Марс ретроградний

Марс ретроградний

Марс стає ретроградним приблизно кожні два роки, і цей період триває в середньому 55 — 80 днів. Цього року Марс буде ретроградним рівно два місяці, з 27 червня по 27 серпня. За цей час він повернеться з 9°13’ Водолія до 28°37’ Козерога.

Жодне космічне тіло ніколи не змінює своєї швидкості й напрямку руху. Насправді це лише ілюзія, ніби планета чомусь задумалася, зупинилася, а потім розвернулася і пішла назад. Так здається спостерігачу з Землі, який вважає себе центром Всесвіту. Але планети можна порівняти зі скляними пірамідками, які розщеплюють і відбивають світло. Якщо змінити кут попадання світла на поверхню пірамідки, то наш зір побачить інший колір чи відтінок. Так само змінюється і суб’єктивне сприйняття енергії, яку ми отримуємо від ретроградної планети.

Енергія Марса в директному русі сильна, чиста, стрімка, як казали римляни: «Прийшов, побачив, переміг». А в ретроградному вона наштовхується на перешкоду, наче гірська річка на дамбу. Течія зупиняється, закручується у вир, затоплює всі околиці, і якщо не знаходить виходу, перетворюється на болото, тобто свою протилежність.

Тому так важливо звертати увагу на періоди ретроградного руху Марса. В цей час люди, в чиїх гороскопах Марс займає важливе місце, можуть відчувати різкий спад енергії, втому і навіть депресію.

Більшість людей знає, в якому знаку Зодіаку було Сонце в момент їхнього народження, бо читає гороскопи в газетах, журналах чи інтернеті. Марс управляє знаками Овна і Скорпіона, тому представникам цих знаків теж може стати кепсько. Так само як і Водоліям та Козерогам, бо саме тут буде товктися ретроградний Марс.

Найкраще, якщо протягом наступних двох місяців ви зможете нічого не робити, піти у відпустку і розслабитися, ну або в крайньому разі займатися щоденними рутинними справами. Хоча в далекі мандрівки краще не вибиратися, бо імовірність поломок чи аварій транспорту збільшується. Враховуючи те, що підчас всього періоду ретроградності буде триматися квадратура Марса з Ураном в Тільці, можна очікувати на землетруси і виверження вулканів.

Всім без винятку варто утриматися від таких дій:

  • Покупка автомобіля чи будь-якого іншого транспортного засобу, за винятком дерев’яного воза.
  • Придбання побутової техніки та інструментів, механізмів і станків, навіть кухонних ножів краще не купляти.
  • Проводити планові хірургічні операції, особливо на колінах і гомілках, за які символічно відповідають Водолій і Козеріг.
  • Починати війни, суди і агресивні бізнес кампанії.
  • Започатковувати бізнес, особливо той, що відповідає енергії Марса.

Все це користі не принесе, буде ламатися, буксувати і зрештою повністю вийде з ладу. Може здаватися, що час зупинився, справи не рухаються, а всі навколо позасинали. Але таке уповільнення може бути корисним, бо дозволить зміцнити позиції, закріпити результат, виправити помилки. А от ремонтом чи реорганізацією зайнятися варто. Це, до речі, стосується і здоров’я. Настає найкращий час для припинення шкідливих звичок, проведення обстежень, початку реабілітації та фізпроцедур. Можна почати бігати чи аписатися в спортзал. 

Автор Дзвінка Сопілкарка

+1
655
RSS
Про особливості ретроградного Марса я вже писала два роки тому. Написати нову статтю на ту саму тему досить складно.
23:25
+1
Цього року Марс буде ретроградним рівно два місяці, з 27 липня по 27 серпня.

Шоооо??? Це лише 1 місяць!!! Треба виправити:
— або «з 27 липня по 27 вересня»;
— або з «27 червня по 27 серпня».
Отже?..
_стежу
13:56
+1
Починати війни, суди і агресивні бізнес кампанії.

А як в цьому плані виглядатиме російсько-українська війна?! Це для всіх нас актуально… _стежу

Найкраще, якщо протягом наступних двох місяців ви зможете нічого не робити, піти у відпустку і розслабитися, ну або в крайньому разі займатися щоденними рутинними справами. Хоча в далекі мандрівки краще не вибиратися, бо імовірність поломок чи аварій транспорту збільшується.

А якщо ми з дружиною вибираємося у відпустку виключно «на моря, на югА»?! Їхати чи не їхати в такому разі?! _стежу
А як в цьому плані виглядатиме російсько-українська війна?

Чотири роки тому мої знання астрології були значно меншими ніж тепер, а всі астрологи казали, що той, хто почав війну на ретро Марсі, обов'язково програє. Це правда, але не вся. Все, розпочате на ретро Марсі, має затяжний характер. Це і було основним завданням Росії, почати затяжну війну. Так, Путін або ті, хто ним керують, розуміли, що не виграють, але їм треба було чомусь ослабити Україну, максимально відтягнути момент нашої трансформації. І схоже, це їм вдалося.
Але я чомусь думаю, що ця затяжна і безглузда війна піде нам на користь. Це як з пологами. Кажуть, що діти, які народжувалися важко й довго, виростають сильнішими і більше цінують життя, ніж ті, хто народився легко й швидко. Бо вони доклали більше зусиль, щоб прийти у цей світ. Найбільше схильних до депресії серед народжених в результаті кесаревого розтину.

Випадкові Дописи