УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Серце вилікує тільки серце

Серце вилікує тільки серце
Джерело матеріалу:

Історична притча

У видатного кардіохірурга академіка Володимира Андрійовича Алмазова в кабінеті в клініці Першого медичного інституту стояла склянка з заспиртованим серцем. Кожен студент знав історію цього серця...

На самому початку [19]50-х, коли Алмазов був ще студентом 4-го курсу Першого медичного, в клініку інституту надійшла дівчина з підгострим септичним ендокардитом. Це страшне захворювання і зараз дає великий відсоток смертності. А тоді його вважали безнадійним. У дівчини трималася висока температура, серце відмовляло. Її без особливих результатів оглядали провідні професори і, як заведено, низка інтернів. Серед практикантів був один — талановитий і уважний...

Він не запропонував революційного методу лікування ендокардиту, він просто закохався — дівчина була дуже симпатичною. Став щодня навідуватися в палату, носив квіти. Вмираюча дівчина теж його покохала. І стала потихеньку одужувати.

Вони одружилися, народили дітей, на своє срібне весілля запросили тих лікарів, які лікували її. А коли через багато років вона вмирала, то своє серце заповіла Першому медичному інституту. Щоб пам'ятали — хворе серце лікується серцем люблячим. 


«Серце можна лікувати тільки серцем», — говорив Алмазов.
+2
425
RSS
10:47
+2
_закоханий _закоханий _закоханий Смерть відступає перед почуттям _закоханий _закоханий _закоханий
Так романтично _ангел
Вчора попався фільм зі схожим сюжетом
Укриття
18:11
+1
Аж не віриться такому.
22:52
+1
Любов-найвища енергія, яка робить чудеса!

Випадкові Дописи