УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Анатолій ВИСОТА: І розквітне та гілка; (1, 10.18)

Анатолій ВИСОТА: І розквітне та гілка; (1, 10.18)


Цей допис про Нострадамуса і Україну я пишу, а ви читаєте.

       Дещо про Мішеля Нострадамуса і його пророцтва
Народився Мішель у 1503 році у Франції в заможній родині нотаря, в родині євреїв-вихрестів. Обидва діди його були лікарями. Дід таємно навчив онука івриту. Але сам Мішель все життя виказував себе як ревного католика. Невеликого зросту (160 см) майбутній лікар проявив себе у боротьбі з епідеміями чуми. Він додумався до того, що причиною хвороби є зараза і тому спалював одяг, матраси і тіла жертв чуми. Одне місто в знак подяки видало Нострадамусу пожиттєву пенсію. Родинне життя мав нещасливе, бо дружина і двоє дітей загинули від тої ж чуми, а дехто твердить, що від невідомої тоді лікарям скарлатини. Через 10 років він удруге оженився: на вдові і мав від неї шестеро дітей.
Але знаємо ми Нострадамуса,

 як провидця, який зашифровував майбутні події у чотири-віршах – катренах, по сто з яких об’єднувалися в окремі центурії (століття). У передмові до своєї книги, виданої в 1555 р., поданої у формі листа до свого однорічного сина Сезара, він пояснює потребу шифрування тим, що якби читачі відразу дізнавалися правду про суворе своє майбутнє, вони прокляли б його і не захотіли далі жити.
Якось у дворі готелю бігали двоє поросят. Побачивши їх, Мішель сказав: чорне ми з’їмо на обід, а біле з’їсть вовк. Почувши це, хазяїн наказав приготувати на обід біле порося. Але його украло вже з кухні і з’їло приручене вовченя. Кухар мусив зарізати чорне порося і гості ним пообідали. Багато пророцтв справдилося ще за життя Нострадамуса, наприклад, про вбивство на турнірі короля Генріха Другого. Читаючи катрени, я натрапляю на «Гістера» — втілену нечисту силу, і розумію, що це мова про Гітлера.

       Про метод Нострадамуса
Вже в першому катрені він сам пояснює: «Я сам сиджу вночі в таємному кабінеті//Спершись на мідну підставку// Язичок полум’я виходить із одинокості// Приносить успіх тому, хто недаремно вірить». Перед дослідником була миска з водою, поверхня якої була вкрита мережею і от там, ніби як на екрані, він спостерігав видіння подій майбутнього. У вказаному вище листі до сина він уточнює: «Я хочу тобі залишити пам’ять про те, з чим мене познайомила БОЖЕСТВЕННА СУТНІСТЬ, з допомогою астрономічних колообертань». Астрологія була потрібна Нострадамусу, щоб прив’язати час деяких майбутніх подій до розташування планет на небі – це були маркери для майбутніх читачів-дешифраторів.

     Перша шифрограма про Україну
Ясно, що в час життя Нострадамуса (1503-1566) не було України як держави, але був народ, який проживав на обох берегах Дніпра, який греки називали Борисфеном. Був спалений татарським ханом Менглі-Гіреєм Київ, сакральна столиця України, який лежить на 50 градусі північної широти.
До центурій 8, 9 і 10 Нострадамус написав передмову у вигляді листа до короля Генріха Другого. Читаємо: «І в жовтні спалахне велика революція, котру багато хто вважатиме найбільш грізною з усіх, які були. Життя на землі перестане розвиватись вільно і настане велика темрява. А весною і після неї пройдуть грандіозні зміни, падіння королівства і великі землетруси; і все це пов’язане з виникненням нового Вавилону, мерзенною проституцією і гидкою духовною спустошеністю. І це триватиме 73 роки і 7 місяців». Після розпаду СРСР в 1991 році, багатьом стало ясно, що мова йде про жовтневий переворот в 1917 р. в Московії. Ось переконайтеся й ви, додавши: 1917 + 74 = 1991.
Продовженням зацитованого є дивні слова: 

