До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Спеціалізований сайт про IT в Україні

Спеціалізований сайт про IT в Україні

Почав свою роботу новий спеціалізований сайт про IT в Україні. Його метанадати читачам можливість дізнаватись всю найактуальнішу і найцікавішу інформацію про український IT-бізнес на одному сайті.

Ідея його створення виникла через те, що в українських ЗМІ існує великий дефіцит інформації про місцевий IT-сектор. Переважно подається інформація, яка була скопійована в іноземних ЗМІ і стосується компаній, послугами яких у нас мало хто користується. В той же час в новинах дуже рідко можна побачити інформацію про місцеві IT-компанії, їхні розробки та досягнення. І це при тому що якість послуг вітчизняного бізнесу часто є вищою, ніж в їхніх іноземних конкурентів.

Internet.biz.ua покликаний виправити цю ситуацію. Кожного дня відслідковуються події, які стосуються великої кількості українських компаній та організацій, обираються з них найцікавіші та публікуються для ознайомлення з ними читачів. Також на сайті надається інформація про різні події в IT-сфері (конференції, виставки, зустрічі) та про цікаві вебінари.

Іншим завданням Internet.biz.ua є поширення інформації про українські IT-компанії та розробників для того щоб спонукати користувачів робити вибір на користь вітчизняного бізнесу, адже розвиток українських компаній забезпечує появу нових робочих місць, ріст економіки країни і зрештою покращує життя кожного з нас.

+2
168
RSS
14:39
+3
Це тільки початок. Пізніше на цьому сайті буде більше цікавої інформації, яка стосується не тільки великих компаній та організацій.
15:58
+2
Нарешті на сайт роздуплилися! Враховуючи, що асоціація «IT Ukraine» була створена ще в 2004 році та включила в себе всі передові ІТ-компанії й університети, де готувалися профільні фахівці, а в 2006 році в інтерв'ю мені тодішній президент асоціації Ігор Мендзебровський стверджував, що вони вже «перетворилися на єдине ціле» — отже, через 18 років після створення нарешті можна було і до єдиного сайту дозріти!
_сміюсь
16:42 (відредаговано)
+3
А до чого тут взагалі асоціація «IT Ukraine»? _розгублений _сміх
Поки що над сайтом працює тільки одна людина _підморгування
А до того, що об'єднані в асоціацію «IT Ukraine» діячі ІТ-сфери вже могли б замутити подібний сайт. Але ж не спромоглися…
17:05
+2
Дякую, друже Доброславе. Корисна інформація. Першопрохідці, як правило, одинаки. Ніша пустувала і чоловік її зайняв. Подивимося, чи надовго.
Цікаво. Біля мого будинку почалося будівництво відразу двох кварталів для ІТ компаній. Мабуть ця галузь для України скоро стане ведучою.
В будь-якому разі, ІТ-фахівців не більше 10% від загальної кількості потенційних працівників… Статистика!..
_вибачаюсь
Отож ще 90% треба працевлаштовувати десь в інших сферах.
Десь читала, що поява одного айтішника створює 50 нових робочих місць навколо нього.
02:02 (відредаговано)
+1
Згадалося… _сильно_сміюсь


Что, Витусик?.. Ах, полочка под кофе сломалась… Бедненькая ты наша!.. Петрович, у секретарши CD-rom накрылся, поменяешь?..

_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь


Гумор ІТ-шників…
06:40
+2
Що, Дзвінко, почалося будівництво аж двох кварталів для ІТ? Може двох будинків?
Ні. Це два великих комплекси, де буде кілька офісних будівель, спорткомплекси, дитячі садочки і початкова школа, кафе, фонтани і ще щось для розваг. Там лише житла не буде. І вони розміщені по різні боки вулиці, на відстані однієї запинки автобуса. Це ІТ парк і Львів Тех Сіті.
11:14
+1
До речі, я колись десь висловлював думку, що українські айтішники і програмісти не мають «підприємницької хватки» а здатні тільки «пахати» на «дядю із-за океану» (тобто програмувати на замовлення іноземних компаній, яким і дістається вся слава і прибуток від кінцевого продукту. Зараз визнаю, що тут я помилявся. Тепер знаю, що є багато українських команд (стартапів), які створюють і пропонують саме кінцевий продукт для користувачів. Тільки ось пропонують вони його переважно тільки на іноземних ринках, де ринок набагато більший і грошовитіший. Український ринок поки що досить вузький, бідний і хоче завжди халяви.

Випадкові Дописи