УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

10 способів покращити тайм-менеджмент

10 способів покращити тайм-менеджмент
Джерело матеріалу:

Чи часто ви відчуваєте стрес при надто великому навантаженні? Чи відчуваєте ви, що у вас більше завдань, ніж у вас є часу? Фокус в тому, щоб організувати свої завдання й ефективно використовувати свій час для того, щоб кожен день виконувати все більше справ. Це може допомогти вам знизити стрес і поліпшити ефективність роботи. Вам просто потрібно знайти те, що краще працює для вас. Використовуйте кілька стратегій, перерахованих нижче, протягом декількох тижнів і подивіться, що зможе допомогти вам.


Ми підготували для вас 10 способів, які ви можете використовувати, щоб поліпшити свої навички управління часом і тим самим підвищити продуктивність.

1. Делегування

Велика кількість людей часто бере на себе більше завдань, ніж вони дійсно можуть виконати. Це, як наслідок, може призвести до стресу та вигоряння. Делегування — це не втеча від своїх обов'язків, а дуже важлива функція в менеджменті. Вивчіть мистецтво делегування роботи своїх підлеглих у відповідності до своїх навичок і здібностей.

2. Пріоритетність

Перед початком дня складіть список завдань, що вимагають вашої негайної уваги, оскільки незначні завдання можуть поглинути більшу частину вашого дорогоцінного часу. Деякі завдання мають бути виконані тільки в цей день, а інші незначні завдання можуть бути перенесені на наступний день. Простіше кажучи, розставте пріоритети в своїх завданнях, щоб зосередитися на тих, які важливіші.

3. Уникайте відстрочок

Відстрочки є однією з причин, чому може впасти ваша продуктивність. Вони можуть спричинити розтрати необхідного часу й енергії, тому їх слід уникати за будь-яку ціну, бо це може стати серйозною проблемою як у вашій кар'єрі, так і в особистому житті.

4. Розклад завдань

Візьміть з собою планувальник або записник і перерахуйте всі завдання, які вам спадають на думку. Зробіть простий список справ перед початком дня, визначте пріоритетність завдань і переконайтеся, що вони досяжні. Щоб краще управляти всіма процесами тайм-менджменту, ви можете створити кілька списків для кожної сфери вашого життя: робочі завдання, домашні справи й особисті.

5. Уникайте стресових ситуацій

Стрес часто виникає, коли ми беремося за більшу кількість роботи, чим можемо виконати. В результаті наше тіло починає відчувати втому, яка може вплинути на нашу продуктивність. Замість цього делегуйте завдання своїм помічникам і обов'язково приділіть деякий час відпочинку.

6. Встановіть терміни

Коли у вас є завдання, встановіть реалістичний термін [виконання] і дотримуйтеся його. Спробуйте встановити дедлайн з запасом в декілька днів, щоб ви могли виконати всі завдання, які можуть з'явитися раптово. Випробуйте себе і дотримуйтесь термінів. Винагородіть себе за важке завдання.

7. Уникайте багатозадачності

Більшість із нас вважає, що багатозадачність — це ефективний спосіб домогтися успіху, але, по правді кажучи, ми домагаємося більшого успіху, коли зосереджуємося і концентруємося на одній речі. Багатозадачність знижує продуктивність, і її слід уникати, щоб поліпшити навички управління часом.

8. Починайте свій день рано

У більшості успішних чоловіків і жінок є одна спільна риса. Вони починають свій день рано, оскільки це дає їм час посидіти, подумати і розпланувати свій день. Коли вам рано вставати, ви більш спокійні і креативні.

9. Беріть перерви

Щоразу, коли у вас знайдеться хоча б 10-15 вільних хвилин, зробіть перерву. Занадто велика кількість стресу може вплинути на ваше тіло і на вашу продуктивність. Прогуляйтеся, послухайте музику або просто потягніться. Краща ідея — відволіктися від роботи і провести час з друзями та родиною.

10. Навчіться говорити «Ні»

Чемно відмовляйтеся брати додаткові завдання, якщо вважаєте, що ви вже перевантажені роботою. Погляньте на свій список справ, перш ніж погодитися на додаткову роботу.

+2
322
RSS
14:08
+2
_чудово Це таки працює _чудово
14:31
+2
Успішні ті люди, хто починає свій лень РАНО . Це мабуть десь з 6-ї ранку?
Це тоді, коли тобі підказує прокидатися твій персональний циркадний ритм.
Для мене «рано» — це 10:00 ранку _хитрий _хитрий _хитрий

Випадкові Дописи