Келих вина важливіше різних вправ

Келих вина важливіше різних вправ
Джерело матеріалу:

Дослідження показали, що в старості келих вина значно важливіший різних вправ.

Дослідження: в старості випити келих вина важливіше, ніж робити вправи!

Напевно для вас це звучить, як дикість, проте кілька досліджень підтвердили це!

Дослідження, проведене під назвою «90+ Study», почалося в 2003 році з метою аналізу літніх людей. Учасники цього дослідження спочатку були частиною іншого дослідження під назвою «Коротке дослідження світу дозвілля» (LWCS), яке почалося в 1981 році.

Використовуючи інформацію від цих учасників, команда дослідників, що працюють над 90+ Study, повинна була дізнатися: «Що дозволяє людям жити до 90 років і старше?»

Цілі дослідження полягали в наступному:

  • Визначити фактори, пов'язані з довгожительством.
  • Визначення змінних факторів ризику смертності і деменції.
  • Вивчити показники когнітивного і функціонального спаду у старіючих людей.
  • Вивчити епідеміологію деменції у людей похилого віку.
  • Вивчити клінічні патологічні кореляції у людей похилого віку.

Учасників дослідження відвідують два рази в рік для нейрофізіологічних і неврологічних тестів.

По склянці чи пляшці?

Вино може допомогти, але це не означає, що ви повинні випити цілу пляшку на вечерю. Модерація — це ключ! Згідно [досліджень] клініки Майо, для здорових дорослих старших 65 років помірність — це одна склянка. Для тих, хто молодше 65 років, це дві склянки. Стандартна склянка — 12 рідких унцій пива, 5 рідких унцій вина або 1,5 рідких унції дистильованих спиртів. [1 унція рідка англ. (fl oz) = 28,413 мл (см³)]

Було доведено, що помірне споживання алкоголю дає наступні переваги:

  • Менші шанси на ішемічний інсульт.
  • Можливе зниження ризику розвитку діабету.
  • Знижений ризик розвитку або смерті від серцевих захворювань.

Дослідження, опубліковане в Британському журналі спортивної медицини, показало, що фізична активність може протидіяти негативним наслідкам вживання алкоголю. Автор дослідження д-р Еммануель Стаматакіс вивчив дані, зібрані з опитувань в галузі охорони здоров'я з Англії і Шотландії, а потім розділив 36 370 учасників на три групи.

Групи були розділені на тих, хто був не дуже активним, з помірною кількістю вправ і тих, хто займався спортом на регулярній основі. Потім група дослідників подивилася, скільки алкоголю споживають люди в кожній групі, відповідно.

Обчислюючи 5735 смертей протягом наступного періоду тривалістю 10 років на людину, дослідники виявили, що в порівнянні з довічним утриманням від алкоголю, небезпечне вживання алкоголю пов'язане з підвищеним ризиком смерті від всіх причин. Вони також відзначили, що чим більше напоїв було випито щотижня, тим більший ризик смерті від раку.

Коли вони порівнювали щотижня рекомендовану кількість вправ для дорослих, вони виявили, що вона «здавалося, повністю знищила» ризик смерті від раку через алкоголь.

Обов'язково не забудь поділитися статтею з друзями!

+2
457
RSS
06:39
+2
Здається, тут протиріччя. На початку статті кажуть, що помірне споживання вина є корисним, а вкінці доводять, що алкоголь збільшує ризик смерті від всіх причин. Мені приємніше випити келих вина ніж горілки.
Так, протиріччя є, але я його помітила лише, коли закінчила переклад. Можливо це результат неперавильного перекладу з англійської? Я не знайшла оригіналу.
Я теж більше люблю вино ніж міцні напої. Особливо червоне.
06:42
+2
А другий висновок: фізичні вправи зменшують ризик смерті від раку.
Помірна фізична активність є гарною профілактикою багатьх болячок.
17:53
+2
Всьому має бути МІРА.
17:23
+1
_чудово Ух ти!!! _чудово

Випадкові Дописи