Анатолій ВИСОТА: Знову додому! (Про життя після життя), (2, 6.18)

Анатолій ВИСОТА: Знову додому! (Про життя після життя), (2, 6.18)

(За книгами Майкла НЬЮТОНА +)

       Що таке навчання?
Щоб зрозуміти, про що буду писати, краще було б тобі прочитати мою попередню статтю на цю тему «Додому, додому!». Тепер про навчання людини.
Це процесс, результатом якого є відкладання в пам’яті чогось нового. Згадай: ось ти коло шкільної дошки червонієш і намагаєшся пригадати, чому дорівнює довжина кола. На минулому уроці ж учили… Хтось тихенько підказує: пі…пі. Учителька сердиться: хто там нетерпеливий? в уборну на перерві! І стає мені зрозумілим, чому блокують пам’ять (амнезія) про минуле життя. Та щоб не було підказки! Людина сама має дійти до правильної відповіді в цьому житті, коли не змогла її знайти в попередньому.
Іще мене мучило, чому саме в наші часи було зроблено відкриття про життя душі між втіленими життями. Були ж і раніше талановиті психотерапевти, як от Зігмунд Фройд або Карл Юнг. Сам Майкл Ньютон запитує в книзі «Спогади про життя після життя», 2010 р.: «Чому амнестичні блоки відносно нашого життя після життя ЧАСТІШЕ ЗНІМАЮТЬСЯ в 21 віці?» І сам же й відповідає. «Ми живемо у світі, перенаселеному більше, ніж будь-коли раніше, що приводить до приниження особистості людини. Додайте ще надзвичайну хімічну залежність. Наркотичні засоби блокують прогрес душі. Може, це і є одною з причин, чому наші Наставники і духовні вчителі зробили більш доступною інформацію про наше духовне минуле, аніж будь-коли в історії людства».

       Повторимо
ВСІ пацієнти Ньютона 

свідчили, що в момент смерті тіла якась потужна сила витягує їх із тіла і вони вилітають з маківки голови, як іскри. Деякі душі затримуються коло тіла, щоб утішити своїх рідних і декому це таки вдавалося. Та ж невидима і любляча сила тягне душу кудись і той шлях виглядає для більшості, як світлоносний тунель. Після тунелю душі відкриваються дивні простори, наповлені доброзичливістю і невимовним світлом любові. Молоді й недосвідчені душі тут зустрічають іхні Провідники, а також найрідніші душі з щойно завершенного життя, може батько-мати, брати-сестри. А досвідчені душі знають свою подальшу дорогу і летять-пливуть до своїх класів, до своєї РІДНОЇ ГРУПИ душ, де їх зустрічають люблячі душі, в колі яких вони переживали багато своїх попередніх життів. Зустрічають з радістю і з гумором, бо кожна душа тут має крім імені, ще й прізвисько, яке відображає якусь рису характеру або якийсь недолік.
Спілкування тут відбувається телепатично і тут діє якийсь універсальний перекладач, бо звуки мови лунають у розумі душі її рідною мовою, незалежно від того, в середовищі якої нації тривали попередні життя душі. Душі тут здатні вибирати й одягати на себе той тілесний одяг, до якого звикли інші душі із спорідненої групи. Варто відзначити, що основними почуттями для душ є сприйняття звуків і світла. Вони не здатні відчути щось тверде, але, до прикладу, на Землі душі здатні долати стіни і гори, просто проникаючи через них. Душі здатні уявляти собі запах і смак.
Душі здатні розділяти свою енергію на частини. Для втілення на Землі душа бере з з собою якусь меншу частину енергії, а основну залишає на збереження в своєму класі. Іноді душа для ПРИСКОРЕНОГО навчання розділяє свою енергію на частини для втілення у дві людини. Ці люди з одною душею можуть проживати свої життя одночасно на різних частинах Землі в різних умовах. Такі люди є СПОРІДНЕНИМИ.
Зустріч душі в своїй групі починається з того, що її Провідник бере збережену частину енергії душі і накидає її на знесилену на Землі душу, як мантію. Душі тут учаться і вміють творити матеріальні речі, наприклад, пара душ, яка прожила якесь життя на Землі, як чоловік і жінка, беруть і творять тут із своєї енергії колишній будинок або сад і в цьому їм іноді й за потребою допомагає їхній Провідник. Коли про утворені тут речі забувають, вони просто розпадаються на світло. Тут час теперішній і не треба їсти-пити.
Після прибуття в рідну группу відбувається розбір і аналіз колишнього втіленого життя, що із запланованого вдалося здійснини, а що ні. Вони направляються в бібліотеку й душа-архіваріус відшукує персональну КНИГУ ЖИТТЯ. В цій книзі-планшеті не тексти, а об’ємне кіно минулого життя, яке переглядають й оцінюють. Тут помічені помилки в житті співчутливо вибачаються, тут панує доброзичливість. Не дивно, що досвідчені душі з такою охотою і радістю прямують сюди, ДОДОМУ, бо тут у потойбіччі для них справжній рай доброзичливого спілкування й навчання.

