Ноутбуки з двома екранами

Ноутбуки з двома екранами
Джерело матеріалу:

Intel презентувала ноутбук з двома екранами:
як він працює

Компанія Intel презентувала ноутбук із двома екранами. Варто зазначити, що цього року багато виробників анонсують вихід подібних девайсів, тому, можливе, вже до кінця цього року це стане трендом, подібно до «моноброви», яку вперше показала компанія Apple на своєму iPhone X. Розробка нового ноутбука зайняла в американської компанії два роки і наразі його презентують під кодовою назвою Tiger Rapids.

Про це повідомляє PC World.

Tiger Rapids від Intel отримав два екрани EPD (electronic paper display), які за відчуттями нагадують папір. Ця функція дозволяє зручно писати від руки на девайсі. Варто зазначити, що діагональ кожного із дисплеїв ноутбука не перевищує 7,9 дюймів. Також новинка отримала процесор Core сьомого покоління, а приблизна тривалість роботи на одному заряді становить від 13 до 15 годин.

Варто зазначити, що другий екран Tiger Rapids можна буде використовувати для клавіатури, ярликів швидкого доступу і для відображення будь-якої іншої інформації. Також до ноутбука можна підключити мишу і клавіатуру.

Випуском ноутбука займуться партнери Intel, тому наразі точні терміни його виходу на ринок невідомі.


В тему:


Asus представила оригінальний ноутбук з двома сенсорними екранами: фото і ціна

Компанія Asus представила ще один цікавий ноутбук Project Precog з двома сенсорними дисплеями. При цьому нижній дисплей можна використовувати як сенсорну клавіатуру.

Про це пише Engadget.

При цьому, якщо підключити зовнішню периферію, то інформація буде виводитися на обидва екрани. Більше того, пристрій підтримує технологію штучного інтелекту, наприклад для зниження енергоспоживання і досягнення ноутбуком максимальної автономності.

Загалом, Project Precog можна використовувати у кількох варіантах: як планшет, як ноутбук або ставити з упором на краї обох екранів у вигляді цифрової рамки. Також обидва екрани можна поставити так, щоб вони розташовувалися вертикально, тоді підключити клавіатуру і працювати з двома моніторами.

За прогнозами розробників, у продаж Project Precog надійде у наступному році. Його ціну поки не розголошують.

+1
614
RSS
18:23
+2
До яких чудес дійшов прогрес… _стежу
18:26
+2
А ціна буде чималою — десь тисяча доларів.
Нічого, через пару років ціна впаде до масово прийнятної! Тоді й технічна частина вдосконалиться, бо зараз можливі різні «косяки» в роботі… _гордий

Тільки мені чомусь здається, що з таким прогресом ми будемо працювати ще більше.
Зате з більшою продуктивністю! _хитрий
18:50
+3
Прошу при публікації матеріалів дотримуватись тематики сайту. У нас явно не сайт про високі технології.
Якщо бажаєте повідомити про щось не пов'язане з тематикою сайту, то можете це зробити в розділі «Мінідописи» коротко 1-2 абзаци описавши суть та давши посилання туди, де про це можна почитати детально.

Але переопубліковувати повністю такі матеріали точно не варто.

У нас в розділі «Про сайт» йдеться про те, що допускаються тільки АВТОРСЬКІ публікації на інші теми, які не пов'язані з тематикою сайту.
На мою думку, ноутбук з двома сенсорними екранами здатен спричинити революцію в розвитку людства, тому я й розмістив цю публікацію тут, а не в «МініДописах». Якщо Ви проти такого — скажіть, і я перенесу тему в «МініДописи», а тоді цю публікацію викинете.
19:50
+3
Хай ця публікація вже буде тут, але в майбутньому таку інформацію краще розміщувати в скороченому вигляді в Мінідописах.
Я погоджуюся з паном Тимуром. Розвиток нових технологій став надто сильно впливвати на світогляд людей.
Але в цьому є і позитиви.
12:58
+3
Ну, якщо добре пофантазувати то можна будь-яку тему пов'язати з тематикою нашого сайту. Але тепер уявіть собі, заходить на Світоч людина, яка шукала хороший україномовний сайт по тематиці саморозвитку, психології, філософії, відкриває головну сторінку і бачить там перелік новин про нові моделі планшетів, про те, що якась зірка врізалась в іншу, або про те, що в Верховній Раді знову хтось побився… після цього зразу закриває сайт, розуміючи що потрапила на ще одну «барахолку новин».

