УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

ЛІХТАР на допомогу

ЛІХТАР на допомогу

Колись в журналі «УФО» за часів мого головування в редколегії був опублікований якийсь твір Віталія Репети — молодого (1988 р.н.) письменника-фантаста з Західної України. Потім у нього вийшла книжка «Фантазії на ніч» — десь у мене вдома є примірник...

Але мова не про те.

30 липня Віталій Репета звернувся до мене з не зовсім звичайним проханням. Річ у тім, що у Львові була започаткована онлайн-бібліотека для людей з вадами зору «Ліхтар», для якої були потрібні тексти сучасних українських авторів в аудіоформаті. Отож мене попросили надати те, що мою...


Про проект онлайн-бібліотеки
для людей з вадами зору «Ліхтар»

(взято з сайту)

Для навігації в озвученій версії бібліотеки «Ліхтар» користуйтесь клавішами "вгору" та "вниз". Щоб перейти на вибраний розділ, користуйтесь клавішею "прогалина", центральною або боковою клавішею "Enter". Щоб вийти з розділу, натисніть "Esc" чи "Backspase". Щоб перемотати доріжку, використовуйте стрілки «вліво» та «вправо». Щоб керувати гучністю, використовуйте клавіші "+" та "-" цифрової клавіатури. Наша бібліотека також підтримує озвучене керування за допомогою миші.

Приємного прослуховування україномовної літератури та музики з онлайн-бібліотекою «Ліхтар»!


Сьогодні Віталій Репета повідомив, що до бібліотеки включені 2 казки Тимура Литовченка«Обручка принца» та «Миколка й Різдвяна Зірка» (в авторській начитці).

Це логічно, бо окрім цих двох казок, поки що у мене начитані лише ті чи інші фрагменти романів, а не цілісні твори. А ставити в таку бібліотеку лише окремі фрагменти… не годиться.

Також в розділі дитячої літератури є добірка казок сучасних українських письменників, надана Наталією Дев'ятко: Тамари Мельниченко, Зірки Мензатюк, Василя Чухліба, Валентина і Яни Бердт, Романа Росіцького, Лесі Мовчун, Володимира Читая, Марини Павленко, Олени Лань, Наталки Малетич, Ольги Бусенко, Ніни Воскресенської, Наталі Хаткіної.

В розділі художньої літератури представлена поки що перша книга Наталії Дев'ятко з циклу «Скарби Примарних островів»«Карта і компас»:

Згідно з «Путівником», є на сайті також розділи «Радіо» та «Музика» — в останньому розділі можна прослухати «Мертвого Півня» й «Білу вежу». Що ж, як для початку — дуже навіть непогано. Сподіваюся, з часом проект розвиватиметься.


Презентація онлайн-бібліотеки для людей з вадами зору «Ліхтар» відбуватиметься під час цьогорічного Львівського книжкового форуму в п'ятницю, 21 вересня з 17:00 до 18:00 за адресою: Перша львівська медіатека, вул. Мулярська, №2А


+2
609
RSS
18:21
+2
Тепер там є також мої казочки )))
_ура _браво _ура _браво _ура
18:41
+2
Ну ти бач, яку благородну справу затіяв пан Репета. А тепер і ти, Тимуре, долучився до неї. Молодець! В мене є озвученим лиш есей ПОВЕРНЕННЯ. Його озвучував друг Сергій Гончаренко. Ось хай-но зв'яжусь із ним.
Тепер би ще наша Дзвінка Сопілкарка звернула увагу на цей проект… Адже вона теж зі Львова!
Увагу звернила. На сайт зайшла. Там ще зовсім мало матерііалу. Але це цікавий проект.
Це лише початок… _чудово
До речі, я завжди надавав українські тексти в чистовій авторській редакції для онлайн-бібліотек, коли мене про це просили… Тільки раніше то були саме текстові файли, бо зайнятися начиткою у мене немає часу.
_шкодую
21:50
+2
А як і є, то Олена створює інфошум.
17:44
+2
Тимуре, коли я перекину на твою пошту озвучку свого ПОВЕРНЕННЯ, чи ти зможеш розмістити його на ЛІХТАРІ?
Я не зможу. Це розміщує Віталій Репета. Отже, я скину йому на пошту — а він вже займатиметься розміщенням.
06:48
+2
Оця пошта: mail@lihtar.in.ua?
Хай-но спробую сам це зробити.
Так, мейл цей _чудово
Ще можеш спробувати зв'язатися з Віталієм Репетою по Фейсбуку.
Але тільки для того, щоб поспілкуватися. Бо пересилати аудіофайл через ФБ не раджу: там трафік нікудишній — файл або не причепиться, або не скачається… Отже, файл — поштою, спілкування — через ФБ…
17:16
+2
Сьогодні, 16.8.18 р. відправив своє ПОВЕРНЕННЯ на ЛІХТАР. Отримав від В. Репети підтвердження про одержання
Я повідомив Віталію Репеті на ФБ, що ти йому надішлеш аудіофайл. Репета підтвердив мені теж на ФБ, що ви вже почали листуватися. _чудово

Випадкові Дописи