       Ще про достовірність 
Я науковець і мене найперше цікавить достовірність даних. Як мені оцінити надану Ньютоном інформацію, як її перевірити? Добре було б самому стати гіпнотерапевтом і повторити досліди Ньютона на іншій групі пацієнтів. Але ж є й інші вчені, які вивчають життя після життя. Так, Д. Лінн у книзі «Досвід минулих життів» та К. Боемен у книзі «Минулі життя дітей» в основнову підтверджують добуті Ньютоном результати.
Є грунтовні дослідження причетних до медицини вчених, наприклад, Стіва Міллера, про досвід людей, які пережили клінічну смерть і це описано в книзі «За межею земного життя…». Схоже опубліковано в книзі Мольца «Життя після смерті» та в книзі, яку написав Моуді. Ці дослідники були атеїстами перед початком досліджень і скептично ставилися до повідомлень про життя після смерті. Але врешті решт переконалися таки, що смерть тіла – це ще не кінець. Лікар-онколог Джефрі Лонг зібрав 3 тисячі доказів, які підтверджують зібрані в попередніх дослідженнях докази. Голландський лікар Ван-Ломмель також зібрав розповіді багатьох людей, які повернулися з потойбіччя. У них усіх були досить подібні, яскраві та реалістичні переживання. Російський психотерапевт, д.м.н., професор А.В. Гнєзділов своєю лікарською практикою також підтверджує існування душі поза тілом.
Створений і вже понад 10 років діє Інститут Ньютоні (LBL=Вивчення ЖИТТЯ поза ЖИТТЯМ). Діючи за методом Ньютона, вчені із США, Канади, Європи, Австралії і Південної Африки, підтвердили отримані Майклом Ньютоном результати про життя людини після смерті тіла у формі душі. 32 дослідників опублікували результати своїх досліджень в окремій книзі.

         А що ж в Україні ?

Я розмовляв недавно із Віталієм Опанащуком та Анатолієм Кондратьєвим, які допомагають людям занурюватися в попередні життя. Обоє використовують для цього не гіпноз. У доктора філософських наук Кондратьєва  

(він праворуч)

вже є ціла картотека, в якій описано досвід десятків людей про сотні попередніх життів у інших тілах. Я говорив з Лесею Смітюх, 

яка чітко пам’ятає двоє своїх попередніх життів, зануритися в які їй допоміг п. Віталій Опанащук. (він ліворуч)

Я нагадую собі про нашу сучасницю Марію Воробець, яка вміє виходити душею з тіла і подорожувати Всесвітом. Деякі її спогади про цей набутий досвід описані в статтях, опублікованих в інтернеті на сайтах Народний Оглядач і Світоч.in.ua Пані Марія 

іноді розказує про своє дивовижне життя на каналі ТБ-7.
Та є й мій власний досвід. Я особисто знаю людину, яка проживає своє друге життя в іншому тілі. Це Надим Жарамані, який колись жив і мав ім’я Бадіяр Деу. Нині Надим живе в Лівані в селі Байсур і живе він на дві родини, бо й колишня родина, яка живе в іншому селі, признає його за свого батька, який є молодшим за своїх дітей із старшої родини. Я маю світлину із двічі народженим Надимом і посвідку місцевої сільради, що все розказане мені, є правдою.
Докази про вину або невинуватість формуються спочатку слідчими, а потім встановлюються в суді на основі свідчень свідків. Одна із Заповідей (№9) вимагає: НЕ СВІДЧИ НЕПРАВДИВО. Свідки пригадують і виокремлюють із своєї пам’яті якісь спогади про колишні події, в яких вони колись в реалі брали участь або спостерігали за тими подіями. Потім ці спогади записуються, перевіряються і стають доказами. Гіпнотерапевтів, мабуть, можна вважати такими слідчими.

