією, конференція проходила в затишному готелі Таурус.

Вступне слово взяв засновник і незмінний керівник асоціації «Геліос» Олег Горбань. Він привітав всіх, хто приїхав на конференцію, оголосив про спеціального гостя і запропонував присутнім розказати кілька слів про себе. В залі було людей з п’ятдесят. Були гості з Києва, Чернігова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси і Миколаєва. І всі зізнавалися у своїй любові до древньої науки. Хтось з присутніх пожартував, що астрологія це свого роду секта, в яку легко вступити, але неможливо вийти. Цього року було заплановано менше виступів, щоб дати можливість краще обговорити кожну доповідь та й перерви зробили довшими, щоб просто поспілкуватися.

Першою виступала Надія Мокшин зі Львова. Вона представила на наш розсуд своє дослідження гороскопів відомих спортсменів. Основною гіпотезою було припущення, що для визначних досягнень у спорті має бути дуже активним Марс. Але вона не підтвердилася. І в досліджуваній і в контрольній групі пересічних людей Марс був майже рівномірно розподілений по всіх домах і зодіакальних знаках. Єдине, що виділялося, це більша кількість напружених аспектів до цієї планети у спортсменів. Зате виявилося, що для досягнень у спорті, краще мати Сонце в Козерозі в другому домі, а Меркурій теж в Козерозі, але в третьому або сьомому домі. Крім того, в гороскопах спортсменів були активнішими вищі планети – Уран, Нептун і Плутон. Вони частіше були над горизонтом і виконували ролі візничого чи дорифорія, тобто сходили чи заходили перед Сонцем або відразу після нього. Це суттєва відмінність, бо, як правило, функцію візничого чи дорифорія виконують Меркурій і Венера, які, в принципі, не можуть далеко відійти від Сонця.

Під час обговорення дослідження пані Надії було висунуто припущення, що Марс додатково проявив себе через управління знаками. В Козерозі Марс екзальтує, тому Сонце і Меркурій в цьому знаку сприяють спорту. Оскільки пані Надія брала для дослідження гороскопи всіх відомих спортсменів, без поділу на види, то слухачі попросили до наступного року зробити порівняння важкоатлетів, бігунів і шахістів, бо для кожного з цих видів спорту важливі інші якості – сила, швидкість і розум.

Другим виступав Олег Горбань, який розповів, як з допомогою астрологічної програми Zet 9 опрацьовувати велику кількість гороскопів для виявлення тих чи інших закономірностей. Він також ознайомив присутніх з базою даних Родена, в якій зібрано понад десять тисяч гороскопів найрізноманітніших людей з різних країн та епох. Потім до цієї справи долучилися й інші астрологи, а зараз ця база вже є у вільному доступі в інтернеті. Детальніше можна почитати тут.

http://astro-klass.ru/astrodatabank_baza_goroskopov/

Пан Олег показав, як створювати астрологічні формули і зберігати отримані результати. Тепер всі охочі можуть скористатися цією методикою і провести власні дослідження.

Потім була велика перерва під час якої в зал принесли коробки з книжками на астрологічну тематику. Всі відразу обступили стіл, розглядали й купували книжки. Засмучує те, що всі книжки були російською мовою і привезені з Москви. Жодне українське видавництво не береться друкувати астрологічну літературу, хоча попит на неї досить високий і стабільний, а зі збільшенням кількості професіоналів у цій сфері буде зростати. Я розумію, що перекладати українською книжки Шестопалова, Вронського чи Левіна не має сенсу, але є маса творів польських, англійських, американських астрологів, які були б цікавими для наших спеціалістів.

Після перерви виступав наш закордонний гість, Оскар Хофман, з Нідерландів. Пан Оскар спеціаліст з середньовічної традиційної західної астрології. Емблемою його сайту є міфічний крилатий кінь Пегас, який насмілився злетіти аж на сам Олімп, але був покараний богами за зухвальство. Так і кожна людина може злетіти і впасти. Бо все записано в її гороскопі. В кожній натальній карті є сильні і слабкі планети. Саме сила чи слабкість планет покаже, в чому можна досягти успіху, а в чому ні. Карта показує, яким буде ваше життя. Талант показує найсильніша планета в карті. Але людина не завжди обирає професію згідно своїх талантів і тоді може почуватися нещасливою. Тому завдання астролога показати найсильніші планети в карті і їхні професійні можливості. Те саме і зі славою. Вона записана не в кожному гороскопі, тому не кожна людина стане знаменитою.

