УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

​Все позитивне відбувається повільно. А негативне - швидко

​Все позитивне відбувається повільно. А негативне - швидко
Джерело матеріалу:

Все хороше відбувається повільно. А погане — швидко. Бац, хлоп, глухий удар… Погана звістка, втрата, нещастя, аварія — все це дуже швидко відбувається. І зламати щось можна моментально. Особливо річ тендітну: любов, довіру, щастя… Гроші втратити — одна мить. Або програти статки можна швидко, розтринькати.

А ось наживати статки — це довгий процес. Довго складаються справжні відносини; справжні любов і дружба. Довго завойовується довіра і репутація. Довго йде відновлення здоров'я ...

Повільні зміни — зазвичай корисні і конструктивні

Тому, якщо щось йде довго — підганяти не треба. І нарікати, і дивитися на годинник, і бігати до машиніста, прохаючи: «Гей, додай-но ходу! Поїзд повільно йде!».

Гарне відбувається повільно. Погане — швидко. Тому, якщо щось відбувається з перешкодами і труднощами, вимагає витрат і уваги — це, як правило, хороший процес. А щось занадто швидке і моментальне — процес нехороший.

Щоб щось створити і поліпшити, потрібно багато часу і сил. І буває, звичайно, що геніальний художник за дві хвилини малює картинку. І розплачується нею за випивку. Або поет пише геніальний чотиривірш. А потім гине в розквіті років — генії якось мало живуть. І те, що моментально приходить, так само швидко йде.

Так що з повільним і непростим процесом треба змиритися і продовжувати працювати. Над бізнесом, над одужанням, над відносинами, над навчанням. Це хороший і правильний процес.

І не треба, як Карлсон, постійно викопувати персикову кісточку, щоб подивитися — чи не почало дерево рости? Коли ж можна буде поласувати солодкими плодами? Ніколи, якщо постійно торсати і ворушити ситуацію.

Все хороше і міцне рідко буває швидким. Все погане — зазвичай відбувається моментально… Таке ось правило. Проявимо терпіння. І втішимося тим, що повільні зміни — зазвичай корисні і конструктивні.

Автор — Анна Кірьянова
+2
436
RSS
18:59
+2
А так хочеться заможного життя прямо завтра…
А чи буде твоє заможне життя… прекрасним?! Але ж можна хоч зараз усвідомити, що твоє життя прекрасне — і не те що завтра, але зараз же твоє життя стане прекрасним!!!
_язик _язик _язик

19:56
+1
генії якось мало живуть.

_стежу _стежу _стежу Невже генії — це зле?! _стежу _стежу _стежу

Випадкові Дописи