 Інша картина Світу і Людини

За 45 років своєї лікарської практики (7 тисяч пацієнтів), а також на основі досліджень свідомості тисяч людей десятками науковців, об’єднаних в ІНСТИТУТІ НЬЮТОНА, Майкл Ньютон отримав кардинально іншу картину світу, аніж вироблену за останню тисячу років у країнах Заходу. Прочитайте і ви те, що я дізнався із книги «Життя поміж життями», (Минулі життя і подорожі душі). Ріпол Классик, 2006 р.

Душа не має меж, а тому не піддається виміру. Це свідчить про її божественне походження. Душа є розумною безсмертною енергією, яка має колір і світло та взаємодіє особливими хвилями вібрації.
Всі людські істоти мають одну душу, котра зв’язана з ними до смерті тіла. Потім душі беруть участь у виборі наступного фізичного тіла в ході циклу реінкарнацій. Як правило, душа входить в тіло в період від четвертого місяця вагітності після зачаття і до народження.
Кожна душа має свій характер. Поєднуючись із людським мозком, цей характер душі взаємодіє з емоційним темпераментом, або людським его і внаслідок цього утворюється єдина, але тимчасова особистість. В цьому і проявляється ДУАЛІЗМ природи людини.
Спогади душі бувають приховані від свідомості, однак наміри душі впливають на людський мозок й інколи підганяють його.
Душі поселяються в людські тіла і проживають багато-багато життів. Це треба, щоб душа розвивалася на всіх рівнях, отримуючи досвід від попередніх втілень. Кожна тимчасова особистість в кожному житті сприяє розвитку душі. Знання душ виростають і вони отримують мудрість, роздумуючи під керівництвом Наставників про свої діяння після фізичної смерті тіла.
Наша планета Земля – одна із численної множини світів, які є тренувальними базами для душ. В ході тимчасового втілення в тілі на Землі душі отримують можливість рости, діяти й помилятися, щоб отримати мудрість. Люди не мають наперед програмованого майбутнього. Але різні можливості появляються як наслідок кармічних впливів і здійснених раніше дій, оскільки душа має СВОБОДУ ВОЛІ.
Земля є місцем великої краси і радості, але тут же є й невігластво, ненависть і страждання, породжені людським світом і складною організацією природи планети, яку ми майже не можемо контролювати. Таке створено спеціально. Бо наша планета є навчальним і тренувальним центром, а не місцем, наповненим злом і демонами. У духовному світі відсутня ворожість, в ньому панує любов і співчуття і саме з цього світу ми всі й походимо.
Всередині кожного з нас приховане світло, даруюче людям здатність досягнення нашої божественної суті БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ. В момент фізичної смерті душа повертається до ДЖЕРЕЛА свого творення. Оскільки частина енергії душі ніколи не покидає духовний вимір, то душа, яка вернулася, тут же поєднується із своєю залишеною перед втіленням частиною. Ріст і розвиток душі ніколи не припиняються. Духовний світ пропонує душі можливість відпочинку і роздумів між втіленнями на Землі.
Душі входять до особливих спільнот або груп, в яких ростуть і розвиваються з моменту створення. Наставники групи є ще й особистими вчителями кожної душі. Душі часто втілюються у фізичні тіла, які грають важливу роль у долях одне одного на Землі.
Духовний світ не схожий на нірвану або повну бездіяльність. Це місце є своєрідним тимчасовим етапом, коли душі переходять на більш високий енергетичний рівень і вже мають можливість творити рухомі й нерухомі об’єкти. Енергія душі створена ВИЩИМ ДЖЕРЕЛОМ. Духовний світ діє на область, яку не можна визначити точно, — скоріше за все, вона має в собі наш Всесвіт і найближчі виміри.
Ніякі боги земних релігій не були помічені у духовному вимірі. Найбільш близькі до божественної сили істоти — Наставник душі і члени Ради Старійшин, які слідкують за розвитком кожної душі. Душі з Землі іноді відчувають присутність богоподібної Зверхдуші, або Джерела, особливо у залі Ради.
Духовний світ, скоріше за все, управляється високо розвинутими, які вже не втілюються в тіла, ДУШАМИ-СПЕЦІАЛІСТАМИ, які регулюють розвиток душ, які знаходяться під їхнім керівництвом. Коли інші душі досягають певного рівня розвитку, вони перестають втілюватися і приєднуються до цих Спеціалістів, допомагаючи їм. Спеціалісти обираються з душ згідно з їх мотиваціями, талантами і діями.
Кінцевою метою душі є набуття досконалості і поєднання з Джерелом, яке її і створило.

      І що ж далі?