Для вибору професії важливими є кілька факторів. Першим в цьому списку є визначення темпераменту за середньовічною методикою, в якій визначають в яку стихію потрапили п’ять ключових точок гороскопу.

Для вбору професії важливі також з’єднання з зірками, пренатальною лунацією (молодик чи повня, які були перед народженням, особливо, якщо це затемнення) та спеціальними арабськими точками, парсами Покликання і Слави.

Всі ці теоретичні правила були підтверджені кількома гороскопами успішних і не дуже людей.

Наступною виступала спеціаліст з хорарної астрології Наталія Яценко з Києва. Вона поділилася своїм досвідом визначення ризику та небезпеки. Питання життя і смерті стали надто частими для астрологів в Україні за останні кілька років. Але мало хто береться давати на них відповідь. Проте є випадки, коли знання часу смерті дозволяє підготуватися, попрощатися з близькими, залагодити важливі справи. Коли людина зникла, потрапила в полон, варто знати чи вона ще жива, чи загрожує їй небезпека.

Ознаками смерті в хорарній карті є спалення Сонцем, стоянка планети, аспект з управителем 8 дому, захід в дім смерті чи за лінію горизонту, збирання і передача світла третьою планетою, аспект до куспіду дому. Якщо планета, що символізує людину, про яку питають, вже стоїть у 8 домі, а вона ще жива, то це вказує лише про хвилювання і думки про смерть, але не на саму смерть. Якщо фатальний кінець є неминучим, то планету проводять через усі заперечення. Четвертий дім карти може вказувати на посмертну славу. Всі ці моменти були показані на реальних хорарних картах.

На завершення першого дня конференції був майстер-клас Оскара Хофмана про рівень фінансового успіху в натальній карті. Це продовження його першої лекції. Логічно припустити, що людина, яка досягла успіху в професії, буде мати і фінансовий достаток. За рухоме майно в гороскопі відповідає другий дім, це те, що можна носити з собою, мати в кишені, а також їжа, яку споживаємо. В традиційній астрології другий дім вважається злим, бо не має аспекту до першого дому карти. Так само злими є шостий, восьмий і дванадцятий доми. Але про другий дім так кажуть метафізично, і називають його «Воротами в пекло». Це грубий матеріальний світ, в який ми занурюємося, це їжа, яка підтримує наше існування, все те, що є у нашій власності і що можна рухати, тому автомобіль – це другий дім, а не третій. Щоб бути багатим, треба мати сильний другий дім. Але так буває не завжди, іноді людина багата, а другий дім зовсім слабкий. Тоді треба розглянути інші доми, через які може прийти багатство. Наприклад четвертий дім – це наша нерухомість, яка теж дає прибутки, п’ятий дім, як другий від четвертого, це гроші від родини, спадок, на який можна жити ціле життя. Далі йде восьмий дім, як другий від сьомого – це гроші партнера. Такий підхід нестандартний, але якщо цей дім акцентований у карті і має зв’язок з другим, то варто його розглянути.

Наступний показник – це Юпітер. Він є загальним показником, особливо в Рибах. Бо Юпітер в одному знаку є цілий рік. Це не значить, що всі народжені цього року, стануть багатими. В карті має бути конкретна підказка. Юпітер на МС, куспіді другого дому чи ІС дуже добрий показник. Але часом 5 хвилин посувають планету в інший дім і все змінюється. Тільки, якщо є конкретні показники, варто робити подальший аналіз есенційних та акцеденційних достоїнств планети.

І знову все було показано на картах реальних людей. Це був останній виступ цього дня.

