До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

ПОЯСНЕННЯ

Спробую пояснити одну річ, якось постарайтесь сприйняти!!! ДІЛЕМА БУДЕ ДОТИ, ДОКИ НЕ УСВІДОМИТЕ ЩО ТАКЕ РОЗУМ І ЩО ТАКЕ СВІДОМІСТЬ!!! ФУНКЦІЯ РОЗУМУ — ПОЯСНЮВАТИ, ДЕТАЛІЗУВАТИ, А ОТЖЕ РОЗДІЛЯТИ!!! ПОЯСНИТИ, ПОБАЧИТИ ЦІЛУ КАРТИНУ РЕАЛЬНОСТІ РОЗУМОМ НЕМОЖЛИВО, ТОМУ ЩО ВСЕ ОДНОЧАСНО ПОЯСНИТИ НЕМОЖЛИВО!!! СВІДОМІСТЬ Є ВСЕ, ТІЛЬКИ САМЕ БУТТЯ ДАЄ ОДНОЧАСНІСТЬ ПЕРЕБУВАННЯ ВСЮДИ!!! БУТТЯ Є ВСЕПРИЙНЯТТЯ, ТОБТО ЛЮБОВ, СИЛА, ЯКА ПРИСУТНЯ ВСЕРЕДИНІ, ТОМУ ЩО МИ З НЕЇ СТВОРЕНІ!!! РОЗУМ ДІЛИТЬ БУТТЯ НА ПОНЯТТЯ!!! СПРИЙНЯТТЯ, ЯКЕ ЗНАХОДИТЬСЯ В РОЗУМІ НЕ ЗМОЖЕ НІКОЛИ ОБІЙНЯТИ ВСЕ, ТОМУ ЩО ІНАКШЕ ПРОСТО ЗІЙДЕ З РОЗУМУ!!! ТІЛО СВІТЛА ПОТРІБНЕ ДЛЯ ПЕРЕБУВАННЯ У ВСІХ ШАРАХ ДІЙСНОСТІ!!! ВОНО ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ У ВСІХ, ТІЛЬКИ ПРИ ПЕРЕБУВАННІ СПРИЙНЯТТЯ В РОЗУМІ, ВОНО НЕ МОЖЕ БУТИ ВІДЧУТНИМ А ОТЖЕ ПРОЯВЛЕНИМ!!! ЯКЩО ЛЮДИНА ДУМАЄ, ЩО ПРОСВІТЛЕНИЙ — ЦЕ ЩОСЬ УНІКАЛЬНЕ, НЕ ТАКЕ ЯК ВСІ — ЦЕ ТІЛЬКИ РІВЕНЬ СПРИЙНЯТТЯ РОЗУМУ!!! ЛЮДИНА З КВАНТОВИМ СПРИЙНЯТТЯМ НЕ ОДЯГАЄ НА СЕБЕ КОРОНУ, ТОМУ ЩО ЗНАЄ З ЧОГО ТА КОРОНА ЗРОБЛЕНА!!! З ЛЮБОВ«Ю, МАРІЯ!!!

+3
247
RSS
І шо далі?!
10:16
Все від вашого вибору. Якщо б ви прийняли себе, все було б чудово)
А загалом… Дякуйте вищим силам, що Ви не на НО. Бо там Миро Продум довів мені, що люди, які роблять дописи у верхньому регістрі — м'яко кажучи, несповна розуму.

Це він натякав на пана Висоту, який писав заголовки своїх матеріалів у верхньому регістрі.

Цікаво, що б Миро Продум сказав про Вас, якби прочитав цілий текст, майже весь набраний у верхньому регістрі?.. Мені просто лячно уявити!!!
21:17
+1
Скоро про "КРИКИ!!!" в заголовках, статтях чи коментарях створю окрему публікацію. І на наші Правила сайту теж чекає велике поповнення Якось не подумав про цей момент коли тільки створював Правила сайту.
Коротше, це крик Вашої душі Вашого Духу!
То так і треба було назвати матеріал.
І додатково пояснити, що це коментар, вирваний з Вашої дискусії з Віктором Юрченком.
Бо я одразу не втямив, що в цю тему не варто вгрузати.
Перепрошую…
10:17
Для когось це крик, для іншого шепіт. Вибір за тим, хто сприймає.
15:22
+1
А от я тебе, люба Маріє, розумію.Розум сприймає і переробляє весь спектр інформації, а доносить до свідомості лиш кілька процентів. Здається, Колумба першого здивувало те, що аборигени НЕ ПОМІЧАЛИ великого корабля коло берега і бачили маленькі свої човни далеко в морі.
16:54
Дорогий Анатолій, порадили давати статті на сайті Світоча. Кілька людей водночас. Коли труднощі були з реєстрацією, все було зрозуміло. Така інформація може бути розміщена поки що не всюди, нажаль. Даються прості тексти, подані для розкриття бачення, але поки що точок зближення не виникло. Це нормально, люди сприймають те, що резонує. Тому нема сенсу розміщувати статті. Для цього є інші сайти, джерела. Обіймаю вас, Анатолій.
Тільки ось як видалити сторінку Марії з сайту — поки що не має уяви. Щасти усім.
Тільки ось як видалити сторінку Марії з сайту — поки що не має уяви. Щасти усім.