Нагадаю собі, що пануючий нині світогляд, принаймні у західному світі, декларує, що Землю і людей створив Бог, щоб люди впорядковували Землю і славили та поклонялися Йому. Згідно із цим світоглядом життя людей на Землі одноразове і зроблені допущені людьми помилки неможливо виправити, хіба що каяттям. Після тілесного життя в людини наступає життя у формі душі або в раю при невимовному блаженстві, або страждаючи в пеклі – хто вже що заслужив.
Багаторічні досліди Майкла Ньютона і його послідовників доказали (поки на рівні гіпотези), що Життя на Землі організоване набагато ретельніше і складніше аніж описується сучасною наукою. У Всесвіті є Творець, якого називають ще Джерелом або Богом. Із Себе він утворює ПОТОКИ ЖИТТЯ.  ПОТІК ДУШ для навчання і вдосконалення є Його частками=Посланцями. Одночасно це Джерело утворює тренувальну базу або Школу для душ, зокрема матеріальних живих розумних істот. У нас на Земліі це є ПОТІК ТІЛ ЛЮДЕЙ. ПОТІК ДУШ і ПОТІК ЛЮДСЬКИХ ТІЛ  тимчасово і безперервно об'єднуються у спільний Потік Людей (ЛЮДСТВО).

Щоб людство не завадило своїм збоченим розвитком головній меті: НАВЧАННЮ І ВДОСКОНАЛЕННЮ людей, Творець іноді посилає до людей своїх Синів – пророків і чудотворців. От в Індії недавно ще жив Саї Баба, якого нарікали втіленим богом.
Наскільки це є цінним для нас? Гіпнотерапевти твердять, що люди прямо розцвітають, дізнавшись про свої попередні життя і про своє вічне життя в духовному світі. Касету із доказами цього вони беруть в руки як золотий злиток. У таких людей збільшення свого достатку і набуття матеріальних цінностей (дач, машин, квартир+) має другорядне значення. Надалі такі люди живуть, навчаючись і вдосконалюючись, щоб виконати своє призначення в поточному житті, а це проявляється в поширенні навколо себе доброзичливості, злагоди й любові. Такі люди не бояться смерти, бо знають, що попереду в них шлях Додому, як і в кожного з нас.

         Хай же буде! 

+6
659
RSS
12:05
+5
Для чого я все це публікую? Та щоб ви дізналися те, що вже і я знаю. А хто знає більше, прошу доповняти цю мою інформацію.
13:43
+2
Багаторічні досліди Майкла Ньютона і його послідовників доказали (поки на рівні гіпотези), що Життя на Землі організоване набагато ретельніше і складніше аніж описується сучасною наукою.

1. О, нарешті!!! Поки що це рівень гіпотези — я цього і домагався.
2. «Сучасною наукою» — це одне. А як щодо сучасних релігій?..
_стежу

У нас на Землі Людство і є другим ПОТОКОМ ЛЮДЕЙ.

А що сталося з першим «потоком людей»?!
А «потік динозаврів» чим Джерелу не догодив?!
_шкодую

Щоб людство не завадило своїм збоченим розвитком головній меті: НАВЧАННЮ І ВДОСКОНАЛЕННЮ людей, Творець іноді посилає до людей своїх Синів – пророків і чудотворців. От в Індії недавно ще жив Саї Баба, якого нарікали втіленим богом.

Не бачу зв'язку. Яким чином пророки й особливо чудотворці виправляють напрям навчання і вдосконалення людей?! Пророків, як правило, ніхто не слухає. Дива ж нікому й нічого не доводять, бо миттєво виникає питання про джерело дива… От наприклад, яке мені діло до того, кого називали «Сатья Саї Баба»?! Ну, жив собі та й жив, дива на кожному кроці робив, а ще більше робив гроші на тих дивах… Мені той Сатья Саї Баба якось до лямпи.
_сміюсь

У таких людей збільшення свого достатку і набуття матеріальних цінностей (дач, машин, квартир+) має другорядне значення. Надалі такі люди живуть, навчаючись і вдосконалюючись, щоб виконати своє призначення в поточному житті, а це проявляється в поширенні навколо себе доброзичливості, злагоди й любові. Такі люди не бояться смерти, бо знають, що попереду в них шлях Додому, як і в кожного з нас.

