Прикмети, про які розповідає ваше тіло

Прикмети, про які розповідає ваше тіло
Джерело матеріалу:

Нещодавно мені прийшла в голову думка написати статтю про прикмети, пов'язані з нашим тілом. Наштовхнула мене на цю думку однf розмова з сільською знахаркою. Я записала розмову в блокнотик і готова поділитися ним з вами.

Цього літа ми всією сім'єю поїхали в село. Літо видалося спекотним і родючим. Будиночок, в якому ми жили, був на околиці села, на обриві. З одного боку простягалася гора з сосновим лісом, а з іншого — річка з гальковим берегом. Все село любило збиратися неподалік від цього будиночка, там ставили великі столи, стояла альтанка.

Одного вечора, коли ми поверталися з пляжу, я помітила що моя родичка веде жваву бесіду з літньою жінкою. Одягнена вона була по-селянськи: кольорова хустка, зав'язана ззаду на вузол, проста трикотажна кофта, жилетка з собачої шерсті, вовняні шкарпетки і калоші. Мене помітили і запросили в альтанку. Я невпевнено ввійшла і тихо привіталася. Літня жінка окинула мене поглядом.

— Як звуть? — голосно запитала вона.

Я представилася. Жінка сказала, що її звуть бабою Розою. Я невпевнено кивнула і мимохідь почухала ліву руку.

— Скоро новини отримаєш, — вказуючи на мою руку, сказала баба Роза. — Ось прикмети говорять, брехати не вміють. А я тобі розповім. У мене в роду всі по материнській лінії були знахарками. І я знахарка. Таємними знаннями володію. Я знаю: все, що відбувається з нашим тілом, відбувається не випадково. Ось сидиш ти спокійно, раптом рука свербить. Ти думаєш, свербіж якийсь або комар вкусив, аж ні! Це тіло твоє говорити з тобою хоче. Там, де оболонка захисна рветься, там свербіж і з'являється. Ото про прикмети і каже.

Я збагнула, що під «захисною оболонкою» баба Роза має на увазі енергетичний захист. Я попросила дозволу записати прикмети в блокнот. Ось що вона розповіла.

Руку ліву чухаєш ти не до грошей! Це до новин важливих. Уважно по сторонам дивись, та більше слухай. Доля сама тобі знак дасть. До чого свербить ліва рука ти тепер знаєш. До чого права рука свербить, теж розповім. Це, дорога моя, до очікування. Чекай. Те, що повинно прийти, скоро саме тебе знайде. Ось, наприклад, згадала ти подругу давню. Згадала, руку почухала і забула. А вона тут як тут з'являється. Або борг хто довго не віддає, в двері постукає може. Те, що повинно статися, обов'язково станеться. Очікування тут дуже важливо. Ліва нога до гостинця свербить, до подарунка. А права — до побачення.

— До чого свербить права долоня?

— До грошей, кажуть, права долоня свербить. Але бабця моя казала, що долоня до гостей свербить. Почухав руку — познайомився з кимось, старого товариша зустрів. Друг він і допомогти може і грошима виручить.

— А до чого свербить ліва долоня? — Почухала ліву долоню, значить задуматися пора, хто може нашкодити. Злі язики можуть зайвого напатякати, таємницю якусь видати. Ця прикмета до неприємностей і сварок веде.

— До чого свербить ліва грудь? Хтось згадує, про тебе думає. Може, твій хлопець або залицяльник який. Тут прикмета он яка: груди серце приховують, а якщо біля серця що відбувається, то це до любовних переживань. До чого свербить права грудь? До суєти та балачки зайвої. Прийде пліткарка до тебе, та новини принесе. Обережнішою треба бути, зайві плітки не збирати взагалі. Ні до чого хорошого це не призведе. Обоє грудей сверблять, коли сил багато витратиш, а результату не отримаєш. Вірний знак, що потрібно зупиниться і подумати, чи все добре і гладко йде.

— А що з очима? До чого ліве око свербить, а до чого — праве?

— Очі — дзеркало душі. До них уважно треба ставитися. Засвербіло ліве око — до сварок, неприємностей. З другом посваритися можеш або на роботі вимордують так, що плакати захочеться. А плакати не треба. Треба обережненько середнім і вказівним пальцем правої руки себе по тім'ячку вдарити три рази. Лайки уникнеш і до сліз не дійде.З правим по-іншому все. Якщо засвербіло око, будь готова до звісток. Можуть в гості запросити, а можуть словом добрим нагородити. Добре, якщо легенько око свербить. Сильно не чухай, щастя своє протреш.

— До чого вуха сверблять? Праве вухо свербить до новин, а ліве — до грошей. Щоки сверблять до лайки. Якщо розчервоніются, то ще й до сліз. Язик прикусити — до лихослів'я. Слово — не горобець, обережніше з ним. Недарма прикмета попереджає: менше говориш, краще живеш.Ніс зазвичай свербить до застілля або до зустрічі веселої.Кінчик носа свербить до зміни погоди, а ось крила — до прибутку. Брови ж сверблять до новин. Намочи мізинець і проведи по брови. Якщо буде на пальці хоч один волосок — до добрих вістей. Якщо нічого не побачиш — до несподіваної зустрічі.

Ми ще довго розмовляли з бабою Розою. Вона розповіла мені про корисні властивості рослин, про місячний цикл і про те, як він впливає на рослини і тварин і ще багато-багато про що. Коли ми закінчили говорити, на вулиці стало зовсім темно. Я подякувала їй за приємну бесіду, а вона сказала мені, що до прикмет можна ставитися по-різному. Можна вірити в них чи зневажати, але до тіла свого необхідно прислухатися обов'язково. Воно ніколи не обдурить.

З плином часу я можу сказати, що баба Роза була права. Я дійсно отримала важливі новини. Правда, не в цей день, а рівно через тиждень, коли повернулася додому. Збіг це чи ні, я не знаю. Прикмети — річ, звичайно, цікава, але я б не стала сліпо довіряти їм. Нехай це буде для вас розвагою, а не інструкцією до дій.

+4
8318
RSS
Я в прикмети не дуже вірю. Але свербіж часом нападає дикий. Може то дійсно якісь знаки тіло посилає?
22:49
+4
Така цікава стаття! Треба буде виписати ці прикмети.
23:12 (відредаговано)
+2
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
Щось у горлі деренчить, деренчить —
Треба його промочить, промочить!
_пиячимо _пиячимо _пиячимо
23:14 (відредаговано)
+2
Соромно спитати, а якщо свербить проміж ніг — це до чого?! До вошок чи як?.. _сміюсь
А під пахвою — під лівою, під правою?.. _сміюсь
А на маківці?.. _сміюсь
Щось прикметних місць для свербіжу замало! _сильно_сміюсь
А під пахвою — під лівою

То певно, до якоїсь нечисті. Десь читала, що під лівою пахвою можна за 40 днів з курячого яйця чорта висидіти.
23:56
+3
До новин чи звісток є аж чотири прикмети:
сверблять — ліва рука (важливі новини);
праве око (до звісток);
праве вухо (до новин);
брови сверблять (до новин).
08:05
+4
Дякую, цікаво прослідкувати
19:44
+2
Буває, коли щось свербить. Треба буде перевірити.

Випадкові Дописи