УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Літні затемнення 2018 року

​Літні затемнення 2018 року
Джерело матеріалу:

Сучасні астрологи не розглядають затемнення як лих, що насувається, хоча цілком недооцінюють їх вплив. А те, що відбувається в момент затемнень, має доленосний вплив і здатне проявитися як за два-три тижні до самого затемнення, так і після. А ось наслідки затемнень, які зачіпають астрологічну карту людини, іноді тривають значно довше, буває, що можуть пройти десятиліття.

Щодо фатальності, пов'язаної з затемненнями, необхідно сказати, що ця неминучість безпосередньо пов'язана як з персональним вибором людини, зробленим раніше, який і спричинив наступні події — наслідки, пов'язані з ним, так і з реалізацією наміченого, того, що було вибрано нами ще до втілення. Тому, в періоди затемнень потрібно більш уважно ставиться до того, що відбувається навколо, з нами, нашими знайомими та близькими. Бо те, що відбувається в ці періоди, є більш значущим, ніж ми могли припускати це спочатку. Проекти, події, ідеї і люди, які приходять до нас в періоди затемнень, стають важливою частиною нашого життя на тривалий час.

Але все ж, потрібно нагадати, що приймати будь-які рішення в період між затемненнями НЕ варто, як і не потрібно в дні затемнень:

  • починати важливі заходи, угоди;
  • приймати рішення;
  • брати участь в масових заходах;
  • вступити у шлюб;
  • здійснювати покупки;
  • робити операції;
  • підписувати контракти.

Заплановані події навіть за тиждень до затемнення рідко вдається узгодити з тим, як вони замислювалися, планувалися через те, що, як правило, вони мають тенденцію набувати іншого розмаху з набагато більшою швидкістю.

Те, що відбувається в день затемнення, практично контролю не піддається взагалі. Особливо під час сонячного, бо в цей час інформація, яка може бути надана нам, але не може бути сприйнята нашою свідомістю об'єктивно і повно. Саме тому рішення потрібно приймати не раніше, ніж через тиждень після затемнення. Тобто, сонячні затемнення продиктовані зовнішніми обставинами і пов'язані з подіями, що відбуваються поза нашою волею, як кармічна зумовленість. Тоді як місячні затемнення, навпаки викликані нашими думками і почуттями. Вони вказують на сферу життя, де відбудуться зміни, пов'язані з сонячним затемненням.

Влітку 2018 роки відбудеться три затемнення, які почнуть і закінчать ту ж серію затемнень 2N два часткових сонячних і між ними — одне повне місячне.

Серія Саросу 2 N

Це важке сімейство затемнень, бо його члени приносять невдалі новини, що стосуються дружніх зв'язків або відносин. Ви будете мати справу з ідеями розлучення або завершення спілок. Однак, хоча картина може виглядати похмурою, поки затемнення буде в силі, реальні результати досить позитивні. Ви будете відразу усвідомлювати, що повинно бути зроблено, і швидкі дії можуть принести хороші результати. Теми цієї серії затемнень — дії, що стосуються особистих взаємин.

1. Перше часткове затемнення Сонця відбудеться 13 липня 2018 року в 21 ° Рака в 3:02:16 UT (о 6:02:16 за київським часом). Спостерігати затемнення можна буде, перебуваючи на території Тасманії, на півдні Австралії, або сході Антарктиди. А також у водах Індійського океану (між вищевказаними частинами світу).

2. Повне затемнення Місяця відбудеться 27 липня 2018 року в 05 ° Водолія в 20:22:24 UT (в 23:22:54 за київським часом). Тривалість затемнення 1 годину 43 хвилини. Бачити затемнення можна буде з території південної і східної Африки, Уралу, південній частині Росії, Близького Сходу, південної і центральної частин Азії. В цей же час напівтіньове місячне затемнення спостерігатиметься з усіх точок Землі, крім Північної Америки, Камчатки і Чукотки.

3. Останнє часткове затемнення Сонця 2018 року відбудеться 11 серпня о 19 ° Льва в 9:47:28 UT (в 12:47:28 за київським часом). Спостерігати затемнення можна буде на Північному сході Китаю, в Монголії, Казахстані, на Далекому Сході і в Сибіру. Також побачити явище зможуть люди, що знаходяться на території центральної частини Росії, Скандинавії, Гренландії і півночі Канади.

+1
543
RSS
11:16
+2
Українці н е побачать цих затемнень і це добре. Менше буде негативних думок.
Затемнення діють на всіх, не залежно від того бачить людина затемнення чи ні.

Випадкові Дописи