До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Анатолій ВИСОТА: ЯЙЦЕСТАВ-18 (1, 8.18 р.)

Анатолій ВИСОТА: ЯЙЦЕСТАВ-18 (1, 8.18 р.)


Нагадаю світочанам і гостям сайту, що поставити курине яйце сторчма можливо. Про це можна дізнатися в моїй попередній публікації на цю тему:https://svitoch.in.ua/535-anatoliy-vysota-pokirni-...

А ось у грудні-17, коли забіліли сніги, якраз в день зимового сонцестояння, я вирішив повторити цей дослід. Але як я не намагався поставити яйце вертикально, в мене нічого не вийшло. То я й залишив експерименти до кращих часів…
Тим часом влітку до нас в Красне знову приїхали вгості діти й онуки з Києва і з Лівану. Всі уткнулися у свої смартфони, а про те як весело нам було рік тому майже не згадували. І ось учора 4 серпня 2018 р. надвечір до нас у двір завітала Людмила Кукулевська – вона прийшла вгості до своєї однокласниці – нашої дочки Ірини. Говорили про се, про те, пили каву, їли кавун. 

Аж ось у двір зайшла Маша Корнієнко (14 років) й попросила мене покликати її подругу Мар’янку – нашу онуку (14 років). Поки онука одягалася я запросив Машу присісти за стіл, а сам тим часом пішов до холодильника за яйцем. Я ж знав, що саме Марійку найкраще слухалися яйця минулого року і вона виграла змагання з яйцеставу.
Даю їй яйце й прошу поставити на стіл. Дівчина не відмовляється, але сумнівається, чи вийде в неї це зараз. Ми всі уважно дивилися, як її пальчики ніжно торкаються яйця. Менш як за хвилину коричневе яйце слухняно стало в неї сторчма. Дівчина зраділа, а разом і ми усі з нею. 

Потім за яйце взялася Людмила. І сяк так нахиляє яйце, але воно хилиться й котиться по столу. Ірина підказує, що треба поспілкуватися із живим яйцем і тоді воно послухає. Отак минає хвилин з 5, але нічого не виходить. Людмила передає яйце Ірині: на, може в тебе вийде! За якусь хвилину наша дочка зуміла поставити яйце, але воно постояло кілька секунд, засумнівалося в своїх можливостях, і впало набік. Друга спроба була вдалою і яйце послухалося Ірини й стало вертикально. Ось подивіться на її реакцію. 


Людмила розхвилювалася, чого ж це вона така невправна. Тим часом яйце перейшло до мене. Я взяв його в долоні, погладив, поговорив з ним, а потім несподівано для самого себе й поставив на столі. 

Тим часом вечір огортали сутінки й Людмила сказала, що дома чоловік жде її вечеряти. Але яйце стояло на столі й заохочувало її спробувати самій ще раз. І що ви собі думаєте? Спочатку в неї яйце стало на кілька секунд, що ми й не встигнули це засвітлинити, а потім у іншій спробі стало надійно на столі, а здивуванню молодиці не було меж. 


Як не відмовлялася дочка Ярослава, мовляв, на душі неспокійно, але таки й вона взяла участь у дослідах. І вона змогла поставити яйце вертикально. 

Вже надворі темніло...

Додам, що це тиждень тому на базарі в Обухові я купив лоток яєць із птахофабрики по 22 гривні за десяток.
Отож досліди по взаємодії живого з живим і далі тривають. Спробуйте і ви!

Хай же буде!

Додаток 1 

УСПІШНІ ДОСЛІДНИКИ в серії ЯЙЦЕСТАВ-17

Дмитро Угляренко, 24 роки, Красне; Ярослава Угляренко, Кр.;  Марія Корнієнко,  13 р. Кр.; Іван Корнієнко,  13 р. Кр.; Анастасія Угляренко,  12 р. Кр.; Юліанна Жарамані, 6 р. Кр.; Анатолій Висота,  Кр.; Любов Висота,  Кр.;  Тимур Литовченко,  Київ;  Султан Жарамані,  15 р. Кр.; Шаді Абугарб, 24 р., Кр.; Сюзанна Жарамані,  22 р., Кр.; Маріанна Жарамані, 13 р. Кр.; Зукан Жарамані,  Байсур, Ліван; Анна Нагорна, Кр.; Лариса Громадська, Галавурів, Київщина; Сергій Гончаренко, Суми; Катя Морева, 13 р. Кр.; Ліліанна Жарамані, 19 р., Кр.; Імадеддін Раеф, Тир, Ліван; Михайло Вішталюк, Кр. 

(Разом 21 дослідник).

Додаток 2

Сьогодні, 11 серпня 2018 р. краснянка Інна Назаренко зуміла поставити яйце. Ще вчора яйце було неслухняне, падало, постоявши кілька секунд. А сьогодні вже надійно стало. Інна має трьох діток, а сама 1992 р. народження. Їй 26 років і вона читає, коли є час, статті на СВІТОЧІ. Ось подивіться:  

+7
306
RSS
13:58
+4
Запрошую світочан помедитувати з яйцем. А я ось додам кілька світлин, щоб було й вам веселіше.
Саме медитацію в жодному вигляді я тепер не практикую, вибач. _вибачаюсь
14:50
+3
Запрошую спробувати поставити яйце сточма: хто як зуміє це зробити.
Послухай, друже, от чого ти такий впертий?! Вже ж з'ясували, що яйця можна ставити скрізь і всюди о будь-якій порі року… Ні, знов приспичило повторювати!..
Ну ось, на тобі:

Кухня (де я експериментував торік) окупована дівчатами, отож я потихеньку (щоб не привертати їхньої уваги) виніс з кухні тарілку + яєчко. Тарілку поставив на край ноутбука, щоб потім ніхто не сказав, що на лаптопі моєму рифлена кришка. У фаянсової тарілки ж навпаки дно трохи опукле й дзеркально-гладеньке…
Ото на нього і почав ставити яйце. Спочатку, як воно було з холодильника, то водяна мікроплівка — «пітничка», що вкрила шкаралупу, заважала процесу. Бо тільки знайдеш баланс — а через «пітничку» шкарлупа до пальців липне… Ну, я це знав уже з минулого року. Довелось почекати, доки яйце просохне, пару разів між долонями його зігріти. А як воно висохло — я коротенько помолився за моєю напрацьованою схемою і секунд за десять одразу і впевнено встановив яйце вертикально. В кімнаті дме легенький протяг, бо якраз гроза почалася, але на яйце то не вплинуло. Мобілка у мене на зарядці стояла, проте я спокійно її увімкнув і зазнімкував яйце. А воно стоїть та й стоїть, і хоч би що! Тільки зараз, коли оцей камент набирав — зняв і на кухню все відніс. Бо на лаптопі друкувати треба, а не тарілку з яйцем тримати…
_вибачаюсь _вибачаюсь _вибачаюсь
_сміх Ну як, задоволений, друже мій? _сміх
17:02
+3
Дякую, друже Тимуре, за дослід! І я задоволений! Те, що стосується взаємодії людини з живим, погодься, вивчене мало. Навіть от питання, чому деякі люди категорично відмовляються від дослідів з яйцями? Можна було б спробувати налагодити спілкування з яйцем в режимі так-ні. Чи впливає на дослід затуманення свідомості алкоголем? Це плюс тисяча можливостей проявиться, коли буде масовість дослідів. Тоді можна було б застосувати і статистику.
17:05
+3
Ще одне. Скажи Олені, вибравши відповідний момент, що я прошу її провести цей дослід. Тут важливо все. Навіть аргументація відмови від проведення досліду.
Ось так ми сьогодні ставили яйця))
05:30
+3
Друже Сергію, будьмо! Ви молодці! І кому це вдалося зробити? І за який час? Головне, якою була реакція дослідників? Вас же було четверо? Напиши про це докладніше. Ви ставили яйця у Сумах?
Будьмо! Так, це було в Сумах. Реакція була, коли я їм тільки про це розповів трішки жартівлива, та коли показав це на ділі, то всі загорілися цим процесом і замість одного яйця у нас з'явилося цілих сім, ми хотіли їх всі поставити і сфотографувати, та не вдалося, хтось або стіль зачепить чи ще щось і вони падали. Ставив кожен доволі швидко, не довше ніж 5 хв. Помітив що у людей, які активно займаються творчістю, виходить набагато краще. У нашому випадку це була дівчина яка займається малюванням, вона десь за 1-1,5 хв. ставила по яйцю. Та загалом всім вдалося поставити яйце, і не по одному разу))
10:34
+3
Сергію, йде серія дослідів ЯЙЦЕСТАВ-18. Тут все важливо. 7 яєць сторчма у Сумах — це вже рекорд України. Крім тебе і Кравченка, хто ще встановлював цей рекорд?
Сім не поставили, але 5 таки одночасно стояло))
14:40
+4
Це точно рекорд! Молодці!
10:47
+4
Отже 7 серпня 2018 р. У Сумах четверо дослідників разом ставили яйця. Одночасно стояло 5 яєць на столі. Успішні дослідники ЯЙЦЕСТАВУ-18:
Сергій Гончаренко
Данило Кравченко
Дарина Малишева і
Альона Горобець
МОЛОДЦІ!
13:28
+2
Сьогодні 11 серпня 2018 р. в Красному зуміла поставити яйце Інна Назаренко. Вона має трьох діток хоч сама 1992 року народження. Має 26 років і, коли має час, заглядає на СВІТОЧ. ОСЬ подивіться:
08:32
+5
Це чудово, що сумчани встановили такий рекорд. Я і не думала, що зможу поставити яйце, але вийшло.Дивина!
20:18
+3
Да, я ніколи не могла подумати, що і я зможу яйце поставити, але вийшло, яке чудо
02:06
+2
Чекаю звістки із Микитиного Перевозу.
16:30
+2
На днях друг Тимур намагався розмістити на сайті частину-3 про подорож до Брюселю. А внутрішня цензура забороняла, друкуючи Помилка 424. Модератор пояснив, що в статті є якась порнографія.
Вияснили, що в назві кафе написано задом наперед англійською Місце для сексу. Я звернув увагу, що на ЯЙЦІ — заставці жо цього допису написано Богатир 424.
От таке співпадіння, а може робота БІ, щоб ми звернули увагу на
— ЯЙЦЕ, як символ зародку життя і
— СЕКС, як супроводжуючий зародження життя процес.
svitoch.in.ua/6-tehn-chna-p-dtrimka-koristuvach-v.html#comment_14298
і
16:59 (відредаговано)
+2
Єдина поправка: напис «Зона захищеного сексу» на ресторані був зроблений правильно — це я написав літери справа наліво для того, щоб система пропустила коментарі. Бо вона ж і каменти не пропускала…
_сміюсь _соромлюсь _сміюсь
17:55
+2
Дякую. Важливе уточнення.

Випадкові Дописи