«…а потім пустить паростки та, яка так довго була  безплідною, починаючи з п'ятидесятого градуса, і яка обновить всю Християнську Церкву"

 Коли я читав це в 1991 р., то розумів, що це мова йде про Україну, але неясно було, як це вона «обновить всю Християнську Церкву». На той час Москва дала автономію Українській православній церкві (УПЦ) – складовій частині Московського патріархату, але не випустила зі своїх обіймів. Стало зрозуміло мені, щоб що-небудь змінити у православ’ї, УПЦ має стати ПОМІСНОЮ, тобто однією з 15 помісних (автокефальних) церков. І лише в цьому 2018 році, починаючи з квітня місяця, розпочався процес надання автокефалії Константинопольським Патріархатом.
11 жовтня 2018 р. Синод Константинопольського Патріархату 

ухвалив історичні рішення:
«Під головуванням Його Всесвятості, Вселенського Патріарха, Святий і Священний Синод зібрався на чергове засідання з 9 по 11 жовтня 2018 року для вивчення та обговорення питань порядку денного.
Священний Синод детально та тривалий час обговорював церковну справу України в присутності Його Преосвященства Архиєпископа Даниїла Памфільського та Його Преосвященства Єпископа Іларіона Едмонтонського, Патріарших Екзархів в Україні, та ухвалив після розширеного обговорення:

1) Підтвердити вже прийняте рішення про те, щоб Вселенський Патріархат приступив до надання автокефалії Церкві України.

2) Відновити станом на сьогоднішній день Ставропігію Вселенського Патріарха в Києві, одну з його багатьох Ставропігій в Україні, які завжди там існували.

3) Прийняти та розглянути прохання про апеляцію від Філарета Денисенка, Макарія Малетича та їх послідовників, які опинилися у схизмі не з догматичних причин, у відповідності до канонічних прерогатив Константинопольського патріарха отримувати такі звернення від ієрархів та інших священнослужителів з усіх Автокефальних Церков. Таким чином, згадані вище особи були канонічно поновлені у своєму єпископському або священицькому сані, також було відновлено сопричастя їхніх вірних з Церквою.

4) Скасувати зобов'язання Синодального листа 1686 року, виданого за обставин того часу, який надавав у порядку ікономії право Патріарху Московському висвячувати Київського митрополита, обраного собором духовенства та вірян його єпархії, який мав згадувати Вселенського Патріарха як свого Першоієрарха за будь-яким богослужінням, проголошуючи та підтверджуючи свою канонічну залежність від Матері-Церкви Константинополя.

5) Звернутися до всіх залучених сторін із закликом утримуватися від захоплення церков, монастирів та іншого майна, а також від будь-яких інших насильницьких дій та помсти, щоб перемагали мир і любов Христа.

Вселенський Патріархат, 11 жовтня 2018 року
Головний Секретаріат
Святого і Священного Синоду».


Із 5 пунктів найважливішим є перший: «…щоб Вселенський Патріархат приступив до надання автокефалії Церкві України»; і четвертий, яким Київська митрополія виводиться із підпорядкування Московського патріархату і вводиться у підпорядкування Вселенському Патріархату.
Як саме Україна обновить всю Християнську Церкву, стане ясно згодом, сподіваюся, після об’єднавчого собору, створення Помісної Церкви і отримання Томосу про автокефалію у листопаді-18.

       Друга шифрограма про Україну
У третій центурії в катрені-95 читаємо таке:

«Закон Мора поступово потухне / / Потім прийде інший, набагато більше спокусливіший / / Борисфен першим прийде встановити / / Своїми талантами, дарами і мовою більш привабливий закон „

Спробую пояснити, як це я розумію, бо більшу частину життя я прожив в СРСР і вчився тоді в університеті. І для хіміків головною дисципліною була марксистсько-ленінська філософія. Із статті Леніна «Три джерела і три складові частини марксизму» я пригадую, що одним із джерел був «утопічний соціалізм» Томаса Мора 

Отже під словами «Закон Мора» слід розуміти весь соціалізм-комунізм з усією радянщиною й колгоспами, який пропав разом із СРСР. На заміну йому в Україні нині впроваджується «більш спокусливий» капіталізм із приватною власністю навіть на землю. А Борисфен-Україна має встановити в себе ще більш привабливий закон. Що це таке? Відповідь матимемо в майбутньому.

