До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Православний афафіст "Слава Богу за все"

Православний афафіст "Слава Богу за все"

Шановна громадо! До вашої уваги надається один із найкращих православних акафістів «Слава Богу за все». Акафіст оформлений у вигляді презентації і ознайомитись ви можете з ним, якщо пройдете за будь-яким із нижче наведених посилань. Приємного перегляду!

слава богу за все from astronom1987


Посилання для завантаження презентації

Але це ще не все, для тих хто не розуміє української, є та сама презентація тільки російською мовою.

Посилання для завантаження презентації російською мовою


+1
356
RSS
Коментар видалено
16:27
+1
Дуже гарна добірка картинок!
16:29
А я думав, що Вам сподобається також текстовий супровід тих картинок.
Ну що тут сказати! Не дивно, що духовні шукачі спочатку звертають свою увагу на той шлях до Бога, який їм підсовує громадська думка і нав’язувані протягом останніх віків суспільні стереотипи. Я теж протягом певного і досить тривалого часу намагався віднайти його в християнстві. Навіть їздив на Афон. Я думаю, що ніхто з присутніх не буде заперечувати, що у християнстві є теж певна кількість духовного знання. Колись це Ціле Знання умисно розділили на частини. Зокрема Християнство – це учення про Любов, Коран – це вчення про Порядок, Тора – про Справедливість, Кабала – про Мистецтво керування недуховними людьми… Є ще й низка більш дрібних категорій… Щоб побачити ціле – потрібно розширювати свій світогляд і позбуватися стереотипів. І треба з чогось починати. Автор статті почав з Любові! Непогано! Але ж людина, яка розвиває наприклад у спорті тільки одну руку, а друга рука атрофується не може себе вважати досконалою! Вона буде потворною! Тому й не можна розвивати в собі тільки Любов, нехтуючи усім іншим!

Наш сайт для духовних шукачів різного рівня розвитку, тому будемо допомагати один одному! Може доручити asronom1987 вести розділ Християнство! ))), або обмежити правилами сайту нижній поріг для наших авторів, або вводити посаду модератора перед публікацією (чого б дуже не хотілося)!

До речі, коли намагався проглянути профіль asronom1987, запустився якийсь вірусний скрипт безкінечного посилання на сайт zms.inetes.ru, який вимав оновити мою Opera! Вийти з цього посилання зміг тільки через диспетчер програм, убивши там процес Opera. Доброславе глянь, цей вірус ще не у нас на сайті? Хоча зараз спробував зайти на його профіль — і все нормально…
20:53
+1
З першим вашим великим абзацом я згоден. Але не думаю, що Вам варто було звинувачувати автора публікації в тому, що в своїй презентації він зосередився тільки на любові. Він зосередився на тому, з чим йому легше працювати, на тому, що є для нього більш зрозумілим і ближчим. А щодо розширення світогляду, то всьому свій час. Ні в кого з нас світогляд не є абсолютно цілісним. А найкращий спосіб забезпечити цю цілісність на сайті — це коли кожен в своїх публікаціях буде зосереджуватися на тому що йому ближче. На тому, що стосується його Шляху. Тоді і отримаємо різноманітність і більш цілісну загальну картину.

Може доручити asronom1987 вести розділ Християнство! )))

Я вже запропонував asronom1987 створити відповідну групу.

або обмежити правилами сайту нижній поріг для наших авторів, або вводити посаду модератора перед публікацією (чого б дуже не хотілося)!


Ось ці Ваші думки, пане Анатолію, я взагалі не зрозумів.

На нашому сайті можуть спілкуватися і публікуватися всі бажаючі, кого цікавить тема духовного розвитку, незалежно від поглядів, релігій і т.д. І, думаю, жодних обмежень тут ніколи не буде. Ми не можемо тут наліпити «ярлики», що ось це — є правда (теза), а то є брехня (антитеза). Думаю, нам не варто повторювати чужі помилки. Якщо ж комусь не подобаються публікації інших користувачів, то можна просто проігнорувати їх. А кожен повинен мати можливість на сайті знайти те, що відповідає його рівню розвитку і його поглядам.

А процес духовного прогресу нікуди не дінеться. З часом кожна людина відчуває, що потрібно розширювати свій світогляд. І не треба це форсувати, це і так незворотній процес.

Щодо підозрілих посилань, дуже малоймовірно що це з нашого сайту. В профілі користувача неможливо таке вставити. На всякий випадок запустив програму перевірки вірусів, вона нічого не виявила на сайті. Мабуть ця активність пішла з іншої вкладки, яка була відкрита в вашому браузері.
Коментар видалено
Але не думаю, що Вам варто було звинувачувати автора публікації в тому, що в своїй презентації він зосередився тільки на любові.

Не звинувачував, просто висловив свою думку, що варто намагатись розвивати й інші напрямки окрім Любові, хоча й Любов — це теж суттєва частина Цілого.
Я не ставив собі за мету нікого образити, про усяк випадок, прошу вибачення, якщо мій комент когось ненароком зачепив.
Дякую Доброславе за обстоювання засад вільного духовного спілкування, як раз у таких дискусіях ми і виробимо політику сайту!
Щасти…
04:15
+2
Є думка, що сірі егрегори, до яких належить також егрегор православ«я, якраз дають сутності в розвитку можливість пробудження, так як за своєю природою мінімалізують осуд, а отже ближче до Істини. Головне знайти там думаючій Людині це саме Зерно і не акцентуватись на догмах. А так багато сприяючих факторів — це і пости, котрі дають можливість зрозуміти, що на вегетаріанстві краще, та все ж знімають осуд із всеядності; також практики відлюдництва і аскетизму дають можливість відчути власну вібрацію та віднайти істинне призначення, а також знімають сумніви та вагання, що так необхідно задля досягнення вищої мети — це ж можна сказати і про піші походи до святинь. Тобто в зрілої людини є можливості для пробудження — і є безліч прикладів цьому серед священослужителів православ»я, за всі часи, котрі віднайшли Істину. Та більшість з них були тихими і непомітними — їм просто не давали Слова, глушили їх догмами та негідними вчинками більшість звичайних — сплячих попів, та і вони не підлягають осуду — хіба можна звинуватити зелене яблуко, котрому ще потрібен час для визрівання.
Я б зобразив егрегоріальний світ як тор — кулю, по полюсам якої світле та темне, а по середині сіре. По вертикальній середині проходять істинні енергетичні потоки — висхідний та нисхідний. І коли сутність потрапляє на золоту середину — перехрестя горизонтального та вертикального відбувається пробудження і вихід за межі егрегоріальної клітки — ще один символ Хреста.
06:47
+2
Згоден з Віктором. Кожна релігія є певним містком. І якщо людина хоче рухатися вперед і зосередиться на хороших сторонах цієї релігії, то цей місток може завести досить далеко. Хоча рано чи пізно все одно доведеться з нього зійти, але це не значить, що потрібно стрибати з нього напів дорозі. Якщо людина знаходячись на цьому містку відчуває себе на своєму місці, то варто далі ним йти, аж доки не прийде внутрішнє бажання змінити «місток» на інший, або взагалі відчує в собі сили не користуватися «містками». Але не все зразу. Всьому свій час.
19:42
«Слава Богу за все» :)
16:57
А можна спитатися, чому Ви поставили в кінці такий смайлик ":)"?
Радіймо!..

Випадкові Дописи