То зверніться до модератора!
Або не заходьте сюди…
Хоча мені буде шкода, якщо Духу Марії на Світові не залишиться…
17:02
ДУХ ЄДИНИЙ, тільки як казав Ісус — як його приймають, так й живуть. Щасти!
Ну от як завжди — тільки почали то вже й кінець намалювався
22:37
+2
Маріє, ти тут потрібна! Он українці ще не розуміють, що державі треба жовто-блакитний прапор. Дехто вперше чує про СВОЮ ПОЛОВИНКУ. Гадаю, що й твоє розуміння об'ємності сприйняття ще знайде підтримку. Зараз на СВІТОЧІ важливий кожен автор і кожен коментар. Тому, Маріє, будьмо!
07:45
+1
Стратагема 36: «Втеча — найкраща зброя в безвиході»

Щось в цьому мабуть є

Та Анатолія можливо приймуть на сайті Марії obriyserza.ucoz.ua/ — де і він можливо віднайде об'ємність сприйняття.
Все що робиться то все на краще.
Цікаво стежити за цією дискусією! Усі дружно накинулися на Марію. Це типова захисна реакція розуму! І саме головне, що основні зауваження стосуються не суті допису Марії, а форми подачі, чи якихось окремих слів. Так, вона використала прописні літери. Використала — щоб якось звернути увагу на дуже важливі речі! Як виявилося, небезпідставно, бо для більшості зовсім неочевидно, – що розум підходить лише для пізнання матеріального світу. І навіть на це його не вистачає. Самі вчені, які працюють у квантовій фізиці, не кажучи вже про дослідників теорії струн, визнають це. Вони стверджують що це все не вже вкладається в голову, що від цього можна збожеволіти (якщо треба приклади, то подивіться численні відео з Тетяною Чернігівською чи передачі Гордона на НТВ з цих питань). Щоб пізнавати світ далі потрібні інші інструменти! Про це, як раз, і КРИЧИТЬ Марія, бо попередні дописи ніхто не сприйняв, про що й свідчить зміст цього обговорення.

Зараз я наведу старезний анекдот, який свого часу було видалено з мого коментаря на НО, очевидно стратег в ньому себе упізнав.))))

Один молодик довгий час жив самотником в пустелі. Протягом вже тривалого часу він був вимушеним відлюдником, і увесь час марив жінкою. Як то кажуть – діло молоде! Одного разу він побачив неподалік верблюдицю, і вирішив з нею задовільнити свою хіть у неприродній спосіб. Але як же здійснити задумане, адже верблюди значно вищі від людей? Він придумав насипати кучу з піску, щоб дістатися з неї до потрібного місця. Але коли він насипав ту кучу і вже почав підніматися, верблюдиця відійшла до іншого куща колючок і почала його їсти. Він насипав іншу кучу, а вона – знову відійшла. Минали дні, тижні, місяці, і вже вся пустеля була вкрита пагорбками, а йому так і не вдалося наблизити реалізацію свого наміру. Одного дня він почув волання про допомогу із-за піщаної дюни. Він побіг на звук, миттю перескочив дюну і побачив озеро, а в ньому – дівчину, що тоне. Не вагаючись він стрибнув у воду і врятував її. Дівчина виявилася красунею, її переповнювали емоції. Обійнявши його, вона сказала: «Ти мій герой, ти мене врятував, я для тебе зроблю усе, що ти схочеш!»
«Тоді потримай верблюдицю!» — розчулено відповів він!