       Павло Штепа пропонує
Ще до 1971 р. – часу написання книги «Мафія і Україна», Павло Штепа розумів те, щоб досягти успіху, Україна має перемогти головного свого ворога – Московщину. Ось як він це пояснює:
«…І ніколи, аж по сьогоднішній день, не припинялася в Україні боротьба сатанинських руйнуючих сил із Божеськими будуючими, творчими силами. Щобільше! Україна своєю старовинною культурною, творчою силою, своєю творчою геніальністю ПЕРЕМАГАЛА тисячоріччями, перемагає тепер і переможе остаточно сатанинські руйнуючі сили і світової банкірської мафії і Московщини. Переможе, як перемагала у своїй кількатисячолітній історії навали на Європу всіх азіатських руйнуючих орд. Західна Європа випередила прадавню Україну культурно лише тому, що Україна оборонила її від азіатських руїнників...
У війні з Азією Україна загубила стільки своєї людності, і то найвартнішої, що з неї та її ненароджених нащадків було би можна заселити всю Європу. Більше половини України обезлюднювалося цілковито кілька разів. За далеко легших обставин зникли чи змаліли до маленьких народців такі колись великі народи та держави як, наприклад, Єгипет, Персія, Візантія, Рим. А Україна, українська Україна не зникла, а живе на своїй прадідівській землі, щоправда на дуже зменшеному обширі. І не лише живе, але й далі бореться зі сатанинськими силами рабства за християнські ідеї та ідеали вільної людини.
УКРАЇНА ПОДОЛАЄ І МОСКОВЩИНУ,
І СВІТОВУ БАНКІРСЬКУ МАФІЮ». (с.385-387)

Вірю, що більш привабливий закон таки настане, бо розквітне українська гілка на дереві людства, яка так довго була засушеною. І тоді Новий Світогляд і Новий Спосіб Життя пошириться з України по всій Землі і приємно здивує людство. Доказом цього є наш Герб, 

центральним елементом якого є Паросток в Божих долонях – символ початку життя на Землі. 

 Хай же буде! 

Додаток від 21 жовтня 2018 р.

На днях Верховна Рада України ухвалила закон про передачу в користування Константинопольсьму Патріархату Андріївської церкви у Києві. Після Стамбула і грецького Афона це буде третя резиденція Вселенського Патріарха. Це, погодьтеся, таки сильний хід України. А ось і сама церква  


Відвідані джерела:
— Пророчества Мишеля Нострадамуса. Киев, «Лыбидь», 1991, 293 с. 


— Дж. Дарден Смит. Пророчества великих. Нострадамус и другие пророки. Клуб семейного досуга. Харьков, 2009, 208 с. 


— Павло Штепа. Мафія і Україна. Львів, 2002, 408 с.

— Анатолій Висота.  Український Герб. П'яте розуміння. https://www.ar25.org/article/anatoliy-vysota-gerb-...

Додаток від 7 січня 2019 р.

Перше: 15 грудня 2018 р. у Києві  відбувся об'єднавчий собор, на якому представники трьох церков  — УПЦ (КП), УПЦ (МП) і УАПЦ утворили нову церкву — Православну церкву України  (ПЦУ). І обрали Епіфанія  митрополитом Київським і всієї України;

Друге: 5 січня 2019 р. Патріарх Варфоломій підписав Томос  

Третє: 6 січня 2019 р в Стамбулі Патріарх Варфоломій передав Томос Митроролиту Епіфанію 

Четверте: того ж дня увечері  завдяки спецоперації Томос був доставлений у Київ; 

П'яте: 7 січня 2019 р. в Києві у Святій Софії  на різдв'яній літургії Томос був виставлений для огляду вірянами 

У всіх цих кроках активно діяв Президент Порошенко.

