ДЕ ТИ, МОЯ ПОЛОВИНКО, ЗАРАЗ? (2016 р.)

ДЕ ТИ, МОЯ ПОЛОВИНКО, ЗАРАЗ? (2016 р.)
Джерело матеріалу:


ДЕ ТИ, МОЯ ПОЛОВИНКО? (скорочений варіант)
(З виступу на шостій конференції “Буття українців” 22 березня 2008 р.,
м. Київ: “Народження і виховання цілісного українця”)



       Кілька вступних слів
Національно-свідомі і просвітлені українці дійшли до висновку, що відродження нашої нації можливе через народження і виховання цілісних юних громадян нашої держави. Усвідомлено зачаті татом і мамою, в радості народжені і у ласці викохані, юні наші діти й онуки матимуть новий світогляд, новий спосіб життя і змінять все обличчя України й тоді… МАТИ УСМІХНЕТЬСЯ, ЗАПЛАКАНА МАТИ...
Пропоноване вам не є науковим дослідженням, а скоріше роздумами про пошуки і вибір подружньої пари. Варто наголосити, що без пошуку і знайдення своєї половинки всі інші кроки, вся подальша технологія репродукції українців матимуть вторинне значення в досягненні позитивних наслідків.
Що означає своя половинка?
В літературі описані непояснимі людською логікою факти. Одружений чоловік раптом кидає свою дружину, своїх дітей, кидає все нажите рухоме й нерухоме майно і пристає до іншої жінки, з якою вони до кінця свого життя живуть душа в душу. Інша житейська ситуація: жінка прожила з чоловіком десятки років, має кількох дітей і налагоджений побут. У чужому місті вона зустрічається поглядом з чоловіком і без слів їм обом все стає зрозумілим — половинки цілого нарешті зустрілися… Без жалю жінка кидає свою родину і все нажите, назавжди переїжджає до нового чоловіка і вони живуть решту життя душа в душу.
Гадаю, що кожна людина, зустрівши раптом свою половинку, нездатна опиратися нездоланному прагненню до об”єднання в єдине ціле. Це так дві однорідні краплини, наблизившись одна до одної, нездоланно зливаються в єдину цілісність. І хай собі їхні сусіди осуджують цей процес об”єднання. Що їм, тепер цілісним, до того…
Широким визначенням своєї половинки є така дефініція: це є людина, чоловік чи жінка, яка близька тобі по духу, по поглядах на життя, приємна у спілкуванні, яка приваблює тебе до себе і здатна запалити тебе на любов. Визначення це є за якістями людини, а от глибинне пояснення двох людських половинок єдиного цілого подає еніологія — нова наука, про яку мало хто знає хоч щось (див. “Еніологію” В.Ю. Рогожкіна) / 2 /).
Згідно з еніологічними принципами людина на Землі є проекцією сутності, яка знаходиться в багатовимірних просторах. За статевими ознаками розділ сутності починається в нижньому ментальному плані, що проявляється в чоловічій і жіночій логіці і завершується на фізичному, земному, плані. В ідеалі ця безстатева сутність отримує тілесне земне втілення як чоловіча і жіноча половинки одночасно і в одному метакоді (споріднені географічні і астрологічні ознаки). Система або вража сила таким чином організувала спосіб життя людей, щоб половинки одної сутності не змогли зустрітися і утворити одну родину... 


       Одруження трипільців — моїх             родичів 
Було це в Трипіллі понад як сто років тому… Навчилася Ганна носити на коромислі воду у двох відрах. І любила пройтися вулицею, вигойдуючись станом і відрами. Та ще й норовила принести води із дальної, а не ближньої криниці… Це, щоб довше йти, а тим часом з-під вій роздивлятися на людей коло їхніх воріт. От і помітив там її парубок Семен Силенко і вподобав за вроду. А потім і прийшов свататися до Петренків.
Ганна в сльози та й впала на коліна перед батьком: — Таточку мій рідненький! Не віддавайте мене за Семена, бо нелюбий він мені… Оддайте краще за Конона! А як ні, то краще за когось іншого лиш не за Семена!.. Омелько підвів дочку з долівки: — Доню моя! Як же оддати тебе за Конона?
— Він же полтавський швець і шиє кожухи та з того й живе! У нього коло хати землі тої й на город мало, а з хазяйства є лиш одна швейна машинка! Він же живе, їсть і п”є в того, кому шиє! А в Семена Ганжи є три десятини поля у три руки. Брат же його удівець і бездітний. Вся земля Семену дістанеться! Буде з чого жити і вам, і вашим дітям…
Мати Надежда була лиха та скора на руку й оперезала дочку вірьовкою і не раз: — Ти диви! Та вона ще буде тут комизитися!..
Пішла бідна дівчина на леваду, сіла на пеньочку й виплакалася досхочу. Згадала за свого хлопця Конона, якого вона щиро покохала й знову непрохані сльози потекли по щоках. І ось він ніби стоїть перед очима: чорновусий парубок у чоботях-наполеонах з халявами вище колін, штани з овечої шерсті, на ньому синя піддьовка, стан оперезаний зеленим поясом, а на голові сива шапка. Аж у серці дівочому кольнуло, бо такий же гарний, хоч з лиця води напийся…
У сімнадцять літ пішла Ганна заміж за нелюбого їй Семена, мусила покоритися батькам… Щокожні півтора року вона, як машина, родила по дитині і викохала їх десятеро. Оглядаючись на своє нещасливе життя, Ганна дала собі слово не перечити своїм дітям при виборі пари і дотримала його. Свою старшу дочку Федору (мою бабу) вони з чоловіком віддали заміж за любого їй Степана. І прожили вони кілька років душа в душу поки чоловік не загинув у громадянській війні… Із трьох їхніх дітей вижила й виросла одна Горпина — моя майбутня мати. Вийшла вона заміж не по любові, а з необхідності і життя її з чоловіком було суцільною колотнечою з кількарічними перервами на мир, коли на світ появився я і ще двоє моїх братів. І те їхнє спільне нещастя тривало п”ятдесят літ… Таким же було й життя більшості родин у Трипіллі та навколишніх селах…
З цього можна зробити висновок, що світогляд і спосіб життя недавніх трипільців заперечував пошук і вибір своїх половинок.