Тю! А що, без допомоги гіпнотерапевта націлитися на верхні рівні піраміди Маслоу хіба неможливо?! Хіба для цього неодмінно треба допустити до себе якогось іншого суб'єкта, який би порпався в твоїй душі за допомогою гіпнозу?! Ондо Дзвінку Сопілкарку якось осяяло, чому деякі люди одразу націлюються на верхні рівні й нехтують базовими рівнями піраміди Маслоу. І без всякого гіпнозу.
_сміюсь
А може, ці гіпнотерапевти… просто гіпнотизують пацієнтів «на щастя»?!
_стежу
20:34
+4
Якщо тобі, друже, відомо, що сучасні релігії описують Світ і Життя точніше і правдивіше від науки, то поділись з нами відомим тобі.
Ню-у-у-у… Ти ж розумієш, що пропагувати юдаїзм я можу нескінченно _сміюсь
Індуїзм
Але щоб не бути аж таким одноманітним, пошлюся, наприклад, на індуїзм: ця релігія змальовує значно реалістичнішу картину світобудови, ніж сучасна наука. _сміюсь
13:46
+2
Я розмовляв недавно із Віталієм Опанащуком та Анатолієм Кондратьєвим, які допомагають людям занурюватися в попередні життя. Обоє використовують для цього не гіпноз.

А що ж тоді вони використовують?!

зануритися в які їй допоміг п. Віталій.

Що означає це «занурення», якщо не «занурення під гіпнозом»?
13:52
+2
Касету із доказами цього вони беруть в руки як золотий злиток.

Не розумію такого ставлення. Наприклад, мені було б цікаво дізнатися про попередні втілення — але не більше.
Насамперед тому, що я не маю наміру нікому нічого доводити — навіть собі, бо мені й без того все зрозуміло.
До того ж, нинішні умови життя й розвитку кардинально відрізняються від минулих, так само майбутні умови кардинально відрізнятимуться від умов теперішніх. Тому що було — загуло. І дивитися на минулі життя в минулих умовах можна лише як на цікаве історичне кіно, не більше. Бо тепер все по-іншому!
19:02
+3
Для людей має величезне значення не так колишні тілесні життя, як життя своєї душі в духовному світі, спілкування там і завдання, які перед душею людини поставлені. І відповідна корекція нинішнього життя людини завдяки отриманим знанням. Невже й таке для тебе не цікаво?
Цікаво, звісно. Але ця ситуація розбирається мною в романі «До комунізму залишалось років п'ятнадцять-двадцять». Фішка в тому, що на похороні Доводова головний герой Юра взяв на себе зобов'язання — попередити людей про майбутню катастрофу в Києві! Ну гаразд, він інкарнувався в Світлану… і що?! Світлана «для проби» заговорила з Ольгою Василівною, а та їй одразу наставила «блоків»: куди ти прешся?.. ти що, хочеш мати справу з КДБ?.. ти хочеш «вписатися» за євреїв?.. І таке інше. І Світлана вмить злякалася — і провалила місію, як і попереджали Юру! ОК, сталася аварія на ЧАЕС, Світлані дають другий шанс — вже за нових умов (1986 року) розповісти про Куренівську трагедію, вивести на світ Божий «ланцюжок київських катастроф». Реакція Світлани: «А що я можу?.. Нічого». Тоді їй вже напряму кажуть: ось твоя дочка Аля — це втілена Соня, невже хочеш, щоб вона потрапила під черговий удар?.. А Світлана все одно не знає, що робити!!! І невідомо, чи додумається…
_шкодую
Розумієш… Хвалитися, на битву їдучи — це легко. Натомість коли доходить до реалій, сухого пороху в порохівниці вистачає далеко не у кожного. І тут корегуй, не корегуй… Щоб змогти, треба бути БІЙЦЕМ. Або як кажуть в наших землях — КОЗАКОМ. Треба бути готовим життя і сімейне щастя покласти за якусь там «міфічну ідею» — тоді, можливо, і виграєш… Але більшість не готова. Більшість ховає голову в пісок. Добре, якщо поруч знайдеться хтось один, хто не злякається! Тоді біля нього згуртується «група прориву»… та й то нема гарантії, що багато хто не «загубиться випадково» по дорозі… бо «так вийшло»…
_шкодую
Отже, все це дуже непросто, друже мій!
14:20
+4
Тимуре, якщо тобі щось «до лямпи», то це ще не означає, що і всім так. Я бачу навколо, що більшість українців має СТРАХ перед смертю, бо вони опановані світоглядом про ОДНОРАЗОВЕ ЖИТТЯ. Коли після моїх зусиль хоч комусь полегшає і цього страху не стане, то вже це все не дарма.
Біда в тому, друже Анатолію, що переконувати людей (особливо великі маси людей) в істинності чогось за допомогою дива — шлях надто небезпечний, і куди він може вивести… хтозна!
_наляканий _наляканий _наляканий
Вже якою «духовно-благостною», правовірною і православною була Російська імперія — а чим скінчилося «Престол-Отечество»?! Тим, що народ спокійно спостерігав, як радянська влада руйнувала церкви і як чекісти страчували священиків лютою смертю. А нерідко в цьому брали участь і люди — вчорашні віряни. Здавалось би, ще вчора з'явився «народний святий» (в суто російському розумінні) Григорій Распутін — а за якісь пару-трійку років домовину з тілом цього «святого» з могили викопали, на площі спалили й попіл вітром розвіяли!
_наляканий _наляканий _наляканий
А потім ще й висміяли «чудотворців» в кіно — пригадай, наприклад, "Свято святого Йоргена" з Ільїнським і Кторовим:


(58:00) Темний народ масово вимагає: «Чуда!.. Чуда!..» — фальшивий святий гримає на фальшивого каліку: «Зцілюйся, бовдуре, тобі кажуть!!!» — фальшивий каліка кидає милиці… і народ вірить фальшивому святому… Все нібито добре. Але що це дало в підсумку?! Цілу державу войовничого атеїзму і сталінську «безбожну п'ятирічку»!!!
_шкодую _шкодую _шкодую
Не думаю, що духовні вчителі з тонкого світу настільки дурні, щоб не розуміти всього цього. Навіщо ж посилати на землю чудотворців?!
17:17
+3
Гадаю, ти не станеш заперечувати, що Син Божий Ісус, якого мусульмани називають Пророком, змінив людство. Пророк Мухамед теж змінив людство. Ці зміни відбулися від Рабства і до цінування життя кожної людини. Невже, щоб побачити це треба телескоп?
Ні, щодо Ісуса Христа і пророка Мухамеда заперечень нема, вони справді змінили людство. Але Сатья Саї Баба від них відрізняється кардинально: на відміну від Христа і Мухамеда, він робив фокуси перед натовпом. Грубо кажучи, працював на публіку.
_зупиняю _зупиняю _зупиняю
А от тепер не скажу за Мухамеда (щодо ісламу я загалом намагаюся мовчати, якщо ти помітив), але Ісус Христос на публіку ніколи не працював. Ось тобі два приклади:

1. Спокуса Христа дияволом на початку Його служіння — Матв. 4:1-11

1. Потому Ісус був поведений Духом у пустиню, щоб диявол Його спокушав.
2. І постив Він сорок день і сорок ночей, а вкінці зголоднів.
3. І ось приступив до Нього спокусник, і сказав: Коли Ти Син Божий, скажи, щоб каміння це стало хлібами!
4. А Він відповів і промовив: Написано: Не хлібом самим буде жити людина, але кожним словом, що походить із уст Божих.
5. Тоді забирає диявол Його в святе місто, і ставить Його на наріжника храму,
6. та й каже Йому: Коли Ти Син Божий, то кинься додолу, бож написано: Він накаже про Тебе Своїм Анголам, і вони на руках понесуть Тебе, щоб об камінь коли не спіткнув Ти Своєї ноги.
7. Ісус відказав йому: Ще написано: Не спокушуй Господа Бога свого!
8. Знов диявол бере Його на височезную гору, і показує Йому всі царства на світі та їхнюю славу,
9. та й каже до Нього: Це все Тобі дам, якщо впадеш і мені Ти поклонишся!
10. Тоді каже до нього Ісус: Відійди, сатано! Бож написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!
11. Тоді позоставив диявол Його. І ось Анголи приступили, і служили Йому.

Легко бачити, що тут Ісус двічі (!!!) відмовився «працювати на публіку», коли Він міг легко обернути каміння на їжу та зістрибнути з наріжної стіни Храму… просто так, щоб продемонструвати Свою вищу Сутність.

2. В день Своєї страти — Матв. 27:39-44

39. А хто побіч проходив, Його лихословили та головами своїми хитали,
40. і казали: Ти, що храма руйнуєш та за три дні будуєш, спаси Самого Себе! Коли Ти Божий Син, то зійди з хреста!
41. Так само ж і первосвященики з книжниками та старшими, насміхаючися, говорили:
42. Він інших спасав, а Самого Себе не може спасти! Коли Цар Він Ізраїлів, нехай зійде тепер із хреста, і ми повіримо Йому!
43. Покладав Він надію на Бога, нехай Той Його тепер визволить, якщо Він угодний Йому. Бо Він говорив: Я Син Божий…
44. Також насміхалися з Нього й розбійники, що з Ним були розп'яті.

