Унікальне обличчя Києва

Унікальне обличчя Києва

Це,- реконструкція рельєфу Києва. Це вигляд із космосу на наш столицю, з якого комп'ютерним способом видалено наслідки життєдіяльності людини. Таким чином перед нами постає чистий природний ландшафт, яким задумав його Бог.

Подивіться на це обличчя, хіба можна спотворювати те унікальне, що створено природою?!

Однак, сьогодні гостро стоїть проблема збереження унікального київського ландшафту.


Кандидат фізико-математичних наук Володимир Колинько і архітектор Георгій Куровський створили концепцію розвитку міста під назвою «Київська ландшафтна ініціатива, яка пропонує враховувати при будівництві природні ландшафти і заборонити змінювати їх. Необхідно будувати враховуючи природний рельєф, зберігаючи і підкреслюючи його неповторність. А не руйнуючи природу!


0
990
RSS
Якщо вірити цій мапі, то я народився і все життя живу точнісінько на «носі»!!!
22:51
+1
Цікава картина получається. Але це тільки гра уяви, тому що з таким підходом в ландшафті будь-якого міста можна побачити щось подібне. І не тільки на Землі, але й на Марсі
18:45
+1
Навряд, щоб можна побачити щось подібне, наприклад, на мапі Москви, або Лондона. Якби було — нам би це давно (!) показали. Коли я вперше побачив це «обличчя», прямо остовпів. Який же це «ніс», Тимуре? Ти ж жив під київською горою, на Подолі, нині живеш коло Подолу, а це ж середина Києва!
Я відшукав ці карти у великій роздільній здатності, бо тут на малюнку не видно. Все-таки ніс!

Вибачай, друже, але Київ я знаю все ж таки трішечки краще за тебе…

А от з чим я згоден, то це з відсутністю чогось подібного на мапі Москви. Адже Москва — це «Третій Рим, а четвертому не бувати!» — так казав старець Філофей… Тож для обґрунтування імперських амбіцій та підвищення міжнародного статусу «престол-атєчєства» щось подібне давно б тиражувалося мільйонами копій!
Як вони кричать, що Москва — це одне з небагатьох міст, що стоїть «на семи холмах». А що Київ стоїть на семи пагорках — вже якось забули…
20:32
+3
Адже Москва — це «Третій Рим, а четвертому не бувати!» — так казав старець Філофей

Надіюсь, що так і буде, із розвалом Московії почнеться і розвал всієї «традиційної церкви». І неважливо чи це буде падіння католицизму чи московського православ’я, чи протестантизму, адже одне за собою неодмінно потягне інше.

Але розвал церковної організації можливий тільки тоді, коли люди до цього доростуть. Здається через кілька років якраз і прийде цей час. І нарешті багато людей почнуть бачити Бога не в церквах, а у собі.
коли люди до цього доростуть.

Ой, не скоро це буде. Загальна маса людей геть не хоче самостійно думати, а про духовний розвиток і мови нема. Їм простіше слухатися «батюшки» чи «падре», аби лиш не наружувати залишки звивин. Тому проповідники і церковна ієрархія будуть завжди, хіба що трохи інші.
А мати Бога у собі — це велика відповідальність. І її не кожен в силах прийняти.
15:31
+1
Не обов’язково щоб всі доростали. Досить активної частини людей. А далі процес піде лавиноподібно. Тим, хто «не доросли» вже нічого не залишиться, як прийняти нові погляди.

Адже не все йде послідовно. Багато чого нам «посилають зверху». Тому бувають і стрибки в розвитку людства.

Ось якраз так звані діти-Індіго входять в той вік, коли вони будуть максимально соціально-активні, і зможуть виконати своє завдання на Землі, тобто повалити старі системи, які тягнуть свої корені ще з дуже давніх часів, коли людство було на значно нижчій сходинці еволюції.
19:21
+1
Друже, Тимуре, ти таки маєш рацію. Я придивився й помітив Дніпро. Недавно дізнався про пророцтво «діда Петра». Московський патріархат піде з України й утвердиться Київський патріархат, але не надовго.

Випадкові Дописи