Геноскоп: 7 поколінь предків

Геноскоп: 7 поколінь предків
Джерело матеріалу:

Вплив семи поколінь предків на долі нащадків


Йдучи до праотців, душі покійних не зникають безслідно, інформаційний та генетичний зв'язок між ними та їхніми нащадками зберігається. Більшість стародавніх традицій визнавало значущість впливу предків на нащадків. Рідко кому не доводилося чути про печатку або прокляття роду, що лежить на семи поколіннях якогось жахливого грішника. У грецькій міфології сім поколінь Тантала розплачувалися за гріх дітовбивства. Генеалогічні дослідження криміналіста Чезаре Ломброзо переконливо довели, що у маніяків, ґвалтівників і жорстоких вбивць в роду колись уже були злочинці. Зараз практично ніхто не сумнівається в тому, що таланти, здібності та багато психологічних якостей передаються у спадок. Астрологи ж переконані, що нащадки успадковують не тільки хвороби, зовнішні ознаки і таланти своїх предків, а й у багатьох випадках саму долю, часто розплачуючись за гріхи своїх батьків, дідів і прадідів.

Сукупний вплив семи поколінь предків в авестійській астрологічної традиції отримало назву «геноскопу», який суттєво відрізняється від індивідуального гороскопу, оскільки являє собою якесь кліше життєвих ситуацій і подій, які напевно реалізуються в житті людини, якщо вона не почне проявляти свої особисті індивідуальні якості, а просто «плистиме за течією». Іноді ж духовність спонукає людину до змін, до внесення в долю коригувальних і напрямкових програм, реалізація яких у виняткових випадках здатна повністю перекрити вплив геноскопу, звільнити людину від гніту кармічного потенціалу, накопиченого його предками протягом семи поколінь. Подібне рідко, але трапляється, і лише в тих випадках, коли людина проявляється як яскрава харизматична особистість, проживає незабутнє життя і сама стає батьком багатьох дітей — прабатьком нового роду.

Набагато частіше люди в тій чи іншій мірі стають «жертвами» своїх же пращурів і часом проживають не своє життя, а варіацію на тему геноскопу, своєрідне попурі з доль своїх предків.


Є кілька основних правил, що визначають дію геноскопа: 
 • 1. Відсутність впливу гороскопу (коли на людину практично не діють ритми його власної дати народження); 
 • 2. Повторення долі предків, прояв спадкових хвороб, психологічних комплексів і проблем старшого покоління; 
 • 3. Повторення сигнатур предків (родимок, родимих плям); 
 • 4. Збіг дати народження з датою народження або смерті предків; 
 • 5. Народження дитини недоношеною (менше 7 місяців) або переношеною (10 місяців); 
 • 6. Рання поява зубів у дитини; 
 • 7. Контакт з померлими предками за допомогою сновидінь.

Якщо хоча б кілька з перерахованих вище правил матимуть місце в житті людини, то можна з великою часткою ймовірності стверджувати, що її індивідуальна доля багато в чому залежатиме від геноскопу — колективної карми предків. Така людина несвідомо схилятиметься в напрямі розвитку предків, які мають на неї найбільший вплив, проявити власну індивідуальність їй буде непросто. В такому випадку залишається сподіватися тільки на самих предків, адже людину можуть незримо вести як найкращі представники роду, так і ті предки, чий вплив може виявитися згубним для нащадка. В даному випадку все залежатиме від значущості в гороскопі людини однієї з семи планет (видимих неозброєним оком), оскільки кожне з семи поколінь в геноскопі пов'язано з певною планетою.

Зв'язок між долями предків і долею нащадка саме й визначається датою його народження, оскільки астрологічний вплив планет вельми мінливий. Щоб визначити, хто саме з 64 предків (а в семи поколіннях їх саме стільки) матиме найбільший вплив на долю індивідуума, чиї гени візьмуть гору в його характері, необхідно добре вивчити гороскоп даної людини з метою виявлення планети — провідника впливу енергії Роду. Для цього необхідно знати, що в геноскопі перше покоління пов'язано з Сонцем, друге — з Місяцем, третє — з Меркурієм, четверте — з Венерою, п'яте — з Марсом, шосте — з Юпітером, а сьоме — з Сатурном.


Зупинимося на цьому моменті трохи докладніше:

Покоління №1 — це ми самі. Воно, звісно, пов'язане з Сонцем — центром нашої планетарної системи, джерелом енергії та символом життя. Адже на відміну від холодних планет, зірка на ім'я Сонце перебуває в постійному термоядерному кипінні, вона немов «вирує», викидаючи в простір найпотужніші протуберанці й сонячний вітер, що пронизує всю Сонячну систему. Одне слово, Сонце живе, а отже, воно пов'язане з поколінням живих, і не просто живих, а молодих, чия кипуча енергія, бажання блищати можуть бути уподібнені Сонцю. Отже, все починається особисто з нас — хто є першим поколінням в семиступінчастій піраміді геноскопу.