       Утворення сучасних                             українських родин 
Гормональна буря у хлопців-підлітків штовхає їх спочатку уявно, а потім і явно до швидкого секс-контакту із будь-якою дівчиною чи жінкою, незалежно від віку і краси. Дівчата віддаються переважно з цікавості і в надії отримати нові відчуття, а потім сплескують руками: “нащо я це, дурна, зробила?”…
Створюваний жінкою з допомогою одягу і макіяжу “ложний” удаваний, фальшивий образ і її поведінка направлені на спокушування чоловіка. (Тут проста залежність: чим менше на дівчині одягу і чим більше фарби на обличчі і кучерів на голові, тим менша вірогідність утворення стійкої до розлучення родини).
Але бажання знайти свою половинку за зовнішнім образом, який не співпадає із справжнім, властиве не лише чоловікам, а й жінкам. Закоханий дарує вибраному образу жінки квіти й дорогі подарунки, а потім одружується й раптом, прозріваючи, бачить реальну дружину. Вона вже йому не така, що викликає роздратування й почуття туги за образом, який зник.
А жінка раптом бачить, що її добрий і уважний чоловік, який ще недавно стільки їй всього надарував, насправді її зовсім не любить і навіть не розуміє.
І чого тут дивуватися — сама винна: він її ніколи й не любив, бо любив уміло нею створений привабливий, але фальшивий образ.
Держава, особливо централізована, намагається організувати всі сторони суспільного життя. Під опікою держави вчені виводять нові сорти рослин і тварин. Для успішних результатів своїх досліджень вони навіть виробили таке поняття, як еліта і супереліта. Лиш до покращання хочби біологічного єства людини їм нема діла. Євгеніка й досі є забороненою наукою, як ще недавно забороненою в СРСР була кібернетика. Державі нема діла, щоб допомогти людині знайти свою подружню пару. Сучасний побут, сучасний образ життя, особливо в містах, направлені на те, щоб свої половинки ніколи й не зустрілися. Такий стан речей приводить до страшного: людина без мети і сенсу життя, стає невдоволеною життям і це є вигідним діючій владі.
Як і колись, у теперішніх парубків і дівчат пошук своєї пари є пасивним: що вже трапиться в дорозі. Критерії “відбору”: “щоб була гарною, роботящою, щоб любила мене і...” — в хлопця; майже нереальне: “щоб полюбив мене принц на білому коні і відвіз у тридев”яте царство” — у дівчини, а вже у досвідченої дівки: “щоб я за ним була мов за кам”яною стіною”.
Результат: більше половини родин розлучається через рік після шлюбу; половина з розлучених утворюють нові родини. (“Половина тих садів цвіте, половина осипається...”). Новоутворені родини стійкіші до розлучення…