+10
801
RSS
19:32
+6
Я знову перечитав катрени Нострадамуса і дещо стало ясно, зокрема про Українську Помісну Православну Церкву. Чекаю на ваше прочитання й коментарі.
07:49
+6
Дякую за статтю, так важливо знати про пророцтва Ностердамуса щодо України, сподіваюсь, що так все і буде на щастя та долю.
Цікаво, а чи не написано(зашифровано) часові рамки цього важливого для нас процесу відновлення та зміцнення України та її віри?
08:02 (відредаговано)
+6
Треба ще вивчати далі і читати й інших Провидців. В інеті читав про 2025 рік. Але напрацювання нового світогляду і нового способу життя — тут роботи на кілька поколінь українців.
13:22 (відредаговано)
+5
До катренів Нострадамуса треба ставитися більш обережно. Насамперед тому, що написані вони давньофранцузькою мовою (а можливо, середньофранцузькою — мовою т.зв. «класичного» періоду у старішій орфографії). Мова — це саме той момент, об який чи не насамперед спотикається переважна більшість сучасних тлумачників і коментаторів Біблії, які читають переклади текстів з давньоєврейської, арамейської, давньогрецької мов, а не оригінальні тексти. А потім дивуються нестиковкам і смисловим прогалинам… Те саме і з катренами Нострадамуса: він зашифровував свої послання мовою, що значно відрізняється від сучасної французької, отож нема гарантії, що переклади, якими ти користуєшся, є точними й адекватними.
_вибачаюсь

Дід таємно навчив онука івриту

Шо-о-о-о?!
_наляканий _наляканий _наляканий
Іврит виник лише на межі ХІХ-ХХ століть зусиллями Еліезера бен-Єгуди Перельмана, тому дід Мішеля Нотрдамського (Мішеля з Нотр-Даму — Нострадамуса) не міг навчити онука івриту при всьому бажанні! Навчити давньоєврейській мові міг. І таки навчив… Але не івриту! Різниця в тому, що словник давньоєврейської мови, якою написана Тора, складає приблизно 5000 слів, тоді як словник івриту значно більший. Наприклад, в давньоєврейській мові точно не було таких слів, як «картопля», «театр», «кішка» та ін., тоді як в івриті ці слова існують.

Невеликого зросту (160 см) майбутній лікар проявив себе у боротьбі з епідеміями чуми.

Не тільки. Нострадамус був також видатним парфумером свого часу.

Перед дослідником була миска з водою, поверхня якої була вкрита мережею...

Чим була вкрита?! Мережею?! Чи мереживом?! Чи сіткою?! Чи брижами?!
_здивований
Все ж таки правильна термінологія дуже важлива…

Борисфен-Україна має встановити в себе ще більш привабливий закон.

А з чого ти взяв, що «Борисфен» — це неодмінно Україна?!
_стежу
Наскільки я розумію, Борисфен — це давньогрецька назва Дніпра. Але… нещодавно назву "Дніпро" отримало місто Дніпропетровськ (дореволюційний Катеринослав)!.. А раптом рядки: "Борисфен першим прийде встановити // Своїми талантами, дарами і мовою більш привабливий закон", — означають, що «більш привабливий закон» встановлять у місті Дніпрі?! А раптом це якийсь дніпровський вчений?! Чи вихованець дніпровського управлінського «клану»?! Не Тимошенко і не Коломойський, а якийсь більш позитивний персонаж…
_стежу _стежу _стежу
15:27
+5
В інтернеті сказано саме про іврит, розуміючи під цим, мабуть, мову Тори.
13:36
+6
Наскільки цікаво було читати цю статтю! Я зачарованa вашими з'єднаннями, особливо стосовно Томаса Мора i що до Нострадамуса.
Я вітаю вас і нас з автокефалії Церкві України.
A як ви натрапили на ці читання що до Мора i Нострадамуса?
15:25
+4
В 1991 р., люба Зано, Я купив цю книгу

