Поспіши загадати бажання: Астролог пояснив, чому 7 квітня - найчарівніший день у році

Поспіши загадати бажання: Астролог пояснив, чому 7 квітня - найчарівніший день у році

Четвер, 7 квітня, вважається найвдалішим днем в році для того, щоб загадувати бажання. Про це розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«Сьогодні збувається все, що людина загадає. Свято Благовіщення співпало з молодиком в Овні, а баран — це знак першості, початку нових справ», — прокоментував Росс.

За словами астролога, цей день ідеальний для того, щоб зареєструвати нове підприємство або оголосити про те, що ви будете разом з коханим (ою), оголосити заручини.

Як правильно загадати бажання

Головний новий місяць року починається о 14:23. Загадати заповітне бажання можна протягом 8 годин після точки молодика, тобто — до 22:30.

Астролог радить загадувати бажання на заході. «Коли сонце буде заходити, потрібно спроектувати свої думки на майбутнє і написати, чого ви хочете на папері. Після цього бажано прочитати молитву або мантру і заховати записку з побажанням при вході, де поріг, щоб це прийшло у ваше життя. Це побажання залиште там на цілий рік», — радить Росс.

Людям релігійним також можна відправитися за благословенням до свого духовного наставника.

Тим, хто страждає від самотності, астролог порадив піти до церкви і поставити свічку. Стоячи в храмі, необхідно створити в своїй уяві якесь кіно — уявити того, кого ви хочете бачити поруч із собою.

0
661
RSS
Трохи запізно, але ще можна встигнути.
Дякую, але це не для мене. Та й запізно…
На відміну від цього, помолитися ніколи не запізно.
Або помедитувати — але це знов-таки на любителя.
У мене дуже поганий тайм-менеджмент. Ніяк не навчуся робити все вчасно.

Випадкові Дописи