Чи записане сімейне щастя в індивідуальному гороскопі?

Чи записане сімейне щастя в індивідуальному гороскопі?

Кожна людина хоче бути щасливою. Одним з ключових елементів щастя вважається присутність поряд коханої особи, подружнього партнера. Тобто, більшість людей вважає, що їхнє життя буде неповноцінним, якщо у них не буде штампа в паспорті і обручки на пальці, які є символами зв'язку з особою протилежної статі. Дехто, правда, переконує, що партнер може бути будь-якої статі і, навіть, не обов'язково людиною. Але не про це зараз мова.

Скільки існує людська цивілізація, стільки ж часу усіх турбує пошук так званої «другої половинки». А чому не «четвертинки» чи «восьмушки»? Ще ніхто не довів, що духовна сутність, яка керує вашим фізичним тілом, має керувати ще й іншим тілом і саме протилежної статі. Зрештою, саме існування Душі теж ще ніхто не довів. Але навіть абсолютні скептики та атеїсти хочуть передати свої гени наступним поколінням. А для цього все ще потрібна пара – чоловік і жінка. Проблема вдалого вибору партнера є актуальною, як і тисячі років тому. За ці роки було придумано безліч способів визначення сумісності двох осіб для життя під одним дахом. Кожен мав свої переваги і недоліки і жоден не давав повної гарантії.

Одним із способів вирішення цієї проблеми стала й астрологія. Ця давня наука має спеціальний розділ для визначення сумісності двох людей, який називається синастрія. У ньому два гороскопи накладаються один на одного і розглядають зв'язки між планетами партнерів.

Але що робити, коли ще не має навіть потенційного кандидата для перевірки на сумісність, а дізнатися про шанси на кохання і сім'ю дуже хочеться. Щоб впевнено сказати, чи буде людина щаслива у коханні і сім'ї, не обов'язково порівнювати два гороскопи. Все записано в натальній карті від моменту народження. Тому, будь-який серйозний астролог для початку розгляне індивідуальний гороскоп клієнта, а вже потім визначатиме сумісність з кимось іншим.

Справа в тому, що з точки зору астрології, кожен з нас приходить у цей Світ з певним завданням чи метою. І не завжди ця мета полягає у щасливому шлюбі. Комусь в цьому втіленні доведеться пройти урок самотності, нещасного нерозділеного кохання та бездітності. Інший, навпаки, буде мати аж надто багато любовних пригод, але усі короткотривалі, а часом їх буде і кілька нараз. А хтось усе життя проживе в одному шлюбі, але гіркому, без кохання. І все це записано в гороскопі окремої людини від моменту народження.

Деякі показники щасливого чи нещасного шлюбу можна визначити навіть з простої космограми. Без уточнення часу і місця народження. Це в першу чергу, певні уподобання щодо протилежної статі, про які я писала в попередній статті.

Друге, це власне якість та інтенсивність статевого життя. Вона залежить від аспектів між чоловічими (Сонце й Марс) і жіночими (Венера та Місяць) планетами в гороскопі людини, не залежно від статі. Якщо вони гармонійні, то можна сподіватися на розмірене, гармонійне статеве життя. Людина легко знаходить партнера і на її почуття відповідають взаємністю. Усе гладко, просто, а часом навіть нудно. Секс за розкладом, двічі на тиждень.

Напружені аспекти будуть вказувати на дисбаланс статевого життя, його нерегулярність. То кидається у загул і розпусні оргії, то кілька років утримання і повний целібат. І з взаємністю теж проблеми будуть. Як кажуть: «Петро любить Галю, Галя – Івана, а Іван – Семена».

А відсутність будь-яких аспектів між статевими планетами свідчить про значні проблеми у цій сфері, вірніше про відсутність у ній активності. От ніби й хоче людина сім'ю створити, знайти кохання, але при цьому поводиться так, що все виходить якось недолуго, ну не складається, хоч плач. Та й зусиль на це треба більше ніж є в наявності. Тому, найчастіше запас життєвих сил витрачається на інші речі. А секс буває лише на великі свята і то не кожен рік.