Світоч створювався як тематичний сайт. Тому в «Дописах» (список яких виводиться на головній сторінці) мають бути тільки публікації по тематиці сайту. Виключення становлять тільки авторські матеріали наших користувачів (тобто не копіпаст з інших сайтів). Також в розділі «Відео» можна розміщувати відеоролики на будь-які теми, які хоча би віддалено стосуються тематики сайту (так як матеріали цього розділу не виводяться на головній сторінці).
07:18
+2
Тимуре, а як саме ноутбук з двома екранами може спричинити революцію у розвитку людства ?
Людство занурюється у віртуальний світ дедалі глибше, тому будь-які новітні засоби, що надають в цій сфері новітні можливості, можуть стати революційними.
Наприклад, років 8-10 тому, коли я привозив до друкарні електронний оригінал-макет журналу, то зіткнувся з такою новацією, як 2-ядерний (а згодом навіть 4-ядерний) системний блок комп'ютера + 2 монітори — от на таких «машинеріях» верстальники з друкарні готували привезені оригінал-макети до друку:

ПК + 2 монітори

При цьому на лівому моніторі у нього ліва шпальта, на правому — права. Якщо є проблеми з кольороподілом — він виставляє проблемну шпальту на лівий монітор, на правому вмикає Фотошоп і доводить кольори на фотографії до ладу, що негайно відображається на верстці. Отже, це поліпшене використання операційної системи Windows:

  • у тебе не 2 шпальти на екрані, а по 1 шпальті на 2-х екранах — більший масштаб, чіткіше видні всі глюки верстки;
  • у тебе не просто є можливість перемикатися між «версталкою» і Фотошопом на одному моніторі — у тебе є можливість буквально паралельної роботи двох пов'язаних програм на двох паралельних моніторах!

Але це були деск-топи зі стаціонарними моніторами. А тут йдеться вже не про деск-топи, а про лаптопи! Вони ж ноутбуки з двома сенсорними екранами. Знов-таки, на двох паралельних екранах можна одночасно запускати в паралельну роботу дві пов'язані програми.
Приклади?..
Ну, наприклад, на лівому моніторі запускаєш програму відеомонтажу, а на правому — програму для ручного малювання в «планшетному» режимі. На правому екрані ти малюєш персонаж, на лівому екрані одразу ж анімуєш його і зводиш з аудіорядом. Отже, є можливість прискорити і водночас удосконалити техніку продукування відео… Отже, може розширитися контингент творців відео…
А тепер наклади цю тенденцію на «гібридизацію» сучасної війни! Згадай мою статтю "Войовничі роботи" — наприкінці я зовсім недарма написав про небезпеку масового генерування фейкових відео в ході гібридної (в твоїй термінології — «хитрої») війни. Нагадую:

Залишилось підробити «рухому картинку» й додати до неї фальшивий аудіотрек — а це вже повноцінне фейкове відео! Мине зовсім небагато часу, і штучний інтелект навчиться продукувати його… Оскільки зараз ШІ активно опановує вплив на людські емоції, майбутнє, в якому провідні медіа-корпорації світу за допомогою штучного інтелекту вироблятимуть маніпулятивний контент (зокрема, з політичними цілями), який впливатиме на людські емоції «краще, ніж міг би вигадати будь-який режисер», уже не за горами. Наслідки можуть бути найжахливішими.

Отже, замовники масових відоефейків не бракує — а тут з'являється техніка, на якій можна масово продукувати досконалі відеофейки. Адже одне діло — це мальований «сімейний» мультик і зовсім інше — анімовані 3D-зображення (на основі фоток) відомих політиків, які вимовляють страшні речі… Доки експерти відрізнять фейк від правди, можуть бути ухвалені політичні рішення, яким потім ніхто не дасть зворотній хід…
Отже, мають з'явитися більш досконалі методи оперативного виявлення відеофейків! Це вже завдання для ІТ-спеціалістів… І для всього цього потрібен буде ще швидший і ще доступніший Інтернет. Це означає подальший розвиток комунікацій — це вже ІКТ-технології й техніка…
_не_знаю _вибачаюсь _не_знаю
От бачиш, як воно виходить?! І це всього один ланцюжок. Але є безліч секторів людської діяльності, в яких є потреба в комп'ютерній техніці, на якій можлива паралельна (в сенсі реальної паралельності в часі) робота різних по суті користувацьких програм! І в кожному секторі запускаються свої ланцюжки «прискорення й ускладнення». В підсумку матимемо чергову революцію в розвитку людства.
16:41
+2
Цікаво. Дякую, друже Тимуре.

Випадкові Дописи