       Осмислений пошук пари 
Осмислений пошук пари переважно відбувається за другим заходом, коли людина опеклася з першим спонтанним одруженням. Робиться це через шлюбні агентства, які утворюють цілі багатотисячні картотеки спраглих до подружнього життя. Кандидат платить чималі гроші й заповнює велику анкету, в якій перераховує і підкреслює всі свої достоїнства, а за недоліки свідомо умовчує.
У другій частині анкети він перераховує всі ті риси й достоїнства жінки, яка має стати його дружиною. Комп”ютер узагальнює всі ці матеріали і видає чоловіку список із десяти і більше кандидаток на дружину. Далі агенство організовує в ресторані чи деінде “романтичні зустрічі”, коли чоловік і чергова жінка придивляються одне до одного. Кінець-кінцем після випробувального строку утворюється нова родина. На диво, незважаючи на фальш, взаємні підозри і недомовки в процесі вибору, утворені нові родини стійкіші до розлучення.
Спрощеним варіантом шлюбного агенства є публікація шлюбних оголошень в газетах. Вибір подружньої пари в цих випадках схожий на закупку якісного товару з тою різницею, що “живий товар” хоче потрапити в руки не будь-якого, а якісного продавця.
Для несміливих парубків і чоловіків є ще така екзотика, як шлюбна сваха — посередник скоріше між двома родинами ніж між жінкою і чоловіком… Видається чимало книг, присвячених полегшенню утворення нових родин, наприклад, з останніх: книга Світлани Іванової “Ваша сваха. Как выйти замуж любой женщине” / 5 /.
Або книга Ніколаса Бутмана “ Як примусити покохати себе за 90 хвилин і назавжди” / 6 /. Перша книга обіцяє допомогти вийти заміж всякій жінці, незважаючи на вік, наявність дітей, психологічні особливості і вимоги до потенційного жениха, що видається мені несерйозним. Про ту ж несерйозність свідчить сама назва другої книжки, хоч в ній і приведено багато психологічних тестів для самооцінки...
Дещо, але невпевнено, пропонують астрологи.
Вони помітили, що подружні пари стійкіші до розлучення, коли їхні знаки Зодіаку відповідають “правилу трикутника”. Якщо ти “овен” і народився у квітні (четвертий місяць), то шукай собі пари серед людей — “раків”, які народилися у серпні (восьмий місяць), або серед людей- “козерогів”, які народилися у грудні (дванадцятий місяць). Публікуються тисячі астрологічних прогнозів, але серед них нема тих, які радять, як знайти свою половинку.
Про шлях пошуку подружньої пари щось там кажуть і нумерологи.
Вони вважають, що стійкими до розлучення будуть родини, утворені людьми, для яких рік народження складається у підсумовуючу цифру “1”, “3” і “9”. Наприклад, чоловік, який народився в 1945 році,(1+9+4+5=19; 1+9=10; 1+0=”1”) мав би шукати собі дружину серед жінок, які народилися у 1947 році (1+9+4+7=21; 2+1=”3”) або аж в 1953 році (1+9+5+3=18; 1+8=”9”).
Для молоді, яка ухвалює свій вибір подружньої пари, як правило, швидко і спонтанно, астрологія і нумерологія мало придатні…
Головне: всі ці перераховані полегшення для усвідомленого вибору подружньої пари не забезпечують пошук і знаходження саме своєї половинки... 


       То як же знайти свою                          половинку? 
Свої половинки іноді таки зустрічаються, утворюють родини, народжують діток і проживають повновартісне людське життя. Та хто їх знайде, хто вивчить їхній досвід і розкаже для невідаючих? Це була б суперсенсаційна інформація для всього суспільства, яка вказала б шлях виходу із репродукційних манівців нашого народу. Однак видається, що інформація про таке знаходиться під тяжчими замками ніж атомні чи космічні секрети…
На цій шостій конференції “Буття українців” зібралися люди, які прагнуть українського відродження. Ви тут не звичайні українці, а обрані. Я наважуюся на невеличкий експеримент і питаю вас: — Хто з вас прийшов на це зібрання з чоловіком чи дружиною або хлопець з своєю дівчиною — ану підійміть руки? Так я й передбачав, що таких однодумців в родинах буде не багато! — А хто з вас може сказати, що в родині живе саме із своєю половинкою? Якби така людина об”явилася, якби така подружня пара насмілилася, то їй би було багато чого нам тут розказати й багато чого навчити. Такій щасливій парі найавторитетніший вчений уступить тут кафедру — тільки не мовчіть!..


 Вставка  від 4 березня 2016 р. Пригадую, як на ці мої слова несподівано встали Анатолій Кондратьєв та його дружина Ніна. Вони вклонилися і отримали хвилю оплесків.

