Спостерігати - отже, творити!

Спостерігати - отже, творити!
Джерело матеріалу:

Квантова психологія стверджує, що ми не віримо в те, що бачимо, а бачимо ми те, у що віримо

Від нас був прихований цей глибокий зв'язок.


Простіше кажучи, акт спостереження — це акт творіння

В той момент, коли ми починаємо щось бачити, ми приймаємо щось, і це припущення є нашою вірою. Таким чином, спостереження засновані на переконаннях, передає Ukr.Media.

Підсвідомі думки еквівалентні субатомним часткам! Ми не маємо справу з фізичною реальністю. Це нам здається на макроскопічному рівні. Ми маємо справу не з частками, а з полями. У цих областях свідомості й енергії легко взаємодіяти, поки вони не будуть сприйматися окремо поверхневими рівнями. Від нас був прихований цей глибокий зв'язок між свідомістю і матерією!

Грег Брейдон: "Єдиний ящик з'єднує атоми і почуття людей і об'єктів. Наші внутрішні почуття змінюють сприйняття і зовнішній стан матерії на субатомному рівні". Він каже, що фізичний та психологічний рівні взаємодіють з одним і тим же полем.

Дві сторони однієї і тієї ж монети: один і той же простір-поле об'єднує обидві концепції. Ці поля або хмари утримуються разом — струни (теорія струн), вони сповнені життєвої інформації. І чим далі ми йдемо, тим більше ми знаходимо психофізичну і фізичну та емоційну реальність. Наші несвідомі рівні об'єднані з оточуючими нас об'єктами, бо вони розташовані на одному полі.

Думки — це висловлення наших глибоких підсвідомих переконань. Тому наша глибока несвідома система переконань контролює реальність, а також фізичну реальність!

Всі наші переконання відобразили життя і об'єдналися у формі нашого програмування. Але є проблема — велика частина систем мислення і вірувань працює на несвідомому рівні. З-за цього ми заблоковані від сприйняття глибокого зв'язку поза матриці.

Що ми створюємо несвідомо?

Несвідомо ми створюємо небажані результати, демонструємо приховані бажання. Ми застрягли в шаблонах і в програмах.

Індивідуальні програми вступають в наше почуття відособленості й винятковості. Було виявлено, що в дорослому житті ми живемо за тим же зразкам, які набули в дитинстві. Це щось на зразок карми.

Суть спостереження проблеми полягає в тому, що спостереження — це створення спостережуваного, і це має важливі наслідки для всіх, бо під час спостереження чогось або когось ми починаємо вірити в це — творити.

Несвідоме — творча сила, що міститься всередині нас, яка створює те, що запрограмовано в наших глибинах! Воно існує на межі з свідомістю, і воно повертає всі наші спогади, стерті та вкрадені.

+2
533
RSS
15:09
+2
Я вже розміщував на Світочі відео з людиною, яка має дуже подібне (найшвидше, те саме) прізвище:
Грег Брейден про ефект пророка Ісаї
А цю статтю я таки трішечки виправив — бо текст явно перекладений з російської…
17:01
+2
Тепер стає зрозумілою сила віри: скажете отій горі… .
Саме так. Просто особисто я такого «тій горі» ніколи не скажу — бо моя жвава уява негайно починає змальовувати невтішні наслідки переміщення «тієї гори» в інше місце:

  • можуть загинути люди та інші живі істоти, яких гора розчавить
  • можуть змінитися напрями вітрів — а отже, погода і клімат

  • якщо з гори стікають водні потоки, то в одному місці вони пересохнуть (позбавлені джерел), в іншому навпаки розіллються
  • нарешті, в сам момент переміщення гори станеться потужний землетрус...

Я ж виробив в собі звичку «на автоматі» прораховувати наперед наслідки своїх вчинків, коли в дитинстві позбавився страху…
_вибачаюсь _вибачаюсь _вибачаюсь
Отож коли все це уявив, то подумав: «Ніколи не буду пересувати гори! Хай краще люди не вірять, що я можу таке вчинити, ніж я стану причиною настільки величезних нещасть». Отож і зарікся гори з місця на місце пересувати.
_вибачаюсь _вибачаюсь _вибачаюсь
18:57
+2
Можна створити так ніби та гора вже там стояла
«Ніби» — це «ніби», а йдеться про справжнє переміщення гори, а не про «ніби».
20:11
+2
Так всі будуть знати що вона там була давно

Випадкові Дописи