Передпокій життя

Передпокій життя
Джерело матеріалу:

Сучасна притча


Один відомий російський актор на зорі своєї слави поїхав на одні зі своїх перших гастролей. Закордон. Готель. Нічний портьє простягає ключ від номера. Він піднімається, відкриває. Кімнатка крихітна: ліжко, шафа, ванна. Але акторові здається, що все прекрасно: вчорашній студент, він ще не відчуває себе «зіркою». Речей у нього теж майже немає. Тому все гаразд. Одне погано: вікон немає. Ну, нічого...

Гастролі тривали тиждень. Весь тиждень він полишав готель рано і повертався пізно. Щоразу персонал готелю дивився на нього з інтересом, навіть ошелешено.

В день виїзду він покликав в номер портьє і покоївку, щоб вони прийняли номер, перевірили, що він не вкрав вішалок і капці. Вони постукали, посміхнулася, увійшли. А далі сталося неймовірне: портьє відкрив дверцята шафи і… увійшов до неї. Виявилося, що весь тиждень актор прожив в передпокої величезного люксового номера з панорамними вікнами. І не знав!

Йому навіть на думку не могло спасти, що він гідний чогось більшого, ніж цей передпокій. Він спав на вузенькій канапі, призначеній для зміни взуття, а два своїх светри навіть не вішав до шафи. Навіщо? Вони ж не мнуться.

Актор сів і засміявся. А потім заплакав. Він шкодував упущеної можливості жити з комфортом, і сміявся над своїми очікуваннями.

+4
627
RSS
10:45
+2
Найкраще може бути поруч — буквально за дверима… _сміюсь
15:54
+2
Цікаво! А взуття таки ВЗУВАЮТЬ!
«Перевзування взуття»?! Неоковирно. _шкодую
Я зробив «для зміни взуття». _вибачаюсь
20:29
+3
Так всі живемо за правилами матриці — бомжами при вході у власне царство — вибір
21:45
+2
Дякую, цікава притча

Випадкові Дописи