і тоді ж прочитав, відмітивши вказані дві шифрограми, пов'язані, як мені здавалося, з Україною. І відклав до кращих часів. І ці кращі часи якраз і наступають. Ми зараз відчуваємо подих вітерцю історії!
Побачимо. Нострадамус стільки всього понаписував і його так по-різному трактували, що до істини вже не докопаєшся.
15:17 (відредаговано)
+4
Тимуре, поверхня води була вкрита сіткою-мережею (крупні вічка). Країни і народи ідентифікують за назвами земель, гір, річок+. Вісла — Польща, Волга- Московія, Литва- Нямунас, Сена- Франція, Темза-Англія, Рейн-Німеччина, Дніпро-Україна, Йордан-Ізраїль, Ніл-Єгипет і ці пари можна продовжувати. Тому, коли дано орієнтир Борисфен-Дніпро, то є асоціація з Україною (Руссю). Шифрограми розкривають, як правило, вже після події. Я не чув до розпаду СРСР, що жити йому 74 роки. А коли це сталося, то все раптом і прояснилося.
А про 2025 рік розказують тепер Олена Осипенко і Юрій Буянов у своєму прогнозі. Їхні прогнози завжди дуже оптимістичні, хоч і не справджуються. Але я все одно люблю їх слухати.
12:46 (відредаговано)
+4
Дякую, Дзвінко, за це відео.
12:51
+4
Як подяка за твердість Варфоломія у протистоянні Москві, Президент України ініціює передачу Андріївської церкви у Києві в постійне користування Константинопольському Патріархату. Ось посилання: www.5.ua/suspilstvo/poroshenko-proponuie-peredaty-andriivsku-tserkvu-vselenskomu-patriarkhu-podrobytsi-179436.html?utm_source=redtram&utm_medium=referral&utm_campaign=news&utm_content=444255621&utm_term=376810
Це прискорить отримання Томосу.
17:18 (відредаговано)
+3
Не думаю, що передача Андріївської церкви в постійне користування Константинопольського патріархату прискорить надання томосу. Що зміцнить зв'язки — це безперечно. Що це вкладається в пункт щодо відновлення Київської ставропігії Константинопольського патріархату — теж безперечно.
_чудово
Але надання томосу тепер залежить від двох речей:
1. Від швидкості, узгодженості та безкровності об'єднання УПЦ КП, УАПЦ та частини парафій УПЦ МП в єдину помісну православну церкву. Якщо раптом знайдеться достатня кількість «корисних ідіотів» або ж «засланих козачків», які зуміють створити достатньо притомну «телекартинку» кривавої бані з пожежами, трупами й «розп'ятими малчікамі в трусіках» — тоді надання томосу буде відкладено…
2. Від подальшої твердості патріарха Варфоломія, якого вже почали кусати власні «блохи». Зрештою, в попередні 300 з гаком років історична справедливість щодо України не була поновлена саме тому, що при найменших спробах зробити це російські імперці завжди натискали на турецьких правителів, які ставили на місце попередніх константинопольських патріархів. Якщо зараз справа зайшла настільки далеко… Отже, з Ердоганом, мабуть, існують якісь таємні домовленості! А наскільки твердим буде Ердоган?.. Хтозна, хтозна… Він такий самий диктатор, як і ВВХло. Так само спить і бачить відродження Османської імперії. Так само воює в Сирії — через курдів. А курди — це больова точка Туреччини…
_шкодую
Тому поки томос не переданий новоствореній помісній церкві, процес триває.
17:40
+5
Гадаю, що кадрове питання в УППЦ було узгоджене на час написання листа митрополитами. Предстоятелем і Патріархом буде Філарет, а Заступниками Патріарха стануть митрополити Макарій і Олександр (Драбинко). Буде Синод УППЦ у складі всіх митрополитів+ (до 12). От чи відбудеться об'єднавчий собор ще в жовтні-18?
07:50
+5
Будемо чекати на Собор
09:14
+4
Читала катрени Нострадамуса, дуже було цікаво читати, хоч і складно, не все було зрозуміло. Я дуже рада за нашу Українську Автокефальну Церкву, ми нарешті хоч не будемо залежні в цьому напрямку від Московії. Хай же буде!!!
19:41
+3
Ой, така цікава стаття! Приємно таке читати. Хай справдиться!
05:50 (відредаговано)
+2
Ірину та й усіх нас цікавить питання: коли саме здійснитьця це пророцтво щодо України. Дзвінка має допис, в якому наш фізик Олександр Харченко розповідає, що корінна перебудова України буде в 2028 році.
Ось посилання. svitoch.in.ua/37-chynovnyky-ne-budut-biznesmenamy.html
Хто-хто, а багато з нас це побачать: Ірина й Зана — точно. 10 років творчого шляху попереду.
Ірину та й усіх нас цікавить питання: коли саме здійснитьця це пророцтво щодо України.

