Уран в Тільці

Уран в Тільці
Джерело матеріалу:

Глобальний вплив Урана в Тільці на світ, плюс анонс впливу Урана в Близнюках. Нотатки і роздуми астролога.

Уран в астрології відповідає за електрику і авіацію, комп'ютери та інформаційні мережі, відкриття і ноу-хау в цілому, передові технології.Телець — система цінностей, прибуток, накопичення, таланти і здібності, що приносять гроші, їжа, продукти, земля

Головною цінністю в світі стануть інформаційні технології, електрична енергія, технології її видобутку і зберігання, земля, продукти, їжа, харчова промисловість. Уран буде перебудовувати і реформувати всю економіку на Землі. Торгові війни, боротьба за прибуток і ресурси стануть нормою. Чи можлива світова економічна криза в цей період? Так, вона дуже вірогідна. Кредитна та банківська системи дуже постраждають. Але, як підсумок, буде створена нова економічна концепція розвитку глобальної економіки і енергетики. Коротко про цей період — реформування світової економіки і системи цінностей.

При Урані у Тільці (2018-2025) найбільш перспективними видами бізнесу і технологій виявляться технології накопичення і зберігання електричної енергії, виробництво енергоємних акумуляторів. І всі суміжні області пов'язані з розробкою акумуляторів і зберіганням енергії. У цих областях дуже вірогідний значний прорив. Ємність акумуляторів і швидкість зарядки виросте досить сильно, що значно прискорить впровадження електромобілів по всьому світу протягом періоду руху Урана знаком Близнюків (2026-2032 роки). Електромобілі в світі будуть впроваджені набагато швидше, ніж передбачається. Всі автомобільні компанії, які пропустять цей момент, вилетять з бізнесу. Тому великою помилкою буде в найближчі роки вкладення грошей в нові дорогі автомобілі, які працюють на нафтопродуктах, а так само в їх розробку і виробництво.

Так само Уран в астрології пов'язаний з повітрям і вітром і з газами загалом. Тому будуть дуже перспективними і вигідними вкладення в розвиток вітроенергетики.

Ціна на газ, в даний період, буде високою. І поки Уран у Тільці газ буде затребуваний як основна цінність. Але це не на довго. Уран в Близнюках і Плутон у Водолії після 2026 року спричинять енергетичну і технологічну революцію, і світ протягом 7 років після 2026 сильно зміниться.

Уран у Тільці, в комп'ютерних та мережевих технологіях, збільшить цінність пам'яті. Вкладення в напівпровідникову промисловість і мережеві технології будуть дуже вигідні. Цінність систем зберігання і обробки даних буде тільки рости.

Щодо криптовалюти. Криптовалюта заснована на технологіях, які виникли до переходу Урана в Тілець (2018 р) не мають ніяких перспектив, вони виникли передчасно, і вдають із себе різновид технологічної фінансової піраміди, яку Уран перейшовши в Тілець, почав активно знищувати навесні 2018 року. Уран з переходом в Тілець руйнує всі псевдоцінності, і першими якраз посипалися криптовалюти, що і ставить крапку в цьому питанні. Що ще він зруйнує? Про це варто подумати.

У харчовій промисловості також гряде революція. Нові технології проникнуть і в цю сферу. З'явиться якась нова технологія виробництва і вирощування продуктів харчування. Можливо, зламають таємницю фотосинтезу і налагодять штучний синтез. Так само дуже ймовірно впровадження масового виробництва штучної їжі і її друку на 3D принтерах. Однозначно ми побачимо штучне м'ясо, білки якого будуть вирощені в якихось реакторах, що зупинить масове вбивство тварин.

Під час минулого період руху Урана по Тільцю (1934-1941) почалася друга світова війна. Головними подіями були — переділ світу, боротьба за землю і ресурси. Стиралися кордони. Захоплювалися території. Головною цінністю була земля, їжа і ресурси. При Урані в Близнюках (1942-1948), внаслідок війни, технології зробили крок далеко вперед. З'явилися ракети, реактивні літаки, атомна бомба і перший комп'ютер.

Уран у Тільці в падінні. Тому для Росії (яка реагує на нижчі вібрації Урана) періоди проходження Урана знаком Тільця принесли дві руйнівних війни — Кримську 1853-1856 і другу світову. Думаю однією з причин того, що Росія зазнала поразки в Кримській війні, є факт того, що під час війни Уран не змінив свій знак, і залишався в Тільці (1851-1859). У той період Росія не розвивала технології і значно відстала від західного світу. І тільки після цієї війни в Росії зрозуміли значення нових технологій, і наскільки вони відстали від світу.