Покоління №2 — це наші батьки, їх двоє, тобто пара. Батьки і матері пов'язані із супутником Землі — Місяцем, що надає величезний вплив на формування емоційного світу. Несвідомий, інстинктивний, рефлекторний прояв людини підпорядкований впливу Місяця, зміні його фаз і руху нічного світила за зодіакальним колом. Все, що закладається в дитинстві: звички, безпосереднє ставлення до світу й адаптація в ньому, емоційне сприйняття — цим ми зобов'язані своїм батькам. Деякі люди, в гороскопах яких вплив Місяця превалює, і в дорослому віці залишаються великими дітьми — емоційними, образливими і примхливими. Наївність та інфантилізм, що проявляються в зрілі роки — негативний наслідок надмірної любові й нав'язливої опіки батьків. Друге покоління вкрай важливе для формування особистості, її сприйнятливості й адаптації в суспільстві. Якщо генетичний взаємозв'язок між дітьми і батьками порушений, то людина, навіть маючи таланти, не зможе пристосуватися до цього світу. Можливість безперешкодного спілкування зі спорідненими душами, вміння знаходити правильні рішення в навколишньому світі вбираються якщо і не з молоком матері, то вже точно формуються в перші роки життя під безпосереднім впливом батьків.

Покоління №3 — це наші бабусі й дідусі — 4 людини. З цим поколінням пов'язана планета Меркурій, у віданні якої перебувають сфери спілкування, навчання, обміну інформацією. Від бабусь і дідусів люди переймають інтелектуальні можливості, здібності до сприйняття, таланти, багато поведінкових особливостей. Виявляється, через покоління передається більш важлива генетична інформація, ніж безпосередньо від батьків. Якщо хтось із бабусь чи дідусів займався наукою, викладацькою діяльністю, літературою, то можна очікувати прояву таланту або наукових здібностей у онуків, але не у дітей, адже відомо, що на дітях геніїв природа відпочиває.

Покоління №4 — прадіди і прабабусі — 8 осіб. Це покоління знаходиться під небесним патронатом Венери — планети, великий цикл якої дорівнює рівно 8 років. Четверте покоління вважається серединним з семи поколінь, а тому прадіди і прабабусі вважаються хранителями гармонії та рівноваги. З Венерою (четвертим поколінням) пов'язані такі поняття, як любов, радість життя, прихильність до матеріальних благ. Вважається, що матеріальні цінності, зароблені чесною працею або отримані у спадок, потрібно зміцнювати і примножувати. Якщо предки 4-го покоління були заможними, то їхньому нащадку передасться вміння заробляти, якщо ж вони грішили по матеріальній частині, то цей гріх лежатиме на продовжувачах роду і не дозволить їм стати багатими, як би вони того не хотіли.

Покоління №5 — прапрадіди і прапрабабусі — 16 осіб. З п'ятим поколінням співвідноситься Марс, з яким пов'язана сила волі, енергія, пасіонарність, вміння досягати поставленої мети, перемагати. Марс — це імпульс до дії. Без волі, енергії, пристрасті ми нічого не зможемо домогтися в житті. Саме від покоління Марса нащадкам передаються вояцькі якості, рішучість, готовність до дії. Безвільність, боягузтво або ж жорстокість, невмотивована агресія можуть бути продовженням гріховності предків 5-го покоління.

Покоління №6 — це діди наших прадідів. Цих предків — 32. Шосте покоління пов'язане з Юпітером — планетою влади, авторитету, духовності та світогляду. Кількістю 32, кожен з них представлений як тотем, або також символічно представлений у вигляді одного з 32 зубів. Зуби, що рано випадають, свідчать про руйнування зв'язку з цим поколінням. Отже, не просто урвалася «часів єднальна нитка», а перервався зв'язок справжніх поколінь, історичний зв'язок. За шостого покоління здійснюється незримий зв'язок між людиною і національним духовним (в тому числі релігійним) еґреґором. У предках шостого покоління містяться величезні колективні (еґреґоріальні) сили, вони можуть стати для нас сполучними ланками в ланцюжку передачі традицій, заповідей, істинних знань і вчень.

Покоління №7 — це прадіди наших прадідів. Всього 64 людини. Найвіддаленіше від нас у часі покоління пов'язане з найвіддаленішою від Землею планетою — Сатурном. Так само, як незримими для людського ока залишаються Уран, Нептун, Плутон та інші небесні тіла, так само практично невиразним є вплив на людину предків 8-го, 9-го і 10-го поколінь. Знати щось про життя предків, які жили понад 200 років тому, можуть лише нащадки знатних родів, яких, звісно ж, зовсім небагато. Цей зв'язок вказує на проблеми сьомого покоління, за ним можна побачити присуд, справжній рок, фатум, призначення, внутрішній закон та істинний обов'язок людини. Це найсерйозніше покоління.