Можете зараз і мене обвинуватити в непристойності, замість того щоб заглянути у суть написаного. Але все-таки пропоную, кожному позбутися своїх «верблюдиць» і увійти широкий світ з великими можливостями, в тому числі і завдяки дописам Марії, неуподібнюючись до героїв відомого вислову Марка Твена, які, зазвичай, намагаються когось стягнути до свого рівня, щоб потім задавити досвідом!

Стосовно самого допису Марії, я, особисто погоджуюсь з кожним словом. Він стосується усіх а не тільки Віктора. Марія (і я також!) не має на меті когось образити, а хоче тільки донести інформацію. Образа закриває певну частину цілісної картини світу. Образа це дія нашого его.
Я сам поки не знаю як досягти того стану, про який говорить Марія, думаю, — разом нам це вдасться краще і швидше!
Бажаю усім всіх ґараздів! І люблю усіх!
Перепрошую, особисто мені зовсім нецікаво накидатися на пані Марію. Що ж до її допису, то він настільки банальний, що у мене й виникло одразу ж запитання: а що далі, окрім цієї банальщини?!
Коментар №1
Адже те, що вона написала, відомо як мінімум кілька тисяч років. Бо те, що можна пізнати розумом — це шлях логічного пізнання. А те, що пізнається серцем, через одкровення — це шлях містичного пізнання. Я це знаю без підказок шановної пані Марії…
Й не тільки я це знаю. Бо до вказаної різниці шляхів пізнання зводяться конфлікти кількох різних цивілізацій в історії людства — ось якого рівня ця проблема! І від того, що пані Марія напише про це великими літерами, масштабність цієї проблеми не збільшиться — бо вона й без того масштабна настільки, що далі нема куди…
Й лише потім я побачив, що це її репліка у відповідь шановному Віктору Юрченку, вирвана з контексту їхнього запального диспуту. Тому я одразу написав, що не варто було на це реагувати загалом:
Коментар №2
Що мені іще треба зробити, щоб Ви нарешті второпали, що я не хотів і не хочу на пані Марію нападати?! Ну, хочеться людині писати банальні речі — нехай собі пише…
Але вона далі заявила про своє бажання:
… видалити сторінку Марії з сайту...

А оце вже дарма! Тому я написав, що мені шкода, якщо на Світочі більше не звучатиме її голос:
Коментар №4
Хоча лишатися на Світочі чи ні — то її справа, тому перед цим я порекомендував, до кого звертатися щодо видалення сторінки:
Коментар №3
Запитання: і де ж я «накинувся» на пані Марію дружно разом з усіма?! Що Ви таке кажете, пане Анатолію?!


P.S. Про цей конфлікт можна почитати у багатьох авторів — наприклад, у Бертрана Рассела «Містицизм і логіка».
а що далі, окрім цієї банальщини?!

Раз, пане Тимуре, для вас це банальщина, і ви вже давно засвоїли обидва способи пізнання світу, та пізнали його, то продемонструйте щось на кшталт банального ходіння по воді, чи хоча б банально зціліть когось, чи себе…
А навіщо мені по воді ходити?! Тільки людей бентежити. Нехай цим штукарі займаються.
І гори мене не просіть пересувати: якщо гору підняти на якесь інше місце гепнути — я ще, чого доброго, вб'ю когось. Ні-ні, такі фокуси недоцільні!
Зцілити когось? Бог зцілює, а не людина. У мене донька якось випала з третього поверху старого будинку на залізобетонні плити двору, то я накладав на неї руки й молився Всемогутньому про зцілення. І хоча лікарі сумнівалися, донька одужала. Ну, і лікарі, й усі мої домочадці сказали: це збіг обставин. Хоча я все зробив буквально на їхніх очах.
Себе зцілити? У мене в ногах титанові стрижні стоять. Мене і мама, і дружина, і дочка попросили, щоб я лікаря послухався й на операцію погодився — ну, заради миру в нашому домі я їх послухався. А що тепер з цими титановими стрижнями робити — на кістки їх обернути?! То мені в ногах зайві кістки не потрібні.
Отже, всі ці фокуси, всі ці дива — все це типове не те. Цим нехай всякі різні Копперфільди займаються.
Анекдот вдалий — вдало покепкував над собою
Знову чіпляння форми, до слів… Мій коментар зовсім про інше, зосередьтесь і спробуйте зрозуміти, якщо вийде… відпустити верблюдицю...
спробуйте зрозуміти, якщо вийде…
ВСЕ У ВСЬОМУ
22:25
+1

Випадкові Дописи