Чим більше боїшся, тим швидше втрачаєш

Чим більше боїшся, тим швидше втрачаєш
Джерело матеріалу:

Чим більше над чимось тремтиш і трусишся — тим більша ймовірність це втратити. Неважливо, що це: річ, робота, гроші, відносини з якоюсь людиною.

Це закон. Тремтиш за річ — неодмінно забрудниш або розколотиш. Розбиваються саме улюблені чашки! І невиводима пляма виявляється саме на найдорожчому костюмі. Я в чотири роки вийшла погуляти в новій білосніжній ангорській кофтині під настанови мами. І від надлишку обережності негайно впала в багнюку, та так, що мене ще зверху хвилею накрило.

І страх щось втратити або зіпсувати негайно все псує. Втрачаєш саме ту роботу, через яку ночей не спав, непокоївся. І псуєш саме ті відносини, які так боявся зіпсувати. Легше треба; легше. Не надто хапатися і чіплятися, не надто боятися втратити або забруднити.

Не втрачає зазвичай той, хто простіше до всього ставиться; впевнено і сміливо діє і не тремтить від страху. Це страх втрати все псує. І заважає нам просто насолоджуватися тим, що у нас є. Білосніжною кофтиною, дорогою машиною, відмінною роботою або відносинами з коханою людиною.

Страх робить нас незграбними і недолугими, змушує робити помилки або в'язко все перевіряти й лізти з запитаннями: ти мене кохаєш? Ви мене не звільните? І наш бутерброд падає маслом донизу на нові штани начальника. Над якими він теж тремтів!

Страх втрати породжує втрату. 

Страх поразки — поразку.

Треба просто радіти тому, що є. І не дуже міцно стискати пальці, утримуючи це.

Анна Кір'янова

+2
569
RSS
07:46
+2
Страх втрати все псує… _шкодую
13:06
+2
Страх втрати породжує втрату. Але не завжди. Правдиве й інше спостереження: у 90% випадків не стається те, чого ми так боялися, що воно неодмінно станеться. Який тут механізм формування подій?
У Бога доволі своєрідне почуття гумору _сильно_сміюсь
Ага. Точно. А ще це в інший бік працює. Коли дуже хочеш чогось позбутися, то воно ніяк не йде з твого життя.

Випадкові Дописи