Здавалося б, саме час зробити чергове диво і звільнити Самого Себе… Але Христос не зробив цього. Так само, як і перед царем Іродом не продемонстрував жодного дива… То може, Він на той момент просто утратив можливість творити дива?! Аж ніяк! Наприклад, Він приростив відсічене апостолом Петром вухо храмовому стражникові Малхові — Лук.22:50-51:

50. І, один із них рубонув раба первосвященикового, та й відтяв праве вухо йому.
51. Та Ісус відізвався й сказав: Лишіть, уже досить! І, доторкнувшись до вуха його, уздоровив його.

Отже, річ не в неспроможності Христа. Він просто не хотів "працювати на публіку", фокуси демонструвати!!! Хоча стражденним і нужденним людям допомагав із задоволенням.

На відміну від Нього, Сатья Саї Баба приймав групи туристів і просто прихильників, яким демонстрував різноманітні фокуси — робив те, чого Христос не робив ніколи. В цьому їхня докорінна відмінність, і не варто порівнювати Сина Божого із тривіальним штукарем…

20:28
+3
Звідки в тебе, Тимуре, інформація, що Саї Баба фокусник? Ти був в Індії? Ти зустрічався з ним?
1. До нього водили групи західних туристів, перед якими він робив матеріалізацію.
2. Подивись в моєму попередньому коментарі наведене там відео і скажи чесно: що це, як не фокус на публіку?! Причому не надто вправний: Девід Копперфілд працює краще.
_не_знаю _не_знаю _не_знаю
Вибачай, але саме так поводяться штукарі, які розважають натовп. І не треба мені зустрічатися з Сатья Саї Бабою, аби зрозуміти мету його дій: справити враження на натовп. Ніякої ідеї за тими його маніпуляціями не стоїть. Натомість у Ісуса Христа ідея, мета Його дій проглядається явно:

Це Я вам заповідую, щоб любили один одного ви!

І цим вченням Він таки змінив світ
22:27
+3
Прочитав я про ІНДУЇЗМ., про те, як ти, друже, його розумієш.
1. Навколишній світ — це ілюзія =майя. Якби це було так, ми б з тобою не зустрілися 2 червня 2018 р. В Києві.
2. Людьми керують(маніпулюють) три гуни (невігластва, пристрасті і благості). Що це таке? Це реальні об'єкти, чи це поведінкові напрямні (алгоритми). Які цьому є підтвердження?
Суцільне філософствування з Я і СВІТОВИМ Я.
І це є те, що точніше і зрозуміліше описує світ і людину, аніж досліди Ньютона і його послідовників?
1. Навколишній світ — це ілюзія =майя. Якби це було так, ми б з тобою не зустрілися 2 червня 2018 р. В Києві.

Якби ми жили в реальному — «тонкому» світі, то сиділи би разом в нашому «класі» та спілкувалися досхочу. А так хоч іноді бачимося в ілюзорному матеріальному світі…
_сміюсь

2. Людьми керують(маніпулюють) три гуни (невігластва, пристрасті і благості). Що це таке? Це реальні об'єкти, чи це поведінкові напрямні (алгоритми). Які цьому є підтвердження? Суцільне філософствування з Я і СВІТОВИМ Я.

Я гадаю, що три гуни — це, швидше, поведінкові алгоритми. А «суцільним філософствуванням» вони є лише тому, що т.зв. «серйозна наука» їх не вивчає.
_сміюсь

І так, ці уявлення описують реальний світ точніше, ніж сучасна наука! Бо вона займається виключно грубим матеріальним світом, тоді як всі його корені слід шукати в світі «тонкому», яким наука не займається — бо нехтує.
_не_знаю
13:02
+3
Так, Тимуре, уявлення індуїзму теж описують Всесвіт і Людину на рівні пропонування гіпотези. Ми з тобою хоч знаємо, що є ДУХОВНИЙ СВІТ, з яким ми пов'язані, бо кожен маємо персональну Душу. Я знаю, що життя Людини не одноразове ., бо саме її Душа навчається і тренується протягом багатьох життів в різних тілах. Здається, цього ти не сприймаєш.
Ну, чому ж?.. Я таку можливість припускаю на рівні гіпотези. Просто навіть доказ щодо ліванця Надима Жарамані для мене не є переконливим. Я бачу щонайменше одне альтернативне пояснення тому, що з ним сталося. Для мене це альтернативне пояснення таке ж переконливе, як і наведене тобою — от і все! В умовах одночасного існування двох рівнозначних альтернативних пояснень лишається припускати обидві можливості:

  • можливо, життя людини на Землі є одноразовим;
  • можливо, життя людини на Землі є багаторазовим.