 
Шкода, але це вже лише наші діти й онуки будуть шукати і дехто знайде свою половинку. То як же їх навчити правильному вибору? Лише власним позитивним прикладом людських взаємовідносин: тата і мами діда й баби у їхніх родинах! Якщо енергія любові вже покинула родини, не знайшовши взаєморозуміння, то треба повернути любов у родини!
Почнемо із загальновідомої істини: жива істота людина є мислячою істотою. Всі предмети і технології виникли спочатку в уяві людини, а потім матеріазувалися і аж ніяк не навпаки.
Екстраполюємо це на Всесвіт і приходимо до висновку, що все, що є навколо нас і ми самі створені енергією думки. Хто сотворив? — Бог і Людина!
Бажано усвідомити, що не лише знаряддя праці, а й усі життєві ситуації, все конкретне життя людини, формуються спочатку подумки. (Ось життєва ситуація: йдеш дорогою, а камінь заважає і ти його або обминаєш, або прибираєш з дороги). Якщо твій процес мислення є в”ялотекучим, то на твої життєві ситуації буде впливати чужа думка спочатку близьких і рідних тобі людей, а потім і чужих та вироблені у суспільстві стереотипи. Мабуть не лише я пам”ятаю вислів класика: “Идея, овладевающая массами, становится материальной силой”.
Чули? — Він у неї під каблуком? Це означає, що всім життям чоловіка управляє жінка. Це біда. А, якщо вона нерозумна й сварлива, то це є нещастям. А винний сам чоловік, бо затиснув у лещата, зав”язав у вузол свою власну думку, підпорядкувавши своє власне життя волі думки іншої людини.
Ось вам і доля: на життєвому шляху людини зустрічаються успіхи й невдачі, сформовані її думками і думками сторонніх людей, думками тої меншості, яка називається владою...
Чоловіки! Ви прожили із своїми дружинами роки і роки. Для багатьох із вас вони вже стали осоружними. Вибери день і слушний час та спробуй, чоловіче, уважно подивитися на свою дружину іншими очима. Ти знайдеш для неї ласкаве слово. Ти знайдеш, за що її похвалити. Зроби це і помітиш, як вона здивується. Це вже крок до вашого порозуміння. Сам допоможи їй у хатній роботі. Роби це кожного дня і твоя жінка розквітне і сам ти коло неї покращаєш… І дружина подивиться на тебе іншими очима. Вона побачить і оцінить твою мудрість, твою ласку і турботу. Вся атмосфера ваших родинних відносин наповниться доброзичливістю. І навіть Любов повернеться в родину, де налагодилося взаєморозуміння...
Ваші діти помітять це і поцінують ці зміни. Їм стане цікаво спілкуватися з татом і мамою, з бабою і дідом. Вже їх не так буде тягти до однолітків — майбутніх персонажів творів Любка Дереша / 7 /, які утікають від реального світу, одурманюючи себе нікотином, алкоголем, наркотиками, розпустою та іншим неподобством.
Ви, літні люди, проведете дуже важливу підготовчу роботу. Коли прийде пора, то хлопець чи дівчина вже будуть придивлятися до ровесників і тепер їм буде з чим порівнювати їх: із шляхетним татом і ласкавою мамою...

 То як же знайти свою половинку? 
 у колі ровесників-однодумців;
 серед народжених на своїй рідній землі;
 в процесі якоїсь веселої роботи;
 на шлюбних радісних фестивалях;
 беручи участь у відновлених давніх передшлюбних обрядах русичів-українців.

Хто все це зробить? На державу нашу теперішню мала надія — аби хоч не заважала. Лише ми — свідомі українці, здатні посприяти відродженню нашого народу. Це широка й глибока мережева робота, початком якої є зміна чужого, нав”язаного нам, світогляду на рідний і зміна безвідповідального, ситого способу життя на рідний природовідповідний спосіб життя у родових маєтках. Це станеться ще нескоро. На такі геосоціальні перетворення треба буде 20-25 років — часу появи нового покоління...


 Вставка від 5 березня 2016 р.   Уявімо собі, що хлопець і дівчина вже є нареченими й задумали одружитися. Треба допомогти їм або утвердитися в цьому своєму намірі, або допомогти розкрити очі на те, що їхнє майбутнє подружнє життя стане мукою і через рік-два така пара розпадеться. Маю ідею, як це зробити. Треба захопити пару наречених якоюсь тривалою спільною роботою. Наприклад, можна зашпалерити кімнату. Це може бути навіть окремий бізнес-проект під назвою, наприклад, «Родинне гніздо». Під приводом навчання опорядковувати майбутнє житло, молоді пари спочатку навчають, як підготувати стіни й клеїти шпалеру. Потім кожній парі ОКРЕМО дають кімнату для ремонту і всі необхідні матеріали й знаряддя. При такій спільній роботі можна буде почути: — Ти нерівно відрізав! – На ріж сама! –Дивись, як ти намазала клей! – Зараз ці брижі розправимо! (розтирають, пригладжують і здирають зі стіни). Буде подерта шпалера й вимазані в клей молоді шпалерники. Впевнений, що після такого тестування спільною роботою третина пар утвердиться у намірі одружитися; ще одна третина задумається й відкладе остаточне рішення на певний час, а ще одна третина просто зрозуміє, що їхнє рішення одружитися було помилковим. Це буде для них великим благом, бо не буде через рік-два знервованого розлучення і бідних дітей-сиріт. Це буде благом і для нашої нації. Бо хто заперечить вислів: «Міцна сім’я – міцна держава!». Вільна Українська Республіка буде допомагати молодим парам ЗВИТИ РОДИННЕ ГНІЗДЕЧКО ще на етапі приглядання молодої пари одне до одного).
Що дасть родині і Україні утворення родини із двох своїх половинок? Енергія любові в родині, коло любові в родовому маєтку, радісні батьки і щасливі діти перетворять нашу Україну на квітучу землю...


        Хай же буде! 