Ще один показник, який не потребує особливої точності, це рівень конфліктності. Вірніше, рівень енергійності при вирішенні складних завдань у конкурентному середовищі. Його визначають усі дальні планети, починаючи з Марса. Сюди входить навіть великий благодійник – Юпітер. Бо враховуються лише напружені аспекти між цими планетами. І тут має значення кількість цих напружених аспектів, адже вони дають людині силу відстоювати власні інтереси. Отже:

— Повна відсутність напружених аспектів між дальніми планетами вказує на енергетично слабку людину, яка буде намагатися завжди уникати конфліктів, навіть собі на шкоду. За право продовжити рід людський сама вона боротися не буде. От хіба що впаде в око комусь сильнішому, і буде повністю залежна від партнера. Чоловіків це теж стосується. Як раз такі, абсолютно неагресивні, й стають підкаблучниками. У них просто не має сил опиратися цілеспрямованій, енергійній жінці.

— Якщо таких аспектів буде від 1 до 3, то людина буде активно боротися за місце під Сонцем, але в межах дозволеного. Вона нікому не дозволить сісти собі на шию та й інших гнобити не буде.

— Чотири і більше аспекти говорять про дуже нестриману, конфліктну особу, яка не церемониться ні в словах ні в діях, і йде до мети «по трупах». З такою людиною важко мати справу. У неї і в сім'ї будуть постійні скандали, і на роботі їй буде важко втриматися.

Наступні показники можна визначити лише після ректифікації гороскопу. Їх теж кілька:

— образ ідеального партнера. Його визначає управитель першого шлюбу та всі елементи сьомого дому гороскопу. В залежності від того, які це будуть планети, можна приблизно описати людину, з якою буде комфортно жити до кінця своїх днів.

— вміння налагоджувати стосунки з партнером. Не тільки подружнім, але й по бізнесу, з клієнтами, відкритими суперниками й ворогами. Його визначають зв'язки між усіма елементами першого і сьомого домів гороскопу.

— стосунки у власному домі. Їх визначають зв'язки між першим і четвертим домами гороскопу.

— вміння кохати. Себе – зв'язки п'ятого дому з першим, і партнера – п'ятий дім плюс сьомий.

В усіх цих випадках гармонійні аспекти вказують на сприятливу ситуацію, напружені на дисбаланс, а відсутність аспектів – на знижену активність.

Крім усього цього з індивідуального гороскопу можна вирахувати і дуже складні формули: безшлюбності, бездітності, розлучення, повторного шлюбу, вдівства. Але вони ще потребують перевірки на точність статистичними методами.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+1
526
RSS
Прчала я писати відповідь пану Анатолію на його статтю Де ти, мояполовинко, зараз? і зрозуміла, що в одну статтю все не поміститься. Тому виставляю першу порцію на ваш розсуд і обговорення.
02:53
+1
Дуже добре!
20:02
+1
Дякую, Дзвінко, за статтю. Наука стає нею, коли передбачення справджуються. Який результат дає астрологія? З якою вірогідністю?
Це залежить від рівня кваліфікації конкретного астролога. Взагалі, астрологія трохи схожа на медицину. От ніби вчать всіх лікарів за однаковою програмою, але хтось з них рятує навіть безнадійних пацієнтів, а інший звичайного укола зробити не може.
00:03
+2
Кілька років назад один нумеролог за моєю та моєї дружини датою народження надав дуже точну інформацію. Я був вражений.
07:25
+2