Наступного дня першою виступала Інна Бороліс, філолог, спеціаліст з романо-германських мов. Вона розповіла про вплив астрології та міфології на розвиток мов. Одним з найдавніших символів є хрест. Він був ще в трипільську епоху і є символом Сонця та його руху по небу протягом року. Хрест вказує на чотири важливі точки календаря: вертикальна вісь – зимове та літнє сонцестояння і горизонтальна – весняне та осіннє рівнодення. Англійське слово spring – весна також означає вистрибувати. В день весняного рівнодення Сонце переходить в 1°Овна і ніби вистрибує у північну півкулю. Англійська назва Великодня – Easter, походить від імені саксонської богині весни й родючості, Остари, а її символом був кролик чи зайчик. От вам і пасхальний зайчик. 21 вересня Сонце знову перетинає екватор і ніби падає в південну півкулю. Слово fallозначає «падати» і так американці називають осінь. 20-21 червня Сонце входить знак Рака і починається літо. З цим днем пов’язане свято Івана Купала, назву якого філологи виводять від слова «купа» — бути разом, паруватися. Теж значення має англійське summer – літо, яке походить від кореня sum – разом або один, спільний, об’єднаний. 21-22 грудня починається астрономічна зима, коли Сонце входить в знак Козерога. Winter – зима, походить від кореня wet – вологий. І такою є природа зими в Англії.

Наступним виступав астролог і таролог, Ярослав Буфан, зі Львова. Він розповів про зв’язок колоди Таро з астрологічною символікою. Походження цієї колоди невідоме і досі, хоча перші такі карти з’явилися в Європі в 15 столітті. І це суто європейська традиція, бо китайцям їх зрозуміти було б важко, так само, як нам їхній і-цзин. Колода поділяється на Старші й Молодші Аркани. Старші Аркани описують етапи розвитку Душі, а Молодші – наш земний матеріальний світ. Спочатку був досить детальний розгляд карт Старшого Аркану. Різні школи Таро присвоюють кожній карті інше значення та й порядок карт в колоді може відрізнятися. Але є і багато спільного, з чим усі згідні. Маг відповідає Меркурію, Жриця – Місяцю, Імператриця – Венері і т. д. А от про Ієрофанта чи Колісницю довго сперечалися. Всі аналогії карт з астрологією є непрямі, тому просто завчити їх неможливо.

В Молодшому Аркані є чотири масті, які відповідають чотирьом астрологічним стихіям. Кожна карта певної масті відповідає положенню певної планети в конкретному знаку Зодіаку. Трійка Кубків – у Меркурій в Раці, дев’ятка Мечів – Марс в Близнятах, шестірка Кубків – Сонце в Скорпіоні. Більшість таких порівнянь не відповідає значенню карт. Але для глибшого занурення в символіку над такою системою варто роздумувати або придумати власну.

І на завершення конференції було аж дві лекції від київського астролога Валерія Московченка. Перша про зв’язок астрології та реінкарнації. Пану Валерію часто задавали питання про гороскопи близнят, двійнят чи просто людей, які народилися в той самий час і в тому ж місці. Він розповів про жінку, яка народилася в одному пологовому будинку з Аллою Пугачовою, того ж дня, але знаменитою вона не стала. Поділився і власним досвідом, бо має брата, з яким народилися в один день, вони двійнята. І життєві події у них схожі, але з різницею в шість з половиною років. І в пана Анатолія наслідки були легші. Він припустив, що тут справа в кармі та попередніх життях. Якщо з людиною щось трапляється, але цієї події не видно в гороскопі, то це повторно програється незавершена ситуація з минулого життя.. Закохані, які в попередньому житті померли разом, в новому втіленні народжуються близнятами. Колишні вороги стають братами-сестрами в одній сім’ї, які і в новому житті продовжують свою ворожнечу. Батьки і діти часто міняються місцями. Маленькі діти пам’ятають свої попередні життя до 2-3 років, а водяні знаки Риби, Скорпіон і Рак можуть і до 4-5 років.

Наступна лекція була про прогнозування кризових моментів у людей з хронічними захворюваннями. Щоб розглядати гороскопи під таким кутом астролог повинен хоча б прочитати анатомію й фізіологію для розуміння того, як працює організм. Деякі астрологи намагаються ставити діагнози виключно по карті декумбітури, медичному хорару, складеному на момент початку хвороби. Але цього недостатньо, треба обов’язково дивитися дирекції. В них часто на серйозну хворобу вказують аспекти вищих планет до кутових домів. Сатурн дає хронічні хвороби, Марс травми.

Декумбітура показує, як будуть розвиватися події, перебіг хвороби. В декумбітурі дивимося в першу чергу дивимося шостий дім і планети в ньому. Вищі планети в цьому домі дають важкі хвороби. А восьмий покаже ризики для життя чи потребу операції. Плутон в дванадцятому домі може давати смерть. Інші планети вказують лише на ізоляцію.

На цьому третя конференція астрологів у Львові завершилася. Сподіваюся наступного року до нас знову з’їдуться спеціалісти з усієї України.