       Відвідані джерела 
1. Михайло Коцюбинський. Дорогою ціною. Твори в трьох томах. Т.2., “Дніпро”, К. 1979, с.33-86.
2. В.Ю. Рогожкин. Эниология. Энергоинформационный обмен. Изд. Дом “Энио”, Ростов-на-Дону, 2002, 544 с., с.264.
3. І.С. Нечуй-Левицький. Твори в двох томах. Т.1. Кайдашева сім”я. “Дніпро”, К. 1977, с.374-512.
4. Жартівливі пісні. Упорядник Михайло Стельмах. Державне видавництво художньої літератури. К. 1961, с.46-47.
5. Светлана Иванова. Ваша сваха. Как выйти замуж любой женщине. “Книжковий клуб сімейного дозвілля”, Харків, 2008 р., 224 с.
6. Ніколас Бутман. Як примусити покохати себе за 90 хвилин і назавжди, “Книжковий клуб сімейного дозвілля”, Харків 2008, 256 с.
7. Любко Дереш. Трохи пітьми або На краю світу. Вид. “Книжковий клуб”, Харків, 2008, 288 с.

.

+2
637
RSS
Відвідувачам сайту пропоную прочитати й відгукнутися на мою давню роботу по створенню нових родин. Пошук подружньої пари це ПРИВАТНА СПРАВА людей, як стверджує офіціоз Народного Оглядача, чи в цьому можуть допомогти молодим хоч чимось знаючі й досвідчені українці? Як ви гадаєте?
16:02
+1
Друже Анатолію! Я теж вважаю, що пошук своєї «половинки» — то є приватна справа, в яку ніхто не мусить втручатися…
Інша річ, що чужий досвід треба враховувати, образно кажучи, по двох шкалах:
1. «як робити потрібно/непотрібно»;
2. «це буде важко/легко».
Якби я був таким розумним, як зараз, років 35 тому, то намалював би десь отаку схемку, подібну до квадрата Декарта:

От в таку схемку я би розклав весь чужий (!!!) досвід. Щоб знати і врахувати його. Але тоді я був не таким розумним і про квадрат Декарта не знав. Довелось без всяких таких схемок провести весь аналіз чужого досвіду подумки (ну-у-у, про моє об'ємне мислення ти в курсі...). А потім, озброївшись усім позитивним (напівквадрат «що робити потрібно») і прикинувши душевні енерговитрати (що зробити важко, а що легко), розпочати пошуки. Які увінчалися успіхом в 1984 році…

20:23
+1
Пане Анатолій, додайте будь ласка до Вашої публікації головну картинку. Для цього у верхній правій частині сайту у меню користувача виберіть «Редагувати Допис»

і вставте картинку в полі «Картинка для привернення уваги». Ця картинка буде відображатися на головній сторінці, в списку публікацій та на сторінці самої публікації. Так більше людей буде звертати увагу на Ваші публікації.
20:42
+1
Також коли додаєте публікацію, яка вже була раніше опублікована на інших сайтах, обов’язково потрібно в полі «Джерело» давати посилання на цей раніший варіант. Інакше пошукові системи подумають, що ми вкрали матеріал з іншого сайту, що погано скажеться на пошукових позиціях нашого сайту. В цій вашій публікації я вже додав посилання на сторінку іншого сайту, де вже містилася ця публікація.
Пане модераторе, дозвольте запитання: нас п'ятьох (включно з панам Анатолієм і зі мною) обіцяють вичистити з НО аж до видалення усіх наших матеріалів. Куди в такому разі за якихось 2 дні вестиме посилання http://ar25.org/article/de-ty-moya-polovynko.html — в порожнечу?!

P.S. Я тому й не вивішую сюди свої оригінальні матеріали з НО — чекаю, доки вичистять звідти остаточно, щоб потім не було головняка з отими гіперпосиланнями на себе ж, вигнаного.
22:31
+1
Куди в такому разі за якихось 2 дні вестиме посилання


Не факт, що видалять. А якщо і видалять, тоді на Світочі просто потрібно буде забрати посилання на НО зі своїх публікацій. Це зовсім не важко зробити.
Не факт?..
… оскільки вони можуть бути видалені в ході планових заходів з очищення сайту і його прискорення. Відтепер системно видалятимемо з сайту всю негативну інформацію, в тому числі й багаторічної давності...