Зараз історія повторюється. Як і тоді, в період Кримської війни, Уран знову в Тільці, а Нептун в Рибах, і в Росії знову перемагають деструктивна державна політика, мракобісся, брехня і глобальне розкрадання ресурсів. Росія знову значно відстає від усього світу в технологічному і економічному плані, плюс ще й отримала санкції за Крим і Донбас. В такому програшному і вразливому положенні Росія залишатиметься до 2025 року, поки Уран і Нептун не змінять свої знаки. Якщо Росія не одумається в найближчі роки, не змінить свою зовнішню політику, не повернеться на шлях прогресу, то в найближчі роки перспектив там не передбачається. Уран перейшовши в Близнюки (2026-2032) почне активно прискорювати впровадження електромобілів і вітроенергетики, і країни, які живуть тільки за рахунок продажу нафти постраждають першими. Але може вони цього і заслуговують ???

Хто не йде в ногу з часом виявляється на узбіччі історії!
+3
499
RSS
До речі, за результатами опитування одного інтернет-ресурсу українці схильні більше довіряти прогнозам астрологів ніж політиків чи професійних аналітиків.
_стежу А в цьому прогнозі про Україну — жодного слова! То чому ж тут довіряти?! _стежу
Мабуть, для України буде окремий прогноз. Бо майже вся територія України попадає під вплив зодіакального Тільця. Для нашої країни наступні 7 років принесуть крадинальні зміни. Багато хто пророкує розпад країни або хронічні перевороти, революції і громадянську війну.
Але в карті проголошення незалежності Сонце стоїть в першому градусі Діви, а в самому кінці Лева — Юпітер, Венера і Меркурій. І Уран вже пройшовся по них гармонійним тригоном. Це найпозитивніший аспект. Він просто не може принести щось погане.
Зараз Уран ретроградний і 7 листопада повернеться в Овен. 2 грудня він в ретро русі вдруге включить тригон з Венерою. А 7 січня 2019 року, так і не дійшовши до точного аспекту з Венерою, розвернеться в директний рух.
В гороскопі сучасної України Венера керує третім (комунікація, переговори, угоди, контракти), четвертим (теритоія, земля, батьки, культурна спадщина) і дев'ятим (наука, релігія) домами. Боюсь наврочити, але мені здається, що Томос нам дадуть аж після нашого Різдва, коли Уран знову стане директним, але аспект з Венерою ще не перестане діяти.
23:16 (відредаговано)
+3
Написано, що Уран відповідає за електрику+. Електрика була відкрита і впроваджена коли? 250 років тому. Астрологія існувала, Мабуть, ще до Нострадамуса (16 століття), тобто більше 400 тому. Цікаво, за що тоді відповідав Уран?
01:25 (відредаговано)
+3
Ти неуважно читав, друже, бо окрім електрики, там перераховані:

Уран в астрології відповідає за електрику і авіацію, комп'ютери та інформаційні мережі, відкриття і ноу-хау в цілому, передові технології.

Повторюю:
  • Авіація
  • Комп'ютери та інформаційні мережі
  • Відкриття і ноу-хау в цілому
  • Передові технології

Астрологія існувала, Мабуть, ще до Нострадамуса (16 століття), тобто більше 400 тому.

Астрологія існувала ще за часів халдеїв — а це 626-536 рр. до Р.Х. Саме поняття «зодіак» походить з Давньої Греції. Тому йдеться не про 400 років, а про тисячоліття…
_соромлюсь _соромлюсь _соромлюсь
По пунктах…

Авіація
Леонардо да Вінчі (1452-1519) коли намалював свій гелікоптер, га?..


Комп'ютери та інформаційні мережі
Подивись Вікіпедію — розділ "Історія обчислювальної техніки".
Рахівниця (абак) — винайдена у Вавилоні за 3000 років до Р.Х.
Китайська рахівниця (суаньпань) — винайдена за 500 років до Р.Х.
Антикітерський механізм, відео про який я колись постив, був розроблений в Давній Греції. Не виключено — Архімедом.
Антикітерський механізм
Астролябія була винайдена в Давній Греції в 150 році до Р.Х.

Перший арифмометр був сконструйований тим-таки Леонардо да Вінчі або в 1492 році, або в 1500 році.
Калькулятор да Вінчі
Логарифмічна лінійка — лише трохи старша Нострадамуса, її перший варіант розроблено в 1622 році.

Відкриття і ноу-хау в цілому + передові технології, що з'явилися до Нострадамуса, описати в одному каменті неможливо. Але їх було зроблено… безліч!!!
_вибачаюсь _вибачаюсь _вибачаюсь
І за все це «відповідає в астрології Уран»
06:00
+3
Друже, щоб всього цього не перераховувати я написав електрика+. Знак + означає «та інше».
_сміюсь Тоді виходить майже як в анекдоті: електрику ще не винайшли?.. ОК — ото «плюсом» і займалися! _сміюсь
І навіщо тоді запитувати?..
06:10
+3
Дзвінко, виправ у назві статті: УрНан
Дякую за підказку. Вже виправила.
А планета Уран була відкрита лише 1781 року. Вона належить до групи транссатурнових планет. Її не видно неозброєним оком. Тому, до винайдення телескопу про неї не знали. І відповідно її енергетика не діяла на людство.
Енергетика діяла — але невідомо як _вибачаюсь
12:26
+3
Добре було б почитати, що пишуть про Україну.

Випадкові Дописи