До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

​4 обличчя жіночої інтуїції через Аркани Таро

​4 обличчя жіночої інтуїції через Аркани Таро
Джерело матеріалу:

Часто багато жінок називають себе інтуїтивними. Або чутливими. Вони кажуть: «Мені підказує серце», або «Я нутром чую», або «Потрібно робити так, я відчуваю». Коли їх просять пояснити, чому саме так, вони можуть відповісти: «Я просто знаю, і все». Вони не можуть дати чітких логічних пояснень. Вони просто відбуваються подібними фразами, бо часто самі не розуміють, як і звідки прийшло до них таке знання. Вони називають це інтуїцією. І в більшості випадків навіть не замислюються про те, що це таке.

1. Інтуїція одного погляду

Перша нота, перший акорд мелодії Дару інтуїції. Розуміння ситуації, цілісне бачення картинки того, що відбувається, вміння «зчитувати» те, що відбувається, моментально, правильно розуміючи його суть.

Уявіть, що ви заходите в кімнату, в якій зібралася група людей. Ці люди зайняті один одним і між ними щось відбувається. Інтуїція Одного Погляду моментально дасть вам розуміння того, в чому суть того, що відбувається. Вам не потрібно буде розпитувати і вникати. Ви миттєво зможете вловити цілісне бачення, загальну картинку.

Саме це найчастіше і називають інтуїцією взагалі.

Без цієї якості дуже ускладнені людські відносини. Без неї неможливе почуття такту. Воно дає вам «зчеплення» загального візерунка будь-якої ситуації. Ви потім можете йти від цілісної картинки до деталей. Але не навпаки.

У композиції образів Старших Арканів Таро цю якість пов'язано з Другим Арканом — Верховна Жриця.

Вона — втілення Інтуїції Одного Погляду. Вона сприйнятлива, пасивна, здатна відображувати. Вона осягає суть через той внутрішній відгук, який миттєво виникає у неї у відповідь на ситуацію. Принцип Верховної Жриці — Я Бачу, Сприймаю і Розумію. Це вищий космічний жіночий принцип. Але це всього лише перший стібок в візерунку жіночої інтуїції.

2. Інтуїція інстинкту

Цей образ жіночої інтуїції має звіриний нюх, гостре око і блискавичні реакції дикої кішки. Він народжується нашою Дикою Сутністю, нашою Первозданною Жінкою, яка грає з лисенятами і йде нічною стежкою слідом за криком сови. Вона росте з інстинктів — природних, несвідомих, які формувалися тисячоліттями. Саме тому Інтуїція Інстинкту у більшості жінок пошкоджена і не ініційована. Адже все виховання грунтується на придушенні природних інстинктів і реакцій. І це має дуже трагічні наслідки.

Якщо у жінки не розвинений цей тип інтуїції, вона може довго перебувати в тих ситуаціях, які для неї відверто небезпечні. Вона підтримує руйнівні для неї відносини, вона уникає ситуацій, які можуть наповнити її дикою радістю і бадьорістю. А це завдає шкоди не тільки її душі, а й тілу. Вона починає чахнути і хворіти. Її очі тьмяніють, волосся втрачає блиск, і шкіра втрачає своєю свіжость і здоров'я.

І не може бути по-іншому. Адже Інтуїція Інстинкту, якщо вона розвинена, безпомилково повідомляє нам: «Біжи, ці відносини тебе вбивають», «Звільняйся, з цією роботою ти засохнеш і зів'янеш», «Захищайся, тебе хочуть позбавити волі», «Танцюй, це поверне тобі радість життя »," їж м'ясо (їж овочі, їж шоколад, їж пшеничні паростки ....) — це саме те, що тобі зараз необхідно! "," Прокидайся на світанку (спи до полудня) — так ти отримаєш новий приплив енергії "

Інтуїція Інстинкту — основа екології жіночого життєвого простору. І в композиції Старших Арканів Таро вона втілена в Одинадцятому Арканов — СИЛА.

Так, це і є жіноча Сила — яскрава, глибинна дика сутність, яка тче чарівну жіночу харизму і забезпечує наше приголомшливе виживання.

Принцип Сили — Я знаю свою Дику Сутність і не придушую її, а дотримуюся її тисячолітньої мудрості. І це — другий стібок в загальному візерунку жіночої інтуїції.

3. Інтуїція мистецтва моменту

Цей вигляд жіночої інтуїції нерозривно пов'язаний з баченням Світу, як симфонії, як складної композиції неймовірної краси. Вона управляє усіма синхроністичностями, всіма чудовими випадковостями. Підкоряючись їй, жінка потрапляє в потрібне місце в найправильніший момент, єдино правильний момент. Слідуючи їй, вона знає точно, коли потрібно зупинитися, а коли навпаки — негайно діяти. «Чому зараз?», — запитують її. «Саме зараз і тільки зараз! Не питайте, просто робіть! », — відповідає вона.

