​Який колір приносить удачу

​Який колір приносить удачу
Джерело матеріалу:

Підбираємо гардероб в залежності від дня тижня

Індійські астрологи вважають, що кожному дню тижня відповідає певна планета Сонячної системи, яка володіє власним кольором і індивідуальними характеристиками. Звідси закономірність: якщо ви хочете, щоб ваш день пройшов максимально продуктивно і вдало, носіть одяг того відтінку, яким опікується те чи інше небесне світило.

Понеділок

Покровителем першого дня тижня є Місяць, тому якщо ви хочете, щоб удача супроводжувала вас у всіх ваших починаннях, то носіть речі світлих нейтральних відтінків — блідо-жовті, кремові, сріблясті, молочно-білі.

Вівторок

Вівторком «керує» четверта планета Сонячної системи — Марс. Як відомо, її поверхня має червонуватий колір, звідси і правило, що в цей день найкраще носити одяг цього відтінку, а також коричневі, малинові і рожеві речі.

Середа

З давніх-давен Меркурій вважається покровителем наук, тому всілякі освітні курси і тренінги найкраще організовувати саме в середу. А для того, щоб краще сприймати отримувану інформацію, носіть в цей день одяг зеленого, жовтого і сірого кольору.

Четвер

Четвергом править Юпітер, а це значить, що в цей день найкраще носити одяг малинового, синього і фіолетового кольору, а також кольору індиго. Крім того, варто відзначити, що саме четвер вважається особливо сприятливим днем для початку нових справ.

П'ятниця

Найгарячіша планета Сонячної системи — Венера, і саме під її владою знаходиться п'ятий день тижня. У п'ятницю найкраще віддати перевагу речам сріблястого, блакитного, бірюзового, рожевого і червоного кольору.

Субота

Забудьте про яскраві фарби — в суботу найкраще вдягати речі темних приглушених відтінків на кшталт глибокого синього, темно-сірого і, звичайно, чорного. Все тому, що Сатурн, який править цим днем, — найважча і повільна планета, яка не любить буйства фарб.

Неділя

До слова, в ведичній астрології саме неділя вважається першим днем тижня. Йому протегує Сонце, а це значить, що в найближчу добу віддавайте перевагу речам і аксесуараам яскравих відтінків — білого, золотого, помаранчевого і жовтого.

+2
1609
RSS
23:17
+2
_дідько Така кольорова «нєдєлька» — це явно для жінок-шопоголічок _дідько
01:25
+2
_язик А справжнім чоловікам потрібно не одяг обирати, а зброю! _язик

05:58
+2
Дзвінко, виправ у першому рядку тексту: кожному дню.
06:04
+2
Щоб таке рекомендувати, потрібні підстави. Ось група людей, яка носить одяг згідно з астрологією, а ось контрольна група. За рік спостережень помітили, що здоров'я дослідників покращилося на 15%, а їхній добробут зріс на 20% в порівнянні з контрольною групою. Або хочби автор тексту заявив: використовую, бачу позитивні зміни в своєму житті.
Гарна ідея для наукового дослідження. Спробую її запропонувати в своїй асоціації астрологів.

Випадкові Дописи