Автор: Дзвінка Сопілкарка

+3
300
RSS
10:25
+4
На +. І ще читаю.
11:04
+2
англійське summer – літо, яке походить від кореня sum – разом або один, спільний, об’єднаний.

Цікаво, що цей корінь читається як "сам" — що українською теж означає «сам», «один». Формально ж (не враховуючи читання англійської голосної «U» в закритому складі як «А») цей корінь можна прочитати як "сум" — «сумувати», «смуток», «засмученість».
_стежу
Так, з точки зору філології багато чого прочитати можна!..
І англійська й українська належать до однієї індо-європейської родини мов, тому в нас багато спільних коренів.
11:22
+2
які народилися в той самий час і в той же час

Коли-коли народилися??? _стежу _здивований _стежу

Закохані, які в попередньому житті померли разом, в новому втіленні народжуються близнятами. Колишні вороги стають братами-сестрами в одній сім’ї, які і в новому житті продовжують свою ворожнечу. Батьки і діти часто міняються місцями.

Невже???

1. Подивитися на мою маму й її рідного брата — мого дядю… У них справді дуже напружені відносини…

2. Почитати епілог мого роману «До комунізму залишалось років п'ятнадцять-двадцять»:

— З Сонею особлива історія, — порушивши обіцянку не відповідати на думки, мовив гість. — Вона піднялася у другий світ, та не змогла піти і утриматися далеко від тебе… і пішла слідом за тобою. Коротше, ти стала її каменем, що нестримно тягне на землю. Тепер Соня разом з тобою і як завжди допомагає тобі.
Світлана здивовано вирячилася на Мишка. Отже, Соня також на землі! Найвірніша, найближча душа продовжує піклуватися про неї…
— Гена, — здогадалася Світлана, зі змішаним почуттям радості, захоплення і страху за долю коханої людини думаючи, що от він як завжди рятує її, та ще й Альку, в далекому Чорнобилі.
— Ні, — гість заперечно мотнув головою. — З Генкою ти могла і не зустрітися, а Соня неодмінно хотіла бути поруч з тобою. У будь-якому разі. Розумієш? Поряд — і допомогти тобі виконати задумане Юрою, тому що ти очевидно провалилася, замовкнувши після першої ж розмови з Ольгою Василівною.
Світлана гарячково перебирала подумки імена всіх своїх подружок, періодично повертаючись до Генки.
— Ну, й повільно ти міркуєш, пусюнчику!
Хто ж? Хто? Не мама ж із татом, вони старші… Стоп-стоп, щось в цьому є… Її мама і вона, її дочка. Мама — і дочка…
Мама!!!
Підвівшися на прямих руках, Світлана з жахом дивилася на Альку.
— Нарешті додумався. Поздоровляю, пусюнчику.
Світлані здавалося, що волосся ворушиться на голові, а тіло повільно вкривається огидним липким потом і “гусячою” шкірою.
Це що ж таке?! Оця маленька беззахисна істота і є Соня?! Це така помічниця?!

Додуматись до такого в 1989 році — себто, ще в 26 років… _стежу
Ох, Тимуре Івановичу, Тимуре Івановичу!..
12:16
+2
Так, Тимуре, це і є доказом того, що ти черпаєш звідти, звідки інші не дістають. Кожна душа має свою окрему ПЕРВИННУ ГРУПУ душ, своєрідну родину, яка і грає ролі ОТОЧЕННЯ в багатьох втіленнях. І сюди, як правило, не входять тато й мама теперішнього втілення. Це висновок, зроблений на тисячах досліджень в ІНСТИТУТІ НЬЮТОНА.
Саме так. Душі, між якими був тісний зв'язок, позитивний чи негативний не має значення, і який залишився не розв'язаним до кінця їхнього попереднього життя, приходять в цей світ знову, щоб нарешті його завершити. Часом такі зв'язки тягнуться через багато втілень.
Пан Московченко дуже плутано розповідає, я тричі прослуховувала його лекцію в записі, поки вдалося хоть щось логічне написати на два абзаци.
11:41
+2
Талант показує найсильніша планета в карті.

А як визначити найсильнішу планету в карті?! _здивований

Тому завдання астролога показати найсильніші планети в карті і їхні професійні можливості.

Суперечливість: тепер вже «найсильніші планети» — множина! То одна найсильніша планета чи декілька?!