(Цитата звідси)
Спочатку попереджають про те, що «може бути» (ну так, не факт...). Але потім додають, що замахнуться на «системне» вичищення інформацію «багаторічної давності»…
Ні-ні, у мене таке враження, що вони беруться вичистити сайт кардинально! Інакше не можна. Наприклад, пані Олена в грудні 2013 року запостила мою статтю з Главкому, де я проаналізував початок Революції гідності й розклад сил, які вийшли на Майдан… Це фірмова «порнуха» від Тимура Литовченка?! Безперечно! Там ображається Дух Святий?! Авжеж!!! Тому геть з сайту НО!!!
08:54
+1
Друже Тимуре, дякую тобі за гарний грунтовний коментар. За Квадрат окреме спасибі і звичайно, дякую за твою із Оленою світлину! Звичайно, все, чим не займається людина є її ПРИВАТНОЮ справою. Людина живе в суспільстві, серед своєї нації. Тому нації є небайдуже, якою буде репродукція українців, яким буде наше здоров«я+. Вибір подружньої пари, зачаття, виношування плоду, народження, виховання й навчання дитини та інше — до всього цього має прикластися наше суспільство, щоб мати гарний результат. До речі, вітаю тебе, Тимуре з Оленою і все наше товариство із Днем ЩАСТЯ! (20.3.16 р.). Прикладом дійового ставлення до розвитку власної нації для нас, українців, можуть бути, до прикладу, євреї з їхніми приписами-порадами, що можна, а що ні.
Дякую за привітання!
Запрошую до відгуку Анатолія Коноваленка й Марію Воробець та інших радійців. Що ви про все це думаєте? Щодо джерела. Я, Доброславе, вказав джерело — це мій архів. Можна було б вказати, що вперше це було опубліковано, в Матеріалах конференції «Буття українців», потім в газеті «Обухівські вісті», потім на НО, потім ще десь. Але нащо це? Щоб не було претензій, я змінив назву статті і вказав, що це є скороченим варіантом. Картинку спробую вставити.
11:18
+1
Я, Доброславе, вказав джерело — це мій архів


Пане Анатолій, при публікації матеріалу в полі «Джерело матеріалу» чітко вказано, що вписувати там потрібно тільки посилання.

Можна було б вказати, що вперше це було опубліковано, в Матеріалах конференції «Буття українців», потім в газеті «Обухівські вісті», потім на НО, потім ще десь


Так не можна було би вказати, бо це би не мало смислу. Потрібне саме посилання на більш ранню публікацію.

Але нащо це?

Щоб пошукові системи не подумали, що ми крадемо матеріали з інших сайтів.
Якщо так подумають, то в пошуковій видачі «постраждає» весь сайт.

Ось Ви знову змінили посилання яке було в якості джерела матеріалу. Тепер воно нікуди не веде, і тепер у нас получається крадений текст. Прошу повернути так як було. Щоб там було тільки посилання без зайвих слів. Тоді воно буде працювати.
Ох, пане Анатолію, ви у цій статті зачерпнули цілу жменю проблем, кожна з яких велика й глибока, як Тихий океан.
Почну напевно з кінця.
1. Чи можна врятувати стосунки на межі розлучення?
Якщо вже двоє людей одружилося і певний час прожило разом, то щось їх мусило об'єднювати. Навіть найгірший шлюб можна виправити, коли усвідомити власні помилки і зрозуміти мотиви поведінки партнера.
Чоловіки! Ви прожили із своїми дружинами роки іроки. Для багатьох із вас вони вже стали осоружними. Вибери день і слушний часта спробуй, чоловіче, уважно подивитися на свою дружину іншими очима. Тизнайдеш для неї ласкаве слово. Ти знайдеш, за що її похвалити. Зроби це іпомітиш, як вона здивується. Це вже крок до вашого порозуміння. Сам допоможи їйу хатній роботі. Роби це кожного дня і твоя жінка розквітне і сам ти коло неїпокращаєш… І дружина подивиться на тебе іншими очима. Вона побачить і оцінитьтвою мудрість, твою ласку і турботу. Вся атмосфера ваших родинних відносин наповнитьсядоброзичливістю. І навіть Любовповернеться в родину, де налагодилося взаєморозуміння...

Саме так. Змінюючи себе і свою поведінку, можна змінити усю ситуацію.
Найкраще це ілюструє фільм Вогневідпірний
2. Чому так багато пар розлучається?
Це питання має, на мою думку, два боки.
По-перше, тому що розлучення існує на законодавчому рівні. Раніше, люди знали, що шлюб — це назавжди. І думка про те, щоб покинути уже створену сім'ю не виникало. Ну, хіба що заводили коханця чи коханку на стороні.А тепер, уже при першому знайомстві, чи плануючи весілля, молоді люди кажуть:«Не сподобається, то розлучуся».
По-друге, молоде покоління живе у надто комфортних умовах. Молодь не вміє долати труднощі і обирає найлегший спосіб — втечу.
Шкода, але це вже лише наші діти й онуки будуть шукати і дехто знайде свою половинку. То як же їх навчитиправильному вибору?

