До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Любов - привілей зрілих

Любов - привілей зрілих
Джерело матеріалу:

За фактом, ми шукаємо тих, хто любитиме нас. Ми шукаємо Любов до себе...


Під пошуком любові ми часто маємо на увазі стан і почуття поруч з людиною. Ми шукаємо почуття любові. За фактом, ми шукаємо тих, хто любитиме нас.

Ми шукаємо Любов до себе. Для цього ми шукаємо партнера, щоб делегувати йому завдання любити нас в наш спосіб. І такий підхід не має нічого спільного з любов'ю зрілих людей.

Любов — це вибір

Зараз все поясню.

Коли ми хочемо, щоб нас любили, ми шукаємо того, хто зможе це зробити. У нас є очікування від цих людей. І найчастіше, людина, яку ми вибираємо на цю роль, навіть не здогадується про це.

Ми закриваємо очі на мінуси, перебільшуємо плюси і фантазуємо про те, як нам буде добре. Ці фантазії дають нам надію, що ми таки отримаємо ту Любов, якої так хочемо.

Страшно втратити те, що вже є. Найчастіше це закінчується стражданнями з двох сторін.

Швидко і боляче або болісно і довго.

Любити — це дієслово. Любити — це дії, спрямовані на благополуччя партнера.

Любити — це вибір. Немає ніяких умов для любові.

Якщо вони є, то це Любов до себе, а не до партнера.

Щоб любити свого партнера, потрібно робити дуже конкретні дії, які подобаються вашому партнерові й задовольняють його справжні потреби та цінності.

Щоб уміти це робити, потрібно дуже об'єктивно розуміти, хто твій партнер насправді.

Потрібно побачити його без ілюзій, з його недосконалістю, вадами, без надій і фантазій. Потім все це прийняти й усвідомити, що це не можна змінити, лише прийняти і любити.

Але щоб побачити партнера таким, потрібно насамперед застосувати все це до себе. Визнати свої вади, прийняти їх і полюбити їх. Не потрібно перебільшувати і плюси. Просто визнати себе таким, який [ти] є. Без провини, сорому, гордості й захвату. Просто факт.

Десь в цей момент у двері постукає зрілість. А слідом за нею зайде і Любов. Любов доросла, без очікувань, щедра і нескінченна.

Любов — вибір.

Олександр Стручаєв

+2
224
RSS
08:19
+2
_чудово Дуже влучно! _чудово
11:59
+2
Базою такої любові є ВДЯЧНІСТЬ. Я помітив, як покращують взаємне життя прості і невитратні речі;
усмішка
ласкавий погляд

Випадкові Дописи