Створюємо правила сайту

Група розвитку сайту.

Створюємо правила сайту

Шановні користувачі сайту та учасники групи розвитку! Прошу долучитися Вас до створення правил сайту.

На нашому сайті правила будуть не формальністю, а основним інструментом забезпечення правильного розвитку проекту.

Оновлення 26.09.15: Правила сайту переміщені у відповідний розділ. Якщо будуть якісь пропозиції чи зауваження щодо них, прошу публікувати тут в коментарях.

0
589
RSS
1.2 Всі текстові публікації користувачів повинні бути на українській мові.

Даний сайт створений для українських користувачів, тому і мова матеріалів повинна бути відповідна. Якщо Ви бажаєте переопублікувати матеріал з іншомовного сайту, будь ласка, попередньо перекладіть його на українську.

В цитаті є помилка (русизм). Замість «на українську» має бути «українською». І ще не «на іноземних мовах», а "іноземними мовами"
Бажано залучити до розробки і модерування сайту хорошого філолога.
Все решта цілком логічно. І, на мою думку, достатньо.
20:42
В цитаті є помилка (русизм). Замість «на українську» має бути «українською». І ще не «на іноземних мовах», а "іноземними мовами"


Остаточний варіант правил дамо комусь вичитати.
20:40
Думаю, ще треба додати пункт про те, що відповідальність за публікації несуть самі автори цих публікацій і думка адміністрації сайту не завжди співпадає з думкою авторів публікацій. Це стандартний пункт на більшості сайтах, щоб захистити себе.
00:18
УВАГА! Текст правил сайту був суттєво доповнений. Прошу всіх прочитати та висловити свої зауваження та пропозиції!
А куди відправляти пожертви на розвиток сайту?
12:24
Поки що нікуди, тому що зараз немає потреби в них. Але в лютому треба буде платити за хостинг, тоді і повернемось до цього питання.
В цілому, правила нормальні! Можна буде потім їх доповнити чи змінити у разі необхідності. Взагалі, то правила можна деталізувати до безкінечності, адже життя підкидує все нові і нові ситуації, і ми все передбачити не зможемо!
12:47
Так, звичайно, будемо доповнювати в разі необхідності. А на цей момент головне захистити сайт від різних тролів, які можуть псувати спокійну атмосферу спілкування.
Ну можна написати тоді, про заборону реєструвати кілька облікових записів з одного АйПі, заборону нецензурщини та образливих слів у ніках, підписах на профілі, аватарах, заборону еротичних та порно аватарів, заборону ніків, що складаються з одних цифр, безглуздих ніків типу «qwertyuiop», «poiuyt», «щзщлзщ», «454прцц» і т. п.
Я би все-таки розглянув питання дозволу на публікації у власних блогах і створення нових тем тільки після рекомендації, або хоча б після 5-10 коментарів у обговореннях, з яких можна буде хоч якось побачити суть новачка.
13:39
+1
Заборону реєстрації з одного айпі думаю не варто робити, бо є багато моментів, коли в користувачів може бути однаковий айпі. А от заборони щодо назв ніків, аватарів та ін. слушні. Пізніше додам в правила.

Я би все-таки розглянув питання дозволу на публікації у власних блогах і створення нових тем тільки після рекомендації, або хоча б після 5-10 коментарів у обговореннях, з яких можна буде хоч якось побачити суть новачка.


Не хотів би таке робити. Є чіткі правила. І якщо публікація їх порушує, то її видаляють. Думаю, зараз цього вистачить. Не хочеться ускладнювати зайвий раз правила. Хочу щоб людина зразу після реєстрації мала всі можливості і по-швидше залучалася до повноцінного спілкування на сайті. А завдяки чітким правилам, тролі, думаю, і так не зможуть довго бути на нашому сайті.

Хоча, у разі необхідності, завжди можна буде переглянути правила.
Заборону реєстрації з одного айпі думаю не варто робити

Ну тоді б варто було хоч на словах заборонити одній людині реєструвати два і більше акаунтів, щоб не було як на НО Ігор К. ставить гали Миро і навпаки, рейтинг матеріалів накручує сам собі. А там ще є акаунт і самого НО і може ще. Таких клонів тілльки й можна вирахувати по АйПі…
15:02
+1
Ну тоді б варто було хоч на словах заборонити одній людині реєструвати два і більше акаунтів,


Згоден. Зробимо!

щоб не було як на НО Ігор К. ставить гали Миро і навпаки


А мені ще дуже подобається коли на НО пан Миро першим коментує публікації пана Ігора :)))))
14:50
+1
Нова редакція правил!
Додано розділ 3 з правилами реєстрації на сайті. Дякую пану Анатолію за ідеї!

Хтось ще має якісь зауваження чи пропозиції?
22:24
Правила сайту переміщені у відповідний розділ. Якщо будуть якісь пропозиції чи зауваження щодо них, прошу публікувати тут в коментарях.
Не зрозумів чим відрізняються правила 1.1 та 1.2 на сторінці svitoch.in.ua/pages/rules.html
Може, їх об’єднати?