3. Як казав старий сантехнік, якого у часи Сталіна посадили на 20 років: «Тут треба усю систему міняти». У нас все ще діє радянська система освіти, яка мала на меті виховання досконалого «гвинтика» для «Великої машини», а не Особистість. Для початку варто зменшити кількість годин математики, фізики, хімії і т.д., а натомість ввести курс психології успіху та міжособистісних стосунків. А паралельно з цим шукати нову парадигму освітнього процесу.
4. Чи має Держава допомагати у пошуку шлюбного партнера?
Якщо це тоталітарна держава, то вона обов'язково цим займеться. І не факт, що у неї на меті буде щастя окремої людини. Скоріше всього партнерів добиратимуть за генетичними показниками для удосконалення популяції.
Я прихильниця зменшення функцій держави. В ідеалі, це має бути один сайт і кілька комп'ютерних програм. Одна з яких може видавати список потенційних партнерів.
5. Чи може астрологія допомогти у виборі партнера?
Вони помітили, що подружні пари стійкіші дорозлучення, коли їхні знаки Зодіаку відповідають “правилу трикутника". Якщо ти“овен" і народився у квітні (четвертий місяць), то шукай собі пари серед людей — “раків", які народилися усерпні (восьмий місяць), або серед людей- “козерогів", які народилися у грудні(дванадцятий місяць). Публікуються тисячі астрологічних прогнозів, але серед них нема тих, які радять, як знайти свою половинку.

Хотіла б я подивитися на пари, підібрані за такою системою. І де ви знайшли такі поради?
Але астрологія дійсно може сказати чи підходить вам конкретна людина. Є спеціальний розділ астрології, називається «синастрія». Як допишу статтю, то виставлю і дам сюди посилання.
Хотіла б я подивитися на пари, підібрані за такою системою.

Між іншим, на НО я вже звітував пану Анатолію про нас із дружиною:
Козегіг (Ч) — Телець (Ж):
Повністю тут
Тип відносин:
Як за кам'яним муром
Сумісність у коханні: 100%
Сумісність в шлюбі: 100%

Тигр (Ч) — Кіт (Ж):
Повністю тут
Пара Тигр-Кролик (Кіт) становить союз двох представників котячих, щоправда в різній ваговій категорії. У них не так вже й мало спільного, тільки різний масштаб особистості і, відповідно, амбіцій…
Чоловік Тигр і жінка Кіт.
Гороскоп такого любовного союзу може скластися вдало. Багато чого буде залежати від знаків Зодіаку обох, оскільки тут можливі дуже різні варіанти...

А зі знаками Зодіаку в нас все ОК!!!
Сумісність по групі крові (японська система):
Чоловік (IV) і жінка (ІІ):
Повністю тут
Чоловік IV групи крові і жінка II групи крові. Він пристрасний партнер, тому вони займаються сексом доволі часто. Але їхній зв'язок безперспективний, якщо в ній не присутня хоча б дещиця почуттів.

Почуттів у нас не те що дещиця, а віз із маленьким возиком — отже, знов усе гаразд!
Отак…
Хоч і шукав я майбутню дружину за іншими критеріями, а не за гороскопами (бо в 1984 році про таке навіть не думали). Втім, оскільки з астрологічною сумісністю у нас усе гаразд, то гадаю, що цей метод таки можна рекомендувати іншим.
Пане Тимуре, ви з дружиною
Козегіг (Ч) — Телець (Ж):

А пан Анатолій пропонує:
Якщо ти“овен" і народився у квітні (четвертий місяць), то шукай собі пари серед людей — “раків", які народилися усерпні (восьмий місяць), або серед людей- “козерогів", які народилися у грудні(дванадцятий місяць).

Холодний Козеріг буде пригнічувати енергійного Овна. Або Овен розірве Козерога своєю енергією.
Вже краще поєднати Козерога з Раком. Рак буде тихо плекати родинне вогнище, а Козеріг — робити кар'єру. При чому незалежно від статі.
Холодний Козеріг буде пригнічувати енергійного Овна. Або Овен розірве Козерога своєю енергією.
Вже краще поєднати Козерога з Раком.

Ні-ні-ні, тільки з Тельцем!!!

Що таке ідеальна пара? Безумовно, таке можна сказати лише про людей, у яких не тільки міцний і гармонійний, але і доволі пристрасний союз. Себто саме такий, як у випадку союзу мудрого Козерога і господарської та ніжної жінки-Тельця. Дійсно, сексуальна сумісність — це далеко не все, що їх об'єднує. У них багато спільних рис, таких як практичність, заповзятість, вірність, цілеспрямованість.
Як правило, Козеріг може спокійно присвячувати час роботі, знаючи, що за спиною у нього надійний тил: Телець прекрасно піклується про дім і про дітей. Так само як і він, вона ненавидить сімейні конфлікти і розбірки, вміє жартом пом'якшувати гострі кути і при цьому спокійно дозволяє Козерогу зайняти його місце глави сім'ї. І Козеріг, і жінка-Телець налаштовані на довгі, серйозні відносини і прекрасно підходять один одному, тому їхній шлюб може тривати цілу вічність.

