УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​«Точка Конфуція»: особливе місце сили на тілі людини

​«Точка Конфуція»: особливе місце сили на тілі людини
Джерело матеріалу:

Останнім часом все більшого поширення серед населення Землі набуває хронічний стрес. Його можна назвати однією з головних проблем XXI століття. Зазвичай він розвивається поступово, нагнітаючи місяцями або навіть роками, і неабияк псує нам життя і викликає збій в роботі організму.

Зокрема, стани, що виникають внаслідок хронічного стресу, — це не тільки погіршення настрою, неврастенія і емоційна неврівноваженість, а й системне порушення травлення, здуття живота, погіршення зору, концентрації, почуття гіркоти і нудоти вранці т.д.

Що стосується фізичного здоров'я, то перш за все хронічний стрес впливає на якість роботи жовчного міхура. Далі його негативна дія поширюється на дванадцятипалу кишку. Внаслідок цього виникає холецистит, запалення жовчного міхура, потім гострий або хронічний коліт, порушується моторне набухання жовчі: жовч поступово трансформується спочатку на шматки, потім в кристалічний пісок, який швидко перетворюється в камені. Ось вам і хронічна жовчокам'яна хвороба. Як же цього позбутися, а ще краще — як цьому запобігти?

Один з найпопулярніших методів на Сході, а тепер уже і на Заході, дуже швидко усуває вплив як гострого, так і хронічного стресу, — це масування біологічно активної точки «Фен-чі». Її ще називають «точкою Духу», або «точкою Конфуція». До речі, Конфуцій — відомий китайський мислитель і філософ, дуже часто здійснював вплив на цю точку, тому вона і отримала ще одну назву — в його честь. Він говорив, що вплив на цю точку є «чудовим регулятором ясності розуму, поступливого серця і світлого погляду».

Загалом, китайці вважають, що «життям людини керують три точки: господар травлення — «точка Чингісхана», володар часу — точка «Цзу-сань-лі» і управитель розумом — «точка Конфуція». Тому вплив на останню, крім нейтралізації наслідків гострого або хронічного стресу, ще й стимулює розвиток здорового мозку.

«Точка Конфуція» розташована під потиличною кісткою приблизно на 2,5 см вище задньої межі росту волосся в ямці зовнішнього краю трапецієподібного м'яза, де відчувається заглиблення.

Впливати на точку можна як пальцем, так і за допомогою олівця — тупим його кінцем, де кріпиться гумка. М'якими, круговими рухами за годинниковою стрілкою слід розминати цю точку протягом 5 хвилин.

Цю точку можна знайти як з лівого боку голови, так і з правого — вона двостороння. Однак, якщо ви правша, вам потрібно впливати на точку «Фен-чі» тільки з правого боку, і навпаки, якщо ви лівша — то тільки зліва. Якщо ж у вас сильні і міцні руки, ви можете впливати відразу на дві ці точки.

Слід зазначити, що за допомогою масування «точки Конфуція» можна зняти спазм в кишковому тракті і оздоровити жовчний міхур, оскільки локалізація цієї точки знаходиться на енергетичному каналі жовчного міхура.

Також на цю точку корисно впливати при головному болі, захворюваннях очей, сльозотечі, запамороченні, зниженні слуху, підвищеному тиску, неврастенії і емоційній неврівноваженості.

Автор: Віктор Картавенко
+4
652
RSS
16:33 (відредаговано)
+2
«Я заплющу очі, а ви мене уперіщите по голові, як Холтоффа!»


_сміюсь _сильно_сміюсь _сміх _сильно_сміюсь _сміюсь
Ага. А ще можна на великий палець на нозі наступити. Кажуть, це головний біль знімає. _чудово
13:02
+3
ага, коли дуже сильно наступити про головний біль забудеш зразу))))
18:58
+2
Ти бач, цікаво. До чого додумалися китайці. Я масажую потилицю при дискомфорті і допомагає.

Випадкові Дописи