Метод Наталії Ладіні
09:51
+1
Нумерологія, Доброславе, це щось дивне. Тебе вразила дуже точна інформація і ти був вражений. Треба порахувати, скільки людей народилося саме з твоєю датою народження і з датою народження твоєї дружини. Потім варто порахувати, скільки утворено подружніх пар з вашими датами народжень. Скільки це буде? Одна ваша пара на всю Землю? Гадаю, що навіть в Україні таких пар буде тисячі! І для всіх іх буде однаково «точна інформація»? Давайте разом порахуємо й подумаємо...
Кваліфіковані нумерологи враховують ще й ПІБ, тому інформація більш персоналізована.
09:58
+1
На моє запитання про астрологію і вірогідність передбачень ти, Дзвінко, пишеш: Це залежить від рівня кваліфікації конкретного астролога. Взагалі, астрологія трохи схожа на медицину. От ніби вчать всіх лікарів за однаковою програмою, але хтось з них рятує навіть безнадійних пацієнтів, а інший звичайного укола зробити не може. Медицина — наука точна, особливо хірургія. Однак і вона точна не на 100%, а так, за моїми прикидками, відсотків на 50%. Матеріалісти взагалі заперечують астрологію. Я — ні. Бо все у Всесвіті взаємопов«язане. Чи відомо тобі і всьому товариству, чи проводилися масштабні досліди з метою визначення вірогідності астрологічних передбачень?
11:10
+2
Колись давно я десь прочитав що серед учених найбільше астрологічних Дів. І для цікавості вирішив це перевірити. Взяв 2 чи 3 (точно вже не пам’ятаю) окремі вибірки з нобелівських лауреатів по різних науках, по їхніх датах народження виявив, хто є ким за знаками зодіаку і порахував кого більше. В усіх вибірках дійсно дів було найбільше.
Правильно. Діви найдотошніший знак. Вони все люблять систематизувати, розкладати по поличках. А ще добрі доослідники виходять з Скорпіонів. Ці завжди докопуються до суті, розгадують загадки й таємниці. А от Тільці більше люблять збирати різні факти. З висновками у них туго.
Але чим мене вражають Діви, то це поганим баченням перспектив і дуже слабеньким стратегічним мисленням. А вони ж з тригону Землі: Тілець-Діва-Козеріг…
У мене шеф-редактор останнього журналу, де я працював головним редактором — Діва. До речі, як і його дружина — а вона у нас була штатним нумерологом (хобі у неї таке, тож чоловік і попросив її підключитися до редакційної роботи отаким чином. І як його старша сестра — вона бухгалтеркою в паралельній громадській структурі працює. Тож я на власному досвіді переконався зблизька, що являє собою Діва…
14:00
+2
В одній з тих вибірок тільці були на другому місці. Можливо пізніше зможу знайти той файл де в мене збережена інформація по цьому досліджені.
До речі, я теж телець. Я люблю збирати велику кількість інформації, розкладати все по-полочкам і потім на основі картини, яка получилась, робити висновки.
Знаю, знаю! Дружина на 100% сприйняла мою систему написання історичних романів, що починається із складання докладної хронологічної таблиці, в яку вписуються всі майбутні герої. Й я подивився, що вона копає ще заповзятіше, ніж я! Їй бракує єдиного: недостатній рівень розуміння української. Бо я можу сяк-так відреферувати ще й польські джерела (білоруські також іноді бувають потрібні, але там росіяни багато «покопалися», на жаль), а вона ледь-ледь з українськими розбирається, а з польськими — лише на рівні імен. Зате вона знає узбецьку + вивчила турецьку на рівні, достатньому для читання текстів. Тому вона спеціалізується більше на «східному» напрямі, я — на «західному».

Що ж до Тельців-журналістів, то в тижневику «ПіК» Тельцями були одразу і головний редактор, і редакторка паралельного відділу. А в моєму останньому за ліком журналі «РоботодавецЬ» найдовше від інших пропрацювала редакторкою одного з відділів також дівчина-Телець. Але потім вона захистила кандидатську з історії й зараз працює в одній із філій Музею історії Києва. Тому так, мені з Тельцями працювати — одне задоволення.