От і все.
А можливо, кожна Душа сама визначає, скільки разів їй втілюватися.
Навряд. Наприклад, душа казкового Ємелі хотіла б лежати на райській печі та й тільки їсти калачі, а не втілюватися! _сміюсь
Він же ж казковий, якби не втілився, то б і казки не було. А от від переродження він таки утримався.
19:40
+2
Тут треба розібратися і без структурування людини не обійтися. Ньютон не вважає душу людиною. І справді є душі, які жили в тілах інших розумних істот на інших планетах. Є душі-гібриди, які пам'ятають життя як в людських тілах, так і в тілах інших розумних істот. Відомо, що людина гине, коли душа полишає тіло. В духовному світі душі спілкуються, як люди. Вони підсміюються одне над одним, вони люблять побайдикувати+. Вони переживають за недавнє своє життя в людському тілі, як людина. Я пропоную такі душі без тіла називати Людьми-базовими. Душі, втілені на Землі, пропоную називати Людьми-тілесними. Вони не здогадуються, що крім тіла мають ще й Душу (Людину-базову).
_здивований _стежу _здивований _стежу _здивований

Душі, втілені на Землі, пропоную називати Людьми-тілесними. Вони не здогадуються, що крім тіла мають ще й Душу (Людину-базову).

_здивований _стежу _здивований _стежу _здивований
Це як же накажеш розуміти?! Наявність душі у людини прописана в Біблії (1-ше послання до Солунян) у складі триєдиної схеми:

А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!


Людина = Дух + Душа (!) + Тіло

Отже, люди знають, що у них є душа. З іншого боку, Ньютон абсолютно правий, бо Душа — це лише частина Людини.
22:05
+2
Це знають вірні. А більшість українців сумують за втратою тіла.
Перепрошую, але хто винен тій «більшості», яка не читає розумних книжок, не замислюється над буттям і т.ін., а живе, як доведеться?!
18:57
+3
Хто винен? Хай і самі, та нам з ними жити і відчувати їхній тиск. Тому ж ти, друже, й пишеш книги, щоб змінити українців. Тому й ми на сайті щось робимо для цієї зміни.
Так. Але я розумію й інше — максимум, що ми можемо:
1. сколотити невеличку «групу прориву» — одну з багатьох, яка увійде в 5% тих, хто потягне майбутню трансформацію України;
2. зробити так, щоб решта 95% якнайменше заважала «проривним» 5%.
Якщо досягнемо цього — то це прекрасно! Бо саме так працює суспільна механіка, не інакше.
_вибачаюсь
А цього більш ніж достатньо. Без баласту корабель не попливе, а перекинеться.
_чудово Золоті слова! _чудово
22:36
+3
Дякую за статтю та роздуми з аналізом. Я не можу погодитись з усім, що написано, і коментарями, але є і близькі мені нотки. Можу сказати, що все, що колись було написано людиною, і зараз пишеться -це різноманітні теорії, в яких є доля правди. А правду -істину, кожен відчуває по-своєму в залежності від розвитку та зрілості душі. Істина-як іскри від полум'я розкидані по всіх світах, а зібрати їх до купи- це людині покищо не по-силам, на мою думку. Але є ж на світі оптимісти!
12:51
+3
Цікава стаття, мене давно цікавлять історії людей після клінічної смерті, багато що в цих інформаціях як спільного, так і відмінного. Як на мене з того світу ще ніхто не повернувся, а під час клінічної смерті спрацьовує наш світогляд, уявлення про духовний світ. Це що люди бачать че лише перехід з одного виміру в інший, а вже в інший світ ми потрапимо коли прийде час _ангел А на рахунок пам'яті про інші життя дізналась вперше із статті, чесно кажучи виглядає дуже міфічно)) Мені під час розстановок теж розказували про мої попередні життя, алею… я цього не згадала. Під час народження в цей світ память стирається, щоб душа знову мала змогу прожити життя і не продовжувати жити а саме почати спочатку і ніхто на земній кулі не знає що було до того…
13:22
+2
Як це ніхто не знає? Надим Жарамані і ще тисячі людей в Лівані ЗНАЮТЬ! Там кожен факт попереднього життя перевіряється не лише у двох родинах, а й на рівні шейхів і громад. Тобто факт брехні, навіювання, гіпнозу+ ВИКЛЮЧАЮТЬ!

Випадкові Дописи