УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Характеристика за місяцем народження

Характеристика за місяцем народження
Джерело матеріалу:

У наш час в астрології відбувається революція — одні фахівці вважають, що 12 зодіакальних знаків втратили актуальність у зв'язку з глобальними планетарними змінами, хтось заговорив про появу 13-го знаку, Змієносця, а багато хто й зовсім пропонують звернутися до старого доброго поділу за місяцем народження, який скаже про вас не менше, ніж знак Зодіаку. [Отже,] дізнайтеся характеристику людини за місяцем народження:


Січень

Люди, народжені в перший місяць року, наділені твердим характером і непробивною силою волі. Навіть якщо це найлегша і найтендітніша дівчина, не спокушайтеся — її характер не зламають ніякі перешкоди. Найнеймовірніші труднощі життя січневі іменинники переносять гідно, з гордо піднятою головою. За вдачею вони лідери і неусвідомлено шукають поруч із собою людину, яка б змогла змагатися з ними. Рішучі, впевнені в собі та чуйні, народжені в січні люди найбільше, як не дивно, страждають від власної сили — їм подеколи буває складно знайти людей, які б відповідали їм за масштабом і які могли б так само чітко слідувати своїм принципам.

Лютий

Лютневі іменинники здаються неймовірно чарівними романтиками, але за цією машкарою ховаються дещо егоїстичні люди, у яких багато ідей і дуже мало виконаних справ. Народжені в лютому можуть бути як елегантними снобами, так і інтелігентними людьми, готовими дарувати світу добро і радість. Втім, і ті, й інші страждають від мінливості настрою і є непередбачуваними людьми, що дуже заважає їм в кар'єрі та в особистому житті.

Березень

Добрі, порядні, ранимі, чутливі, народжені в березні люди насилу переносять критику і можуть проридати всю ніч, якщо їх образять. Це недовірливі, чутливі й часом нерішучі люди, які можуть бути цілком успішними, якщо впораються зі своїми нервами. Якщо ж вони йдуть на поводу у емоцій, то в їхньому житті може статися затяжна депресія. Втім, в найпринциповіших питаннях ці люди бувають часом навіть більш безкомпромісними, ніж народжені в січні та квітні.

Квітень

Квітневі люди — це неймовірні матеріалісти і дивовижні сміливці. Здається, вони не бояться нічого! Квітневі іменинники рішучі, впевнені в собі, вони природжені лідери, і часом під тиском своїх нескінченних ідей і планів можуть забути про тактовність і делікатність. Про жінок, народжених в квітні, можна сказати, що «вона коня на скаку зупинить». Чоловіки й зовсім можуть досягти просто небувалих кар'єрних висот, змітаючи все на своєму шляху. При цьому в коханні вони дуже пристрасні й ніжні, оскільки так чи інакше прагнуть душевної рівноваги.

Травень

Вперті, безкомпромісні, народжені в травні насилу йдуть на поступки, полюбляють владу і контроль. При цьому з ними можна домовитися, використовуючи логіку і залізні аргументи. Настрій травневих іменинників мінливий, але загалом і в цілому вони стабільні — вірні, надійні та принципові люди. В коханні вони, як правило, дуже пристрасні, а в кар'єрі досягають неймовірних висот. Наздогнати травневих людей практично неможливо.

Червень

Це люди інформації, ідей, пліток, примх і зміни настроїв. Червневі іменинники дуже ранимі, але приховують це за бронею комплексів. Це яскраві й талановиті люди, прекрасні оратори і харизматичні лідери, які, втім, схильні до безлічі пороків. Якщо червневі іменинники зможуть перемогти свої слабкості за допомогою сили волі, то на них чекає найбільш блискуче [з можливих] майбутнє.

Липень

Складні, суперечливі, багатогранні, таємничі, липневі іменинники більше за будь-яких інших прагнуть до незалежності та свободи, але, отримавши її, не завжди знають, що з нею робити. Парадокс в тому, що як волелюбні люди, самі вони дуже полюбляють встановлювати контроль і власні правила. Прийти зі своїм статутом в чужий монастир — це про них. Народжені в липні — неймовірні егоїсти, але настільки чарівні, що часто їм це сходить з рук. Ці люди вміють любити і дружити, проте в глибині душі дивляться на всіх зверхньо.

Серпень

Народжені в серпні — пристрасні й емоційні натури, які знаються на чуттєвих задоволеннях і вміють жити яскраво, на широку ногу. Їх відрізняє емоційність і енергійність, до них тягнуться люди, навколо них завжди відбуваються найцікавіші події, але часто, як лідери по натурі й душа компанії, ці люди стають жертвами інтриг через свою довірливість. Втім, природна чарівність допомагає їм виходити з будь-якої ситуації з високо піднятою головою.

Вересень

Люди, народжені у вересні, досягають великих успіхів у бізнесі й більше за інших мають шанси заробити дійсно величезні гроші. В їхній голові [є] справжній калькулятор, який відповідає за розважливість і практичність. При цьому вересневі натури вміють отримувати задоволення від життя і точно знають, заради чого всі ці зусилля — їхня любов до достатку і комфорту йде від великої любові до себе.

Жовтень

Складні, мінливі, ззовні ці люди здаються простими добряками, але тільки-но ви копнете глибше — побачите суперечливу суміш найрізноманітніших емоцій, властиву творчим натурам. Вони в усьому сумніваються, при цьому без постійного емоційного підживлення марніють, тому спокійного життя поруч з народженими в жовтні чекати не доводиться. Бонусом спілкування з ними є потрапляння в вир цікавих життєвих ситуацій — пригод з ними не уникнути.

Листопад

Справжній ящик Пандори, люди листопада — найзагадковіші особистості з усіх 12 типів. Сила волі, харизма й інтелект — ось три кити, на яких базується характеристика цих багатогранних людей. Серед народжених в листопаді — величезна кількість фатальних жінок і небезпечних чоловіків, чарівних маніпуляторів, які діють на довколишніх як магніт. Якби не внутрішні страхи і надмірні амбіції, вони могли б підкорити світ. Не всім вдається виплутатися з відносин з такою людиною без втрат — тихої гавані з листопадовим іменинником не чекайте.

Грудень

Мудрі, сильні та практичні, народжені в грудні люди здаються оплотом розсудливості та здорового глузду. Але не все так просто в цьому житті. Грудневі іменинники — жахливі ідеалісти, які в ім'я благих цілей можуть змітати все на своєму шляху. Зламати їх нелегко, але самі вони, потрапляючи у вир пристрастей і власних непростих уявлень про життя, кохання та добро і зло, часто отримують неприємні життєві уроки. Серед народжених в грудні дуже багато авторитетних людей, чиїй думці довіряє більшість. Самі вони схильні змінювати свої переконання з віком.

+3
1342
RSS
16:38
+1
В принципі, ті ж таки солярні гороскопи, однак початок відліку з 21-22 числа місяця тут зміщений на 1 число. Та й з лютим-березнем дещо незрозуміло, оскільки в лютому 28/29 днів… Але це згодиться для тих, кому хочеться якнайпростішого, а не правильного…
_не_знаю
06:32
+2
Опис відповідає в основному характеру моїх рідних
11:09
+3
багато що дійно співпадає))))
22:49
+2
По мені (10 січня) все співпадає _радий
_сміюсь Ага! _сміюсь

Випадкові Дописи