​Ретро Венера

​Ретро Венера

Період ретроградності будь-якої планети змінює її енергетику та вплив на нашу свідомість, сприйняття і здатність реагувати. В цей час важче себе контролювати, наше істинне єство частіше проривається назовні, скидаючи тонку маску цивілізованості й пристойності. Всі теми в нашому житті, якими управляє ретроградна планета, переживаються гостріше, яскравіше, глибше та іноді залишають після себе болючі шрами. Це особливо стосується тих, в чиїх гороскопах планета в ретроградному русі зачепить важливі точки.

Цього разу Венера – богиня краси, кохання, багатства і сексу вирішила показати свій примхливий норов і 5 жовтня, дійшовши до 11° Скорпіона, розвернулася в ретроградний рух. Мабуть гостювати в домі Марса і Плутона, які керують цим знаком їй не сподобалося, і вона захотіла хоч на хвильку повернутися до себе додому в Терези.

Венера в Скорпіоні й так істота вельми ревниво-істерична, а ретроградному русі чекати від неї хоч чогось доброго чи пристойного і зовсім не варто. Згадалася пісенька зі старого, ще радянського комедійного фільму: «На грунті ревнощів в глибокій древності доми валили, людей душили…»

До 31 жовтня, коли Венера перетне межу знаків і повернеться в Терези, мабуть можна буде побачити не один скандал. В ретроградному русі Венера залишатиметься до 16 листопада і дійде до 26° Терезів.

Якщо хтось все ще перебуває у стосунках, які давно вже себе вичерпали, то зараз настав найкращий час їх розірвати. Буде бурхливо та боляче, але вже остаточно й назад повернення стане неможливим.

А от в гармонійних парах найближчі кілька тижнів варто бути особливо ніжними та турботливими одне до одного. Тому всі образи та безпідставні підозри, які можуть виникнути в цей час, краще стримати і прояснити ситуацію, коли Венера буде в спокійнішому знаку Зодіаку.

До виходу Венери з ретроградного руху ліпше не закохуватися. Ці нові стосунки навряд чи будуть тривалими. А от повернення до старого кохання зараз цілком реальне.

Настав не найкращий час для дорогих покупок, хоч бажання потратити гроші буде особливо сильним. Навіть дрібнички, якщо вони стосуються краси, зараз краще не купувати, користі з них буде мало.

Це гарний час, щоб переглянути свій гардероб і звільнити полиці від застарілих речей. А улюблені, але пошкоджені речі варто віднести в ремонт. Вони ще довго будуть вас тішити.

І в домі можна почати ремонт чи хоча б генеральне прибирання. Але новосілля краще перенести, як і покупку нерухомості.

Утримайтесь від косметичних операцій та процедур, по можливості перенесіть їх на сприятливіший період.

Ділові переговори тепер розумніше затягувати, щоб остаточно прийняти рішення й підписати угоду, коли Венера повернеться до нормального руху. Бо підписані зараз контракти принесуть лише збитки й проблеми.

Переходити на нову роботу тепер теж не варто, особливо будьте обережні, якщо вам раптом запропонують підвищення. Хоча цілком спокійно можете повертатися на старе місце роботи, яке колись залишили у пошуках щастя.

І хай період ретроградної Венери пройде для вас спокійно та принесе лише приємні несподіванки з минулого.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+3
513
RSS
06:34
+2
В розмовах про ретроградність мене найбільше дивує встановлення самого факту. Це ж якими уважними треба було бути пастухам, щоб довгими ночами спостерігати за нічним небом і помічати і відзначати, що деякі зірки рухаються неправильно. Маяками, ясно, були відносно нерухомі сузір'я. І взагалі, здається мені, філософія почалася, коли почався аналіз, що щось відбувається НЕ ТАК.
21:02 (відредаговано)
+1
Так. Це дивовижно, якщо відкинути теорію про отримання вже готових знань від вищої раси.
Покоління за поколінням, не одну сотню років, пастухи, а може ще й не вони, а просто збирачі та мисливці, спостерігали за рухом маленьких цяток на нічному небі. Поки нарешті хтось помітив, що одна цятка рухається не так як треба. І скільки ще мало змінитися поколінь, поки вирахували усі п'ять блукаючих цяток і назвали їх планетами, на відміну від решти, які назвали зірками.
Тут Жак Фреско гарно показує, як накопичуються знання, які потім перетворюються на технології.
А що то за фільм, з якого ця пісня?..

Випадкові Дописи