І все ж найпотужніший тандем в роботі — це команда Козеріг+Козеріг. Оце просто ховайсь, хто може!.. У мене така ситуація в «УФО» склалася. Колись збирався на НО розповісти, тепер тут якось ще напишу…
Ну, щодо стратегічного мислення, то з Козерогами сперечатися важко. Вони найкращі стратеги. І кар'єристи. Добрі стратеги ще Леви і Стрільці. Але останні так люблять передбачати поведінку противника, що самі себе перестратиговують.
На скільки мені відомо, наймаштабніші дослідження по перевірці астрологічних даних проводили американці і росіяни. Саме в цих країнах астрологією зацікавилися на державному рівні, особливо спецслужби. Якась частина цих досліджень популяризується, а решта засекречена. Я сама вивчала астрологію за методиками російської, вірніше Санкт-Петербурзької школи Шестопалова С.В. Він почав дослідження ще в сімдесятих і тепер у нього є цілий інститут і філії по всьому СНГ.
20:04
+1
Я за Зодіаком — Овен (баран-бараном). Водночас я науковець-хімік. Хай хтось спробує без нахилу до аналізу й синтезу стати науковцем. Не вийде. Що там, Дзвінко, каже астрологія щодо Овенів і сфер їхньої діяльности? Моя дружина — Рак. Наш шлюб не ідеальний, але живемо разом вже 47 років. Що там каже астрологія щодо пар Овен-Рак?
Друже, астрологія (тим паче «бульварна») дає лише усереднені (!!!) відомості. У мене ж щодо професії абсолютно те саме: будь-який «бульварний» гороскоп каже, що Козеріг може стати вченим, інженером, банкіром, архітектором, землекопом або ж металургом — але не письменником!!! Ну, щодо металургії — це справедливо: я таки вивчився на інженера-металурга. І кандидатську міг би захистити, якби мій завлаб свого часу не поставив мене в кінець «кандидатської черги». А доки до мене та черга дійшла — нашу лабораторію закрили…
І все одно письменницький талант у мене сильніший! Люди на НО вже після перших моїх дописів одразу сказали: видно письменника. Коли я передрукував там парочку казок і одне коротке апокаліптичне оповідання — перший «діагноз» лише підтвердили. Ти читав «До комунізму...» (інші лише чули) — а то значно, значно сильніша річ… Отже, сам можеш підтвердити: я таки є письменником. Але жоден (!!!) «бульварний» гороскоп такого не скаже.
Та що там я!.. Ось тобі лише короткий перелік Козерогів-письменників зі світовим ім'ям:
Джеймс Хедлі Чейз — 24 грудня;
Редьярд Кіплінґ — 30 грудня;
Джером Девід Селінджер — 1 січня;
Айзек Азімов — 2 січня;
Джон Рональд Руел Толкін — 3 січня;
Якоб Грімм — 4 січня (мій день народження);
Олексій Толстой — 10 січня (29 грудня ст.ст.);
Джек Лондон — 12 січня;
Шарль Перро — 12 січня;
Жан Батіст Мольєр — 15 січня;
Осип Мандельштам — 15 січня;
Едгар Алан По — 19 січня.
Всі вони Козероги — отже, згідно з «бульварними» гороскопами, не мали би навіть дивитися в бік літератури!.. Чому так, можна доволі легко пояснити. Адже Козероги насправді є надзвичайно чуйними і вразливими людьми. Аби жорстокий світ не ранив їх, вони ховаються від світового болю в непробивну «мушлю», начепивши на обличчя машкару непроникної байдужості. Добрий же письменник мусить навпаки вивернути перед читачами власну душу, що для Козерога обертається фізично непереносимим болем — вважай, на пару порядків пронизливішим від зубного болю…
Та очевидно, що час від часу природа нагороджує окремих Козерогів здатністю терпіти подібний біль. Ось тобі цитати з мого точного (з урахуванням місця й часу народження) гороскопу:
***