Те саме і зі славою. Вона записана не в кожному гороскопі, тому не кожна людина стане знаменитою.

Слава заважає плідно працювати, відволікає і зжирає час — найдорогоцінніший ресурс. Знаю це по собі. Іноді дуже хочеться бути «балакучою головою в телеящику» — тоді б і книжки наші, зокрема, краще продавалися б. Але у мене в гороскопі записано:

VII-й дім в Козерозі (22°54')
Така людина обережно вступає в союзи і зв'язки. Віддає перевагу невеликій за кількістю учасників компанії (в особистому та діловому плані). Всілякі угоди веде вузьким колом довірених осіб.

Тому якщо мене і запрошують на радіо, то на канал «Культура» чи на «Голос Києва» (а не на якусь топову ФМ-станцію). Якщо я тусуюсь на якомусь Інтернет-каналі, то не на дуже розкрученому, де є вузьке, але добірне товариство. Це мене влаштовує, бо якби я перетворився на «балакучу голову в телеящику», то не мав би часу на творчість. Тому слава — це штука неоднозначна…
А як визначити найсильнішу планету в карті?!

Тут багато писати треба. Головна ознака сили планети — це знак її управління. Сонце сильне в Леві, Місяць — в Раці і т.д.
Суперечливість: тепер вже «найсильніші планети» — множина! То одна найсильніша планета чи декілька?!

В певних гороскопах їх дійсно може бути кілька. А є акциденційна сила — це здатність плпнети діяти.
Треба сісти й статтю про це написати.
Кгммм… Колись я недарма витратив багато часу на матеріал "Загальний гороскоп і натальна карта" — бо хочу, насамперед, зрозуміти себе… Отож цитую звідти:

Сонце є управителем III-го дому — життя людини на видноті, багато контактів і зв’язків в суспільстві, вчиться у своїх партнерів і опонентів. Сприятливі показники для публічної діяльності — письменник, журналіст, актор.

Місяць у Тельці вказує на внутрішнє прагнення до захищеності й безпеки. Для творчості людині потрібен стан спокою. Емоції розгортаються і розквітають тільки в стані спокою. Вказує на потребу людини у взаємозв’язку з природою, з якою вона може черпати енергію і силу. Положення Місяця в цьому знаку вказує також на смак до насолоди життям, мистецтвом.

Меркурій в екзальтації — цим визначаються раптові осяяння, вчинки, висновки, які людина робить. Це везучі фантасти

Венера є управителем V-го домутворча професія і робота за покликанням.

Марс у Леві вказує на впевненість в собі, всебічну активність. <...> Здатність до активної творчості

Марс в III-му домі — імпульсивність, різкість в контактах. Конфліктність. Каверзність. В цілому розум рухливий, активний. Швидка реакція. Прямолінійність у судженнях. Такі нахили можна активно проявити в журналістиці

Уран в Діві вказує на прагнення впроваджувати нові методи роботи, на практичне використання інтуїтивних здібностей. В людині формує нові уявлення про обов’язок. Може дати новий напрям в медицині, літературі, нові методи дослідження. Завдання цього покоління — своєю працею, впровадженням нових, нетрадиційних методів організації праці, принципово новим підходом до праці підготувати людей до століття Водолія.

Нептун є управителем X-го дому — професійне зростання, престижне становище досягаються завдяки творчій діяльності, вільного розкриття потенціалу людини. Хороший показник для творчої людини

Отже, у мене в натальній карті багато показників до творчої професії, зокрема для письменника і журналіста. Причому я завжди знав свою «стелю» в журналістиці — головний редактор друкованого видання, а не керівник медіа-холдингу, не шеф-редактор.
З іншого бору, 20-річний досвід в журналістиці знов-таки дуже згодився мені як письменнику.
А з третього боку, я завжди міг про себе сказати: насамперед я письменник, а вже потім все інше. Тут я своєї «стелі» не знаю, тут є ще куди зростати… Особливо ж надихає Уран в Діві: «Може дати новий напрям в… літературі». Ось зараз буквально — свіжа прем'єра «Книжкового Арсеналу — 2018»:

Не те щоб в українській літературі зовсім не було епопей… Були романи-епопеї Михайла Стельмаха («На нашій землі», «Великі перелоги», «Кров людська — не водиця», «Велика рідня»), Уласа Самчука («Волинь», «Ост», «Темнота», «Втеча від себе») та ін., обсягові поеми Пантелеймона Куліша («Україна»), Юрія Клена («Попіл імперій») та ін. Тим не менш, це все класики — літератори минулого, літератори ХІХ-ХХ століть. Зараз в Україні немає інших письменників, окрім нашого творчого подружжя, які б взялися за написання епічного історичного твору. До того ж, масштаб тут — 100 років в режимі «рік за роком». Отже, зараз ми з Оленою робимо саме те, що точно ніхто до нас не робив. І все відповідно до мого гороскопу…
_стежу _стежу _стежу
А тепер повторюю своє запитання:
Як визначити найсильнішу планету з-поміж перерахованих в моїй натальній карті, яка все це визначила?! Чи у мене декілька таких планет?!
Чи у мене є якісь додаткові структури («парус» або як вона там називається), що сприяє моїй реалізації?!
Значить так, по-порядку.
1. Тут я розповідала про лекцію О. Хофмана, а він традиційний західний астролог. Для нього Урана не існує.
2. В вашій карті з класичного септенера сильними є Юпітер і Сатурн, бо обоє стоять в знаках свого управління, але Сатурн сильніший, бо він ще й у своєму трипліцитеті. Це їхня есенційна сила, як генетика для бігового коня.
3. Ваш дуже сильний Сатурн стоїть в 9 домі, а це погано, він не має сили. Як кінь, якого годували лише сіном і не тренували, а тримали лише в конюшні. А от Юпітер, хоч і має трохи слабшу генетику, стоїть в кутовому 10 домі. Цього коня годували вівсом з біодобавками і добре тренували. Який кінь виграє перегони?
За традиційною астрологією ваш талант і слава визначаються Юпітером — духовність, культура, освіта, милосердя.
Ага… Дякую, зрозумів. Але…

він традиційний західний астролог. Для нього Урана не існує.

ОК, для Хофмана не існує.
Але ж для Вас існує, хіба ні?!
_стежу

За традиційною астрологією ваш талант і слава визначаються Юпітером — духовність, культура, освіта, милосердя.

Про Юпітер в своїй натальній карті почитав. Зрозумів.

Але навіть в межах традиційної астрології, без Урана… Якщо брати в розрахунок ще й слабкий Сатурн, можна прочитати:

Сатурн є управителем VII-го дому — вдалий з матеріальної точки зору шлюб. Партнер здійснює трансформуючий або руйнівний вплив, можливі схильності до окультизму.

Не заперечую, що:
— Олена здійснила величезний трансформуючий вплив на мене — як муза, а тепер і співавтор;
— тепер Олена працює, попри свою інвалідність, а я не працюю, тож матеріальне забезпечення нашого шлюбу на ній.
Можливо, тут і Юпітер в Рибах доклався також…
Що скажете?
Чи я Вас замучив на сьогодні?.. _шкодую
Не замучили. _жартую
Сам Сатурн НЕ слабкий, він просто стоїть в такому місці, де йому тісно. Сатурн в 9 домі, з моєї точки зору, дає консерватизм в релігії (тут він зіграв на повну силу, повернувши вас до релігії предків), ускладнює пересування на великі відстані (ваші проблеми з кульшовими суглобами — це чистий Сатурн в 9 домі) і педагог з вас вийшов би дуже суворий.
А Уран у вас стоїть в четвертому, кутовому домі — це добре, але він ретро і перегрин, а це погано. На додачу, він у з'єднанні з Плутоном, який теж ретро і перегрин. Це напружена больова точка, яка штовхає вас до дії, але не з достатку, а від нестачі і страху. Уран з Плутоном стоять в хвості «Повітряного Змія», в опзиції до Юпітера, а по боках Сонце і Місяць. Вся ця фігура має вихід реалізації все одно через Юпітер. Ваше призначення змінювати світогляд людей.
Ага… Дякую! _чудово
Отже, головне (з натальної карти):

Юпітер в Рибах вказує на розвиток прагнення до самопожертви, на здатність глибокого проникнення в питання віри. Як правило, такі люди присвячують своє життя якійсь місії. Добра сприйнятливість природної краси, емоційного фону інших людей. Це щира віра в вершини духовного розвитку, в Царство Небесне. Хороші здібності до медитації, може бути і ясновидіння. Часто дає активний прояв в діяльності благодійних організацій, клінік.
Як правило, вказує на добре розвинену і використовувану інтуїцію. Хоча не завжди вдається звільнитися від емоційного забарвлення сприйманої інформації, що може штовхати в світ ілюзій. Це велика небезпека, тому що людина може почати шукати щастя в прогресуючому використанні дурманних речовин, а також втягувати в згубну пристрасть інших. Один з найгірших проявів — прагнення жити за рахунок благодійних фондів, друзів, замість того щоб знайти власний шлях у житті.
Юпітер в X-му домі — професійний успіх, щастя мирського життя. Визнання і повага оточуючих.