Гороскоп сумісності Телець-жінка + Козеріг-чоловік

Щодо Овнів — є у мене друг (причому перевірений), і того вистачить.
Як і щодо Раків: тут не те щоб друг, але старший товариш. У нас дуже розходяться політичні позиції (я — прогнилий ліберал, він — упоротий комуніст). Що ж до творчості, то між нами встановилася взаємна повага. І коли я лежав безпомічним з порізаними ногами, то мене навідували і підтримували саме ці двоє: друг-Овен і старший товариш-Рак.
І в того і в іншого могли бути інші показники сумісності з вами в гороскопі. Я ж кажу, що бульварна астрологія дає дуже поверхневий висновок.
А я й не заперечую! І вже повідомляв, що у мене є точні гороскопи на нас обох і на наш шлюб. Але ж я не стану оприлюднювати місце й час народження кожного з нас! Бо це вже шлях до детальних гороскопів. А тому інформація ця розголосу не підлягає…
18:15
+2
Ох, як же добре, що на відміну від НО, на Світочі можна чіпляти в каменти картинки зі свого комп'ютера!!!

Ось вам парочка рекомендацій та відповідей на поставлені запитання:

Текст:
Мало бути чоловіком і дружиною, треба ще стати друзями і коханцями, щоб потім не шукати їх на стороні!


Текст:
Одну літню жінку спитали, як їм з чоловіком вдалося прожити разом 60 років. На що вона відповіла:
— Розумієте, ми народилися й виросли в ті часи, коли зламані речі лагодили, а не викидали.

Сподіваюсь, я висловився зрозуміло?..

І яке, перепрошую, державі чи суспільству, чи громаді діло до того, що коїться в нашому домі?! Я туди нікого не допускаю. Тільки друзів. Та й те до вітальні чи на кухню, а не в подружню спальню!


P.S. Ох, як же добре, що я на Світочі! Бо на відомому сайті цей мій допис вже кваліфікували би, як «порнографію»…
Друже Тимуре, хіба ж розмова про підглядання? Питання майже того ж порядку, що й зачаття. Чи варто нації донести до українців, що 1. Зачаття не можна робити п'яними! 2.До зачаття з слід ГОТУВАТИСЯ і робити це осмислено. Дзвінко, я погоджуюся, що все має бути в міру. Одна справа це сприяння й рекомендації, а інша — нав'язування.
Чи варто нації донести до українців, що
1. Зачаття не можна робити п'яними!
2.До зачаття з слід ГОТУВАТИСЯ і робити це осмислено.

№1: Варто!
№2: Варто!
Але хіба проблема тільки й виключно в цьому?! Треба замислитися: а навіщо дудлити горілку, якщо від палкого кохання ти сп'янієш вдесятеро сильніше?! А як можна несерйозно ставитися до батьківства/материнства?! Ну, припустимо, після письменника лишаються, окрім дітей, його книги… А після не-письменника?! Після пересічної людини?.. Тільки діти й лишаються!.. Отже, діти — це найбільше, що лишається після будь-якої людини! Як же можна несерйозно ставитися до свого найбільшого витвору в житті?..
22:49
+1
Отже, друже, ми союзники з тобою. Треба подумати разом, як домогти молодим менше спотикатися й ламати свою долю на перших життєвих стежках.
Ясна річ, що союзники! Хто б сумнівався…

От тільки в одному заковика. Ти пишеш:
Чи варто нації донести до українців...

В такому разі, що ти розумієш під «нацією»?!
Це держава може доносити до народу якесь програмне положення! У сучасної держави для того є управлінці-менеджери й відповідний пропагандистський апарат.
Але держава — це не нація!
Більш того, і громадянське суспільство (яке в Україні є слабким та аморфним) — це також не нація.
І та чи інша громада — це також не нація…
То що ти мав на увазі, написавши про «націю», що має донести будь-яку інформацію до українців?..
08:47
+1
Друже Тимуре, це просто. Є Організація Об"єднаних Націй (ООН)+ держав. Я розумію в західній традиції: націю уособлює держава. Є бездержавні нації, наприклад, курди, а ще недавно до 1948 року такими були євреї. Українська нація-держава лиш формується. Вона й має насамперед піклуватися за якісну репродукцію українцію — основу майбутнього щастя всієї нації. А ти як на це дивишся?
Держава, а не нація. Звісно! Отож і розставили всі крапки над "і".
Пане Анатолію, як може ще не сформований зародок піклуватися про вдосконалення своїх нащадків? Яйце не висидить нову породу курей.
Усе йде своїм шляхом. Не треба підганяти події. Колись нас уже насильно заганяли у щасливе майбутнє. Кожна ідея має дозріти. І ця також.
На нашому сайті ми будемо пропонувати різні способи вдосконалення, в тому числі й способи формування гармонійних сімейних стосунків і вибір ідеального партнера. Ті, хто потребує такої інформації прийдуть сюди самі і знайдуть те, що шукають.
12:32 (відредаговано)
Згоден, Дзвінко. Нові люди прийдуть і знайдуть — З НАШОЮ ДОПОМОГОЮ. Ми і є вже той зародок нової нації. Народний Герой з Сумщини, до речі рідновір, Сергій Табала твердив усім, ще на Майдані-2: Хто ж як не ми? І коли ж, як не зараз? Хлопець загинув у 18 років при обороні ДАП.

Випадкові Дописи