Що таке час для письменника?! Ніщо…
Тому «коли саме» не цікавить. Важливими є дві речі:
1. це станеться неодмінно;
2. здійснення цього слід наближати своїми діями якомога запекліше!
07:19
+2
Додав до допису про передачу Андріївської церкви у Києві для користування Вселенським Патріархом. Красуню-церкву збудував Растреллі
.
_стежу 50 років свого життя я милувався на цю красу просто зі свого вікна!.. _стежу
05:22
+4
«Рік 2245»Людмила Коваленко написала цей роман в кінці 1940-х, Світ, базований на абсолютно іншому державоустрою, світ в якому винайшли нові, цілком незнані їм технології. Авторка народилася в Маріуполі, а сам твір виданий за кордоном.До ознайомлення з романом було деяке захоплення Нострадамусом, але ж, роки і переклади змушують дещо прискіпливіше сприймати його центурії.От як людина середньовіччя могла побачити зрозуміти та ще й розтлумачити сучасні мобілки, телевізори, спецодяг? Хіба шо він мав можливість присутності в наших реаліях? Багато слів мають вже абсолютно протилежне значення ніж тоді.Автор допису має чимале терпіння читати і пояснювати Нострадамуса _посміхаюсь .
А я собі зара примічаю що таки йде Україна до створення райського куточку на Землі, як у романі «Рік 2245».Падає, хитається, де манівцями, а де й напролом але йде.

«Рік 2245»Людмила Коваленко написала цей роман в кінці 1940-х,

Дякую за підказку. Прочитала книжку швидко й легко. Авторка явно родом з Західної Країни, але совєцький режим їй гарно допік.
Важаю, що цю книжку можна виставити у нас в розділі «Книги». Зробите це ви, Тетяно, чи може мені поділитися свіжими враженнями?
04:38
+3
Пані Дзвінка, прошу зробити це Вас, як Ваша ласка, бо я на Світочі ще тільки опановую науку поводження. _троянда
Обожнюю цю книгу, авторка явно марила Україною, люблю такі твори і мрію хоч трішечки від того прописаного майбутнього.Україна, як заповідник Землі, шикарна ідея.
Дарма Ви так. В презентації книг нема нічого складного. Можете глянути хоч мій розділ, хоч загальний_соромлюсь
А може все таки спробуєте? Ви так любите цю книжку. Я ж на неї дивлюсь трохи відсторонено, як на рідкісний зразок соціальної фантастики в українській літературі середини ХХ століття.
06:37 (відредаговано)
+3
Таню, дякую вам за відгук. Ви пишете, що роки і переклади змінили ваше ставлення до центурій Нострадамуса. От як він знати наперед? Та чоловік ясно написав, що йому допомогла побачити і зрозуміти майбутнє божественна сутність. А якби він прямо написав, що Генріха Другого уб'є на турнірі шотландець — начальник військової частини, то король з ним не бився б. Тоді це пророцтво було б ЗАСТЕРЕЖЕННЯМ. Шифрування дозволяє розкривати пророцтво тільки після його здійснення. Як от із катреном щодо України. Для мене є дивним інтерес людей до творів Нострадамуса. Написана ніби нісенітниця, а перекладають і читають!
06:42 (відредаговано)
+3
А за згадку про твір Людмили Коваленко «Рік-2245» дякую. Ось пориюсь в інтернеті, то може й знайду.
16:08 (відредаговано)
+3
Дуже цікаво _браво дякую. Ще пишіть.
17:50
+2
Дякую, Людмило, за добре слово. Ось подивимося, як Україна отримає Томос про автокефалію. А тоді щось може й додам.
12:56
+3
Дякую за справді цікаву статтю. Не впернена до кінця в пропоцтвах Ностердамуса (хоча читати дуже цікаво), але тішуся що ми дожили до помісної церкви і свято вірю в розквіт нашої держави, нехай не сьогодні, може і не завтра, але… цей час настане і повернеться вся молодь з чужих земель а ті що тут не будуть мати причин їхати за кордон, тільки у відпочинкові тури)))
13:04 (відредаговано)
+2
цей час настане і повернеться вся молодь з чужих земель а ті що тут не будуть мати причин їхати за кордон, тільки у відпочинкові тури

