​Вчені пояснили, чому досі не знайшли інопланетян

​Вчені пояснили, чому досі не знайшли інопланетян
Джерело матеріалу:

Теоретичні розрахунки свідчать, що інші розумні види можуть жити зовсім поруч із Землею. Людство ще не знайшло прибульців, тому що не дуже ефективно шукало

У видимому всесвіті літають сотні мільярдів галактик, кожна з яких складається з сотень мільярдів зірок. А ті, у свою чергу, оточені планетами. 

І навіть якщо трильйон чи більше цих планет у кожній галактиці не придатні для життя, їхні численні супутники із запасами води можуть бути заселеним місцем. Втім, всупереч всім цим цифрам, людство досі не знайшло жодних ознак існування розумних інопланетян. Тож старе питання: «Де це всі?», — сформульоване фізиком Енріко Ремі у 1950 році лишається без відповіді. 

Однак, як пише Business Insider, в Массачусетському технологічному інституті з’ясували причину. Як виявилося, людство дослідило лиже крихту з доступного йому небокраю. Згідно з дослідженням, всі пошуки позаземного життя вивчили ледве басейн з фігурального океану космічних сигналів. 

«Ми насправді не дуже то й шукали», — сказав астроном Шубхам Канодія. 

Його дослідження допускає, що десь у цьому космічному океані просто зараз у межах галактики Чумацький шлях розумні прибульці кажуть: «Привіт, ми тут!». Але люди досі не змогли їх виявити. За останні 60 років численні проекти з пошуку позаземного життя намагалися виявити інопланетні сигнали. Одні сканували небо в пошуках потужних хвиль, інші ж стежили за конкретними системами зірок, намагаючись виявити навіть слабкі сліди інших цивілізацій. Однак, окрім кількох аномальних сигналів на кшталт зафіксованого у 1977 року «Wow!», які більше не повторювалися, пошуки закінчилися нічим. 

Канодія і його колеги з Пенсільванського державного університету вирішили підрахували, як багато умовних «космічних копиць сіна» для проектів з пошуку життя були досліджені вченими і що потрібно змінити, щоб мати більше шансів знайти позаземну «голку». Група дослідників погодилася з відомим астрономом Джилл Тартер, яка в 2010 році сказала, що було б не розумно наполягати на неіснуванні прибульців лише тому, що ми досі не знайшли їхні маяки. Якби навіть такі сигнали існували і були скеровані просто на Землю, земні дослідники наразі вивчили надто малу частину космосу, щоб їх знайти. Крім того, вони могли шукати сигнали не правильного типу або не достатньо довго. 

«Уявіть, що я розповім про щось класне в Г’юстоні. Я не скажу, що саме, коли і де. Може у книгарні? А може це музичний концерт? Я не скажу жодних деталей. Буде не просто з’ясувати, про що ж йдеться. Г’юстон, у нас проблеми. Ми не знаємо, що ми шукаємо і з чого почати», — пояснив Канодія. 

Американський вчений разом з колегами розробили математичну модель для розрахунку масштабів поля для пошуків інопланетян. І вийшло, що його діаметр навколо Землі становить 33 тисячі світлових років. Цей регіон охоплює шумне ядро Чумацького шляху і велетенські кластери зірок, розташованих вище і нижче нашої рідної галактики. Вони також підрахували, що людство на сьогодні дослідило приблизно 0,00000000000000058% цього поля. 

«Це приблизно ванна води із земного океану. Або клаптик площею десь п’ять сантиметрів квадратних на поверхні всієї планети Земля», — порівняв Канодія.

+2
503
RSS
Ну от, лічильник на нашому сайті каже, що це мій 300-й допис.
_чудово Вітаю з ювілейним дописом! _чудово
21:59
+2
О так, нам ще шукати й шукати!..
05:33
+2
Із КНИГИ УРАНТІЇ я дізнався, що наша планета Земля є експериментальною. Якраз її космічна назва і є Урантія. Творці так запланували, що близько 10% створених планет є експериментальними і щодо них діє правило ізоляції. Коли такі планети самостійно виходять на рівень розвитку СВІТЛА І ЛЮБОВІ ізоляція знімається. Хоч ізоляція є, але й діє постійний моніторинг і контроль над нашою Землею-Урантією з боку БОЖЕСТВЕННОЇ ІЄРАРХІЇ Вказана книга настільки потужна, що заслуговує на сотні дописів.
Для початку презентуй її в розділі "Книги".
12:35 (відредаговано)
+2
Треба буде зробити це. Це вже буде нова папка КНИГИ. Але спочатку треба буде представити свою книгу "Красне. Красен. Красн".
Для книг не треба робити окрему папку. Для них є спеціальний розділ тут, на сайті. Коли натискаєте «Додати», то там можна вибрати, що додатии: допис, відео, фільм чи книгу.
17:37 (відредаговано)
+2
І в цьому розділі я вже давно презентував книгу друга Анатолія:

Красне. Красен. Красн...

Дата публікації — 16.06.2016 12:22
Чи ти забув про це, друже?..
19:16
+2
Бачиш, таки призабув…
19:41 (відредаговано)
+1
В твоїй свідомості спеціальна рубрика Світоча "Книги" нібито не існує, тому ти не береш її в окремий розрахунок… _шкодую
Але не тільки ти… _шкодую
Там на даний момент зібрано 26 книжок, з них 17 презентував… Вгадай, хто саме?! Авжеж, авжеж — Тимур Литовченко. А 17 книжок з 26 — це 65,4%. Майже 2/3. Ще по 2 книжки презентували Доброслав та astronom1987, інші презентували по одній (!!!) книжці. Куди це годиться?! Нібито завсідники Світоча книжок не читають…
_шкодую
Ну так, звісно… Я письменник, а тому з 17 презентованих мною 13 — це написані або мною, або нашим творчим дуетом (76,5%). Тим не менш, я презентував не тільки 13 своїх/наших, але ще й 4 чужих! А це стільки ж, скільки презентували Доброслав та astronom1987 разом…
_шкодую
Зрозумій: я не 2накручую" собі бали на Світочі — просто так вже виходить, що і тут я зробив більше, ніж інші!.. І що ти тут вдієш?!
_не_знаю _не_знаю _не_знаю
Втішає хоч би те, що в рубриках "Новини", "Фільми", "Цитати" й "Обговорення" лідирують інші завсідники Світоча. Отож не можна сказати, що я узурпував наш ресурс повністю.
_чудово
За останній рік мені не траплялися книжки, які б вплинули на мій світогляд.
22:54 (відредаговано)
+1
Коротше кажучи, в розділі «Книги» можна подавати стислу інформацію про ту чи іншу книжку, тоді як в розділі «Блоги» — розлогу рецензію чи матеріал про певний напрям літератури, ілюстрований конкретною книжкою. Десь так…
_соромлюсь
Таким чином, ти міг би хоч зараз презентувати в «Книгах»:
  1. Варварич А. Житіє… на зламі тисячоліть
  2. Наталя Любиченко. Спогади, навіяні вітряками
  3. Марина Гримич Ти чуєш, Марго?..
  4. Василий КРУТОВ. ВОЗВРАЩЕНИЕ К СЕБЕ
Тим самим привчишся заносити стислу інформацію про книжки до відповідного розділу + долучишся до його наповнення. Якщо хочеш — можу допомогти з цим…
_соромлюсь
Ну, і заразом вийдеш на почесне друге місце (після мене _язик білого й пухнастого) за поповненням розділу «Книги»

Випадкові Дописи