Отже, 7 поколінь (64 особи) наступним чином впливають на наше життя:

 • 1-е покоління — це ми самі, наше «Я», Ego, як точка відліку. Пов'язано з енергією Сонця.
 • 2-е покоління — батьки (двоє, тобто пара). Пов'язано з енергією Місяця. Саме вони формують наше найближче оточення, емоційне ставлення до світу, потенціал здоров'я. Це також і можливість подальшої адаптації, здатність знайти своє місце в житті. Особливо потужно впливає на людей з сильно вираженим Місяцем.
 • 3-е покоління — бабусі й дідусі (4 людини). Вони передають нам здатності до сприйняття, інтелектуальні можливості, таланти, а також комунікабельність, вміння спілкуватися.
 • 4-е покоління — прадідусі й прабабусі (8 осіб). Вони формують в нашій долі любовні сценарії, вміння жити в гармонії, а також рівень матеріального благополуччя.
 • 5-е покоління — прапрадіди і прапрабабусі (16 осіб). Наділяє нас пасіонарністю, волею, прагненням і вмінням перемагати. Зворотний бік медалі — агресивність.
 • 6-е покоління — діди наших прадідів (32 людини). Відображає в нашій долі зв'язок з традиціями, вченнями, принципами, яких ми дотримуємося в житті. Також воно дарує і соціальне піднесення.
 • 7-е покоління — прадіди наших прадідів (64 людини). Саме це покоління вказує на рок, фатум, призначення в нашій долі.

Цікавий факт:зовнішня схожість з батьками. 
 • Якщо дитина схожа на батька — отже, вона має більш жорсткий генетичний зв'язок з предками.
 • А якщо більше схожа на матір — отже, від багатьох проблем роду вона вільна, більш незалежна в своєму виборі.

Знати своє родове древо потрібно не просто для історії, а для того, щоб краще орієнтуватися і в минулому, і в сьогоденні, і в майбутньому, яке є прямим віддзеркаленням і продовженням минулого.

Відати про предків якомога більше — завдання кожної людини, яка хоче обрати свій власний життєвий шлях. Заслуги благих предків можуть стати прекрасним прикладом для вибору правильного розвитку особистості, в той час як знання невирішених проблем і гріхів не найкращих представників родового древа допоможуть уникнути повторення їхніх помилок і посилення негативної карми всього Роду.

Підготувала: Є.Г. Панькова
(Культурно-Просвітницький Громадський Фонд Алтайського краю
«Спадщина родових Джерел»)


Від перекладача: До речі, 64 людини — це лише сьоме від нас покоління, тоді як в сумі в семи поколіннях є 64+32+16+8+4+2+1=127 осіб… Майже вдвічі більше, ніж 64… Але це так собі — зауваження суто з математичної точки зору.

+1
1801
RSS
12:10
+2
Тут би почути авторитетну думку Дзвінкої Сопілкаркипублікацією якої навіяне бажання розмістити цю статтю! _соромлюсь
Цікава стаття, навіть дуже цікава. Але це кармічна астрологія, а я до неї ще не добралася.
14:42
+2
Сім поколінь може і вливають на життя одної людини. Якщо взяти за перше покоління не одну людину, а пару = він+вона (одружені ), то число семи поколінь =64+32+16+8+4+2=128 (!). Саме ці 7 поколінь впливають на долю дітей нульового покоління, тобто кожного з нас — дітей.
Але 7 поколінь ЇЇ або ЙОГО маютьтеж число 127. А разом це =254. А чим це число цікаве?
Число 254 цікаве тільки тим, що:
— 254=127+127;
— сума його цифр — 11, добуток — 40;
— 254-й день в звичайному році — 11 вересня (в православ'ї це — Головосіка, в сучасній історії США — «чорний вівторок»).
Більш нічим воно не прикметно.
_не_знаю _не_знаю _не_знаю
Натомість число 127 — це дуже цікаве просте число! Зокрема, це:
— 31-ше просто число;
— 7-ме число Моцкіна і водночас — одне з чотирьох відомих на сьогодні простих чисел Моцкіна;
— 4-те просте число Мерсенна і водночас — одне з чотирьох відомих подвійних чисел Мерсенна;
— сума його цифр — 10, добуток — 14;
— одіозне число;
— недостатнє число;
— число років життя праматері Сари (Бут. 23:1);
— запис цього числа в двоїчному коді — 1111111;
— і т.ін.
Хто такі Моцкін і Мерсен?
Природно, що математики! _сміюсь _стежу _сміюсь
Теодор Семюель Моцкін (1908-1970) — ізраїльсько-американський математик, зробив великий внесок в теорію лінійного програмування.
Марен Мерсенн (1588-1648) — французький математик, фізик, філософ і богослов, теоретик музики. Протягом першої половини XVII століття був, по суті, координатором наукового життя Європи.
Якщо взяти за перше покоління не одну людину, а пару = він+вона (одружені ), то число семи поколінь =64+32+16+8+4+2=128 (!).

Ні, ти помилився:
64+32+16+8+4+2=126
Але:
128=64+32+16+8+4+2+1+1
Здається, ти загубив останні дві одинички…
_соромлюсь

Випадкові Дописи