А оце вже тоталітаризм мислення!
_шкодую
1. Вся молодь вже не повернеться ніколи — тільки частина.
2. Не мати причин їхати за кордон, окрім як на відпочинок — це, де-факто, "залізна завіса" перед всім бізнесом! Бо ділові зв'язки з іншими країнами потрібно зміцнювати і розвивати всебічно, водночас ділові поїздки — це ніякий не відпочинок. То хіба Ви проти ділових зв'язків України з іншими країнами?! Що за ізоляціонізм?! І головне — звідки такі хибні ідеї?!
_шкодую
Втручуся у вашу бесіду.
Тут зі слів відразу видно, що людина не має жодного стосунку до бізнесу, тим більше міжнародного рівня. А можливо і за кордоном ніколи не була. От і уявляється людині, що в чужих краях можна або тяжко гарувати на заробітках або відпочивати.
А до громадських контактів?! Ось, наприклад, я в групі українських журналістів у «лігві імперіалізму» — в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі:А ось я знов-таки в штаб-квартирі НАТО беру інтерв'ю у тогочасного посла України в НАТО, а також колишнього першого міністра оборони України Костянтина Морозова:Це не бізнес, це саме public relations — зв'язки з громадськістю. Ми, журналісти, в Брюсселі теж не розважалися: то були 3 дні жорсткої напруженої (до потоків поту) роботи. Хоча й із відвідинами ресторанів, і з прогулянками нічним Брюсселем, так… А потім були статті, сюжети на ТБ та на радіо…
_чудово

отже, їхати за кордон можна багато для чого!
13:22 (відредаговано)
+2
Наприклад, наше видавництво «Фоліо» регулярно бере участь у Франкфуртському книжковому ярмарку — а це традиційний європейський книжковий ярмарок, історія якого сягає декількох століть!!! Завдяки цьому наші книжки, видані в «Фоліо» (зокрема, всі ті, які я презентував на Світочі), регулярно «світяться» у Франкфурті. Це дає надію, що рано чи пізно знайдеться видавець наших книжок за кордоном… Я — тільки «за»!!! Чому ж Ви проти цього???


Зокрема, ось фото частини стенду «Фоліо» з цьогорічного Франкфуртського книжкового ярмарку. Тут представлені книжки, видані «Фоліо» і присвячені війні з Росією. Чому ці книжки не потрібно возити на найстаріший книгоярмарок Європи?! Не розумію…
18:32
+2
А я ось розумію Любу, яка свято вірить у розквіт нашої держави. Сумнівається лиш у строках. Масове нарікання на життя в Україні приводить до зневіри у майбутньому і гарантовано віддаляє час розквіту. Ось чому є настільки важливим позитивне мислення, а загалом ЧИСТОТА ПОМИСЛІВ.
19:57
+2
Сьогодні 8 листопада 2018 р. пройшла інформація про те, що об'єднавчий собор відбудеться 21-22 листопада 2018 р. Якраз «на Михайла» — храмове свято (храм) у нашому селі Красному.
21:50
+2
29 листопада 2018 р. Завершився синод у Константинополі. Він розробив статут нової церкви в Україні. І ухвалив текст Томосу. Дату об'єднавчого собору в Києві оголосить згодом сам Варфоломій. Я не розумію, чому все так довго затягується?
Подейкують, ніби через Філарета. Але я не знаю, наскільки цим чуткам можна вірити.
13:37
+2
Сьогодні, 13 грудня 2018 року, відбулася перша літургія Вселенського патріархату в Андріївській церкві:

18:25
+2
Об'єднавчий собор таки відбудеться 15 грудня 2018 р в Софійському соборі у Києві. Московити думають, як не допустити утворення НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ (Кіріл)
На Обозрєватєлє пройшла інформація про підготовку провокації: обстрілу Донецька хімічною зброєю з БПЛА ніби це ЗСУ. Готують привід для великої війни. Це мене найбільше хвилює. Час — 14 грудня 2018 р.
19:09
+2
Ось посилання на ту статтю про «хіматаку»: www.obozrevatel.com/society/russkie-rehnulis-o-vozmozhnoj-himatake-rossii-na-donbasse.htm
13:56 (відредаговано)
+2
На щастя, все відбулося без надзвичайних подій. Як я й гадав, ОБ'ЄДНАВЧИЙ СОБОР пройшов 15 грудня 2018 р.швидко, за кілька годин: з 12=00 і до 17-ї. Ухвалили статут Православної Церкви України і вибрали Предстоятелем Митрополита Київського і всієї України Єпіфанія. Йому 39. Тим, що поступився молодшому, Філарет зберіг собі життя!
Добре, що хоча б тут українці не підтвердили приказку про трьох гетьманів.
Ходять чутки, що спроба утворення помісної церкви мала місце ще за Ющенка, але тоді нібито вперся Філарет, який щосили рвався на позицію предстоятеля… Отож тепер чи то від Белковського, чи ще від якогось аналітика я чув, нібито Варфоломій попросив українців, насамперед, «притишити» норов Філарета. Підозрюю, саме це було чи не найбільшим каменем спотикання, який прибрав Порошенко.
_заспокоюю
08:47
+2
Вчора Порошенко розказав, що було 5 тупиків, у які заходили переговорники. А він допоміг таки знайти компроміси. Я вже казав, що поступившись молодшому, Філарет врятував собі життя. Московити ж безжалісні. Колись із Філаретом я спілкувся, побувавши в його резиденції на Пушкінській, 37. Коли ж це було? Здається, у 2002 році.
Колись із Філаретом я спілкувся, побувавши в його резиденції на Пушкінській, 37. Коли ж це було? Здається, у 2002 році.

_здивований _здивований _здивований
Невже??? Річ у тім, що і я колись брав у Філарета якийсь коментар в резиденції на Пушкінській!!! От тільки рік не пригадую: або то було для «Селянської спілки» (1997-1998 роки) — або, швидше, для журналу «ПіК» (тоді це був 2003 рік). В електронному архіві дивився — немає, але він далеко не повний. Зокрема, в «Селянській спілці» я (через молодість і недосвідченість) електронний архів не накопичував, тільки паперовий збирав. А в «ПіКівському» електронному архіві є лише авторські матеріали з відділів «Тема» та «Стиль», якими я керував. Тоді як у Філарета я брав інтерв'ю, здається, для відділу «Політика» — а ними вже розпоряджатися не міг…
Вчора Порошенко розказав, що було 5 тупиків, у які заходили переговорники. А він допоміг таки знайти компроміси.

Геній Порошенка, як політика і Правителя, з великої букви, будуть оцінювати історики років через сто або двісті. Зараз ще заважають емоції.
19:12
+2
Головний його заклик: ГЕТЬ ВІД МОСКВИ!
13:24
+2
Ще не минуло й три місяці, як я написав цей допис, а українська помісна церква (ПЦУ) вже створена і діє. Зроблено 5 основних кроків. Ними я доповнив цей допис. Попереду розквіт України, що передбачив Нострадамус майже 500 років тому. Живемо в історичні часи, шановні світочани!
Третє: 6 січня 2019 р в Стамбулі Патріарх Варфоломій передав Томос Митроролиту Варфоломію

_здивований "… Митрополиту Епіфанію"!!! _здивований
17:14
+2
Дякую, виправлю.

Випадкові Дописи