Як так відбувається? Просто Інтуїція Мистецтва Моменту дає можливість буквально тілесно відчувати всі приховані взаємозв'язки всього з усім. Базове відчуття того, що все з усім взаємопов'язане в цьому світі, є у кожного з нас. Але живе відчуття цих невидимих взаємозв'язків — це мистецтво, яке необхідно довго і ретельно розвивати. І якщо два попередні типи інтуїції не розвинені, то це завдання ускладнюється ще більше.

Інтуїція Мистецтва Моменту дарує нам можливість органічно вбудовуватися в будь-який візерунок ситуації. А результат, який ми бачимо, іншими людьми найчастіше називається «везіння». «Це ж треба, вона завжди потрапляє на дикі знижки і купує дорогі речі за мізерну ціну!», «Дивно, але завжди знаходиться хтось, хто їй допомагає», «Вона всього лише поїхала відпочивати, і зустріла там коханого (отримала запаморочливий контракт, отримала пропозицію про роботу, знайшла компаньйона для переїзду) ». Такі та багато інших чудових історій розповідають зазвичай про жінок з сильно розвиненою Інтуїцією Мистецтва Моменту.

У композиції Старших Арканів Таро вона втілена в образі Чотирнадцятого Старшого Аркана — Поміркованості. У колоді Таро Тота він називається Мистецтво.

Це почуття міри і моменту, що межує з чаклунством. Це бачення одночасності всіх процесів, що випливають. Це вміння змішувати те, що не змішується, і з'єднувати різнорідне. Тому що те, що не змішується, і різнорідне — це категорії свідомості, яка звикла все розділяти і протиставляти. Але не інтуїції, якій видно зовсім інші взаємозв'язки між речами і сутностями.

Принцип Поміркованості — Я досліджую Міру і опановую її, як Мистецтво; я відчуваю взаємозв'язок усього з усім… І це третій стібок в загальному візерунку жіночої інтуїції.

4. Інтуїція позмежного

Стежки цього способу інтуїції туманні і хиткі. Вони не відчутні і текучі. Вони зіткані з тонкої матерії снів і існують в країні сновидінь.

Інтуїція Позамежного змішує минуле, сьогодення і майбутнє, позбавляє їх розділеності. І за рахунок цього дарує нам раптові прозріння на межі ясновидіння.

Вона промовляє до нас образами, які потрібно вчитися читати і розгадувати. Вона креслить нам знаки на рекламних плакатах і пише підказки опалим листям. Вона будить наше бачення ледь вловимими запахами, які миттєво дають ясну і просту відповідь на складне і заплутане питання. Вона стукає до нас через віщі сни або фантазії, які раптово охоплюють нас.

І це часто буває так дивно, так неможливо, так незвично, що простіше відмахнутися, забути, назвати це дурістю і вибриками. Як і вважає більшість людей.

І якщо так робити постійно, то можна легко забути вхід в Країну Сновидію, де зберігаються всі таємниці світу, де в прозорих туманах блукає ваша Місячна Відунка, що читає таємні письмена на тремтячих від крапель роси павутинках.

Інтуїція Позамежного — вища октава жіночої інтуїції. Найпронизливіша, найчарівніша і, тому, лякає найбільше.

Вона одна не дає нам видимої практичної вигоди. Але вона так потрібна Жіночій Душі. Тому що повертає її в справжній Дім, в глибинне відчуття чудової природи Світу.

У композиції Старших Арканів Таро вона втілена в Вісімнадцятому Арканов — Місяці.

Безмежність, проникнення, витончення контурів, відображення і гра ілюзій. А що є Життя, якщо не Сон? Що є Світ, якщо не велика Ілюзія?

Принцип Місяця — Все Ілюзія, і тільки ти визначаєш ступінь її реальності. І це завершальний стібок в візерунку жіночої Інтуїції.

© А.Олешко
+3
249
RSS
06:13
+2
Кгммм… Прочитавши це, ще більше розумію бажання деяких фахівців-тарологів співвіднести старші аркани Таро з певними літерами єврейського алфавіту. _сміюсь
06:15
+2
І так — жінкам можна лише позаздрити: завдяки Чотирьом Інтуїціям вони знають все й одразу! Тоді як нам — чоловікам доводиться вдовольнятися пейджерами/телефонами і спущеними «згори» СМСками!
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
10:59
+3
Інтуїція — це, мабуть, підказки Провідника.
Спробую пошукати інформацію про чоловічі вияви інтуїції в Арканах Таро.
13:32
+1
Очевидно, що у кожного є своє асоціативне бачення сюжетів карт Таро. Але, все-таки, це бачення має якось наближатись, хоч віддалено, до зображених малюнків. Інтуїція, як карта Верховна Жриця. Що цікаво бачить Жриця і як це виражено, щоб це віднести до інтуїції? Це схоже на вільний політ фантазії на тему… Волдіючи сам інтуїцією, я не бачу ніякої аналогії із Жрицею, ні з картою Сила.
22:19
+2
Як гарно написано, хочеться вірити і знайти в собі і використовувати усі ці інтуїцїї. Прям для підняття жіночого духу!

Випадкові Дописи