А література, журналістика, громадська діяльність — це засоби, інструменти досягнення мети, реалізації «юпітеріанського» призначення…
_троянда _троянда _троянда
Красно дякую!
Точно.
А тоді дозвольте ще запитання по лекції:

Наступний показник – це Юпітер. Він є загальним показником, особливо в Рибах. Бо Юпітер в одному знаку є цілий рік. Це не значить, що всі народжені цього року, стануть багатими. В карті має бути конкретна підказка. Юпітер на МС, куспіді другого дому чи ІС дуже добрий показник. Але часом 5 хвилин посувають планету в інший дім і все змінюється. Тільки, якщо є конкретні показники, варто робити подальший аналіз есенційних та акцеденційних достоїнств планети.

Наскільки точно Юпітер має бути на MC? У мене, наскільки я бачу, відстань між Юпітером та MC — десь близько 5°:

Чи можна вважати, що у мене Юпітер таки на MC? Чи не можна?..
Згідно традиційної астрології планета вважається на куспіді, якщо вона стоїть в попередньому домі, за 5 градусів до куспіду, або не більше ніж 5 градусів після куспіду, в тому ж знаку Зодіаку. Але якщо планета є в кутовому домі (1,4,7,10), то вона є в сильному положенні аж до кінця знаку. Наприклад, куспід 10 дому в 7 градусі Риб, а Юпітер в 28 градусі Риб, а куспід 11 дому в 5 градусі Овна, то це все одно сиильне положення Юпітера.
Ага! Отже, Юпітер у мене в сильному положенні… Дякую. Треба перешерстити всі натальні карти на предмет того, що там сказано про Юпітер. Бо я завжди звертав більше уваги на Сонце, Місяць, Меркурій, Венеру і Марс + Уран і Нептун + Сатурн (планета-покровитель Козерога) — але тільки не на Юпітер… Бо «віра в Царство Небесне» — це не професія, життєва місія — також не професія, інтуїція — це соціотип «Етико-інтуїтивний інтроверт (ЕІІ) з акцентованою інтуїцією».
_не_знаю
11:45
+2
Для вибору професії важливими є кілька факторів. Першим в цьому списку є визначення темпераменту за середньовічною методикою, в якій визначають в яку стихію потрапили п’ять ключових точок гороскопу.

Для вбору професії важливі також з’єднання з зірками, пренатальною лунацією (молодик чи повня, які були перед народженням, особливо, якщо це затемнення) та спеціальними арабськими точками, парсами Покликання і Слави.

1. Що за 5 ключових точок гороскопу?
2. Перед народженням обов'язково були і молодик, і повня. Питання в іншому, як я розумію:
— в якому порядку?
— наскільки давно — отож, що означає оте «перед» (за день… за 3 дні… за 5 днів...)?
В одну лекцію всього не впхаєш, особливо, коли ще й на переклад час витрачається. Тому, які це точки Хофман не сказав.
Перед народженням обов'язково були і молодик, і повня. Питання в іншому, як я розумію: — в якому порядку?

Мається на увазі останнє, що було перед самим народженням. Люди діляться на тих, хто народився після молодика, і на тих, хто після повні.
12:24
+4
Як докладно, Дзвінко, ти описала цю конференцію. Маєш гарну пам'ять. Мабуть, ще й користувалася диктофоном? Якби була змога, дав би тобі +10.
Без диктофону було б складно.
22:34
+3
Пані Дзвінкарко, дяку за цікаву статтю.
Я ще ніколи не робила натальний гороскоп, ні карти Таро.
А чи можете Ви мені щось подібне зробити? Цікаво мені…
Напишіть мені в приват ваші дані: дату, місце і час народження. Якщо ви одружені то дату і місце реєстрації першого шлюбу. Буде час, подивлюся.

Випадкові Дописи