Розмарин може збільшити обсяг пам'яті на 75%!

Розмарин може збільшити обсяг пам'яті на 75%!
Джерело матеріалу:

Вчені виявили: Розмарин може збільшити обсяг пам'яті на 75%!

Перевірено на собі!

Розмарин добре відома в медицині трава, яка ще використовується і на кухні, ось вже протягом багатьох століть. Дивно, але розмарин тісно пов'язаний з посиленням пам'яті на більш тривалий час.

Ось деякі наукові дослідження, які підтверджують той факт, що розмарин виявляє помітний вплив на людську пам'ять.

У 2003 році було проведено дослідження про те, як вдихання розмаринової олії впливає на якість пам'яті. Були вивчені загальні фактори пам'яті і вторинна пам'ять учасників.

У 2012 році в одному дослідженні, в якому були обстежені 28 осіб із середнім віком 75 років, було виявлено значне поліпшення їх когнітивних функцій через запах сушеного листя розмарину.

В Університеті Нортумбрії в Ньюкаслі дослідники Лотарингія Олівер і Марк Мосс, виявили, що цинеол, сполука в розмарині, позитивно впливає на когнітивну функцію і настрій людини. Розширене дослідження довело, поліпшення пам'яті на 75% після використання ефірної олії розмарину.

Ви будете здивовані, дізнавшись, що аромат розмарину може увійти в потік крові з вашого носа або легко подолати шлях безпосередньо до мозку. Він має дуже позитивний вплив на пам'ять людини.

Розмарин дуже легко вирощувати в саду. Це також корисний інгредієнт на кухні. Ви можете просто зірвати кущ розмарину і висушити його над радіатором або на сонці. (Коментар перекладача: Так сушити пряні чи лікарські трави не можна. Тільки у затінку, з інтенсивною циркуляцією сухого повітря.) Тепер, покладіть листя в банку, і ви можете його використовувати щоразу, коли захочете. Саморобний сухий порошок розмарину є більш ароматичним ніж той, який ви купите в магазині.

Спробуйте використовувати масло розмарину або його порошок, щоб поліпшити пам'ять.

+1
453
RSS
12:57
+2
Та невже? Корисний допис. Треба буде розвести в саду. Мені подобається саме слово розмарин а ще ось майоран.
12:59
+2
Здається правильніше буде не «через запах розмарину», а «завдяки нюханню розмарину ».

Випадкові Дописи