5 факторів щасливого життя (Карл Юнг)

5 факторів щасливого життя (Карл Юнг)
Джерело матеріалу:

Карл Юнг був відомим експертом в царині психології, він заклав багато теорій про особистість, на які спираються досі. І його роботи стають дедалі актуальнішими. У реаліях сьогодення.

Юнг часто говорить про щастя і його пошуку. Він вважає, що знайти щастя можливо, якщо відповісти на деякі складні життєві питання.

Сенс щастя і шляхи для його досягнення у всіх різні. Звісно, поп-культура полюбляє нагадувати нам, що гроші й речі — найшвидший спосіб домогтися щастя, якого ми всі так шукаємо. Однак, психологи стверджують, що нам потрібно дивитися вглиб.

Юнг був одним з перших, хто зробив цю заяву.

Ось п'ять способів Карла Юнга, за допомогою яких ви можете знайти своє щастя.

1. Подбайте про своє фізичне і психічне здоров'я


Я — не те, що сталося зі мною, я те, ким обираю, щоб стати.


Це не має бути несподіванкою для всіх, хто дбає про своє тіло, робить вправи, правильно харчується і нормально спить.

Річ у тім, що якщо ви доглядаєте за своїм тілом, то ваше психічне здоров'я теж покращитися. Ви зможете стати більш щасливою і повноцінною людиною.

2. Працюйте над вашими відносинами


Зустріч двох особистостей — це симбіоз хімічних речовин, які створюють правильну комбінацію.


Ми всі хочемо любові й уваги, ми можемо задовольнити цю потребу: друзі, родина, шлюб, колеги, сусіди.

Звісно, ми не можемо любити всіх одночасно, ладити з усіма, однак ті, хто налаштовані на здорові взаємовідносини з людьми — працюють над ними.

Більш того, якщо ви витрачатимете своє життя на допомогу тим, хто вам дорогий (дружина, діти, друзі, родина), ви обов'язково почуватиметеся щасливішими.

3. Спостерігайте красу навколо


Ваше бачення ситуації стане ясним в разі, коли ви зможете зазирнути у своє серце. Тоді ви зможете мріяти, ви прокинетеся.


Якщо ми хочемо бути щасливішим, нам потрібно зупинитися і подивитися навколо. Зупиніться і просто пообідайте, відчуйте запах цих троянд, засніть на задньому дворі або влаштуйте пікнік під деревом, сходіть в гості й просто оцініть, яка краса навколо вас.

4. Насолоджуйтеся своєю роботою і життям


Єдина мета людського існування — запалити світло в темряві нашого існування.


Існує велика різниця між тими, хто живе на роботі, й тими, хто працює, щоб жити.

Щастя співробітників, коли їм подобається їхня робота, коли вони не відокремлюють особисте життя від професійного.

Коли ми відчуваємо важливість і продуктивність, наш рівень щастя зростає. Тут все просто: якщо ви любитимете свою роботу, ви будете щасливішими.

5. Потрібно будь-що вірити


Я вважаю, що всі мої думки оточують Бога, подібно до планет, які оточують Сонце. І точно так само, приваблюють Його. Я відчуваю, що це був би найгрубіший гріх, якби я пручався цій силі.


У той час як світова релігія не вважає, що потрібно вести довге і щасливе життя, Карл Юнг вважав, що у кожного в душі має бути щось важливе. Те, що може привести до щастя.

Якщо ви розумієте, що безуспішно намагаєтеся схопити своє щастя, то просто зупиніться і спробуйте зосередитись на одному аспекті свого життя. На тому, який ви напевно можете поліпшити. Іноді проста дія може принести велике щастя. Головне вірити.

Автор — Lachlan Brown

+1
377
RSS
20:59
+2
Все зрозуміло і зі всім більш-менш згоден, окрім одного: що це за «світова релігія» така, що "не вважає, що потрібно вести довге і щасливе життя"?! _стежу _стежу _стежу
13:06
+3
Юнг мав на увазі, мабуть, християнство.
13:22
+2
Саме так! «Релігію страждань» у якої найбільша повага до «мучеників».

Випадкові Дописи