13 знак зодіаку — Змієносець

13 знак зодіаку — Змієносець
Джерело матеріалу:

Змієносець — тринадцятий знак Зодіаку, з якоїсь причини, що не потрапив до числа зодіакальних сузір'їв!

У міфології, Змієносець ототожнюється з богом лікування Асклепієм, сином Аполлона, який був здатен повертати до життя мертвих. Аїд, усвідомлюючи, яку силу має Асклепій, переконав Зевса вбити його блискавкою. А після смерті Зевс вирішив помістити його серед зірок.

Сузір'я Змієносця (лат. «Serpentarius» — «людина, що несе змій») входить до списку 48 сузір'їв, описаних Птолемеєм. Змієносець зображується як людина, що тримає в руках величезну змію, яка розділяє його тіло на дві частини. Сьогодні змія, що обвиває посох Асклепія, є символом медицини. Астрологи формально не включили Змієносця в зодіакальне коло, оскільки сонце знаходиться в цьому сузір'ї всього лише 19 днів. Астрологи вважали, що сузір'я Скорпіона прямо переходить в сузір'я Стрільця. Але насправді це не так: після сузір'я Скорпіона сонце протягом 19 днів проходить через сузір'я Змієносця, перш ніж увійти до сузір'я Стрільця — дивіться діаграму нижче:

За великим рахунком, знаки зодіаку є такою собі «дорогою» або «стежкою» сонця, якою воно рухається протягом року по небу. Ці знаки насправді є сузір'ями, які сонце перетинає протягом річного циклу. Основні 12 знаків зодіаку добре всім нам знайомі: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби. Однак, про існування тринадцятого знаку зодіаку (Змієносець) мало хто знає. Визнати зараз існування 13 знака зодіаку було б для астрологів вкрай незручно. Адже вони звикли вважати, що гороскоп складається з кола — з 12 знаків зодіаку і з 12 домів гороскопу. Але небеса — це жива істота, яке змінюється після декількох тисяч років, і астрологи, які хочуть залишатися точними у своїх прогнозах, так само повинні змінюватися разом з небесами.

Сузір'я Змієносця пов'язують також із таким персонажем, як Імхотеп — чоловік, який жив в Єгипті в 27 столітті до н.е… В юдеї Йосипі, сині Якова, так само можна знайти безліч тих же якостей, які притаманні Імхотепу, якому приписують безліч досягнень, в тому числі знання в медицині і їхнє використання на практиці. Вважається, що Імхотеп подарував людству дар зцілення. Символ змії, який і сьогодні широко використовується в медицині, був спочатку пов'язаний з ім'ям Імхотепа. Імхотеп для давніх греків був більш відомий, як Асклепій, але володіли вони однаковими якостями. Якості, перераховані нижче, описують Змієносця, Імхотепа, Асклепія та Йосипа. Основні характеристики цього зодіакального знаку, представлені нижче, були виділені Бетті Родос.

Отже, якості, притаманні 13 знаку зодіаку — Змієносцю:
 1. тлумач снів, має сильне передчуття;
 2. привертає щастя і удачу;
 3. йому притаманні високі ідеали, це людина, яка знаходиться в пошуку миру і гармонії;
 4. доктор медицини або науки;
 5. прагне до вічного розвитку і набуття мудрості, керівник, прагне зціляти оточуючих;
 6. архітектор, будівельник, тягнеться до зірок, як в прямому, так і переносному сенсах;
 7. податковий інспектор;
 8. має здатність до астрології, прекрасний екстрасенс;
 9. виразно буде мати велику сім'ю, але тільки з віком;
 10. йому приносить удачу число 12;
 11. має таємних ворогів в колі сім'ї або близького оточення;
 12. прекрасний батько;
 13. йому призначене високе положення по життю і слава після смерті;
 14. мудрий і геніальний;
 15. любить носить одяг яскравих кольорів, в основному в клітинку.

Справжні знаки ЗОДИАКА:

 • ОВЕН = 19 квітня — 13 травня
 • ТЕЛЕЦЬ = 14 травня — 19 червень
 • БЛИЗНЮКИ = 20 червня — 20 липень
 • РАК = 21 липня — 9 серпня
 • ЛЕВ = 10 серпня — 15 вересень
 • ДІВА = 16 вересня — 30 жовтень
 • ТЕРЕЗИ = 31 жовтня — 22 листопада
 • СКОРПІОН = 23 листопада — 29 листопада
 • Змієносець = 30 листопада — 17 січень
 • СТРІЛЕЦЬ = грудень 18 — 18 січень
 • КОЗЕРІГ = 19 січня — 15 лютий
 • ВОДОЛІЙ = 16 лютого — 11 березень
 • РИБИ = 12 березня — 18 квітня
+2
7856
RSS
В принципі (лише в принципі!) з зодіакальними гороскопами все вірно… було кілька тисяч років тому, коли ця система лише формувалася. Але відтоді через прецесію земної осі «маршрут» руху сонця сузір'ями трохи змінився. Тому нині зодіакальних сузір'їв таки 13, а не 12, як було за часів вавилонських халдеїв… А період прецесії земної осі довгий — мало не 26 тис. років!..
Гарну статтю ви знайшли, пане Тимуре. Не знаю, як там у давніх халдеїв, але про сузір'я Змієносця, було відомо арійським зіздарям ще у сиву давнину.
Про Змієносця
P.S. Я хотіла цю статтю про Змієносця перекласти і виставити у нас на сайті для розширення дискусії, але вона чомусь не хоче копіюватися. З мене поганий хакер.
Я старався…
Я народився 14 квітня. Мене переконали, що я ОВЕН. Чи так це? — питаю я в астрологів сайту?
Згідно західної астрологічної традиції, ви дійсно Овен.
11:01
+2
Дякую, Дзвінко! Хоч і баран-бараном, та все ж краще від холодних РИБ.
Риби не холодні. Просто вони вже все знають, усе пережили і їх уже нічим не здивуєш. Кажуть, що Рибами народжуються ті душі, які готові остаточно звільнитися від своєї карми, зупинити колесо Сансари і перейти на Вищі плани буття.
Кажуть, що Рибами народжуються ті душі, які готові остаточно звільнитися від своєї карми, зупинити колесо Сансари і перейти на Вищі плани буття.

???
Ющенко Віктор Андрійович
Краще бути Козерогом, ніж отакою Рибою…
20:12
+2
Наскільки пам’ятаю, Риби люблять завжди вляпатися в якусь ідеологію, релігію, секту, партію.
Саме так. Останній крок найважчий. І найстрашніший. Хто боїться, той робить помилкові вчинки свідомо чи НЕсвідомо, шоб колесо перероджень крутилося далі.

Випадкові Дописи