До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Тіло не бреше

Тіло не бреше
Джерело матеріалу:

Тіло запрограмоване виживати майже любою ціною. Але психіка прагне до ще більшого. Бути максимально живою, щоб виживати найкращим чином. У даній статті ми розберемо, що це значить, і як допомогти власному «основному інстинкту» на трьох рівнях: в емоціях, думках і відчуттях.

Жити = відчувати своє тіло (або хоча б щось взамін, наприклад, коли мати відчуває не себе, а свою дитину). Тіло не бреше. Всередині не тільки всі відповіді, є і тонко настроєний камертон, якийсь інструмент, — він безпомилково відокремлює брехню від правди, згоду від небажання, почуття від сурогату.

Як і навіщо бути, а не здаватися живим?

Втім, багато хто з нас давно живе за принципом «подобається, не подобається — спи, моя красуня». Ми ігноруємо сигнали тіла, та так люто, що послання стихають, а в деяких випадках зовсім не проявляються, тіло немов дерев'яніє, застигає. Але ...

Людина живе за визначенням, і їй, м'яко кажучи, не комфортно ставати біороботом. Що робити? Вона створює підміни почуттям через гиперконтроль, шаблони, критику, прагнення сподобатися… Користується різними «інструментами», найпростіші з них — їжа, пластична хірургія, перверсний секс, скандали, самобичування, створення страждань і перешкод і нескінченна імітація подолання цих «парканів» з нісенітниць.

Тепер поговоримо про мислення. Живі думки це ті, що викликають емоції і відчуття у власному тілі. Цікаво спостерігати за собою у творчому процесі. Якщо тіло не відгукується ні тремтінням, ні серцевим трепетом, ні сльозами, врешті-решт, що відбувається далі? Починається підміна дутим пафосом, сумною рутиною.

Що таке Жвавість? Наслідок динамічного контакту свідомості і підсвідомості: це не тиша й гладь, божа благодать, а як раз рух. Постійно відбуваються творчі транзакції, виникають осяяння, з'являються ідеї, бажання. Підсвідомість не тільки активно впливає на людину, саме вона керує всім, що робить і що відкладає на потім або зовсім перекреслює для себе. Чим менше людина усвідомлює і досліджує своє «горище», тим більше схиляється перед сліпою «долею».

Саме через контакт з підсвідомістю можна перейнятися сенсами того, що відбувається, і зрозуміти, чому щось ніяк не «трапляється». Наприклад, вам здається, що ви хочете грошей і заміж. І при цьому, боїтеся проявити себе в рекламі, не можете відповісти на питання про вашу професійну унікальність, або, всередині себе вважаєте, що негідні заміжжя, і для відносин ви занадто «товста».

Контакт з підсвідомістю починається з того, щоб поглянути в «обличчя» страхам, усвідомити причини конфліктів, почути і зрозуміти свої справжні бажання через усвідомленість і роботу з фахівцем. Те, що усвідомлено, нами більше не керує, і не є перешкодою до досягнення цілей, якщо звичайно ви будете активно діяти в цю сторону.

Тілесні блоки (конфлікти) омертвляють / заморожують ділянки тіла. Кожне нерозпізнане почуття, що заподіяло біль, переноситься в тіло, і утворює в цьому місці інтроект, неперетравлений шматок, блок. Таких блоків у тілі можуть бути десятки, а то і сотні. В результаті, людина стає біороботом, носієм заліза, каміння, гілок, гуми і так далі. Кожен інроект блокує живу частину тіла, створює заслін від почуття.

Людині здається, що якщо вона «не буде про щось думати», воно перестане на неї впливати, заподіювати біль, і саме як-небудь розсмокчеться. До першого ж стимулу і правда так здається, мовляв «було давно і неправда».

Насправді, інтроекти нікуди не поділися, а витіснилися в підсвідомість і перекочували в тіло. Вони тиснуть, смердять, завдають ще більшого болю, варто тільки потрапити в провокуючу ситуацію, прямо або побічно. Це як багаторазово брати іржавий цвях і розколупувати рану.

Порожне, безглузде, нелюбе, болісне життя як наслідок «мертвого» тіла. Мертве тіло не живе, воно імітує життя.

Чим ще вам загрожує нежитєвість? Все б нічого, з іншого боку, людина і не до такого звикає. Ну, порожнє і болісне життя… а іншим ще гірше. Хочете гірше? Ок. Непропрацьовані інтроекти згодом трансформується в новоутворення, але і це ще не все. Далі вони переходять в онкологію.

Наприклад, ви приймаєте рішення, що якийсь чоловік вам підходить для шлюбу або для зачаття дитини (самі благі наміри, чи не так?). «Він непоганий ...», думаєте ви. Однак всередині себе ви усвідомлюєте, що не кохаєте його, хоча в цілому він вам не противний.

… вважала любов неминучою грою; Дотримуватись її правил, здається, праця не важка, — Але буває цікаво і навіть приємно часом ...

І ви одружуєтеся. Або народжуєте від нього. Не Кохаючи. Нехтуєте почуттями чоловіка, плює на них, і на його свободу волі. І приходить час за це платити.

Багато людей створюють видимість, ілюзію життя і жвавості напоказ в соцмережах і т.п. Для чого? Інстинктивно йдуть до пожвавлення, як можуть, через сурогати. Починають з обличчя, тіла, силікону, ботоксу, брендів, айфонів, молодих коханців / коханок і т.д. Втім, це зовсім не означає, що не потрібно за собою доглядати і добре виглядати. Потрібно.

І ось в чому відмінність від жвавості справжньої. 

Основні плюси живого тіла:

 • Живе тіло і обличчя красиві самі по собі, вони немов сяють молодістю і якимось світлом;
 • Людина, яка відчуває, набагато сильніша від тої, яка контролює і не відчуває;
 • Істинно жива людина довіряє собі і не боїться відкидання або іншої думки;
 • Живому тілу нічого не потрібно доводити;
 • Живому слову віриться без пафосу і лестощів;
 • Жива людина перебуває в енергообміні з живою природою;
 • Знаходиться в контакті зі своєю підсвідомістю, знає чого хоче і отримує це.

Як оживити себе:

 • Виявити те, що омертвіло;
 • Опрацювати свої блоки і інтроекти;
 • Увійти в контакт зі своєю підсвідомістю;
 • Навчитися керувати станами;
 • Поглянути в «обличчя» своїм страхам.

Людина за десятиліття звикає, що десь щось не відчувається, і їй здається, що так і повинно бути. Насправді, варто з допомогою психолога усвідомити це і пропрацювати, як людина переходить на іншу якість життя, оживає. 

Маріка Бенія
+2
252
RSS
То я випадково Enter натиснула, коли стаття ще не була готова, а видалити без модератора не можна.
15:52
+2
Це інструкція для жінок, які невпевнені в собі. А що таке перверсний секс?
Статеве збочення або сексуальна перверсія — будь-яка сексуальна поведінка, що вважається в даному суспільстві відхиленням від загальноприйнятих сексуальних норм і стандартів в плані спрямованості статевого потягу або способів його задоволення.
_соромлюсь _соромлюсь _соромлюсь
04:56
+2
Тепер зрозуміло. Дякую.

Випадкові Дописи