Сонце керує ІІІ домом — Сприятливі показники для публічної діяльності — письменник, журналіст, актор.
Місяць в Тільці — Смак до насолоди життям, мистецтвом.
Меркурій в екзальтації — Це добрі фантасти. (Відкритим текстом!!!)
Венера керує V домом — Творча професія й робота за покликанням.
Марс в Леві — Здатність до активної творчості, драматичного мистецтва.
Уран в Діві — Може дати новий напрям в медицині, літературі, нові методи дослідження.
Нептун керує Х домом — Професійне зростання, престижне становище досягаються завдяки творчій діяльності, вільному розкриттю потенціалу людини. Добрий аспект для творчої людини
ІІІ дім в Леві (14°30') — Винахідливий розум часто з успіхом проявляє себе в художній формі.
V дім в Терезах (14°36') — Це любитель музики, мистецтва, культурно-інтелектуальної діяльності.
***

Ось тобі, будь ласка! Жоден (!!!) «бульварний» гороскоп мені такого не розповідав — тому до 45 років я ставився до астрології вельми скептично. Й лише коли в 45 років сам собі зробив подаруночок і замовив оцей точний гороскоп — мало не отетерів. Бо саме тут було написано чорним по білому все те, що я печінкою відчував з дитинства…
Отже, друже, у тебе, мабуть, та сама історія: не Сонце, а інші планети визначили те, що ти став науковцем-хіміком і до того ж захистив кандидатську дисертацію.
В науці Овни експериментатори. У них девіз: «Давай спробуємо, а там побачимо». У них не одна лабораторія згоріла
Але таким чином було знайдено багато корисних речей. Перший шашлик теж напевно Овен зробив. Без нього ми б і сьогодні сире м'ясо їли і в печері сиділи.
А пара чоловік Овен — жінка Рак ще пів біди. Гірше, коли навпаки. Це хронічно конфліктний союз. Овнам "і цілого світу замало", а Ракам добре в «своїй черепашці». Якщо партнери погоджуються на особливості одне одного, то можуть жити разом цілком спокійно. Головне не намагатися переробляти іншого на свій лад.
23:28
+2
Головне не намагатися переробляти іншого на свій лад.


Це, мабуть, головне правило подружнього життя при будь-якій комбінації знаків зодіаку.
00:10
+1
О!!! Спеціально для Анатолія Висоти — лише пара видатних хіміків-Овнів:
Ріхард Зігмонді — австрійсько-німецький хімік, Нобелівський лавреат (1 квітня);
Ріхард Зігмонді
Микола Семенов — радянський хімік, один з основоположників фізхімії, Нобелівський лавреат (15 квітня).
Микола Семенов
То як, друже, тебе влаштовують такі хіміки-Овни?!

P.S. А загалом-то, свою галузь ти маєш знати більш досконало, тож сам можеш визначити видатних хіміків-Овнів, про яких я нічого не знаю…
09:50
+2
Друже Тимуре, дякую тобі за такий розгорнутий і докладний коментар! Мабуть таки багато важить точна дата народження й час. Я не досліджував зв«язок нобелівських лауреатів із їхніми датами народження. Мій брат Олександр теж Козеріг, а вчений математик. Дякую, Дзвінко, за твоє „це ще пів-біди“. Й тобі дякую, Доброславе, за відгук. А за соціотипами хто ви? Я гадав, що інтроверт та ще й миротворець. А дехто переконав мене що я таки ЕКСТРАВЕРТ. Тимуре, що ти справжній письменник, про це я ще більше переконуюся, почавши читати твій роман „Орлі — син Орлика“.
10:00
+1
Я за соціотипом — ЕІІ (етико-інтуїтивний інтроверт, він же «Достоєвський») з акцентованою інтуїцією.
17:10
+1
Є ще онлайн сервіси, які складають астрологічний портрет враховуючи дату, місце і час народження людини. Наприклад, цей astrodaily.ru/goroskop_personalny.php Про себе там прочитав дещо таке, що точніше і не скажеш Хоча там безкоштовно доступна тільки частина інформації.

Випадкові Дописи