2) фото дітей також підпадає під заборону 3.6?
Просто, є безліч оброблених графічними дизайнерами зображень людей… які не є акторами… але створюють якийсь образ. Ось, наприклад: www.google.com.ua/search?q=%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C&espv=2&biw=1366&bih=683&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIz_Gft7mVyAIVwhAsCh2HJwjp#tbm=isch&q=%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%8F

Можна дати попередження, що аватар буде видалено, при зверненні зображеної на ньому особи…
23:27
Не зрозумів чим відрізняються правила 1.1 та 1.2


Відрізняються тим, що в першому випадку легко побачити порушення. Наприклад, хтось когось обізве дурнем чи ідіотом. Тому тут автоматично призначається покарання.

А в другому випадку трохи складніше. Тому що порушник свідомо чи несвідомо може ображати інших непрямо. І тут вже повинен модератор визначати чи варто зупинити порушника, і чи це взагалі порушення чи просто конструктивна критика.

2) фото дітей також підпадає під заборону 3.6? Просто, є безліч оброблених графічними дизайнерами зображень людей… які не є акторами… але створюють якийсь образ.


Пропоную змінити цей пункт на:

В якості аватара заборонено використовувати фото інших людей, крім тих:
— які взяті з фільмів, і асоціюються в першу чергу з персонажем
— які є оброблені графічними редакторами і асоціюються в першу чергу з певним образом, а справжню людину, яка на фотографії, впізнати складно.
23:53
«В якості» можна замінити на «При виборі аватару»,
«взяті з кінофільмів та мультфільмів», і напевне треба ще подумати і якось простіше то написати
10:07
Так, пізніше спростимо текст правил. Поки що головне його зміст.
Думаю, можна залишити лише "… асоціюються в першу чергу з певним образом." Бо впізнати, думаю, в будь-яком разі можна, якщо риси чіткі, але от про наголос на образ варто згадати.
11:58
Просто тоді хтось може взяти наприклад фото відомого політика чи ще когось, домалювати в фотошопі йому роги, і повісити собі в якості аватара. Я таке бачив на інших сайтах, і не хотів би щоб було у нас.
23:24
Давайте зробимо так:
Як аватар заборонено використовувати фото інших людей, крім тих:
— які взяті з фільмів, і асоціюються в першу чергу з кіноперсонажем
— які асоціюються в першу чергу з певним образом, а справжня людина, яка на фотографії, не є загальновідомою персоною.
Так значно краще. :) Хтось впізнає цього хлопчика? Ні? Ну то це буде моїм аватаром. :)
Це взагалі то дівчинка! )))
Але ж яка різниця! )))
18:44
Є бажання створити правила — створюйте, та знайте будь які правила створюють для того щоб їх порушити. І я за порушення-розвиток. Чому ні?..
19:04
Дивлячись що ти розумієш під «розвитком». Якщо в нас зараз тут наберуться всякі тролі, які почнуть писати нецензурні слова, ти вважатимеш це розвитком? Ось для того і потрібні правила, щоб такі випадки можна було швидко прибрати.
21:16
А що таке порушення-розвиток
22:50
+1
До Правил сайту додано нове правило:

1.6 Заборонено в публікаціях та коментарях розміщувати негативну інформацію про непублічних людей, які не зареєстровані на сайті, з додаванням їхніх фотографій чи вказуванням їхніх прізвищ.
10:18
+2
Додано нове правило:

1.7 Заборонено розміщувати зображення, які викликають сильні асоціації з насильством та іншими негативними речами і цим самим порушують приємну атмосферу перебування на сайті.
Як і хто визначатиме «силу асоціацій»?!
Модератор особисто?.. Читачі?.. Автори на засадах самоцензури?..
Ось зображення сирого м'яса:
М'ясо
Якщо людина є переконаним вегетаріанцем, ця картинка може викликати у неї оті самі "інші негативні реакції"…

Або моя донька, наприклад, терпіти не може стару цибулю:
Цибуля
Отож ця картинка для неї — «фууу, гидота!»

Або, наприклад, людина потерпає від алергії на шерсть тварин (як-от я):
Котик
Отож ця картинка може викликати у неї неприємну асоціацію, але ніяк не «мі-мі-мі!!!»


Бо загалом-то, утворення асоціацій в мозку кожної окремої людини відбувається в дуже оригінальний, буквально в індивідуальний спосіб!..
11:27
+2
Для розпізнавання того, чому варто бути на нашому сайті і чому не варто, достатньо здорового глузду.
Зображенню «відрубаної голови» точно не варто бути. Навіть попри те, що деякі збоченці люди можуть поклонятися таким зображенням і вважати, що в них є щось «значуще та святе!».

Випадкові Дописи